POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
"This is the end... My only friend, the end"
Autor Wiadomość
Byakurai 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Bear wants justice



Wiek: 27
Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 3250
Skąd: z Rudy Śląskiej
Wysłany: 27 Październik 12, 13:14   "This is the end... My only friend, the end"

No to może jak każdy też zacznę od muzyczki
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=aGmAmJFUvzM[/youtube]
Zważając, że w obliczu ostatnich spraw i rzeczy związanych z forum, na które niestety nie mam sił i ochoty się tutaj w tym poście zagłębiać, bo każdy wie, o co chodzi, a jak nie wie to... cóż ma problem, każdy przecież wie jak jest. Z przykrością, więc niestety mi to przychodzi, aczkolwiek muszę się pożegnać z tym forum jak i z wspaniałymi ludźmi, których tutaj poznałem (no nie do końca, ale Cii). Nie sądziłem, że ten moment nadejdzie tak szybko, ba nie sądziłem, że ten moment ogólnie nadejdzie no, ale cóż jak mus to mus. Przejdźmy do sedna sprawy. Na naszym wesołym zgromadzeniu pokemonowej adoracji spędziłem z przerwą trzy lata, co jest chyba moim rekordem o ile chodzi o pobyt na jakimś forum. Byłem kilka razy mg, redaktorem gazetki pokecollectowej, krótko modem i nawet adminem (nie wiem czy zasłużonym), ale jedno jest pewne, jedną z dwóch rzeczy, które trzymały mnie tak długo to atmosfera i użytkownicy, dzięki którym to czułem się tutaj jak w drugiej rodzinie. Dobrze by było, gdybym podziękował im wszystkim z osobna, ale nie chcemy, żeby to była litania wielkości powieści Sienkiewicza czy też Mickiewicza i jego Pana Tadeusza, więc pocieszę się tylko krótkim podziękowaniem kilku osobom.
Afil - masa dziwnych, ale ciekawych pomysłów nam się zrodziło w głowach, karaokeparty i Pewdiepie, którym cię zaraziłem, te dwa lata pbfu i wymyślnych historii, które z niego wynikły (wspomnień Kanto w to nie liczę... musimy kiedyś napisać ten rozdział)
Nenloth - Nen, kiedy pośpiewamy na karaokeparty, bo ten star na naszym koncie się marnuje. Poza tym mistrz nad mistrzami w pbfie, a także mój guru, jeżeli chodzi o układanie teamów do poków, z czym dalej mam problemy i wolę poprosić Ciebie o pomoc, aniżeli sam się w to babrać... jedziemy dalej
DominLol - Dominek, Dominek, Dominek... ile razy graliśmy w końcu w te multi do Mass Effect 3? Ah pamiętam jak wypaliłeś kobrę na piątek fali, gdy graliśmy na srebrnym i ta twoją chrapka na Asari, no cóż co kto lubi, ja dalej wolę Mirandę. Kilka spięć było, ale jakoś no… nikt poważnego uszczerbku na psychice nie doznał prawda? Kto tu jeszcze, a no tak
Inaka - nasza dama dworu i do niedawna jedyna kobieta na naszym kółku pokemonowej adoracji. Za dużo to by nie mieliśmy okazji raczej pogadać prócz pcskype (twój Śmiechowykrywalny mikrofon i jego ewolucje przeszły już do historii tego przedsięwzięcia) to mam nadzieje, że jeszcze kiedyś się zdarzy pogadać (i nie... nie jestem żadnym numerem "x")
Poxer - Poxer... nasz "kochany" kwadratowy czarny hipis. Do końca życia zapamiętam, jak śpiewałeś na pcskype i sprawiałeś nas o bezpłodność. A na serio, dzięki za te gadaniny na gg.
Wilku - A tu to kręta historia była, ale ważne, że się skończyła dobrze prawda? Większego trolla na PC nigdy nie widziałem. Szkoda, że to kuniec, potrollowałbym jeszcze na pcskype.
Drago - Pomimo faktu, że pewno tutaj nigdy więcej nie wbije, to i tak chce mu podziękować, za ten piękny Spam wieczorny na starym shoutboxie... to były piękne czasy.
Kojot i Maron - Wam podziękuje razem, w końcu trzymacie się też razem prawda? Za dużo czasu do gadania nie było (No może z tobą Kojot, bo z Maronem na początkach Pcskype bardziej), ale no jak już coś było to było i się gadało... wiecie o co chodzi.
Conquest - Tak ty. Dzięki, że starałeś się coś zrobić z tym forum i mam nadzieje, że Ci się to uda. Powodzenia w przyszłości, może jeszcze uda Ci się coś tutaj dobrego zrobić.
Podziękowałbym jeszcze wielu osobom, ale szczerze? Nie mam, co napisać już więcej, więc Mentor, Optic, Vabi, Raik, Legends (tu bym mógł wspomnieć o creepypastach i lavender town song), Skejcik, Querry i Shoku... wam też dziękuję.
I by to było na tyle, pewno powinno tutaj być więcej osób, ale no… albo wypadły mi z pamięci, za co przepraszam, albo po prostu nie miałem z nimi aż takiego kontaktu, by mieć za co dziękować, więc no cóż. Jeszcze raz dzięki za te trzy lata i no wszystkim trzymajcie się na razie.

Aha i tak czas na zrzynkę zrzynki
Afil napisał/a:
DominLoL napisał/a:
Dzisiaj do wieczora jestem, a od jutra mnie nie ma.


Oraz drugą zrzynka:
DominLoL napisał/a:
Rycerze Collect'a, Wymarsz!


PS: Nie jestem dobry w pisaniu pożegnań

Sygnatura użytkownika


*Had to be me. Someone else might have gotten it wrong*


Ich bin eine :zombie:
Ostatnio zmieniony przez Byakurai 27 Październik 12, 17:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!



Wiek: 28
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 3223
Skąd: Ciechocinek
Kontakt:
Wysłany: 27 Październik 12, 13:28   

Huh... jeszcze jestem, ale tylko na to... bo chce powiedzieć, że ja nie lubię się rozpisywać, no wiesz. Jak się rozpisywać, to rozpisywać, ale ja tego nie lubię, bo dla mnie to takie, no wiesz...

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7
 
     
Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir



Wiek: 28
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1635
Kontakt:
Wysłany: 27 Październik 12, 14:34   Re: "This is the end... My only friend, the end"

Byakurai napisał/a:

Conquest - Tak ty. Dzięki, że starałeś się coś zrobić z tym forum i mam nadzieje, że Ci się to uda. Powodzenia w przyszłości, może jeszcze uda Ci się coś tutaj dobrego zrobić.


Obiecuję, że zrobię i jeszcze wszyscy będziecie ze mnie dumni...


Byakurai napisał/a:
Aha i tak czas na zrzynkę zrzynki
Afil napisał/a:
DominLoL napisał/a:
Dzisiaj do wieczora jestem, a od jutra mnie nie ma.


Szkoda, że odchodzisz. Myślałem, że chociaż Ty jeszcze tu zostaniesz i coś razem zrobimy, ale widać tak musiało się stać

To dam swoją zrzynkę z samego siebie:
Conquest napisał/a:
Powodzenia w życiu

 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 17 Listopad 12, 08:16   

Byakurai napisał/a:
No to może jak każdy też zacznę od muzyczki

Jak każdy czyli nikt czyli nikt fajny, bo ksero pomysłu osłabia pomysł. I och ten patetyzm, ta drama zbudowana na rockowych czy innych sentymentalnych kawałkach. O ja Cię....

Byakurai napisał/a:
że w obliczu ostatnich spraw i rzeczy związanych z forum, na które niestety nie mam sił i ochoty się tutaj w tym poście zagłębiać, bo każdy wie, o co chodzi, a jak nie wie to... cóż ma problem, każdy przecież wie jak jest.

Tłumacząć na prostszy język - wiem, ale nie powiem. W praktyce kilku userów ubzdurało sobie coś, czym się nie podzielą publicznie, ale traktują jako uzasadnienie swojego ZMÓWIONEGO odejścia. I nie, ja nie wiem o co chodzi, podobnie jak zwykli userzy PC.

Byakurai napisał/a:
Nie sądziłem, że ten moment nadejdzie tak szybko, ba nie sądziłem, że ten moment ogólnie nadejdzie no, ale cóż jak mus to mus.

Taki mus, że należysz do nieistniejącej Formacji Rycerzy PC, którzy robią jakiś Wymarsz. Jej szkoda, że nie idziecie w ogień...

Byakurai napisał/a:
Na naszym wesołym zgromadzeniu pokemonowej adoracji

Przez ostatni rok, to chyba offtopowej adoracji.

Byakurai napisał/a:
Byłem kilka razy mg, redaktorem gazetki pokecollectowej, krótko modem i nawet adminem (nie wiem czy zasłużonym),

Byakurai napisał/a:
i nawet adminem

"Miałeś chamie złoty róg, ostał Ci się (na własne życzenie) ino sznur"

Byakurai napisał/a:
i Pewdiepie

WTF?

Byakurai napisał/a:
Drago - Pomimo faktu, że pewno tutaj nigdy więcej nie wbije, to i tak chce mu podziękować, za ten piękny Spam wieczorny na starym shoutboxie... to były piękne czasy.

Szczególnie, że stary SB nie miał Archiwum, więc NIC NIE MASZ z tych pięknych spamów. Ale wiem, że wielu tutaj lubi pisać a vista tzn. na marne.
Byakurai napisał/a:
Conquest - Tak ty. Dzięki, że starałeś się coś zrobić z tym forum i mam nadzieje, że Ci się to uda. Powodzenia w przyszłości, może jeszcze uda Ci się coś tutaj dobrego zrobić.

Tak, zgadzam się z ostatnim zdaniem, z którego wynika, że przed Conquestem NIKOMU nie udało się tutaj zrobić czegoś dobrego.

Afil napisał/a:
jeszcze jestem, ale tylko na to... bo chce powiedzieć, że ja nie lubię się rozpisywać, no wiesz. Jak się rozpisywać, to rozpisywać, ale ja tego nie lubię,

Nie wchodź po pijaku :D na forum, wiem że oblewasz swoje odejście, ale to nie uprawnia do pisania bełkotu ^^

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.