POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PokeLazure
Autor Wiadomość
Szkot 
Pewnie nie zna PokeMana
Jestę Szkotę

Kontakt:
Wysłany: 10 Czerwiec 14, 15:05   

Cytat:
Do tego na naszym forum ktoś jakiś czas temu zrobił "hejtujące" konto gdzie obrażał adminów wykorzystując do tego walenie wailordy i tym podobne, w profilu nikotynki widnieje ulubiony pokemon Wailord stąd to skojarzyłem. Dziękuję Lazuro że pokazałaś że to byliście wy.

Pierwsze słyszę żeby ktoś z moich ludzi zakładał jakieś fikcyjne konta na innych forach tylko dla hejtu. Nie siedzę z batem na forum, pilnując każdego z osobna co robi w internetach. Ponieważ zwyczajnie nie mam na to czasu, praca, cosplay, życie (Nie możliwe! Szkot i życie! XD). Osobiście jestem przeciwniczką takiego zachowania i go nie pochwalam ponieważ jest poniżej przedszkolnego poziomu. Jak kogoś nie lubisz, napisz do niego i tyle. Jeśli Cieniu znajdzie osobą która wybrała taką formę zabawy na jego forum, i faktycznie gra ona na Lazure proszę mnie o tym poinformować a ja wytargam go za uszy.
Nie mam zamiaru wszczynać żadnej między forumowej wojny dlatego proszę nie oskarżać Lazure jako całości bo godzi to także w userów którzy są normalni, a pokazać palcem na winnego.
Trochę mi przykro, że jedna reklama forum wywołała takie oburzenie. To tylko forum...

Sygnatura użytkownika

Saidhdear mi sa' Fhraing 's sa Ghearmailt!
Saidhdear mi air raointean Chanada!
Saidhdear mi san Spàinn san Eadailt!
Saidhdear mi 'nam aghaidh fhein an Eirinn!
Ostatnio zmieniony przez Szkot 10 Czerwiec 14, 15:16, w całości zmieniany 2 razy  

Ketchup 
Gapa, gubi PokeBalle
Dżem z pomidorów

Kontakt:
Wysłany: 10 Czerwiec 14, 18:16   

Wchodzę na forum po kilku dniach, paczam, a tam 7 postów. Myślę, być może coś konstruktywnego. Wchodzę, hejty. Czy moja egzystencja w tej grupie społecznej ma jeszcze jakiś znaczący wpływ na funkcjonowanie tego całego szajsu? Czy kiedykolwiek miało jakiś sens? Po co żyję? Jak powstał Wrzechświat, oraz dlaczego? Na te i inne pytania poznacie odpowieć w następnym odcinku "Żenujących i nic nie wnoszących kłótni PPS-u, które nikogo nie obchodzą poza samymi stronami postępowania."

Tu bi kontinijud...

Sygnatura użytkownika
Tu ma być sygnatura, ale jestem zbyt leniwy żeby napisać cokolwiek oprócz tego zdania.

Ostatnio zmieniony przez Ketchup 10 Czerwiec 14, 18:18, w całości zmieniany 1 raz  

4xI 
Bug Catcher

Kontakt:
Wysłany: 10 Czerwiec 14, 23:56   

@UP
prawda jest taka, ze jak wejdziesz na Pokemon Lazure (lub inny pokepbf), nie znajdziesz tam ani jednego hejtu, a wszelkie nowe posty są ONTOPIC :3

szkoda, ze offtop i rozmowy tematyczne sa tam znikome i do policzenia na palcach jednej ręki, ale czego innego wymagać od pbf'a?

Ketchup 
Gapa, gubi PokeBalle
Dżem z pomidorów

Kontakt:
Wysłany: 11 Czerwiec 14, 12:41   

@UP
Mówiłem o tym forum. Nie ogarniam żadnych innych pbf'ów poza tym na PC i PoPLu :/

Sygnatura użytkownika
Tu ma być sygnatura, ale jestem zbyt leniwy żeby napisać cokolwiek oprócz tego zdania.

Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir

Kontakt:
Wysłany: 28 Czerwiec 14, 15:11   

Ketchup napisał/a:
Wchodzę na forum po kilku dniach, paczam, a tam 7 postów. Myślę, być może coś konstruktywnego. Wchodzę, hejty. Czy moja egzystencja w tej grupie społecznej ma jeszcze jakiś znaczący wpływ na funkcjonowanie tego całego szajsu? Czy kiedykolwiek miało jakiś sens? Po co żyję? Jak powstał Wrzechświat, oraz dlaczego?

Ból dupy nad bólem dupy innych? Ketchup, wchodzisz na wyższy poziom.

Ketchup napisał/a:
Na te i inne pytania poznacie odpowieć w następnym odcinku "Żenujących i nic nie wnoszących kłótni PPS-u, które nikogo nie obchodzą poza samymi stronami postępowania."

Jeśli nikogo innego nie obchodzą to dobrze, zwłaszcza jeśli ci, których to nie obchodzi nie komentują. ^^

4xIjestęgłup napisał/a:
@UP
prawda jest taka, ze jak wejdziesz na Pokemon Lazure (lub inny pokepbf), nie znajdziesz tam ani jednego hejtu, a wszelkie nowe posty są ONTOPIC :3

I prawidłowo, tak być powinno.

4xIjestęgłup napisał/a:
szkoda, ze offtop i rozmowy tematyczne sa tam znikome i do policzenia na palcach jednej ręki, ale czego innego wymagać od pbf'a?

Nie szkoda :)

Ostatnio zmieniony przez Conquest 28 Czerwiec 14, 15:13, w całości zmieniany 2 razy  

4xI 
Bug Catcher

Kontakt:
Wysłany: 1 Lipiec 14, 14:26   

@Conquest
>rozmowy tematyczne
Ostatnio zmieniony przez 4xI 1 Lipiec 14, 14:28, w całości zmieniany 2 razy  

Inaka 
Myśli, że jest PRO
SnazzyShipper

Kontakt:
Wysłany: 4 Lipiec 14, 10:20   

Aw, kłótnie dwóch for, jak ja to kocham <3 W każdym razie... pozwolę sobie wydać opinię dotyczącą nie tylko Lazure, ale też Helvetti, bo widzę, że Cieniu też się zjawił i pojawia się kłótnia o to, co jest kontynuacją starego Lazure (tak przynajmniej wnioskuję, ale biorąc pod uwagę, że piszę to wcześnie rano, mogę niekoniecznie dobrze rozumować)
Moja szczera odpowiedź na tę kwestię - ani Helvetti, ani nowe Lazure.
Może i minęło sporo czasu, odkąd ostatni raz byłam na starym Lazure, jednak wydaje mi się, że żadne z tych for nie jest dobrym forum PBF. W szczególności Helvetti, które zainwestowało chyba w niewidzialny kursor, bo żeby cokolwiek kliknąć, muszę się męczyć w wywoływaniem systemowego kursora PPM ._. W sumie Lazure też nie powala, zwłaszcza aktualnym wyglądem (czemu nagle pole szybkiej odpowiedzi skurczyło się do dwóch linijek, tak bardzo dążenie do małych rozmiarów ._.)
W sumie z dwojga złego wolałabym wybrać Lazure i to tylko ze względu na jednego konkretnego MG, który mi poruszył sumienie. Taka moja, opinia, do usłyszenia.

Sygnatura użytkownika
Cytat:
Ja się zastanawiam ValadiN. Ty innych tak wyzywasz a nie dostajesz warnów;o Jesteś bogiem?:o ~ wypowiedź QuerryPassa

Cytat:
[Dzisiaj 11] Nexus DominLoL: co to ten cały legwan? czy jest to smaczne ]

Dziękuje wszystkim osobom na PC, za to, że są.
Dziękuję Nenlothowi - za super grę, której chyba nigdy nie zapomnę, rozmowy na GG oraz ogólnie za bycie xD
Dziękuję Dominowi - Nie wiem, kiedy odwzajemnię to Premium na dA, ale to było wspaniałe. Twoja gra również nie była zła, chociaż miała wzloty i upadki. No i pisz dalej *w* (będę cię nękać xD )
Dziękuję Blue/Belli - także za grę na PBF, która może nie była długa, ale fajnie się bawiłam xD
Dziękuję Poxerowi i Skejtowi - za rozmowy na GG, zaczepki na mordoksiążce, Poxowi dodatkowo za nocne wymiany SMS-ów (które poszły się bujać wraz z awarią telefonu [*]). Było super, dzięki ;w;
Dziękuję też innym osobom, których nie wymieniłam - niestety, jest limit znaków -_-

Szkot 
Pewnie nie zna PokeMana
Jestę Szkotę

Kontakt:
Wysłany: 4 Lipiec 14, 15:55   

Inaka napisał/a:
Aw, kłótnie dwóch for, jak ja to kocham <3

Ja się nie kłócę. Nie mam o co C':

Inaka napisał/a:
W sumie Lazure też nie powala, zwłaszcza aktualnym wyglądem (czemu nagle pole szybkiej odpowiedzi skurczyło się do dwóch linijek, tak bardzo dążenie do małych rozmiarów ._.)

Razem z Celestią jesteśmy zadowolone z wyglądu, który był robiony od podstaw przez naszą bardzo utalentowaną znajomą c: Co do pola szybkiej odpowiedzi, nie mam pojęcia dlaczego Ci się zmniejszyło. D:

Lazure jest dla administracji miejscem, gdzie chcemy spędzić miło czas razem z naszymi użytkownikami. Nie mamy czasu siedzieć tam 24h/7 ponieważ czasy kiedy myślałam "O JESHUS MARIA FORUM" się skończyły. Jestem po prostu za stara na coś takiego xD 24 lata, to nie 18 kiedy była pierwsza Lazura. Mamy fajną ekipę na forum i z tego się cieszymy c:

Sygnatura użytkownika

Saidhdear mi sa' Fhraing 's sa Ghearmailt!
Saidhdear mi air raointean Chanada!
Saidhdear mi san Spàinn san Eadailt!
Saidhdear mi 'nam aghaidh fhein an Eirinn!
Ostatnio zmieniony przez Szkot 4 Lipiec 14, 15:56, w całości zmieniany 1 raz