POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Łobuzy
Autor Wiadomość
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 4 Styczeń 14, 17:19   Łobuzy

Może nowa ranga kolorowa dla Hyu, Jabuka, Ketchupa itp. ? Łobuzy, a może lepiej Łobuziaki ?

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
lexsiso 
Pewnie nie zna PokeMana



Dołączyła: 03 Wrz 2012
Posty: 87
Wysłany: 4 Styczeń 14, 17:58   

Ananasy. Tak owocowo.

Sygnatura użytkownika

 
     
Ketchup 
Gapa, gubi PokeBalle
Dżem z pomidorów



Wiek: 27
Dołączył: 24 Lip 2013
Posty: 178
Skąd: Zewsząd
Kontakt:
Wysłany: 4 Styczeń 14, 18:14   

Czemu dla mnie O_o Nie dostałem jeszcze żadnego warna ani tym podobnych. Chodzi o to że nie mamy specjalnego kolorku?

Sygnatura użytkownika
Tu ma być sygnatura, ale jestem zbyt leniwy żeby napisać cokolwiek oprócz tego zdania.

 
     
Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir



Wiek: 28
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1632
Kontakt:
Wysłany: 4 Styczeń 14, 18:49   

lexsiso napisał/a:
Ananasy. Tak owocowo.


Tak słodko ^^

Ketchup napisał/a:
Czemu dla mnie O_o Nie dostałem jeszcze żadnego warna ani tym podobnych. Chodzi o to że nie mamy specjalnego kolorku?


No ciekawe. Ja zaliczyłbym Cię do innej grupy osób.


Generalnie widzę, że Poke bardzo che zachęcać do hejtowania jego samego. Przecież to współczynnik rozpoznawalności.

 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 4 Styczeń 14, 19:01   

Ketchup napisał/a:
Czemu dla mnie O_o Nie dostałem jeszcze żadnego warna ani tym podobnych. Chodzi o to że nie mamy specjalnego kolorku?

Racja, zapomniałem o 4xIjestęgłup i Drewku. No ale dobra, Tobie zrobi się "Łobuziak" a reszcie - "Łobuzy".

Conquest napisał/a:
No ciekawe. Ja zaliczyłbym Cię do innej grupy osób.

Napisz do jakiej, chętnie się dowiem.

Conquest napisał/a:
Generalnie widzę, że Poke bardzo che zachęcać do hejtowania jego samego. Przecież to współczynnik rozpoznawalności.

Nie. Poddaję pomysł pod społeczne konsultacje, bo w dawniejszych tematach rzczytałem np. to:
DominLoL napisał/a:
Póki co administracja wszystkie zmiany wprowadza bez jakiejkolwiek konsultacji z użytkownikami na forum. Nie dba się o nasze zdanie, mówiąc nam wciąż " To dla waszego dobra".

z: http://pokecollect.net.pl/viewtopic.php?t=4867

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

Ostatnio zmieniony przez PokeMan 4 Styczeń 14, 19:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir



Wiek: 28
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1632
Kontakt:
Wysłany: 4 Styczeń 14, 19:09   

PokeMan napisał/a:
Ketchup napisał/a:
Czemu dla mnie O_o Nie dostałem jeszcze żadnego warna ani tym podobnych. Chodzi o to że nie mamy specjalnego kolorku?

Racja, zapomniałem o 4xIjestęgłup i Drewku. No ale dobra, Tobie zrobi się "Łobuziak" a reszcie - "Łobuzy".


Eee, Ananasy serio byłyby lepsze ^^

PokeMan napisał/a:
Conquest napisał/a:
No ciekawe. Ja zaliczyłbym Cię do innej grupy osób.

Napisz do jakiej, chętnie się dowiem.


Do spamerów. Postawy jakie prezentują Ketchup są skrajnie inne niż te Huyuyuyua czy Japka.

PokeMan napisał/a:
Conquest napisał/a:
Generalnie widzę, że Poke bardzo che zachęcać do hejtowania jego samego. Przecież to współczynnik rozpoznawalności.

Nie. Poddaję pomysł pod społeczne konsultacje, bo w dawniejszych tematach rzczytałem np. to:
[quote="DominLoL']Póki co administracja wszystkie zmiany wprowadza bez jakiejkolwiek konsultacji z użytkownikami na forum. Nie dba się o nasze zdanie, mówiąc nam wciąż " To dla waszego dobra".


Ale postępując w ten sposób prowadzisz służalczą politykę i się wypalasz :drago:

Ostatnio zmieniony przez Conquest 4 Styczeń 14, 19:10, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 4 Styczeń 14, 19:14   

Conquest napisał/a:
Do spamerów. Postawy jakie prezentują Ketchup są skrajnie inne niż te Huyuyuyua czy Japka.

A kto tam oprócz Keczupa ?

Conquest napisał/a:
Ale postępując w ten sposób prowadzisz służalczą politykę i się wypalasz

Przecież właśnie tego chyba chcą.

Conquest napisał/a:
Eee, Ananasy serio byłyby lepsze

Dopiero teraz skojarzyłem z Tolkiem Ananasem. Ja zaproponowałem nazwę bardziej dosłowną. Zawsze możemy zrobić ankietę.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir



Wiek: 28
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1632
Kontakt:
Wysłany: 4 Styczeń 14, 19:21   

PokeMan napisał/a:
Conquest napisał/a:
Do spamerów. Postawy jakie prezentują Ketchup są skrajnie inne niż te Huyuyuyua czy Japka.

A kto tam oprócz Keczupa ?


No właśnie mało kto z tych bez koloru pasuje, dlatego nie tworzyłbym grupy. Po prostu chciałem powiedzieć, że Ketchup nie pasuje do tej "gangsterki forumowej" xD

PokeMan napisał/a:
Conquest napisał/a:
Ale postępując w ten sposób prowadzisz służalczą politykę i się wypalasz

Przecież właśnie tego chyba chcą.


Nie, chcą więcej.

PokeMan napisał/a:
Conquest napisał/a:
Eee, Ananasy serio byłyby lepsze

Dopiero teraz skojarzyłem z Tolkiem Ananasem. Ja zaproponowałem nazwę bardziej dosłowną. Zawsze możemy zrobić ankietę.


Przepraszam, z kim? Oczywiście taka postać też istniała (http://pl.wikipedia.org/wiki/Kaczogr%C3%B3d), ale jeśli chodzi o Tolków to Banan w Polsce jest popularniejszy. Chodzi o owocowy synonim (http://megaslownik.pl/slownik/synonimy_antonimy/9111,%C5%82obuz).

 
     
Kleszczu 
Pewnie nie zna PokeMana
I dobrze mi z tym


Wiek: 31
Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 54
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 4 Styczeń 14, 20:24   

A ja dopiszę, że spoko, pomysł nienajgorszy jednak uważam że nie można przedobrzyć. Jak powstaną "Łobuziaki", to zaraz pociągnie to do powstania innych rang typu "Ostatnio aktywni". Ranga powinna być wyróżnieniem, a nie selekcją.

Sygnatura użytkownika
NICO
 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 4 Styczeń 14, 20:30   



zaś się widzę nie podoba a szkoda bo to jest mój komentarz odnośnie sprawy, pomysł durny, mamy dwie takie rangi a ty robisz trzecią, widać że robisz wszystko prócz tego co trzeba

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.