POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: tt22
20 Sierpień 13, 17:10
DomiX Pokemon
Autor Wiadomość
Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir

Kontakt:
Wysłany: 20 Sierpień 13, 11:59   DomiX Pokemon

Dziś, dosłownie przed chwilą ruszyła nowa odsłona strony. Adminem dalej jest dominik94. Na stronie znajdziecie newsy, odcinki online. Strona zmieniła także design.
Podoba się Wam?

http://domixpokemon.pl/

dominik94 
Pewnie nie zna PokeMana
pan Dominik94

Kontakt:
Wysłany: 20 Sierpień 13, 15:59   

dzięki za reklamę :)

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 20 Sierpień 13, 17:09   

Conquest napisał/a:
Na stronie znajdziecie newsy, odcinki online.

I dlatego temat przesuwam do działu stron tematycznych, a konkretnie poddziału o samej stronie, bowiem została naszą Oficjalną stroną, a my jej Oficjalnym forum.
Conquest napisał/a:
dominik94

Podobny do mnie, niezłomny i cierpliwy realizator swoich planów. Wie co robi, wie co jest ważne (na to postawił na stronie), jest z swoją stroną na PPS od tylu, tylu lat.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

Raik 
Gapa, gubi PokeBalle
O tu jesteś PEPE!

Kontakt:
Wysłany: 25 Sierpień 13, 10:37   

Nic nie miałem do tego tworu, póki Pan dominik94 usunął(?) mojego komentarza na stronie. Jak już, to mógł usunąć całą konwersacje. Admin w jednym z komentarzu odpowiedział mi

Cytat:
Ten szablon kupiłem za około 150 złotych. Lepiej kupić szablon niż mieć coś tak okropnego jak na PV

Chwilę potem, dodałem komentarz, że źródło strony nie kłamie. Przeczuwałem że, niewygodny komentarz zostanie usunięty, a źródło strony zmienione. I tak się stało - na szczęście zrobiłem screena :)

https://dl.dropboxusercontent.com/u/65295533/domix.png

Czyli jak widać, szablon udostępniony w niezbyt legalny sposób, pobrany ze strony a'la warez. Szkoda tylko, że zamiast się przyznać to admin wali kity :)

Szablon można kupić na popularnym serwisie Themeforest http://themeforest.net/it...preview/3866432 , gdzie kosztuje on $45 - przy zakupie trzeba podać dane osobowe. Sam mam konto na themeforest, jestem ciekawy, czy ostatnio szablon ten zakupił ktoś z Polski, może by spytać?

(?) - komentarz na stronie był widoczny przez około 12 godzin. Jak odpisałem, że brzydko usuwać komentarze dominik mi odpisał
Cytat:
sory nie usunąłem ale pewnie dałeś link i program pomyślał że to spam

Smieszne troche, bo jeśli już prędzej wordpress by dał komentarz do zaakceptowania przez administratora, gdyby był w nim link. Dodam, że "zaginiony" post był o takiej treści
Cytat:
Źródło strony nie kłamie. Bloggit z(shared on themeok.com)

Sygnatura użytkownika
fdsgfdhdfhdj

Jabuko 
Gapa, gubi PokeBalle
Sunori.pl

Kontakt:
Wysłany: 25 Sierpień 13, 12:34   

Zawalił szablon z neta, graty ziomek.

Sygnatura użytkownika
Pasjonat życia, entuzjasta kultury.

Zapraszam na http://sunori.pl

dominik94 
Pewnie nie zna PokeMana
pan Dominik94

Kontakt:
Wysłany: 25 Sierpień 13, 12:52   

Dobra próba zdyskredytowania mojej strony przez konkurencje. Każdy kto czuje zagrożenie będzie chwytał się wszystkiego by zniszczyć przeciwnika. Prosta polityka + troszkę czarnego PRu. Gratulacje, ale nikt mnie nie złamie i stronę będę prowadził jak najdłużej.

Sygnatura użytkownika
Zapraszam na DomiX Pokemon
[adomixpokemon.pl

Jabuko 
Gapa, gubi PokeBalle
Sunori.pl

Kontakt:
Wysłany: 25 Sierpień 13, 13:14   

Ukradłeś szablon (ściągnąłeś z warezu, nulledsharedscrypts czy innego tego typu szmatowiska) i co, niby to my próbujemy Cię oczernić? Sam to robisz, kłamiąc "kupiłem go za 150zł" w momencie, gdy źródło strony mówi samo za siebie.

Złodzieju.

Sygnatura użytkownika

Raik 
Gapa, gubi PokeBalle
O tu jesteś PEPE!

Kontakt:
Wysłany: 25 Sierpień 13, 13:24   

Mi to wisi czy prowadzisz tą stronę czy nie. Pamiętam jak jeszcze był PokeSerwis, to musiałem pisac do Ciebie lub kogoś innego z administracji, by usunął skopiowane arty XD

Nie miałbym nic do tego, gdybyś olał post mój, skasował, ale te kłamstwo, że kupiłeś za 150zł to przesada XD

Zagrożenia z Twojej strony? XD Przez tyle lat nie było, to nic pozycji Valhalli nie zmieni - nie udało się PokeSerwisowi, który wedle niektórych o głowe przebijał PV, tymbardziej Twojej stronce. PV mimo, że jest w dosyć opłakanym stanie, tak czy siak zawsze będzie najpopularniejszą stroną w Polsce.

I złamać ja Cię przynajmniej nie próbuje, tylko jednak trzeba mieć trochę pokory, a jak kłamać - to dobrze.

Sygnatura użytkownika
fdsgfdhdfhdj

dominik94 
Pewnie nie zna PokeMana
pan Dominik94

Kontakt:
Wysłany: 25 Sierpień 13, 14:02   

Ja nie mam problemu do przyznania się że skłamałem. Chciałem ten szablon kupić, ale jak uzbieram kasę. Zmiana wyglądu strony i jej priorytetów wyszła nagle niestety w kiepskim finansowo dla mnie terminie. Gdy już uzbieram pieniądze z chęcią pokarze ci dowód zapłaty. Jeśli chodzi o komentarz niby celowo przeze mnie usunięty to jest to nieprawna. Mam taki plugin, który gdy wchodzę w kokpit wp pyta mnie czy chce oznaczyć komentarz użytkownika jako spam. Gdyż zawiera on link. Pomyślałem że to jakaś reklama i kliknąłem ok więc to proste moge zaraz usunąć to ze spamu.

Sygnatura użytkownika
Zapraszam na DomiX Pokemon
[adomixpokemon.pl

Jabuko 
Gapa, gubi PokeBalle
Sunori.pl

Kontakt:
Wysłany: 25 Sierpień 13, 14:36   

Gdy nie stać Cię na szablon, to czekasz aż będzie Cię na niego stać i wtedy kupujesz. A nie podpierdalasz z neta i "no no, jak będzie kasa to pewnie go kupię, więc na jedno wyjdzie".

Sygnatura użytkownika