POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Rozważania o PokeManie i forumowiczach
Autor Wiadomość
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 6 Styczeń 14, 16:50   

PokeMan napisał/a:
Domin ma taka furię na moim punkcie, że odpisuje mi czegokolwiek nie napiszę lub zaproponuję. No ale rozumiem Twój zamysł.


to nie jest furia, nie porównuj zwykłej kontry do furii bo nawet tego stanu nie znasz, i lol, ja jedynie wyrażam swoją opinię na dany temat, a że ty najczęściej uważasz to za bezwartościowie śmieci, well, twoja sprawa.

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
Ostatnio zmieniony przez DominLoL 6 Styczeń 14, 16:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 6 Styczeń 14, 17:08   

lexsiso napisał/a:
DominLoL napisał/a:
PokeMan napisał/a:
DominLoL napisał/a:
ale jak admin grozi wyłączeniem forum jeśli nie będzie tak jak on chce, mimo że każdy uważa to za poroniony pomysł to sorry

Pics or It Didn't Happen

PokeMan napisał/a:
DominLoL napisał/a:
wszyscy to jakoś pamiętamy tylko ofc sam prowokator zawsze niewinny i wielce niewiedzący

Och, jakieś kłamstwo wiecznie powtarzacie i staje się prawdą ? Pokaż DOWÓD. Post, w którym napisałem DOKŁADNIE to co mi zarzucasz.


PokeMan napisał/a:
W zwiazku z tym, że niewielu już pisze posty w działach, a wystarcza SB, proponuję usunąć wszystkie działy i posty, skoro i tak nie korzystacie.

http://pokecollect.net.pl/viewtopic.php?t=5310
Proszę :*


Nie jest to zbyt dokładne, wyłączenie forum, a tylko kasacja postów i w domyśle zostawienie SB, to różnica. Ale doceniam, że choć ty wysnułaś jakieś argumenty poparte dowodami. Dodać mogę, że pisałem wiele razy głównie chyba na SB, że jeśli nie będę Adminem PC, to logiczne, że PC nie będzie już. Choć to zbytnie uproszczenie, bo mogę dać adminować Conquestowi czy Daru, ale niestety nie osobom które mnie hejcą.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
lexsiso 
Pewnie nie zna PokeMana



Dołączyła: 03 Wrz 2012
Posty: 87
Wysłany: 6 Styczeń 14, 17:11   

PokeMan napisał/a:

Ideowo tak, ale Domin ma taka furię na moim punkcie, że odpisuje mi czegokolwiek nie napiszę lub zaproponuję. No ale rozumiem Twój zamysł.

Ehm, wybacz Panie Dominie, ale to jest akurat prawda ^^ '
Chociaż z drugiej strony, jak mam coś do powiedzenia drugiej osobie, to nie uderzam w jej twórczość, jak to przed chwilą było na SB.
Zresztą, w te wasze wojny się nie wtrącam, jakby nie było to wasza piaskownica.

PokeMan napisał/a:
Nie interesuje nikogo, kto aktywnie pisze posty na PC i wyraża swoje niezadowolenia głośno.

Nie będę się wypowiadać za innych, dlatego od razu podkreślam, że to tylko mój punkt widzenia - nie chodzi o to, że Twoje zdanie denerwuje tych najbardziej aktywnych na PC. Często widziałam, że wypowiadasz się na temat stronek/for, które umarły wieki temu. Jest sens komentowania tego? Z mojej strony żaden. Więcej byś skorzystał na pisaniu o rzeczach aktualnych. Lubisz anime, tak? Napisz coś o XY. Świeży temat, zainteresuje wszystkich i kilka osób w nim odpowie. A jak koniecznie chcesz nadrobić braki w komentowaniu - postaraj się zachować równowagę w pisaniu o tym co było kiedyś i o tym co teraz jest na czasie.
http://pokecollect.net.pl...p?p=79542#79542 => najlepszy przykład.

A i jeszcze coś. Jak już piszesz coś o danym forum/stronie to sprawdź czy ostatnio był jakiś post/aktualizacja. Jeśli tak to znaczy, że się rozwija i komentarz jest mile widziany. Jeśli np ostatni post na nim/niej jest stary, to nie ma sensu zawracać sobie tym głowy, skoro nikt nie weźmie tego na poważnie.

PokeMan napisał/a:
Nigdy nie wiadomo kto jest na PC i siedzi cicho, albo kto przyjdzie.

No tak, ale:
1) Pewnie nie szuka tematów sprzed 5 lat.
2) Nie wiadomo kto przyjdzie, czyli nowy użytkownik - jak sądzisz, bardziej go zainteresują upadłe fora, niż info o aktualnym anime/grach/cokolwiek?

meh, zaczyna się tl;dr
a nie, jednak nie

Sygnatura użytkownika

Ostatnio zmieniony przez lexsiso 6 Styczeń 14, 17:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 6 Styczeń 14, 17:16   

PokeMan napisał/a:
Dodać mogę, że pisałem wiele razy głównie chyba na SB, że jeśli nie będę Adminem PC, to logiczne, że PC nie będzie już


once again, forum to nie ty a użytkownicy, istnieje dla ludzi a nie dla ciebie -.- oddaj forum conquestowi, tak jak napisałeś,

lexsiso napisał/a:
Ehm, wybacz Panie Dominie, ale to jest akurat prawda


once again, to nie furia a zwykła kontra na durnotę ale każdy nazywa to inaczej, więc pozostawiam to do wolnej interpretacji

lexsiso napisał/a:
Więcej byś skorzystał na pisaniu o rzeczach aktualnych. Lubisz anime, tak? Napisz coś o XY. Świeży temat, zainteresuje wszystkich i kilka osób w nim odpowie. A jak koniecznie chcesz nadrobić braki w komentowaniu - postaraj się zachować


napisał już chyba ze dwa tematy, nie prowokujmy go :]

lexsiso napisał/a:
Jak już piszesz coś o danym forum/stronie to sprawdź czy ostatnio był jakiś post/aktualizacja. Jeśli tak to znaczy, że się rozwija i komentarz jest mile widziany. Jeśli np ostatni post na nim/niej jest stary, to nie ma sensu zawracać sobie tym głowy, skoro nikt nie weźmie tego na poważnie.


zdefiniuj mu "stary" bo to może stanowić problem.

lexsiso napisał/a:
No tak, ale:
1) Pewnie nie szuka tematów sprzed 5 lat.
2) Nie wiadomo kto przyjdzie, czyli nowy użytkownik - jak sądzisz, bardziej go zainteresują upadłe fora, niż info o aktualnym anime/grach/cokolwiek?


jackpot.

ogólnie koleżanka lexiso bardzo dobrze gada

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
Ostatnio zmieniony przez DominLoL 6 Styczeń 14, 17:19, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 6 Styczeń 14, 17:27   

lexsiso napisał/a:
Chociaż z drugiej strony, jak mam coś do powiedzenia drugiej osobie, to nie uderzam w jej twórczość, jak to przed chwilą było na SB.
Zresztą, w te wasze wojny się nie wtrącam, jakby nie było to wasza piaskownica.

Dobrą chwilę temu. Nie uderzałem w twórczość tylko w oczekiwania Domina. Bo widzę, że idealizuje TT, gdy tymczasem, to wygląda tak, że oni mówią do niego "chodź, chodź do nas" bo zależy im tylko na jednym userze więcej i kilku postach na liczniku. Tymczasem jak widać doskonale, mają jego twórczość głęboko gdzieś. Może to przedwczesne wrażenie, ale będę szybki, bo nie mam tygodni na obserwacje. Nigdzie indziej Domin nie znajdzie tak dobrej dla siebie atmosfery i pobratymców jak na PC. A tymczasem odwraca się, TYLKO dlatego, bo nie podoba mu się, że admin jest ekscentryczny i zachowuje się inaczej niż większość. Przy czym w moich odkopach nie znajduje się chyba żaden atak na niego. No może oprócz działu Studium Przypadku, ale tam obrywa się i innym.

lexsiso napisał/a:
Nie będę się wypowiadać za innych, dlatego od razu podkreślam, że to tylko mój punkt widzenia - nie chodzi o to, że Twoje zdanie denerwuje tych najbardziej aktywnych na PC. Często widziałam, że wypowiadasz się na temat stronek/for, które umarły wieki temu. Jest sens komentowania tego? Z mojej strony żaden. Więcej byś skorzystał na pisaniu o rzeczach aktualnych. Lubisz anime, tak? Napisz coś o XY. Świeży temat, zainteresuje wszystkich i kilka osób w nim odpowie. A jak koniecznie chcesz nadrobić braki w komentowaniu - postaraj się zachować równowagę w pisaniu o tym co było kiedyś i o tym co teraz jest na czasie.


Interesuję się tym, czym nie interesują się inni. Nie lubię pisać o rzeczach aktualnych, i robię to na siłę vide ten temat który założyłem o nowych postaciach. Ja nie narzucam NIKOMU aby też pisał o tym, o czym ja. Dlaczego więc mi się narzuca ?

O rzeczach aktualnych napiszą Ci setki. A potem będą na jakimś fanpage (np. https://www.facebook.com/...?ref=ts&fref=ts ) pisać jak to kiedyś blablabla było dobre. Gdyby się nie odwrócili to przeszłość, nadal byłaby teraźniejszością.

Chcę ocalić od zapomnienia pewne rzeczy. Akurat to nie są seriale, ale inna kategoria.

lexsiso napisał/a:
A i jeszcze coś. Jak już piszesz coś o danym forum/stronie to sprawdź czy ostatnio był jakiś post/aktualizacja. Jeśli tak to znaczy, że się rozwija i komentarz jest mile widziany. Jeśli np ostatni post na nim/niej jest stary, to nie ma sensu zawracać sobie tym głowy, skoro nikt nie weźmie tego na poważnie.

Pół roku temu 4xIjestęgłup zainspirował mnie do rozwiązania - pisanie nowego tematu, a potem po 24 h. scalenie go z starym, o którym właściwie piszę. Tylko po co tak sobie utrudniać ? Aby Dominowi było lżej, że niby piszę nowy temat ?

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

Ostatnio zmieniony przez PokeMan 6 Styczeń 14, 17:34, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 6 Styczeń 14, 17:35   

PokeMan napisał/a:
Nie uderzałem w twórczość tylko w oczekiwania Domina. Bo widzę, że idealizuje TT, gdy tymczasem, to wygląda tak, że oni mówią do niego "chodź, chodź do nas" bo zależy im tylko na jednym userze więcej i kilku postach na liczniku.


jakbyś ty sam kiedyś nie wygłaszał ideologi "statystyki są najważniejsze", przyganiał kocioł garnkowi :/ na tt siedzę bo jest fajnie, tam też jest zgrana banda ale mam kilku już znajomków z którymi się dogaduję, jeśli o to ci chodzi.

PokeMan napisał/a:
Tymczasem jak widać doskonale, mają jego twórczość głęboko gdzieś.


jedna jaskółka wiosny nie czyni, jeśli uważasz że TT to moje jedynie źródło opiini o moich twórczościach, jesteś w błędzie.

PokeMan napisał/a:
Nigdzie indziej Domin nie znajdzie tak dobrej dla siebie atmosfery i pobratymców jak na PC. A tymczasem odwraca się, TYLKO dlatego, bo nie podoba mu się, że admin jest ekscentryczny i zachowuje się inaczej niż większość.


bo liczą się ludzie? lol, włożyłem w to forum więcej potu i pracy niż ty, mam prawo tutaj siedzieć i nie odwracam się od forum, w żadnym wypadku i kolejna pomyłka, admin może być jakikolwiek, byleby słuchał tego co userzy mają do powiedzenia i z nimi rozmawiał, tak jak Conquest co już wielokrotnie pisałem.

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
lexsiso 
Pewnie nie zna PokeMana



Dołączyła: 03 Wrz 2012
Posty: 87
Wysłany: 6 Styczeń 14, 18:34   

Mam coraz silniejsze przeczucie, że ta rozmowa za wiele nie da.

PokeMan napisał/a:

Bo widzę, że idealizuje TT, gdy tymczasem, to wygląda tak, że oni mówią do niego "chodź, chodź do nas" bo zależy im tylko na jednym userze więcej i kilku postach na liczniku.

Całą resztę o Dominie pominę, bo serio, to wasza piaskownica *nie, wcale tego wcześniej nie pisałam*
Nie, nie zależy nam na jednym użytkowniku więcej. Nam zależy na dobrej atmosferze i na ludziach, z którymi można porozmawiać na ciekawe tematy. Tak Cię boli, że od czasu do czasu się tam udziela? Nie chcę przywoływać tego świetnego argumentu "jesteś zazdrosny bo ciebie tam nie lubią", ale wybacz tak to wygląda.

A, jak chcesz porozmawiać o jego twórczości i jej docenianiu to radzę zrobić to z nim, a nie ze mną.

PokeMan napisał/a:
Interesuję się tym, czym nie interesują się inni.

To nie jest żadne wytłumaczenie. Wiem co mówię, na forum o grach zajmuję się mangą (#nikogo). Ale w czym to przeszkadza? Czy nie mogę z innymi normalnie porozmawiać? Mogę, a nawet zdecydowana większość dyskusji jest bardzo interesująca.

PokeMan napisał/a:
Nie lubię pisać o rzeczach aktualnych, i robię to na siłę vide ten temat który założyłem o nowych postaciach. Ja nie narzucam NIKOMU aby też pisał o tym, o czym ja. Dlaczego więc mi się narzuca ?

Nie chcę być niemiła, serio, ale do jasnej cholery, jesteś administratorem, tak czy nie? Ja też wiele rzeczy nie lubię, ale muszę je robić. Ty masz na sobie tę odpowiedzialność, że musisz dbać o rozwój forum, a skoro chcesz to robić, to rób to jak najlepiej potrafisz! Serio, aż takie męczące jest napisanie kilku postów na temat anime (które PODOBNO lubisz i denerwujesz się, gdy ktoś je krytykuje). Dlaczego nie wyrazisz własnej opinii w odpowiednim dziale, tylko musimy rozmawiać o tym tutaj? Nikt Ci nie zabrania pisać o tym, co lubisz, tylko pisz też o innych rzeczach, które interesują nie tylko Ciebie.

Jako admin MUSISZ dostosowywać się do użytkowników, a jak tego nie chcesz to załóż inne forum i siedź na nim sam.

PokeMan napisał/a:
Chcę ocalić od zapomnienia pewne rzeczy. Akurat to nie są seriale, ale inna kategoria.

Ja to rozumiem i nie mam nic przeciwko. Ale dlaczego nie chcesz ocalić i wspominać o tych rzeczach wartościowych, tylko o tych, które kilka lat temu nie wypaliły i nie ma po co o nich pamiętać? Myślisz, że jakieś randomowa strona, która po miesiącu upadła kogoś zainteresuje?

Jak tak bardzo Cię to kręci, to załóż jakiś blog, stronę, cokolwiek innego. Tutaj nie piszę tego, co tak bardzo lubisz przytaczać, że "nie masz prawa pisać postów na ten temat" - owszem masz, ale skoro wiesz, że to nikogo nie zainteresuje, to serio załóż jakąś stronkę i oceniaj te wszystkie niewypały. Wilk syty i owca cała.

Jak już mówiłam, co najwyraźniej tak bardzo nie przypadło Ci do gustu - zachowaj równowagę w pisaniu o tym co było kiedyś i tym co jest teraz.

Aha, jeszcze jedno. Masz pretensje do userów, że nie piszą postów o Pokemonach. Ale sam przyznajesz, że nie lubisz pisać o aktualnych wydarzeniach? Sorry, ale to admin ma motywować, to on ma rozkręcać wszystko. Właśnie dlatego jest adminem, a nie zwykłym użytkownikiem.

PokeMan napisał/a:
Pół roku temu 4xIjestęgłup zainspirował mnie do rozwiązania - pisanie nowego tematu, a potem po 24 h. scalenie go z starym, o którym właściwie piszę. Tylko po co tak sobie utrudniać ? Aby Dominowi było lżej, że niby piszę nowy temat ?

Meh, czemu zawsze jest przykład Domina.
Skoro takie rozwiązanie usatysfakcjonowałoby większość forum, to czemu nie? Więcej roboty? Powtarzam kolejny raz to samo - jesteś adminem.

No i nie mów mi tylko, że Ty się nie będziesz starał, a inni nic nie robią. Gdyby nie Ci "inni" nawet Twoje odkopy nie ożywiłyby PC.

Sygnatura użytkownika

 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 6 Styczeń 14, 18:42   

@up wirtualne RC

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
4xI 
Bug Catcher



Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 289
Kontakt:
Wysłany: 6 Styczeń 14, 19:54   

>te uczucie, kiedy ukryty informator to ja
>te uczucie, kiedy ten temat to czysty pieniądz
>zysk

pragnę przypomnieć, że to temat Shadiego i że wszyscy powinni rozmawiać ontop
ten flejm jest zbędny
 
     
Opticum 
Gapa, gubi PokeBalle
Herr Schopenhauer


Wiek: 26
Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 184
Skąd: Szczecin
Wysłany: 6 Styczeń 14, 21:20   

4xIjestęgłup napisał/a:
>te uczucie, kiedy ukryty informator to ja
>te uczucie, kiedy ten temat to czysty pieniądz


PISZE SIĘ 'TO' UCZUCIE
ALE ZE MNIE SZALONY GRAMMAR NAZI KURR NIE MOGŁEM SIĘ POWSTRZYMAĆ

@topic tl;dr jutro doczytam

e//
nie było mnie tu prawie rok, ale wszyscy i tak nadal kłócą się ze sobą (czyt. Domin z Pokemanem, reszta ojebuje po równo ich obydwu) :D
n1
btw, czy OP to przypadkiem nie ten groźny hakier, co groził mi na PVF, że mnie wystalkuje, kiedy będę przeglądał sobie pokefora z tora? xDDddd

Sygnatura użytkownika
Ostatnio zmieniony przez Opticum 6 Styczeń 14, 21:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.