POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Strona TinTower
Autor Wiadomość
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 23 Grudzień 13, 20:47   Strona TinTower

http://tintower.pl/

Same title głoszą: Tin Tower - Polska społeczność graczy Wi-Fi
.
.
.
.
więc po co niedziałający link do Anime&Manga, skoro nie mają od tego nikogo w ekipie ?
WTF ?


Mniejsza z tym, pokegracze gier konsolowych z wykorzytsaniem Wi-Fi mogą czuć się jak w 7 niebie.

Oczywiście dla Nas, czyli PPSowiczów najwazniejsze jest: http://tintower.pl/content/historiatt

Cytat:
Protoplastą obecnego kształtu TT była koncepcja stworzenia Ligi Pokemon dla graczy WiFi (rzecz jasna były to plany utopijne). Ta zaś, powstała na bazie kształtowania własnej ban listy Pokemonów, o której rozpocząłem dyskusje na jednym z ówczesnych, czołowych Polskich poke-for. Na przestrzeni wielu miesięcy, to co dziś zwiemy dumnie Tin Tower, było jedynie bezkształtną breją

Na 99% tym "ówczesnym, czołowym" jest PVF jeśli NIE wierzyć w to iż początki sięgają 2009 r. a to jeszcze Revival. No cóż, z tego co pamiętam, Twórca TT czyli Enygma to PVFowiec, więc... w wolnej chwili się temu przyjrzę.

Dyskuss!

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
lexsiso 
Pewnie nie zna PokeMana



Dołączyła: 03 Wrz 2012
Posty: 87
Wysłany: 23 Grudzień 13, 22:03   Re: Strona TinTower

PokeMan napisał/a:

więc po co niedziałający link do Anime&Manga, skoro nie mają od tego nikogo w ekipie ?
WTF ?


Chyba Eny się nie obrazi jeśli odpowiem na to pytanie |D
1. Wbrew pozorom mają kogoś takiego w ekipie.
2. Link wkrótce zostanie zaktualizowany, nie wiem co z anime to się wypowiadać nie będę.
3. Skoro Czerwoni wyrazili zgodę na umieszczanie artykułów o tematyce innej niż gry to why not? Wszyscy mówią, że ci co na PPS teraz przyszli nic nie robią, a jak robią to się nie podoba bo ''TT to gry tylko" :<
4. btw wspaniały temat o wejściu na forum <3 zaajebisty jest ten świat w którym sobie żyjesz

Sygnatura użytkownika

 
     
Enygma 
Pewnie nie zna PokeMana


Wiek: 35
Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 18
Kontakt:
Wysłany: 24 Grudzień 13, 01:41   Re: Strona TinTower

PokeMan napisał/a:

Na 99% tym "ówczesnym, czołowym" jest PVF jeśli NIE wierzyć w to iż początki sięgają 2009 r. a to jeszcze Revival. No cóż, z tego co pamiętam, Twórca TT czyli Enygma to PVFowiec, więc... w wolnej chwili się temu przyjrzę.



Hehe a jednak było to na Revivalu. Tam zaczynałem, choć używałem innego nicka- Iskariota. Nick był inspirowany anime Hellsing. Na innych forach już go nie używałem bo brzmi zbyt testamentowo xD Do reva ma większy sentyment jak pv. Samiuteńkie pra-początki TT sięgają reva ale była i obecna ekipa to bardziej z rodowodem PV lub z poza PPSu.
Skoro nie interesujesz się zbytnio grami, to temat o jakim mowa mógł Ci umknąć. Nazywał się jakoś "Ban lista stworków- czyli legendy i ubery". Temat zawierał zmieniającą się ankietę czy Latias a potem Salamance powinni być dostępni w OU. To było za czasów 4 generacji. Obok ankiety trwała ogólnie dyskusja zdominowana przez Rubin i jeszcze jednego kolesia jakiego nie znam.
Po rozłamie Reva i PV poszedłem na PVF bo tam też przeszły osoby z jakimi utrzymywałem relacje.

Co do mangi na stronie TT to tak jak mówi Lexi. Mamy też kilka pustych innych działów jakie zostaną uzupełnione. Tematyka gier i WiFi jest dominująca ale felietony w dziale publicystyka czy manga i anime to kwestie dopełniające całość. Sam jestem w pierwszym rzędzie graczem, ale lubię czasem wrzucić tam film o pokach. Więc jakaś minimalistyczna obecność innych tematów będzie o ile ktoś zechce je prowadzić. Nie mamy ani na forum ani na stronie nic o PTCG bo tutaj u nas nikt akurat tym się nie chce zająć.

Sygnatura użytkownika

Ostatnio zmieniony przez Enygma 24 Grudzień 13, 02:11, w całości zmieniany 6 razy  
 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 24 Grudzień 13, 05:35   

PokeMan napisał/a:
Oczywiście dla Nas, czyli PPSowiczów najwazniejsze jest: http://tintower.pl/content/historiatt


powinno być tak:

PokeMan napisał/a:
A co mnie gówno obchodzi jakieś dupowate gry i w ogóle inne durne rzeczy. Historia strony wow, tyle tekstu wow, wiecle ważne wow


naucz się jednej rzeczy:
NIE MÓW ZA INNYCH JEŚLI NIE MASZ 100% PEWNOŚCI ŻE MAJĄ TO SAMO ZDANIE CO TY!

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
NaveZ 
Pewnie nie zna PokeMana
Po prostu NaveZ



Dołączył: 05 Sie 2013
Posty: 4
Kontakt:
Wysłany: 28 Grudzień 13, 17:52   

Cytat:
więc po co niedziałający link do Anime&Manga, skoro nie mają od tego nikogo w ekipie ?
WTF ?



Właśnie pojawiła się manga ;)
http://tintower.pl/manga/index
 
     
Neśka 
Pewnie nie zna PokeMana


Dołączyła: 28 Gru 2013
Posty: 18
Wysłany: 28 Grudzień 13, 21:19   

Rzeknę jedno : nie wiesz nie wpierdalaj sie w szczegóły. Masz swój burdel , to ogarniaj a nie sie czepiasz innych stron. Wait, może tak jest , bo na Twoim podwórku czatuje śmierć... ? I tam gdzie Cie nie ma, doszukujesz sie niewiedzy?! Przykro mi mówić ,ale tu mam sama wkład, więc dziubek prosze, ogarnij sie [kwa!]
 
     
Drowker 
Pewnie nie zna PokeMana
The Drow One



Dołączył: 28 Gru 2013
Posty: 17
Skąd: Fatum
Kontakt:
Wysłany: 28 Grudzień 13, 21:40   Re: Strona TinTower

PokeMan napisał/a:

więc po co niedziałający link do Anime&Manga, skoro nie mają od tego nikogo w ekipie ?
WTF ?


Od twojego posta do publikacji Mangi na stronie upłynęło siedem dni. Samo wprowadzenie tekstu do kodu zajęło mi 18 h godzin roboczych, a nie dwa lata jak wiemy gdzie.

Jak są ludzie, którzy chcą coś robić dla fanów Pokemon jak Lexi, to nie jest problem. Problem są ludzie żyjące przeszłością i zamykający się w jednej gałęzi danej marki.
Handluj z tym.

Prócz tego dbamy o aktualne wiadomości w zakresie naszej tematyki np. dział o XY http://tintower.pl/games/xy oraz powoli i mozolnie uzupełniamy starsze. TT kładzie nacisk na gry i WiFi, ale nawet osoba nie z tej bajki może do nas wpaść.

Mamy liczne poradniki opisujące mechanikę tego wszystkiego od podstaw, zresztą mamy na forum osoby jakie zainteresowane były PBFem czy fan artem, a ostatecznie zaczęły grać. Prócz tego mamy projekt Bursztynowej Ligi czyli odpowiednika ligi dla fanfickowców oraz Akwarelową Ligę dla Fan Artowców. Jedynie brak na PTCG, ale na TT nikogo.

A tak to obok wspomnianej już mangi można zapoznać się z luźnymi refleksjami w postaci felietonów http://tintower.pl/fanfics/ albo samemu takowy napisać. Jeśli tekst będzie dobry, to trafi na stronę główną, a jeśli autor wyrazi chęć współpracy to może zasilić Redakcje.

Sygnatura użytkownika
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 28 Grudzień 13, 21:53   

Enygma napisał/a:
Hehe a jednak było to na Revivalu. Tam zaczynałem, choć używałem innego nicka- Iskariota. Nick był inspirowany anime Hellsing. Na innych forach już go nie używałem bo brzmi zbyt testamentowo xD Do reva ma większy sentyment jak pv. Samiuteńkie pra-początki TT sięgają reva ale była i obecna ekipa to bardziej z rodowodem PV lub z poza PPSu.

Z Reva kojarzę tylko jakieś ligi w Lackeya. Ale też mglisto pamiętam coś o Wi-Fi, ale to było chyba tylko dla zalogowanych, dlatego w kopiach na WebArchive nie widzę.

Neśka napisał/a:
Rzeknę jedno : nie wiesz nie wpierdalaj sie w szczegóły. Masz swój burdel , to ogarniaj a nie sie czepiasz innych stron.

Zabronisz mi napisania subiektywnego opisu jakiegoś innego forum, w przeznaczonym tutaj do tego dziale ?

Drowker napisał/a:
a nie dwa lata jak wiemy gdzie.
Jeśli chodzi o PV, to mi się to też nie podoba i nie popieram tego, co się tam dzieje, a raczej nie dzieje.

Drowker napisał/a:
Jak są ludzie, którzy chcą coś robić dla fanów Pokemon jak Lexi, to nie jest problem. Problem są ludzie żyjące przeszłością i zamykający się w jednej gałęzi danej marki.
Handluj z tym.


Opisywanie sobie "na bogato" jednej tematyki (Gry) nie sprawia, że się to rozgałęzia bo chyba obiektywnie biorąc, to też tylko jedna gałąź, a to, że ma wiele form, to inna sprawa.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

Ostatnio zmieniony przez PokeMan 28 Grudzień 13, 21:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Neśka 
Pewnie nie zna PokeMana


Dołączyła: 28 Gru 2013
Posty: 18
Wysłany: 28 Grudzień 13, 21:57   

Zabronię a jak. Skoro forum jest o jednej tematyce, a nie jest o innych forach , to co ? Napiszesz o Vallhali jak sympatycznie sie rozwija albo Collect jak sympatycznie zdycha ?. Może na forum o pierdach mam napisać o pogodzie ?
Ostatnio zmieniony przez Neśka 28 Grudzień 13, 21:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Drowker 
Pewnie nie zna PokeMana
The Drow One



Dołączył: 28 Gru 2013
Posty: 17
Skąd: Fatum
Kontakt:
Wysłany: 28 Grudzień 13, 22:01   

PokeMan napisał/a:

Opisywanie sobie "na bogato" jednej tematyki (Gry) nie sprawia, że się to rozgałęzia bo chyba obiektywnie biorąc, to też tylko jedna gałąź, a to, że ma wiele form, to inna sprawa.


TinTower skupia się na walkach WiFi i to jest nasza nisza. Lepiej być dobrym jednym, niż chujowy w tysiącu spraw.
eadnak na TT pojawiają się teksty związane m.in z Mangą oraz planujemy coś z Anime, tylko poszukujemy chętnego. Chcemy też aby rzeczy z fandomu jak fanficki czy fanarty także się pojawiały na stronie głównej. To są dodatkowe rzeczy, które zbogacają naszą stronę.
Mnie akurat manga zaintrygowała i pewnie za kilka dni będę się pytał Lexi o jakieś tłumaczenia oraz jak to się czyta.

Sygnatura użytkownika
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.