POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Kolejne Mega evolki
Autor Wiadomość
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 8 Sierpień 14, 19:46   Kolejne Mega evolki

Ujawniono kolejne mega ewolucje!

-Mega Salamance, Dragon, abillity: Arilate

-Mega Altaria, Dragon/Fairy, Abillity: Pixilate

-Mega Lopunny, Normal/Fighting, Abillity: Scrappy

-Potwierdzono że ujawnione wcześniej Pikachu w istocie są kostiumami contestowymi i gdy pikachu założy inny kostium, to zyskany inny ruch. I tak, Pikachu Rockstar dostaje Meteor Mash, Pikachu Ph. D dostanie ruch Electri Terrain, Pikachu Pop Star - Drainning Kiss, Pikachu Belle dostaje Icicle Crash a Pikachu Libre Flying Press.
-Potwierdzono też że przy contestach spotkamy idolkę contestów Lucię która pomoże nam na starcie.


-Ujawniono też specjalny event z Shiny Beldumem trzymającym MegaStone który posłuży do ewolucji w Mega Metagrossa którego widzieliśmy wcześniej


Wiemy też że podczas contestów będzie można doprowadzić do Mega Ewolucji poprzez wypełnienie Miernika Ekscytacji ( excite meter ), gdy będzie pełen, będzie można ewoluować pokemona co zapewni nam dodatkowe punkty.

https://www.youtube.com/watch?v=2a1wgPCgtC8

na trailerze można w akcji zobaczyć wszystko powyżej

Wyciek z koreańskiego serwisu ujawnił kolejne megaewolucje, tym razem mowa o Mega Audino i Mega Slowbro

Mega Audino jest typem Normal/Fairy i ma abillity Healer zaś Mega Slowbro ma ablillity Sheel armor.

Teraz torchę wyjaśnien co do ujawnionych wcześniej poków:
Cosplay Pikachu ( czyli ten od przebieranek ) będzie jedynym który będzie mógł się przebierać, normalna mysza nie dostanie tej możliwości.
Mega Lopunny dostanie kopa do Attacku i Speeda, Mega Salamence do obrony a Mega Altaria będzie mieć podwyższony Attack oraz Special Attack, z małym dodatkiem do obrony.
Powrócą także Hordy ( czyli grupowe bitwy z dzikimi pokemonami ) i mają być trudniejsze niż w X/Y.

A teraz o contestach:

Używając kamerki z 3DS'a będziemy mogli przenieść się na halę pokazową gdzie będziemy mogli pomóc naszemu pokemonowi zbierając dla niego fanów którzy będą nas obdarowywać itemami i jagodami co potwierdza powrót pokeblocków

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
Ostatnio zmieniony przez DominLoL 13 Sierpień 14, 05:42, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir



Wiek: 28
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1632
Kontakt:
Wysłany: 8 Sierpień 14, 20:10   

Salamance nawet nawet, Altaria puchaty jak nigdy wcześniej - podoba mi się czapeczka "Napoleona" :D

 
     
Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!



Wiek: 28
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 3223
Skąd: Ciechocinek
Kontakt:
Wysłany: 8 Sierpień 14, 21:32   

Moja piękna Altaria... co oni Ci uczynili... Wygląda prawie jak bita śmietana... ale wcale nie słodko :<

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7
 
     
Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir



Wiek: 28
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1632
Kontakt:
Wysłany: 9 Sierpień 14, 05:56   

Afil napisał/a:
Moja piękna Altaria... co oni Ci uczynili...


Utuczyli. Boję się pisać po co -_-

 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 11 Sierpień 14, 13:02   

dodano link do trailera na końcu pierwszego posta

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
kowalt 
Powoli się wkręca
kuce są be



Wiek: 32
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 871
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11 Sierpień 14, 13:08   

Internety hecją Salamanca. Resztę propsią/obojętnie im.
Ja się z głosem wstrzymuje aż nie ujrzę tego w grze. Do większości Mega Ewolucji byłem przekonany sceptycznie do czasu aż nie zobaczyłem ich na konsoli podczas grania. I wtedy są jak najbardziej spoko. A że stałem się jakiś czas temu fanem Mega Ewolek to liczę na więcej lecz na większą różnicę typową. Kolejne smoki. Okej. Wraz w wprowadzeniem wróżek ten typ stał się słabszy(jako typ zawsze taki był. Nadrabiał wysokimi statami stworów) to dają im Mega(które zwiększają staty jeszcze bardziej :/).

Loppuny z Scrappy pewno przejdzie na poważnie do competetivu. No i jest stworkiem spoza trzeciej geny. Czyli jest szansa na kolejne takie.
Salamance dostał takie sobie ability. Przynajmniej jeśli będzie działało jak Pixiliate i inne.
Altaria stała się natomiast jedyną wróżką która zna Dragon Dance. Nowego wymiatacza witam.

Sygnatura użytkownika
 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 12 Sierpień 14, 11:02   

KOLEJNE EWOLUCJE
Wyciek z koreańskiego serwisu ujawnił kolejne megaewolucje, tym razem mowa o Mega Audino i Mega Slowbro

Mega Audino jest typem Normal/Fairy i ma abillity Healer zaś Mega Slowbro ma ablillity Sheel armor.

Teraz torchę wyjaśnien co do ujawnionych wcześniej poków:
Cosplay Pikachu ( czyli ten od przebieranek ) będzie jedynym który będzie mógł się przebierać, normalna mysza nie dostanie tej możliwości.
Mega Lopunny dostanie kopa do Attacku i Speeda, Mega Salamence do obrony a Mega Altaria będzie mieć podwyższony Attack oraz Special Attack, z małym dodatkiem do obrony.
Powrócą także Hordy ( czyli grupowe bitwy z dzikimi pokemonami ) i mają być trudniejsze niż w X/Y.

A teraz o contestach:

Używając kamerki z 3DS'a będziemy mogli przenieść się na halę pokazową gdzie będziemy mogli pomóc naszemu pokemonowi zbierając dla niego fanów którzy będą nas obdarowywać itemami i jagodami co potwierdza powrót pokeblocków

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
Ostatnio zmieniony przez DominLoL 13 Sierpień 14, 05:42, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
lugia1942 
Pewnie nie zna PokeMana



Wiek: 27
Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 90
Skąd: Zielona Góra
Kontakt:
Wysłany: 12 Sierpień 14, 15:42   

Ten Slowbro jest tragicznie beznadziejny ;______;
Wyglada, jakby byl wieziony w tej skorupie i koniecznie chcial wyjsc...

Sygnatura użytkownika
Butterfree - najsłodszy Pokemon!!!



 
     
Ketchup 
Gapa, gubi PokeBalle
Dżem z pomidorów



Wiek: 27
Dołączył: 24 Lip 2013
Posty: 178
Skąd: Zewsząd
Kontakt:
Wysłany: 12 Sierpień 14, 16:51   

Nie dość że ma już tyle przykrych dla niego memów, to teraz jeszcze to ;-;

megas.jpg
Plik ściągnięto 4410 raz(y) 25,93 KB


Sygnatura użytkownika
Tu ma być sygnatura, ale jestem zbyt leniwy żeby napisać cokolwiek oprócz tego zdania.

 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 12 Sierpień 14, 17:50   

jeżeli tak wygląda slowbro, to chyba domyślacie się jak będzie wyglądać mega slowking, racja?
jak arabka, widać będzie tylko nogi i ręce i będzie otwór na oczy. MASAKRA!

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.