POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: tt22
22 Listopad 13, 21:08
PokeNova - nowy PBF o tematyce Pokemon
Autor Wiadomość
Vaphel 
Pewnie nie zna PokeMana
ciołek

Kontakt:
Wysłany: 14 Listopad 13, 18:57   

Inaka napisał/a:
Vaphel napisał/a:
Cóż MG zostały osoby zaufane, potrzebowaliśmy na początek kilku więc bawienie się w testy mogło spowlnić tylko napływ graczy.
Statystyka może i marna, antyreklamowcy byli nam bardzo nieprzychylni i już nie powiem kto nimi był bo znowu by wyszło, ze robię komuś chamską antyreklamę. :)

Tan, Vaphelu, wiemy o tym, dlaczego na jednym forum wasza załoga ma bany, a na waszym forum panuje przekonanie, że trzeba zniechęcać przez rozsiewanie złej opinii o konkurentach, więc powstrzymałabym się tutaj przed używaniem słowa "antyreklamowcy". Ale cóż, to nie moja sprawa.

Tak, tylko teraz powiem wprost - crystalowcy (wtajemniczeni wiedza o kogo konkretnie chodzi), robili nam zły fame zaraz po tym jak mój pbf powstał i zanim ja dopuściłem się strasznego czynu zaproszenia na niego kilku znajomych z Crystala. Nie moją też winą jest to, ze macie tam co macie i wytknięcie wam tego tak zabolało wasze dupki. A no i te super fajne napady waszej ekipy na moje forum kiedy to robiliście mi tam burdel przez kilka dobrych godzin i co sprzątałem przez drugie tyle. Jesteście bardzo bez winy. Bardzo. :)

Zanate 
Pewnie nie zna PokeMana

Wysłany: 15 Listopad 13, 16:21   

Ku ścisłości, najazd faktycznie został zrobiony przez 3? Może 4 userów po tym, jak rzuciłeś się na Crystala i reklamowałeś swojego PBFa jawnie. Różnica polega na tym, że zaraz po banach u Ciebie, zostali za tą akcję ukarani u nas za nieciekawe reprezentowanie swojego PBFa w innym miejscu i od tej pory żadnych dziwnych akcji nie było. I nie opowiadaj bzdur, że to trwało kilka godzin, bo to ładnie wygląda na papierze. Całość tego trwała może pół godziny? Głównie dlatego, że "najeźdźcy" zostali ściągnięci na ziemię na Crystalu. Widocznie kiepski z Ciebie admin, skoro ~30 postów sprzątałeś przez kilka godzin, w momencie, w którym Twoich postów było tam może nawet nie z 10. :)

I nie pierdziel, że zapraszałeś znajomych. Pytaliśmy kilku najnowszych użytkowników o to, czy dostali reklamę. I co? Odpowiedź była twierdząca. Twoje tłumaczenie? "To nie ja, to ktoś z mojego konta". Na konto bankowe też wpuszczasz każdego "kogoś"?

Twoje wytknięcia akurat guzik nas obchodzą, bo są subiektywne, co więcej, bezpodstawne. Tyle tylko, że jak masz nam coś do powiedzenia, to mów to do nas, a nie wszędzie dookoła. Internet jest mały, my to widzimy. Podkładasz się tylko i wnerwiasz ludzi, a potem płaczesz, że do Ciebie zaglądają i mają jakieś pretensje, po czym banujesz ich wbrew regulaminowi, który zresztą sam napisałeś.

I to tyle na temat tej krypto-anty-reklamy.

Sygnatura użytkownika
czarna rozpacz...
Ostatnio zmieniony przez Zanate 15 Listopad 13, 16:23, w całości zmieniany 1 raz  

kowalt 
Powoli się wkręca
kuce są be

Wysłany: 15 Listopad 13, 16:34   

Nudne. Dajcie spokój. Tyczy się to dwu stron.

Zanate napisał/a:

I nie pierdziel, że zapraszałeś znajomych. Pytaliśmy kilku najnowszych użytkowników o to, czy dostali reklamę. I co? Odpowiedź była twierdząca. Twoje tłumaczenie? "To nie ja, to ktoś z mojego konta". Na konto bankowe też wpuszczasz każdego "kogoś"?

Truly? Chodzi o reklamy rozsyłane przez PW? Szczyt reklamozjebowstwa został osiągnięty. Uczcie mnie. Serio.

Pierwsza sprawa. Trzeba nie mieć honoru by taką metodą się reklamować.
Druga. Trzeba być ostro rypniętym by za taką formę reklamy się czepiać robiąc najazdy. Aczkolwiek rozumiem że to akcja była paru userów a nie Crystala jako ogółu.
Ostatnio zmieniony przez kowalt 15 Listopad 13, 16:35, w całości zmieniany 1 raz  

Inaka 
Myśli, że jest PRO
SnazzyShipper

Kontakt:
Wysłany: 15 Listopad 13, 16:49   

kowalt napisał/a:
Obrazek

[...]

Druga. Trzeba być ostro rypniętym by za taką formę reklamy się czepiać robiąc najazdy. Aczkolwiek rozumiem że to akcja była paru userów a nie Crystala jako ogółu.

Słusznie, to się robi nudne, nawet ja już tracę zapał.
A wyjaśniając drugą cześć cytatu z wiadomości Kowalta - chodzi o akcję administratora i jednego z MG na PokeNovie, którzy na Crystalu rozsyłali tą metodą reklamę... w zasadzie Crystal nie brał w niej udziału, więc...

Sygnatura użytkownika
Cytat:
Ja się zastanawiam ValadiN. Ty innych tak wyzywasz a nie dostajesz warnów;o Jesteś bogiem?:o ~ wypowiedź QuerryPassa

Cytat:
[Dzisiaj 11] Nexus DominLoL: co to ten cały legwan? czy jest to smaczne ]

Dziękuje wszystkim osobom na PC, za to, że są.
Dziękuję Nenlothowi - za super grę, której chyba nigdy nie zapomnę, rozmowy na GG oraz ogólnie za bycie xD
Dziękuję Dominowi - Nie wiem, kiedy odwzajemnię to Premium na dA, ale to było wspaniałe. Twoja gra również nie była zła, chociaż miała wzloty i upadki. No i pisz dalej *w* (będę cię nękać xD )
Dziękuję Blue/Belli - także za grę na PBF, która może nie była długa, ale fajnie się bawiłam xD
Dziękuję Poxerowi i Skejtowi - za rozmowy na GG, zaczepki na mordoksiążce, Poxowi dodatkowo za nocne wymiany SMS-ów (które poszły się bujać wraz z awarią telefonu [*]). Było super, dzięki ;w;
Dziękuję też innym osobom, których nie wymieniłam - niestety, jest limit znaków -_-

Loca 
Pewnie nie zna PokeMana
Khykhy~

Wysłany: 15 Listopad 13, 21:25   

Pierwszą rzeczą rzucającą się w oczy jest kiepska oprawa graficzna forum. Można by powiedzieć, że robiona przez pół godziny w paincie. Na dodatek, forum zbyt jaskrawe. Na początek radziłabym zainwestować w jakiegoś porządniejszego grafika. Z doświadczenia wiem, że wygląd forum naprawdę potrafi wiele zmienić. Szczerze, to nie obejrzałam nawet połowy forum. Znaczy się, nie spojrzałam na treść. Zrób z tym coś. Po drugie.. Forum, mimo tego, że już ma te kilka miesięcy stażu, nie żyje. Z tego, co zaobserwowałam, wszystkie osoby logujące się w ciągu 24h są MG. To bardzo słabo. Poza tym, osób na tym stanowisku jest za dużo. Nie ukrywajmy, forum jest małe i nie wymaga takiego zbiorowiska osób prowadzących gry. Dwóch w zupełności by wystarczyło, a przynajmniej na ten czas. Po trzecie, reklama. Wygląda bardzo ubogo i prawdę mówiąc, gdyby została wywieszona obok barwnych, ładnie opisanych ogłoszeń, nie zwróciłabym na nią uwagi. Poza tym, wstawka o patriotyzmie jest zbędna. Na dodatek, nie ładnie kłócić się w reklamach. Dla takiego świeżaka, który nie wie nic o PBF'ach i widzi w temacie z reklamą kłótnie na pewno nie wejdzie z uśmiechem na forum, a co dopiero zostanie na nim dłużej. Jak się kłócić, to po cichu i gdzie indziej. Ale, żeby tak nie krytykować, powiem, że macie jeden duży plus. Gracze starają się trzymać dobry poziom. Nie tylko w postach, ale i w swoich grach. Myślę, że jeżeli wywalicie tą paskudną oprawkę, zaprosicie więcej ludzi, oraz administrator nie będzie odpowiadał na zaczepki "konkurencji" myślę, że forum może zostać całkiem przytulnym miejscem, zarówno dla żółtodziobów, jak i dla tych bardziej obeznanych. Bo niestety, muszę przyznać, że niektórym forom brak otwartości na nowych ;/.

Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!

Kontakt:
Wysłany: 16 Listopad 13, 11:30   

Co do tematu... lubię jak się do mnie pisze na GG i prawie wymaga tego, bym się zarejestrował na forum, którego nawet nie chce mi się odwiedzać, powołując się na to, że LUBIĘ PBF'y. Hmm... tak, właśnie.

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7

Byakurai 
Bear wants justice

Wysłany: 16 Listopad 13, 11:49   

No cóż ja na pw musiałem obudzić mój humanizm i się rozpisywać na temat "jak to martwe konta nie powinny być priorytetem w powstawaniu forum", bo po kilku wiadomościach w których nie wykazywałem żadnej inicjatywy zostałem do tego wręcz zmuszony. Najśmieszniejsze jest to, że możesz mówić (pisać) nie, ale i tak będziesz dostawać wiadomości, że zarejestrować się możesz i nic więcej

Sygnatura użytkownika

*Had to be me. Someone else might have gotten it wrong*

Ich bin eine :zombie:

Afil 
Lodowy Rycerz - Yay!

Kontakt:
Wysłany: 16 Listopad 13, 12:31   

Jak ja Ci mogę nawet pokazać rozmowę na GG, która jest wręcz śmieszna. Coś mi się wydaje, że równie dobrze mógłbym za swoje odpowiedzi wstawić coś kompletnie od czapy, a i tak otrzymałbym tą samą wiązankę argumentów, że mam się zarejestrować. Moi drodzy, to już podchodzi pod agresywną reklamę, prawda?

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7

De 
Gapa, gubi PokeBalle

Kontakt:
Wysłany: 16 Listopad 13, 20:55   

Wow, klotnie o forum gdzie jest 65 userow z czego polowa to puste konta.

Brzydkie, wali po galach i w dodatku same reklamy. Czemu nie mozna czegos porzadnie zrobic?

Pierdziałka 
Pewnie nie zna PokeMana

Wysłany: 17 Listopad 13, 00:51   

Ktoś tu musi w końcu wziąć stronę Wafelka bo aż przykro się robi...

kowalt napisał/a:

Pierwsza sprawa. Trzeba nie mieć honoru by taką metodą się reklamować.

Myślę, że wjeżdżanie komuś na honor z takiego powodu fajne nie jest. I nie zrozumcie mnie źle, nie uważam żeby ten sposób reklamy był dobry pod względem etycznym, ale na pewno było to sprytne i w sumie gdyby to był handel a nie świat pbfów to byłby bogaty.
I to była akcja Crystalu, bo te 8 osób, konkretnie 8 wlazło na PokeNovę i działało otwarcie jako Crystal bo tak się określili i najazd nie był za reklamę, tylko z zawiści do Wafla, dla zabawy i ogólnie dlatego, ze śmiał zrobić własne forum.
Myślicie, ze forum wygląda źle bo ma 4 miechy i mało co się tam dzieje? To powiem wam coś. Wiecie czeu nie ma pbfów w takim wieku z takimi osiągnięciami a mimo to żyjąych? Bo większość ludzi się poddaje dużo wcześniej a Wafelek to twarda sztuka i stara się wyciągnąć swoje forum na wyższy poziom mimo iż ma więcej wrogów niż sprzymierzeńców i praktycznie adminuje temu forum sam.
Prawda jest taka, ze PBFy to zamknięty świat i obecnie rzadko przychodzi ktoś z zewnątrz. Wszyscy gramy na tych samych, czasem zmieniamy nicki ale to wszystko. Patrząc na to w ten sposób łatwo stwierdzić, ze graczy nie da się wziąśc z nikąd inąd ja z innych pbfów oferując coś lepszego. I znów - nie twierdzę, że kradzież użytkowników w taki sposób jest ok, choć w sumie po napisaniu tego kolejny raz dochodzę do wniosku, ze straszne to nie było. Bo w sumie co się stało Crystalowi? Stracił jednego gracza bo nawet jeżeli ktoś zaszczycił swoją obecnością PokeNovę to gra również i na ówcześnie wspomnianym pbfie.

Jak komuś przeszkadza jaskrawość forum to niech popracuje ze swoim monitorem, jeżeli są tu tak starzy ludzie jak ja i Wafel to może pamiętają Pokemon Orange i wiedzą, ze to co oferuje obecny design Pokenovy wcale nie bije tak po oczach. I jak na painta wygląda całkiem nieźle choć moim zdaniem w obecnej dobie kolorowych stron dobrze jest mieć mniej napchanego w layoucie (np. serebii.net).
I to tyle ode mnie, stało się, zrobili rózni ludzie to i owo a rozdmuchiwanie tego i obrabianie komuś dupy w nieskończoność jest głupie. Szczególnie w takim temacie, który z założenia ma promować stronę.
Powiedziałbym coś jeszcze Tobie Zanate ale to już załatwimy sobie na gadu. :)
Pokój i wolność!
Ostatnio zmieniony przez Pierdziałka 17 Listopad 13, 00:57, w całości zmieniany 1 raz