POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: tt22
20 Sierpień 13, 17:10
DomiX Pokemon
Autor Wiadomość
Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!

Kontakt:
Wysłany: 25 Sierpień 13, 19:56   

Uwielbiam tą logikę, gdy jedna strona mówi jedno, a druga nagle wyjeżdża coś z serii: To nie prawda, bo to jest coś jest tym, co ty na prawdę myślisz!
I gdzie tutaj dowody na to, że w twojej głowie jest coś innego? No cóż, myślę, że najlepiej wie to ten, kto pisze o swoich zamiarach.

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7

Jabuko 
Gapa, gubi PokeBalle
Sunori.pl

Kontakt:
Wysłany: 31 Sierpień 13, 15:38   

News z DomixPokemon na temat konsoli Nintendo 2DS napisał/a:

Nintendo ogłosił, że 12 października do sklepów w USA trafi nową konsolę 2DS. Posiada ona wszystkie funkcje 3DS, prócz funkcji 3D. Jej koszt to 129,99 dolarów (40$ mniej niż 3DS). Konsola będzie dostępna w kolorach gier X&Y (czerwonym i niebieskim).

Pogrubione zdanie boli najbardziej, ale dalsza część wpisu również nie powala.

Smutno Panie Dominiku, oj smutno.

Sygnatura użytkownika
Pasjonat życia, entuzjasta kultury.

Zapraszam na http://sunori.pl
Ostatnio zmieniony przez Jabuko 31 Sierpień 13, 15:40, w całości zmieniany 3 razy  

Ketchup 
Gapa, gubi PokeBalle
Dżem z pomidorów

Kontakt:
Wysłany: 31 Sierpień 13, 15:57   

Jabuko napisał/a:
News z DomixPokemon na temat konsoli Nintendo 2DS napisał/a:

Nintendo ogłosił, że 12 października do sklepów w USA trafi nową konsolę 2DS. Posiada ona wszystkie funkcje 3DS, prócz funkcji 3D. Jej koszt to 129,99 dolarów (40$ mniej niż 3DS). Konsola będzie dostępna w kolorach gier X&Y (czerwonym i niebieskim).

Pogrubione zdanie boli najbardziej, ale dalsza część wpisu również nie powala.

Smutno Panie Dominiku, oj smutno.

Śmierdzi translatorem. :zygam:

DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy

Kontakt:
Wysłany: 31 Sierpień 13, 17:39   

i jeszcze brak info o cene w złotyc, która wynosi ok. 140-160 zl

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
Ostatnio zmieniony przez DominLoL 31 Sierpień 13, 17:41, w całości zmieniany 1 raz  

dominik94 
Pewnie nie zna PokeMana
pan Dominik94

Kontakt:
Wysłany: 31 Sierpień 13, 18:19   

Po co podawać przeliczenie walutowe jeżeli w Polsce będzie droższe o ponad 5%. Oficjalnej polskiej ceny nie ma więc bezsensowne jest przeliczanie. A jeśli chodzi o te kilka błędów to jest to efekt braku czasu i za szybkie pisanie. Sorry pracuje co i wam polecam bo przecież praca uszlachetnia. Tak na marginesie moje ulubiony cytat Sokratesa "Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy".

Sygnatura użytkownika
Zapraszam na DomiX Pokemon
[adomixpokemon.pl

Jabuko 
Gapa, gubi PokeBalle
Sunori.pl

Kontakt:
Wysłany: 31 Sierpień 13, 18:33   

Bo jesteś Polakiem, piszesz dla Polaków. U nas nie ma dolarów, dziecko.

Sygnatura użytkownika

dominik94 
Pewnie nie zna PokeMana
pan Dominik94

Kontakt:
Wysłany: 31 Sierpień 13, 18:35   

po pierwsze jestem od ciebie starszy dziecko. Po drugie, news jest o premierze w USA, więc mój miły tam nie ma waluty zwane polskim nowym złotym

Sygnatura użytkownika
[adomixpokemon.pl

DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy

Kontakt:
Wysłany: 31 Sierpień 13, 19:01   

dominik94 napisał/a:
premierze w USA, więc mój miły tam nie ma waluty zwane polskim nowym złotym

2DS będzie też w euorpie mój drogi -.- będzie w ameryce i Europie, nie trafi do japonii tylko, a polska w europie leży, czemu ta cena w plnach ważna? ktoś może chcieć sobie ściągnąć przez amazon -.-

kurna, nawet jak cena jest w yenach podawana czy w kambodżańskich szylingach to cenę się przelicza na naszą walutę, głównie po to by news nabrał dodatkowej treści i wydawał się bogatszy :vabi:

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
Ostatnio zmieniony przez DominLoL 31 Sierpień 13, 19:04, w całości zmieniany 1 raz  

Jabuko 
Gapa, gubi PokeBalle
Sunori.pl

Kontakt:
Wysłany: 31 Sierpień 13, 19:44   

Ale nasz sympatyk PO niestety na to nie wpadł. Widać podąża śladami swojego szefa, który ceni wyżej USA niż własny kraj. Nic nowego ;D

Sygnatura użytkownika

dominik94 
Pewnie nie zna PokeMana
pan Dominik94

Kontakt:
Wysłany: 31 Sierpień 13, 21:06   

sympatyk i członek platformy (od około 9 miesięcy). kocham swój kraj i nigdy z niego nie wyjadę. Skąd pomysł że cenie bardziej USA od RP. Chodzi o to, że nie ma oficjalnej polskiej ceny więc nie będę się bawił w głupie przeliczanie walut

Sygnatura użytkownika
[adomixpokemon.pl