POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wejście na TT
Autor Wiadomość
Neśka 
Pewnie nie zna PokeMana

Wysłany: 28 Grudzień 13, 22:39   

I ogółem propsy dla Jabuka, jaki wyczerpał temat. Więc masz ból dupy , idź do lekarza

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 28 Grudzień 13, 22:48   

Neśka napisał/a:
przestań rządzić jak Stalin , stań sie człowiekiem i słuchaj innych. Póki nie jest za późno..

Toteż robię to czego chcieli inni kilkanaście miesięcy temu, ale nadal będę ten zły, no trudno, przyzwyczaiłem się, że czy próbuję tak czy siak, zawsze jestem krytykowany.

Drowker napisał/a:
Jeśli twoim genialnym planem było sprowadzenie kilku osób z TT właśnie takimi postami

Możesz wierzyć lub nie, ale to co się teraz dzieje to przypadek, którego nie planowałem. Moje plany mają trochę głębsze dno.

Podsumowywując, Neśka posługuje się modnymi sloganami, przez co tylko z Drowkerem można od biedy rzeczowo podyskutować. A Jabuko jak zwykle "wbija" na forum tylko wtedy, kiedy ktoś wymieni jego nicka, albo napiszę posta, bo jak zwykle chce mi dowalić.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

Ostatnio zmieniony przez PokeMan 28 Grudzień 13, 22:59, w całości zmieniany 1 raz  

Jabuko 
Gapa, gubi PokeBalle
Sunori.pl

Kontakt:
Wysłany: 28 Grudzień 13, 22:55   

Jakby negatywnie wspomniał o mnie i papież Franciszek, to też bym wpadł. Nie czuj się wyjątkowy, nie jesteś jedynym idiotą na tym świecie.

I dorośnij do brania odpowiedzialności za siebie i swoje wypowiedzi, bo Twoje "ee a bo japko to przyszedł mi dokopać" jako odpowiedź na mój post, do którego w inny sposób nie umiesz się ustosunkować, to nic innego jak beka niczym warszawski teatr Kamienica.

Sygnatura użytkownika
Pasjonat życia, entuzjasta kultury.

Zapraszam na http://sunori.pl
Ostatnio zmieniony przez Jabuko 28 Grudzień 13, 22:57, w całości zmieniany 2 razy  

Neśka 
Pewnie nie zna PokeMana

Wysłany: 28 Grudzień 13, 22:56   

Slogany mówisz. Dziwne że na mnie nie narzekają a na Ciebie od wielu miesięcy i to ja jestem gimbo admin . Jak widze nie zmieniłeś sie ani troszke , nadal ten sam bufon jaki rzecze, że inni są źli on dobry . Cóż , widze nie dorastam Ci do pięt. Chce korepetycji od Ciebie, jak być faszystą w internetach :<

DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy

Kontakt:
Wysłany: 28 Grudzień 13, 23:01   

PokeMan napisał/a:
Neśka posługuje się modnymi sloganami

może ale ma łeb na karku i już po pół godzinie rozmowy z nią przekonała mnie do współpracy z nimi.

PokeMan napisał/a:
A jabuko jak zwykle "wbija" na forum tylko wtedy, kiedy ktoś wymieni jego nicka, albo napiszę posta, bo jak zwykle chce mi dowalić.

o tobie jak się wspomni to też ci staje i mam dla ciebie news, każdy ( a jak nie to większość ) chce ci dowalić

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 28 Grudzień 13, 23:03   

Jabuko napisał/a:
jako odpowiedź na mój post, do którego w inny sposób nie umiesz się ustosunkować

Swoje zarzuty powtarzasz po raz enty, ja już kilka razy na to odpowiadałem, i nie mam zamiaru się powtarzać, jeśli coś nadal nie dociera. W skrócie pisząc, zawsze Admin będzie ten zły. No chyba, że będzie się o wszystko pytał userów, wszak nie ma prawa na własnym forum zrobić czegoś bez ich zgody. Jaaasne...tylko potem się człek wypala tą służalczością vide Conquest - tak to wygląda, wybacz stary jeśli się myle, ale raczej nie.

Sygnatura użytkownika

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Jabuko 
Gapa, gubi PokeBalle
Sunori.pl

Kontakt:
Wysłany: 28 Grudzień 13, 23:04   

PokeMan napisał/a:
Jabuko napisał/a:
jako odpowiedź na mój post, do którego w inny sposób nie umiesz się ustosunkować

Swoje zarzuty powtarzasz po raz enty, ja już kilka razy na to odpowiadałem, i nie mam zamiaru się powtarzać, jeśli coś nadal nie dociera. W skrócie pisząc, zawsze Admin będzie ten zły. No chyba, że będzie się o wszystko pytał userów, wszak nie ma prawa na własnym forum zrobić czegoś bez ich zgody. Jaaasne...tylko potem się człek wypala tą służalczością vide Conquest - tak to wygląda, wybacz stary jeśli się myle, ale raczej nie.

I've laughed so much.

Moje zarzuty z dzisiaj są nieporównywalnie inne od tych wcześniej.
Owszem, zgoda - tyczą się jednego i tego samego. Twojej głupoty. No ale co ja na to poradzę, no? :(

Sygnatura użytkownika
Pasjonat życia, entuzjasta kultury.

Zapraszam na http://sunori.pl

Neśka 
Pewnie nie zna PokeMana

Wysłany: 28 Grudzień 13, 23:06   

O kuurwa śmiechłam xD Admin tym złym . Człowieku, jak sie malujesz na takiego, jasne że będziesz tym złym! To taka lekcja , sama wiem że to [kwa!] bujda . Jaki jesteś tak Cie widzą. więc argument , że jest ktoś zły jest chujowy . Ty sam budujesz opinie na swój temat

DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy

Kontakt:
Wysłany: 28 Grudzień 13, 23:07   

PokeMan napisał/a:
zawsze Admin będzie ten zły

dziwne, conquest zawsze był uważany jako ten dobry, mimo że był adminem :O

PokeMan napisał/a:
No chyba, że będzie się o wszystko pytał userów, wszak nie ma prawa na własnym forum zrobić czegoś bez ich zgody

działasz jak polski rząd, dlatego ten kraj wygląda jak wygląda.

Twoje forum? forum nie jest czyjeś tylko należy do wszystkich, god dammit!

jeśli tak samo będziesz robił z własnymi dziećmi, to już im współczuję, wolałbym trafić do sierocińca.

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 28 Grudzień 13, 23:14   

DominLoL napisał/a:
Twoje forum? forum nie jest czyjeś tylko należy do wszystkich, god dammit!

Gdzie jest przepis który o tym traktuje ? A może to jakiś zwyczaj netowy o którym znów nie wiem ? Admin nie ma prawa podejmować swoich decyzji na swoim forum ? Genialne, komuna się skończyła dawno.

Cytat:
jeśli tak samo będziesz robił z własnymi dziećmi, to już im współczuję, wolałbym trafić do sierocińca.

Aha, czyli dzieci należą do wszystkich czyli do państwa, a nie do rodzica ? Są własnością publiczną ? Lewactwo jak nic.

Sygnatura użytkownika