POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Co mnie boli po dwóch latach przerwy
Autor Wiadomość
Jabuko 
Gapa, gubi PokeBalle
Sunori.pl

Kontakt:
Wysłany: 23 Sierpień 13, 19:43   

Nie czytałem wszystkiego, bo mam wywalone na Pokemony.

Ten nowy po prostu wie co pisze, a PokeMan znowu się sra o byle co.

Robienie czegoś za darmo i jeszcze do tego dokładanie to nic innego jak dowód na bycie frajerem.

Lubisz coś, masz hobby? Spoko, ale kręć jeszcze na tym hajs, wybijaj się, kręć biznesy i wszystko inne!

Blog, vlogi, współpraca, masa opcji.

Sygnatura użytkownika
Pasjonat życia, entuzjasta kultury.

Zapraszam na http://sunori.pl

DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy

Kontakt:
Wysłany: 23 Sierpień 13, 20:04   

Jabuko napisał/a:
Ten nowy po prostu wie co pisze,

ale ty nie wiesz

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748

Jabuko 
Gapa, gubi PokeBalle
Sunori.pl

Kontakt:
Wysłany: 23 Sierpień 13, 20:32   

Wiem. I napisałem to nad Tobą.

Sygnatura użytkownika

paqo 
Powoli się wkręca

Kontakt:
Wysłany: 23 Sierpień 13, 20:48   

Cytat:
turniej były już, pisałem -.- na emulatorach GBA były turnieje III geny i jeden turniej IV na konsolach

Turnieje z IV i V generacji można też zrobić na emulatorach. Zresztą nawet turnieje III geny są chyba nadal popularne. Ale to trzeba coś robić a nie kłócić się między sobą.

Sygnatura użytkownika

Cytat:
Drogie bravo!

Mam na imię Aga i mam 12 lat. Pisze do was ponieważ mam ogromny problem. W naszej klasie są już tylko dwie dziewice( tzn. ja i nasza nauczycielka), postanowiłam więc , że nie mogę stracić dziewictwa ostatnia zwłaszcza , że za trzy tygodnie nasza nauczycielka(31lat) wychodzi za mąż i pewnie to zrobi.Chciałam zrobić to z Mariuszem najprzystojniejszym chłopakiem w naszej podstawówce, jednak on powiedział ,że dziewczyny mu nie w głowie bo chce zostać trenerem pokemonów:-/

Co mam zrobić żeby przekonać Mariusza do tego pierwszego razu, nie mogę przegrać z pokemonami bo to będzie wstyd na całą szkołę. POMOCY

DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy

Kontakt:
Wysłany: 23 Sierpień 13, 21:08   

paqo napisał/a:
Turnieje z IV i V generacji można też zrobić na emulatorach.

a gdzie ja napisałem że się nie da? napisałem tylko co było i tyle

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

Ketchup 
Gapa, gubi PokeBalle
Dżem z pomidorów

Kontakt:
Wysłany: 24 Sierpień 13, 07:30   

Nie wiem do końca o jakich turniejach mówicie, ale na PoPLu organizowano je dość często (tyle że żaden się nie zakończył =.=)

Sygnatura użytkownika
Tu ma być sygnatura, ale jestem zbyt leniwy żeby napisać cokolwiek oprócz tego zdania.

DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy

Kontakt:
Wysłany: 24 Sierpień 13, 08:20   

no widzisz, a u nas skończył się raczej każdy ( piszę raczej bo chyba tylko jeden został niedokończony ale przyczyny nie pamiętam ).

Sygnatura użytkownika

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 24 Sierpień 13, 21:38   Re: Co mnie boli po dwóch latach przerwy

p4key napisał/a:
Nie będę pisał, kim jestem i co robię, przejdę od razu do meritum.

Opcje są takie:
a) takie masz podejście, że koncentrujesz się na przekazie swoich poglądów i nie dbasz o to, by napisać kim byłeś i jesteś
b) nie zrobiłeś tego, bo wiesz, że i tak ja napiszę, co też czynię:

P4key to była prawa rączka Vulpiego (co doskonale widać w pewnym temacie w dziale o Revivalu). Ale zanim to się stało był w mojej Gwardii, w której kiedyś byli m in. Emachel, 4xIjestęgłup, Krugs, firegon i inni, a która powstała po tym, jak Vulpi dał mi niesłusznego bana na Revie w maju 2009 r. Na konto p4keya na Revie się kiedyś włamałem (nie tylko na jego konto się włamywałem), kiedy zaczęło się między nami psuć. Był MG na Revie, PC i PokeRangu. Ponadto już w 2008 r. zakładał jakieś pokefora/stronki z których żadne sukcesu nie odniosły.

Jest też jedną z tylko 3 osób z PPSu, które znają mój głos bo widziały się z mną/rozmawiały przez tel. Człek-entuzjasta nowych technologii. Niegdyś prowadził klan o nazwie CS-dziobaczek (w logo Dziobak z Finiasza i Ferba), rok temu miał plany tworzenia strony o LoLu, czego też chyba nie zrobił. Piszę też, bo CS-Dziobaczek częściej działał, niż nie działał.

P4key już rok temu dostał ofertę pracy z tzw. środowiska gameingu, ale wtedy jej nie przyjął przez młody wiek.

p4key napisał/a:
Chodzi o to, że z PPSu zniknąłem jakieś dwa lata temu.

W międzyczasie skuszony nowym rozdaniem (totalne przejęcie PC przeze nie), pojawiłeś się rok temu tu, pisząc podobny temat z swoimi prymitywnymi reformami jakie winnem wprowadzić. Nieudacznik, który nigdy na PPS nie osiągnął niczego, poucza PPSowego wyjadacza, który po tylu latach ma tzw. haki na kilka osób (wiadomo kogo), moda na największym PL PokeForum (PVF) oraz utrzymuje przy życiu od 4 lat inne forum. Rzeczywiście, potrzebuję rady, bo sam nie wiem co i jak robić, co ? -_-

p4key napisał/a:
Przez ten czas patrząc na pokescenę nic się nie zmieniło. Wojny, jakieś pseudo fora i brak konkurencji dla PV. Tak można to podsumować.

Jesteś ślepy. Przez te 2 lata, wykształciły się gry online Pokemon, oparte na jakimś guciowym silniku MMO oraz jakieś OTSy. Twórcy zarabiaja na sprzedazy kont premium. Najpopularniejsze 2 takie gry notują więcej odwiedzin niż PV. a jak grzyby po deszczu powstają kolejne.

p4key napisał/a:
Patrząc z perspektywy czasu, jedyną alternatywą było mPoke, które niestety nie wypaliło. Z kolei jeśli chodzi o samego Glossyego, to teraz zajmuje się simsami i jest mu z tym całkiem dobrze, aktualnie jest na Gamescomie.

Ile razy można powtarzać, że PV, ŻADNA INNA PODOBNA (nie będąca grą online dla dzieci z podstawówek jakie grają w PokeLife) STRONA NIE PRZESKOCZY ?

Glossy był oderwany od PPSu, przez tyle lat robił oszustwa na PoPLu - wieczne obiecanki jakiś hacków/gier rpgmakerem, z których ŻADNA jego gra nie powstała, oto co informator mi napisał:
Cytat:
co do gier GlossyGema - to nie znam go osobiście - tylko z internetu, ale w kwestii gier był takim trochę oszustem. Zyskiwał popularność dzięki swoim super pomysłom systemów w grze, ale nie zrealizował tego - najpierw był projekt A, nie doczekał się żadnego pożądnego Dema, ale zyskał popularność i w końcu upadał. Potem był projekt B i tak w kółko. A ludzie będąc ślepi zwracali oczy ku jemu,a nie ku tym którzy regularnie pracowali i wypuszczali kolejne dema swoich gier. Kiedy próbowałem osobiście zakwestionować pozycję Glossyego i zrzucić go ze stołka moderatora na PoPlu, to rzuciło się na mnie grono jego wielbicieli i to ja zostałem zjechany. (...)w końcu w 2012 roku pewny siebie założył temat swojej gry MPokeFarmy i nie podał tam ani podziękowań za zasoby ( co było regulaminowo wymagane) a oprócz tego cała gra była reklamą MPoke'a - według zapowiedzi Glossyego trzeba było się rejestrować coś na Mpoku i otrzymać kod żeby wgl grać. Wtedy Ów SailorWilma stoczył dyskusję z Glossym by wkrótce przenieść temat jego gry do reklamy, a następnie do archiwum trafił. Tak o to skończyła się jego kariera w grach rpg maker na PoPlu.

Wybacz S. że cytuję prywatną rozmowę, z góry przepraszam, mam nadzieję, że rozumiesz pobudki jakimi się kieruję robiąc to. I tak lepiej bym własnymi słowami nie oddał opisu największego oszustwa GlossyGema.
A na Deser, post Raika nt. GlossyGema na PVF: http://forum.pokemony.com...=63391#pid63391

Raik wypomia Glossemu jego zapowiedzi bez pokrycia, a ja dodam jeszcze aferę z tym, jak Glossy zawłaszczył Nid jej artykuły, jak robił konkursy na FB i nagród nie wysyłał...

Człek co się tylko na tych swoich giereczkach znał i co najwyżej na Wordpressie, ale nie znał się na oczekiwaniach czytelników, bo Glossy NIGDY na pokeforach nie by aktywny, o przepraszam, byl aktywny tylko w RPGmakerowaniu, jak również całe 2 lata robił PBFa na yoyo.pl ... i komuś takiemu powierzono reaktywację MPoka, o którą starał się Daru, który na pewno lepiej by to zrobił. Nie szałowo, ale chociaż przyzwoicie.

Takich masz idoli p4keyu ? To Zamilcz, bo jesteś totalnym ignorantem, co jeszcze nie raz zdążę ci tutaj udowodnić.

Niewypalenie MPoka jest TYLKO I WYŁĄCZNIE winą GlossyGema. Kretyn doprowadził do megaspadku popularności PV, ale nie umiał tego dalej pociągnąć i wygrać.

p4key napisał/a:
Dlatego jeżeli nie ma wsparcia od strony Nintendo, to nie ma sensu robić cokolwiek dla pokemonów w Polsce. Może jestem zbyt dużym materialistą, ale takie są fakty. Nintendo ma w dupie wasze stronki, fora itp. Ja za swoją pracę (kto chce wygoogluje) otrzymuję co miesiąc pensję i co jakiś czas sprzęt o wartości powyżej 200zł + wyjazdy. Dlaczego? Bo takie jest wsparcie producenta. Nie ma sensu siedzieć w tym bagnie jakim jest PPS, bo to się po prostu nie opłaca.

A co ma Nintendo do PPSu ? Po kiego Nintendo potrzebne ? Aby zarobić ? Da się bez tego, patrz PokeLife i jego klony. I co P4, musisz się pochwalić swoją superpracą ? Kto tu jest Chwalipiętą ? No kto ? Bo na pewno nie ja.
Poza tym, to że TOBIE się nie opłaca PPS, nie znaczy, że innym się nie opłaca. Skoro wraz z Vulpim nie umieliście z tego ciągnąć kasy, to jest to TYLKO wasz problem. Ci co przetrwali, albo to robią i się NIE CHWALĄ, albo traktują to tak jak się od zarania PPSu traktuje - fun, hobby, altruizm. Ale co tym możesz o tym ostatnim wiedzieć, skoro jesteś pieprzonym materialistą robiącym wszystko dla zysku. Skaczącym z kwiatka na kwiatek. Nie każdy jest taki jak ty, dzięki bogu.

Dalsza masakracja lewaka jutro.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

Ostatnio zmieniony przez PokeMan 24 Sierpień 13, 22:11, w całości zmieniany 5 razy  

Jabuko 
Gapa, gubi PokeBalle
Sunori.pl

Kontakt:
Wysłany: 25 Sierpień 13, 11:38   

Beka z Ciebie PokeMan, bo to raczej "prawaki" myślą o robieniu hajsu, a nie "lewaki".

To, że teraz popularne jest nazywanie kogoś "lewakiem" nie oznacza, że ma się rację. Orientuj się choć trochę w polityce i wtedy używaj lewicowych wrzut, hm.

Prawaku.
\lol\

Sygnatura użytkownika

p4key 
Bug Catcher
veee~! *o*

Kontakt:
Wysłany: 25 Sierpień 13, 13:18   

Oj Poke, masz lewe info ;).
Moje strony nie odniosły sukcesu? Przypomnę Ci, że PokemonMasters, czy coś takiego prowadziłem z takim typkiem, co później przeszedł na scenę NeedForSpeed. Jednak EA zabiło scenę NFS, wypuszczając co rok nową wersję.
Idąc dalej. Miałem sieć serwerów, która przetrwała prawie dwa lata. Padła tylko z powodu zbyt dużej konkurencji i ataków DDoS, o których wcześniej nie miałem pojęcia. Strona zniknęła na wakacje z internetu, a powrót po 2 miesiącach w świecie CSa nie jest możliwy. Dopiero jakoś po pół roku był nowy projekt, ale mieliśmy zbyt wielu właścicieli, z czego dwóm nie ufaliśmy, bo byli debilami :) , ale sprytnie pod naszą nieobecność sprzedali nasz najbardziej rozkręcony serwer, nie dając znaku życia przez 2-3 tygodnie. Nie będę się tutaj żalił, jak Ty masz to w zwyczaju. Po prostu każda aktywność daje Ci doświadczenie.

Dla mnie jest śmieszne to, że żadne forum o pokach w Polsce nie ma pojęcia o pozycjonowaniu i SEO :) . To mnie rozwala i sprawia, że nikt nie bierze Was na poważnie.

Idole na PPSie? Proszę Cię, nie mam już 14 lat, gdy szczytem moich marzeń było być MG na Xipogu.

Mówisz o mojej stronie, hm... nie wypaliła, bo dołączyłem do portalu, który w świecie e-sportu odpowiada Sport.pl? Pracuję od października, było ciężko na początku, wiadomo są hejterzy ;D. Ale właśnie PPS mnie na to przygotował i mam gdzieś, co ktoś pisze na mój temat. Ważne, by ludzie kojarzyli nick, bo i tak nie zapamiętają wszystkiego :) .

PokeLife to niech się szykuje na pozew, bo Nintendo gdyby tylko chciało, mogło by ich zdjąć z internetu.
Czemu wiele osób, które robiły coś wartościowego odeszło? Nolfa, mg, Vulpi, Listva, ModRZeW, Kyu, Dim? Mógłbym wymieniać dalej. Dla mnie to nie ma sensu, ale widzę, że nie rozumiesz mojego zdania.

Ja napisałem tu tylko po to, by pokazać innym, że warto otworzyć się na inne możliwości i szukać sobie innego zajęcia niż marnowanie życia na forum o tematyce, która nie ma przyszłości. Możesz sobie wmawiać, że będą wychodziły anime. Pokemony napędza tylko i wyłącznie gra. X/Y ma być przełomowe i może wywołać boom na świecie. Tylko że Nintendo ma w dupie fanów i nie wyda np. oficjalnych gier na telefony z Androidem/Ios. Nie zrobi tego, co zrobiło Rockstar.

Zrozum, że ta scena nie ma sensu. Ty poszedłeś do dubbingu, super. Nie mam nic do tego. Jednak osobiście wolę oglądać wszelkie możliwe produkcje z napisami, bo wtedy uczysz się języka. Dlaczego za granicą bajki lecą z napisami? Po to, żeby dzieci od małego uczyły się angielskiego, który jest obecnie niezbędny do życia.

Problem jest taki, że zbyt bardzo w to wszedłeś. Nie chcę się z Tobą kłócić i narzucać swojego zdania, ale takie są fakty. I nie rozumiem też, czemu tak bardzo się unosisz nad tym wszystkim. Myślałem, że tymi postami Ci pomogę.

PS. mówienie, że do niczego nie doszedłem jest śmieszne, będąc najbardziej wyśmiewaną osobą i adminem miliona stron, które nic nigdy nie znaczyły.

No offense