Postanowi³em siê zawzi±æ i obejrzeæ tego¿ pokemon smash dla nowego pokemona i informacji o X/Y Tyle wywnioskowa³em (Nie rozumiem japoñskiego ;C). Jadê wg informacji, które widzia³em od pocz±tku:
- Nowy pokemon uczy siê Shadow Ball
- Jezu jak Polsat istnie... ju¿ pokaza³ niby, a tu reklama
- Hahah nowa forma mewtwo* to nie fejk! Screeny poni¿ej
- Z trzech informacji zrobi³a siê jedna... no elo
- Poni¿ej filmik prezentuj±cy... trzy screeny + trochê wiêcej (z reszty te¿ mam screeny, ale post by³ by za d³ugi, a film wynagrodzi )
Screeny by ja :3
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=vk_YC0MXJ-0[/youtube]
*Zawsze to mo¿e byæ jednak nowy pokemon nie zwi±zany z mewtwo, ale jako¶ tak zbyt podobny
Sygnatura użytkownika
*Had to be me. Someone else might have gotten it wrong*
Ich bin eine
Ostatnio zmieniony przez Byakurai 7 Kwiecieñ 13, 02:03, w ca³o¶ci zmieniany 3 razy
a jednak nowy Mewtwo jest oficjalny. Wow. Super i uczy siê sam Shadow Ball....bajera....
Dodam od siebie tylko ¿e ten pok zostanie pokazany w kolejnym trailerze nastêpnego filmu ( czyli 18 kwietnia ) wraz z informacjami jak go odblokowaæ/posi±¶æ/zmieniæ formê.
( co ¶mieszne, porównuj± go do Frieazy albo Kid Boo z DBZ :p )
Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu by³y zawsze, i nie poke, ja nie outujê, prêdzej collect znowu zamkn± ni¿ st±d pójdê ):
Inaka - Powiedzieæ dziêkujê za wszystko to za ma³o. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziêkujê" musi wystarczyæ.
Blue - Te rozmowy na GG wci±¿ mam gdzie¶ na dysku zapisane. Mimo ¿e nie ma ciê tutaj do¶æ d³ugo, ja pamiêtam i bêdê pamiêta³.
Maron - Mówicie o nim ró¿ne rzeczy, ja powiem ¿e dziêkujê mu za te nauki których mi udzieli³.
Conquest - Praca pod tob± jest bardzo mi³a. Nawet jak znikniesz bêdê ciê mi³o pamiêta³ za otwarto¶æ i za to ¿e nas s³uchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i ca³a reszta luda - fajnie siê z wami trolowa³o i gnêbi³o pokemana, dowalajcie mu za mnie ]
CHÊTNYCH DO WYMIANY MY¦LI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
Ostatnio zmieniony przez DominLoL 7 Kwiecieñ 13, 10:27, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Osobi¶cie, wola³bym widzieæ rozwój zwyk³ych pokemonów, ale... ostatecznie... je¶li ju¿ robi± tego Mewtwo... to dobrze, ¿e przynajmniej jako¶ wygl±da, nie?
A w³a¶nie... podobno bêdzie jeszcze jedna forma, tak? ._.
Sygnatura użytkownika
Ich bin eine
Jak co¶ to ³apaæ mnie na steamie. Nick: afil7
Szczerze, to bardziej jak fuzja Mew i Mewtwo. Mo¿liwe, ¿e powiel± koncepcjê tego tego, no, DNA Splicersów od Kyurema. Ale zamienianie dwóch Poczków w jednego jest do¶æ irytuj±ce.
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.