POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: tt22
22 Listopad 13, 21:08
PokeNova - nowy PBF o tematyce Pokemon
Autor Wiadomość
Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!

Kontakt:
Wysłany: 17 Listopad 13, 03:14   

Co do mojego przedmówcy, chciałbym Ci zwrócić uwagę na kilka istotnych faktów.

Pierdziałka napisał/a:
Myślę, że wjeżdżanie komuś na honor z takiego powodu fajne nie jest. I nie zrozumcie mnie źle, nie uważam żeby ten sposób reklamy był dobry pod względem etycznym, ale na pewno było to sprytne i w sumie gdyby to był handel a nie świat pbfów to byłby bogaty.

Hmm... no ok... fajnie, że podchodzisz do tego tak... strasznie... jak dla mnie... moim małym subiektywnym oczkiem... tak strasznie... bez serca. Mówisz, że nie był etyczny, ale mówisz, że nie narusza to honoru? Powiedź mi... jak to ma być niby możliwe?

Pierdziałka napisał/a:
I to tyle ode mnie, stało się, zrobili rózni ludzie to i owo a rozdmuchiwanie tego i obrabianie komuś dupy w nieskończoność jest głupie.

Obrabiać dupę to byśmy robili, gdyby to było na przykład na jakimś innym forum, na którym on nie ma wglądu do postów, czy też w jakimś temacie. Tutaj otwarcie wygłasza się swoje stanowisko i można się do czegoś odwołać.

Pierdziałka napisał/a:
Szczególnie w takim temacie, który z założenia ma promować stronę.

Tego nie ma nigdzie napisanego. Jeśli reklamujesz stronę, to ok, oczywistym jest to, że chcesz ją zareklamować, ALE! To, że w temacie ktoś napisze o niej w negatywny sposób to już następstwo rzeczy. Proszę, nie miejcie bólu dupy o to, że ktoś ma uwagi, krytykę do strony, którą zareklamowano na własny koszt, a dodatkowo, w dość chamsko-spamski sposób. Uwagi będą, tak jak pochwały, jednym coś się podoba, innym nie. Witamy w internecie, przyzwyczaj się do tego.

Pierdziałka napisał/a:
Pokój i wolność!

Myślę, że to niepotrzebne zdanie i tak nie będzie pokoju, zawsze ktoś będzie hejcić. Wolność? Pojęcie względne.

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7

Ketchup 
Gapa, gubi PokeBalle
Dżem z pomidorów

Kontakt:
Wysłany: 17 Listopad 13, 08:56   

No dobra, zaciekawiły mnie te wasze rozmowy. Wszedłem na stronę i... widzę tylko jeden dział, a gdzie dział z grami, Day-Care i inne tego typu rzeczy? Jeśli jest to ukryte dla niezarejestrowanych osób to mnie to nie zachęca, niby skąd mam wiedzieć jaki panuje tutaj poziom?
Druga sprawa, ta o której kilka osób się już wypowiedziała, wygląd. Dla mnie to jedna z podstawowych cech dobrej strony. Ma być przyjazny dla oka, zachęcać, umilać czas. Ten jest po prostu nudny.

Czytając posty innych nie chciało mi się nawet rejestrować żeby zobaczyć ukryte treści.

kowalt 
Powoli się wkręca
kuce są be

Wysłany: 17 Listopad 13, 22:43   

Pierdziałka napisał/a:

kowalt napisał/a:

Pierwsza sprawa. Trzeba nie mieć honoru by taką metodą się reklamować.
Druga. Trzeba być ostro rypniętym by za taką formę reklamy się czepiać robiąc najazdy. Aczkolwiek rozumiem że to akcja była paru userów a nie Crystala jako ogółu.

Myślę, że wjeżdżanie komuś na honor z takiego powodu fajne nie jest. I nie zrozumcie mnie źle, nie uważam żeby ten sposób reklamy był dobry pod względem etycznym, ale na pewno było to sprytne i w sumie gdyby to był handel a nie świat pbfów to byłby bogaty.

Pierdziałka napisał/a:

Myślicie, ze forum wygląda źle bo ma 4 miechy i mało co się tam dzieje? To powiem wam coś. Wiecie czeu nie ma pbfów w takim wieku z takimi osiągnięciami a mimo to żyjąych? Bo większość ludzi się poddaje dużo wcześniej a Wafelek to twarda sztuka i stara się wyciągnąć swoje forum na wyższy poziom mimo iż ma więcej wrogów niż sprzymierzeńców i praktycznie adminuje temu forum sam.

To ja Ci coś powiem. Mój PBF który stworzyłem w marcu. Żyje do dziś. Wyrabiamy po tysiąc postów miesięcznie. Bez żadnej reklamy. Ni to kryptoreklamy ni prawdziwej. Nie mówię że stworzyłem coś fajnego czy dobrego. Ale się trzyma. Właściwie dziwi mnie to każdego dnia. Nie chcę się chwalić. Po prostu nie rozumiem tejże obrony.

No cóż. Jeśli Vaphel prowadzi to to sam to długo nie pociągnie raczej. Chociaż skoro to twarda sztuka to winien dać radę. Życzę zdrowia w tym interesie. Jednak musisz mieć twardą dupę raczej. A. I weź sobie Pierdziałkę do pomocy. On w Cię wierzy więc Ci pomoże.

Pierdziałka napisał/a:

Jak komuś przeszkadza jaskrawość forum to niech popracuje ze swoim monitorem, jeżeli są tu tak starzy ludzie jak ja i Wafel to może pamiętają Pokemon Orange i wiedzą, ze to co oferuje obecny design Pokenovy wcale nie bije tak po oczach. I jak na painta wygląda całkiem nieźle choć moim zdaniem w obecnej dobie kolorowych stron dobrze jest mieć mniej napchanego w layoucie (np. serebii.net).

Tym do mnie trafiłeś. Serio. Wielu osobom nie pasuje jaskrawość więc winni poszperać w ustawieniach monitora. No waha że tak. A argument z Orangem wielce trafny. Co kogo obchodzi przeszłość? W sumie równie dobrze można by porównywać DOSa z Ósemką. Przecież interfejs graficzny nie tekstowy więc winno być gitez. Każdy ma swoje gusta. Większości się nie podoba. Waszej dwójce już tak. Teraz trzeba zdecydować. Jesto to PBF dla większości czy dla waszej dwójki.

Jako że wojna z Crystalem mało mnie jara to wytłumaczę moje słowa jedynie.
Obydwie strony nie zachowały się w porządku. Obydwie starają się to jakoś wytłumaczyć co jest nudne. Skończcie. Proszę.

De 
Gapa, gubi PokeBalle

Kontakt:
Wysłany: 18 Listopad 13, 16:40   

Cytat:
Jak komuś przeszkadza jaskrawość forum to niech popracuje ze swoim monitorem

To serwis ma sie dostosowac do uzytkownika bo dla niego istnieje a nie odwrotnie i kropka. Podstawowa zasada dowolnego przedsiewziecia.

Cytat:
I jak na painta wygląda całkiem nieźle

Tym to sie nawet lepiej nie chwalic glosno.

Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!

Kontakt:
Wysłany: 18 Listopad 13, 18:07   

De napisał/a:
Cytat:
Jak komuś przeszkadza jaskrawość forum to niech popracuje ze swoim monitorem

To serwis ma sie dostosowac do uzytkownika bo dla niego istnieje a nie odwrotnie i kropka. Podstawowa zasada dowolnego przedsiewziecia.

Lubię pisać, więc... myślę... że po coś Kowalt napisał dalszą część zacytowanej przez Ciebie wypowiedzi. MYŚLĘ wręcz, że ma to jakiś sens! MYŚLĘ nawet, że może nadaje zupełnie innego znaczenia, coś jak wycinanie zdań z kontekstu.

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7

Vaphel 
Pewnie nie zna PokeMana
ciołek

Kontakt:
Wysłany: 21 Listopad 13, 19:54   

Zapraszam na oglądnięcie nowego design'u forum. :)

kowalt 
Powoli się wkręca
kuce są be

Wysłany: 21 Listopad 13, 20:08   

Jest lepiej ;) Nie lubię różu ale jest ładnie. No i można w końcu przejrzeć forum.

Jednak. Co takiego jest u was czego nie ma nigdzie indziej? Tak właściwie brakuje czegoś takiego. Takiego BUMa które sprawi że ludek wejdzie i powie:
"Łocholera fajna rzecz. Nie widziałem tego nigdzie indziej/dużo fajniej wymyślone niż na forum xyz. W ogóle chce się grać"
Bo przeglądając widać dział z grami, Day Care, Saffari i już.

Sygnatura użytkownika

Vaphel 
Pewnie nie zna PokeMana
ciołek

Kontakt:
Wysłany: 21 Listopad 13, 20:17   

Bo ogólnie mamy to co wszędzie, ale... :) we wszystkim jest coś czego nie ma nigdzie indziej. Ogólnie jesteśmy nastawieni na rozwój działów MG. Cała reszta to tylko urozmaicenia rozgrywki w grach. By nie było łatwo walczyć w fabule każdy Pokemon zna 4 ataki, przez co trzeba wytężyć mózg by wymyślać ciekawe strategie. Kolejne strefy Safarii otwierają się gdy ma się coraz więcej stron w przygodzie. A Day-Care, Market, Arena itd. są po to by wyrównać poziom levelowy i posiadania z posunięciem akcji.
Może na pierwszy rzut oka mało się różnimy ale jak się zgłębi temat to mało nas łączy z innymi pokemonowymi PBF-ami.

[ Dodano: 8 Grudzień 13, 22:29 ]
Poszukujemy nowych kreatywnych MG. Więcej info na stronie lub pod numerem gadu 6453689.

[ Dodano: 20 Styczeń 14, 21:16 ]
Sam jeszcze w to nie wierzę, ale kilka tygodni temu nadszedł przełom i w końcu mogę powiedzieć, że funkcjonujemy. :D Zapraszam nowych graczy. :)

Pierdziałka 
Pewnie nie zna PokeMana

Wysłany: 20 Luty 14, 22:45   

Fakt. Forum się rozwinęło. Wszystkie działy aktywne, powstają nowe. Codziennie multum postów i fajni gracze. Choć większość to faceci więc zapraszam dziewczyny (taka prywata). :)

Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir

Kontakt:
Wysłany: 29 Lipiec 14, 17:52   

Pierdziałka napisał/a:
Choć większość to faceci więc zapraszam dziewczyny (taka prywata). :)

Dosyć powszechny problem na PPSach, choć akurat w PBFie sporo białogłów siedzi. Szkoda, że tak się marnują :chory: