POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
31 Styczeń 17, 21:38
Nowy dział lub subforum
Autor Wiadomość
Mack 
Pewnie nie zna PokeMana

Wysłany: 21 Luty 09, 22:16   

Ejjj to weźcie może się jakoś zgadajcie albo nie wiem... Myślę że byłoby fajnie tylko oczywiście trzeba by było ustalić w którą grę, i jaki poziom aby można było of kors potrenować...

Sygnatura użytkownika

Bary 
Pewnie nie zna PokeMana
: O

Wysłany: 22 Luty 09, 00:12   

A mógłby w ogóle powiedzieć ktoś o jakie turnieje wam chodzi? bo tak główkuję i główkuję i nikt nic nie napisał czy mają to być turnieje w TPPC czy na emulatorze lub na NDSie czy jakieś randomy w ogóle nie związane z pokemonami :oo

Drago 
Nosi czapkę Asha
:drago:

Wysłany: 22 Luty 09, 00:24   

cały czas mowimy o turniejach z gier pokemon np z FR/LG

Sygnatura użytkownika
:drago:

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 22 Luty 09, 08:26   

13sniper napisał/a:
Nazywał by się Multiplayer (lub coś w tym stylu).
Potrzebne by były w nim jeszcze takie fora jak:
Wymiany (Oferty wymian, czyli można się dogadać w ramach wymiany)
Walki (Oferty osób, które chętnie zagrają na różnych zasadach)
Turnieje (Turnieje np. ośmio osobowe, losowane pary zasady turnieju itp.)
Poszukiwanie (Wpisywanie poka, którego chętnie byśmy zdobyli (wymienili) za innego)

A ja myślałem że PC, to download, nie dość że jakieś Help Serwisy straszą, to jeszcze jakieś turnieje.
To tak jak z TVS, niby TV śląska, ale ostatnio jadą w komerchę ogólnopolską.'
Nie odchodźmy od pierwotnych założeń.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

Mack 
Pewnie nie zna PokeMana

Wysłany: 22 Luty 09, 10:31   

A to coś zmieni?? :/ Daj spokój przecież nikt Ci ni karzę brać w tym udziału czy coś...

Sygnatura użytkownika

Vabigoon 
Powoli się wkręca
Howgh!

Kontakt:
Wysłany: 22 Luty 09, 10:57   

Powiem tak jako ze powiedzmy znam snipera juz troche (przez pewne forum) xD to radze wam zebyscie mu zaufali. A co do turniejow to w ostatnim bylo tyle walkowerow i tyle mieszania ze postanowiono ze turniej bedzie najszybciej w czerwcu jak wszyscy sie poucza pozdaja i beda mieli czas ale beda musieli chodzic do szkoly czyli beda jeszcze w domu. Ale nic nie stoi na przeszkodzie zeby ktos zorganizowal inny turniej. :zawstydzony: // a co do tego "nikomu sie nie chce" zglaszam sprzeciw zostal konkurs zorganizowany przez paqo i przeze mnie chcielismy nawet eventy robic co jakis czas ale frekfencja w konkursie nas zalamala :zdegustowany:
Ostatnio zmieniony przez Vabigoon 22 Luty 09, 11:06, w całości zmieniany 1 raz  

13sniper 
Pewnie nie zna PokeMana

Kontakt:
Wysłany: 22 Luty 09, 11:01   

No turnieje turniejami, ale można by grać w każdą wersję wg mnie (czyly FR/LF/RUBY/SAPHIRRE/EMERALD), ale z ograniczonymi levelami.

Takżę bym wolał, żeby uczestniczyli gracze tacy, którzy nie jadą na kodach z RARE CANDY, zrobią sobie cały skład na lev40 i będą się cieszyć, że mają silnego pokemona.

Niech się wypowie ktoś z góry lub napisze do mnie na gg (10274398) i powie, czy mogę to zorganizować.

Bary 
Pewnie nie zna PokeMana
: O

Wysłany: 22 Luty 09, 12:03   

Ja ogólnie to mógłbym coś pomóc : OO sam grać raczej nie będę ale "organizacją" mógłbym się trochę zająć. Jednak wydaje mi się że do tego trzeba by było zrobić jakąś mini stronkę w xhtmlu np. i tam wszystko poukładać a pokecollect mógłby być 'supportem' czy czymś tam takim. Na rewelacje co do strony nie liczyłbym bo przerobie tylko jakiś w miarę ładny znaleziony theme :D Ale to zawsze coś ;]
Krótko mówiąc mam 'podwójne' weekendy (mój weekend to 4 dni ;d) Więc mam mnóstwo wolnego czasu, z tym że zazwyczaj śpię do 15:00 więc dopiero po tej godzinie można się mnie spodziewać :D

Mack 
Pewnie nie zna PokeMana

Wysłany: 22 Luty 09, 12:07   

13sniper napisał/a:
Takżę bym wolał, żeby uczestniczyli gracze tacy, którzy nie jadą na kodach z RARE CANDY, zrobią sobie cały skład na lev40 i będą się cieszyć, że mają silnego pokemona.

Myślę że jeżeli będzie do 40lv to nikt nie będzie walczył pokami na 20, tylko że będą dojeżdżać do 40 i chyba większość jakby brała udział miała takie poki :P Więc Sztuczkę z rare candy na bank ktoś użyje bo co komu zależy. Ja jakbym grał to też pewnie wszystkie poki bym miał na maksymalnym lv.

Sygnatura użytkownika

paqo 
Powoli się wkręca

Kontakt:
Wysłany: 22 Luty 09, 12:09   

Tyle ze Pokemon wytrenowany za pomoca Rare Candy, wiec taka osoba tylko zmniejsza swoje szanse na zwyciestwo.