POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: tt22
23 Listopad 13, 05:51
Pytania do PokeMana

Podobają się pytania?
Tak
75%
 75%  [ 6 ]
Nie
12%
 12%  [ 1 ]
Muszę na to odpowiedzieć...
12%
 12%  [ 1 ]
Głosowań: 8
Wszystkich Głosów: 8

Autor Wiadomość
Ness 
Pewnie nie zna PokeMana

Kontakt:
Wysłany: 15 Sierpień 13, 15:33   

PYTANIE 71
czy serio jesteś taki zjeban czy udajesz? ;]
Ostatnio zmieniony przez Ness 15 Sierpień 13, 15:41, w całości zmieniany 2 razy  

Opticum 
Gapa, gubi PokeBalle
Herr Schopenhauer

Wysłany: 15 Sierpień 13, 15:34   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Sygnatura użytkownika
Ostatnio zmieniony przez Opticum 15 Sierpień 13, 15:34, w całości zmieniany 1 raz  

DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy

Kontakt:
Wysłany: 15 Sierpień 13, 15:50   

coś nie ma kolejnych odpowiedzi, martwię się

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748

Ness 
Pewnie nie zna PokeMana

Kontakt:
Wysłany: 15 Sierpień 13, 15:51   

De napisał/a:
Znowu kolko adoracji Pokemana? Nie za duzo juz? Na prawde jest on az tak ciekawy?XD

Cytat:
2013-08-15 16:31:32 :: Opticum
ogolem autystycy to ciekawe osoby xD

Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!

Kontakt:
Wysłany: 15 Sierpień 13, 20:26   

DominLoL napisał/a:
coś nie ma kolejnych odpowiedzi, martwię się

Napisał powód swojego braku aktywności na SB, szkoda, że użył do tego tak nietrwałego tworu, zwanego SB, a nie tego tematu. No cóż... nie można wymagać za dużo od człowieka.

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 18 Sierpień 13, 10:22   

4xIjestęgłup napisał/a:
Cytat:
Poza tym, ja od zawsze staram się reklamować PC, wciskać i przemycać linki do nas, na takim PVF i gdzie indziej. Niestety, ale bez buttonów na dole (którymi opiekowałem się tylko ja, do czasu zjawienia sie Cona, teraz nas 2 jest), bez toplist, bez tych wcisków, forum by nie miało żadnego dopływu nowych userów. najmniejszego. Czemu to robię ? Bo dbam o te forum, lubie je, i wiem, że obecny spadek formy jest tylko przez jedno - brak PokeSerwisu, brak strony.

reklamowanie forum na miejscu, gdzie jest zakaz linkowania do downloadu i stron z nim... ech
ten sam absurd widziałem, jak raik tworzył własną stronę z plikami, kiedy sam był moderatorem globalnym na PVF xD
(żeby nie było, jak się o to go zapytałem, odpowiedział mi, że i tak odejdzie z pvf... TAAAA xDDDDDD)
To samo conquest, który będąc adminem największej na pokescenie forum z downloadem, wstawia warno/bany na pvf za łamanie regulaminu

kocham to razy dwa xDDDD

Jak zwykle GUWNO wiesz:

http://forum.pokemony.com/temat-1-Regulamin-%28AKTUALIZACJA-29-12-2012-14-39%29 napisał/a:
10. Zakazane jest wstawianie linków do nielegalnych plików do ściągnięcia oraz pozwalających na obejrzenie pełnych filmów czy odcinków seriali online. Status prawny plików i materiałów zamieszczonych na zalinkowanych stronach nie jest sprawdzany jedynie w działach Manga oraz PoPl.
11. Bezwzględnie zakazane jest pisanie postów wspierających piractwo, zachęcanie do niego, dyskutowanie o nim oraz wskazywanie miejsc gdzie możliwe jest pobranie nielegalnych kopii gier, potocznie zwanych romami. Przez piractwo rozumie się nieuprawnione dysponowanie programem komputerowym.

Naucz się czytać i myśleć. Istnieje furtka pozwalająca reklamować.

4xIjestęgłup napisał/a:
(offtop) Ale to wtedy już prosta droga do hipokryzji i zaczęcia np. przyznawania racji takiemu zachowaniu xD

Jak myślisz, czy ten temat by powstał, gdyby ktoś w tym gronie przestałby robić co innego, jednocześnie pisząc zupełnie coś innego? xDDDDDD

Nie, po prostu kilku ludzi nie łapie moich figur retorycznych/bierze mnie za dosłownie/nie umie czytać z zrozumieniem. Tylko tyle.

Afil napisał/a:
PokeMan napisał/a:
wywiad ma rozwiać kwestie "mnie i forum", a nie - "mnie".

Tego nikt nie powiedział, to tylko twoja interpretacja.

Super, tylko wiedz, że nie odpowiem na niektóre debilne pytania które dotyczą mnie osobiściej niż inne.

De napisał/a:
Znowu kolko adoracji Pokemana? Nie za duzo juz? Na prawde jest on az tak ciekawy?XD

A teraz żałuj :D bo koniec końców, NIGDY NIKOMU Z PPSU NIE UDAŁO SIĘ COŚ NIEPOKEMONOWEGO W NECIE vide <autocenzura>, vide przewsaniały modrzew, o którym w necie było głośno TYLKO gdy prowadził swoją stronę PokeRulz. Przez tyle lat prania mózgu pokemonowatą sieczką, flejmami i osobami z PPS, okazuje się, że człowiek nie umie być dobrym w czymkolwiek innym. Więc najlepiej zrobić to co ja, a nie odejść i zniknąć w przekonaniu o swojej zajebistości, gdy faktycznie jest się nikim, skoro się nie potrafi utrzymać przy sobie nawet 20 czytelników vide Revival.

Cytat:
6. Dlaczego wypowiadasz się na tematy, o których nie masz pojęcia? (Przykład: Post poke o tym, że czarno-biała manga się nie sprzedaje)
http://pokecollect.net.pl...p?p=76353#76353
Cytat: Jeszcze do tego cena ok. 10 zł i czarno-białe obrazki. To nie miało prawa się sprzedawać i tak było w istocie.

Otóż o rynku jak najbardziej mam pojęcie. Przyjmijmy, że średni nakład mang JPFu to 5k, Pokemona wydali z 15k, bo był boom na to nieziemski i pomyśleli, że się sprzeda.

9 letnie dziecko w salonie prasowym. Co kupi ? Kolorową gazetkę Pokemon (Egmont) za 5 zł, czy czarnobiałe obrazki (komiks) za 1o zł ? Manga się sprzeda, ale nie wśród 9 latków którzy w większości byli fanami Poków w 2001 r.

Cytat:
7. Dlaczego zachowujesz się, jakbyœ we wszystkim był najmądrzejszy?
http://pokecollect.net.pl...p?p=76688#76688
http://pokecollect.net.pl...p?p=76693#76693
Proszę przeczytać Logi :3

Bo może to prawda ? Wszystkie moje posty są oparte o argumenty i wiedzę historyczną która się sprawdza, gdyż ludzie od lat zachowują się tak samo, a błędy popełniają bo się nie uczą historii (takiej praktycznej jak np. powody upadku rządu Suchockiej, a nie dat bitew) i od lat powtarzają to samo. Tak jest z tym, jak wielu pisze, że PPS upada. Takie bzdury czytałem w 2006 r. na Revie, w 2008 r. na PokeBoardzie, w 2010 r. na PVF i w tym roku na PC, dzięki postom Jabuka i tego knypkowskiego środowiska PPSowych zawadiaków. Ogarnijta się.

Kilka lat temu, na PPSie był aktywny Tajemniczy Doktor vel Jack vel Ifrexalis - człek podobny do mnie, niemiłosiernie długie posty pisał, tak jak i ja, wykazywał rozum i argumenty. Niestety, nie miał siły walczyć z tłumem matołów który mu zarzucał, że się wymądrza. A on tylko tak jak ja, podawał logiczne argumenty na głupoty innych.

Poza tym wszystkim, badania i wszelakie obiegowe opinie wykazują, że mądrych ludzi jest mniej, więc jeśli ktoś jest mniejszością to jest mądrzejszy niż tłuszcza. A w tych konkretnych postach, jakieś newbie (chodzi o Jabuko i Optica) próbują zrównać siebie z mna/zniżyć mnie. Nie kurfa, nie może być tak, że ktoś tyle lat poświęca na scenę, a tu ktoś raptem od roku/dwóch będący na PPS próbuje mnie pouczać. Starszego od siebie (stażem na PPS) kogoś, kto ma duże doświadczenie. Uwagi Domina szanuję (co nie znaczy że spełnię je) gdyż mamy podobny staż na PPS.

CDN.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy

Kontakt:
Wysłany: 18 Sierpień 13, 10:38   

PokeMan napisał/a:
Bo może to prawda ? Wszystkie moje posty są oparte o argumenty i wiedzę historyczną która się sprawdza, gdyż ludzie od lat zachowują się tak samo, a błędy popełniają bo się nie uczą historii (takiej praktycznej jak np. powody upadku rządu Suchockiej, a nie dat bitew) i od lat powtarzają to samo. Tak jest z tym, jak wielu pisze, że PPS upada. Takie bzdury czytałem w 2006 r. na Revie, w 2008 r. na PokeBoardzie, w 2010 r. na PVF i w tym roku na PC, dzięki postom Jabuka i tego knypkowskiego środowiska PPSowych zawadiaków. Ogarnijta się.

Kilka lat temu, na PPSie był aktywny Tajemniczy Doktor vel Jack vel Ifrexalis - człek podobny do mnie, niemiłosiernie długie posty pisał, tak jak i ja, wykazywał rozum i argumenty. Niestety, nie miał siły walczyć z tłumem matołów który mu zarzucał, że się wymądrza. A on tylko tak jak ja, podawał logiczne argumenty na głupoty innych.

Poza tym wszystkim, badania i wszelakie obiegowe opinie wykazują, że mądrych ludzi jest mniej, więc jeśli ktoś jest mniejszością to jest mądrzejszy niż tłuszcza.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NIgfiSzCy1o[/youtube]

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

Ostatnio zmieniony przez DominLoL 18 Sierpień 13, 14:18, w całości zmieniany 1 raz  

Ness 
Pewnie nie zna PokeMana

Kontakt:
Wysłany: 18 Sierpień 13, 14:02   

Cytat:

ps.
Ostatnio zmieniony przez Ness 18 Sierpień 13, 14:05, w całości zmieniany 1 raz  

4xI 
Bug Catcher

Kontakt:
Wysłany: 18 Sierpień 13, 21:32   

PokeMan, nie kretynizuj

regulamin zakazuje wstawiać linki do downloadu - czy tam pośredniego, czy tylko do pliku tekstowego z linkami... nie bądź kretynem, bo zaraz uznasz piratbay za stronę w 100% legalną xDDDDD

i nie dziw się, że ludzie biorą cię dosłownie za wszystko, gdyś już się wypaliłeś jako osoba z luzem - jesteś tak samo wypchany od dupy strony kijem tak, jak twój przykład Ifrexalis xDDDDDD
to był też powód tego, że nikt go nie lubił, co za przykład można wziąć ten słynny post o powiększeniu penisa na revivalu (nie mam niestety screena)

Cytat:
9 letnie dziecko w salonie prasowym. Co kupi ? Kolorową gazetkę Pokemon (Egmont) za 5 zł, czy czarnobiałe obrazki (komiks) za 1o zł ? Manga się sprzeda, ale nie wśród 9 latków którzy w większości byli fanami Poków w 2001 r.

manga nie jest dla dziewięciolatków, ty skryty pedofilu

a przykład modrzewia to największy strzał w stopę ever - Poke, znajdź se życie poza internetem, bo jak ja z nidzią bez problemu zauważyliśmy, że Modrzew jest wręcz guru fandomu anime w Polsce, tak ty jesteś zbyt dużym egocentrykiem, by zważać na jakiekolwiek fakty w tym kierunku

jakbyś podał za przykład Daru, to by nawet pasowało... ale modrzewa? xDDDDD

DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy

Kontakt:
Wysłany: 22 Sierpień 13, 17:29   

yuhu, poke, czekamy na kolejne odpowiedzi :]

Sygnatura użytkownika