POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: tt22
2 Czerwiec 13, 07:27
5 Lat już minęło...
Autor Wiadomość
Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię



Wiek: 26
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1641
Kontakt:
Wysłany: 6 Sierpień 12, 18:28   

Poke, nie będę się bawił w cytaty. Powiem to krótko.

Po cholerę komu życiorys Domina

Nie, ja rozumiem, kronika PC, historia, dawne dzieje, w ogóle. Ale po cholerę życiorys Domina, no
Ostatnio zmieniony przez Poxer 6 Sierpień 12, 18:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Kojot 
Nosi czapkę Asha
Rumble in the Jungle



Wiek: 27
Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1448
Skąd: Bandle City
Wysłany: 6 Sierpień 12, 18:54   

DL27 zmarła oO
 
     
NineTailes 
Powoli się wkręca
Murzyński Rycerz



Wiek: 26
Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 938
Skąd: yy..ee.. nie wiem?
Kontakt:
Wysłany: 6 Sierpień 12, 19:37   

nic o mnie nie ma(albo bylo w czesci ktorej nie chce mi sie czytac, sciana tekstu) opusc ten wymiar.

 
     
Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir



Wiek: 29
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1635
Kontakt:
Wysłany: 6 Sierpień 12, 19:45   

PokeMan napisał/a:
DominLoL napisał/a:
Bądź co bądź, osiemnastka coraz bliżej, a wraz z nią, zacznie się praca, więc czasu będzie jeszcze mnie, ale mimo to, jakoś to będzie.

Proponuję wariant Brytyjski który za kilka tygodni zacznę stosować w swoim zyciu w Polsce, tu na miejscu - 3-4 dni harówki od rana do nocy, a potem 4-3 dni całych wolnych dni tylko dla mnie.


Lol, to jaka to branża z z takim rozłożeniem dni roboczych? :huh: bo jestem zainteresowany

PokeMan napisał/a:
Poxer - jaki lans ? Że ktoś miał tyle oleju w głowie, by spisać swoje dzieje (i tak są trochę niechlujne oraz krótkie), aby po kilku latach mieć ściagawkę co robił 10 lat temu ? To tylko brawa Dominowi, że poszedł po rozum do głowy, w przeciwieństwie do 99% forowiczów czy to PC, czy to PVF czy wreszcie PPSu i innych fandomów. Dokumentacja przeszłości - w tym tkwi przyszłość społeczeństwa informacyjnego. Mamy serwery, "chmury", o pojemnościach kilkaset razy większych niż 10 lat temu oraz śmiesznych cenach i grzech tego nie wykorzystać, np. na zarchiwizowanie jakiego programu z TV nagranego czy swoich dziejów. Jakby ktoś inny napisał takie wspomnienia jak Domin, to też bym podkleił w ogłoszeniu. Poodkleiłem, m in. bo to dotyczy życia forum i jest ważne.
Conquest napisał/a:
a tu widzę lansowanie przez kogo innego, przecież Domin sam nie dał ogłoszenia

A powód jest prozaiczny - akcja na FB Pulsu 2 przebrzmiała i chcę zachować ciągłość 2 linków w ogłoszeniu. A promowanie wiedzy o przeszłości PC wśród gości i innych userów tylko wyjdzie na zdrowe - utrwalanie i propagowanie zainteresowania wiedzy o dawnych dziejach.


Tak, nie wolno zapominać o historii, bo bez niej pewnie większości z Was by już tu nie było :drago:

Poxer napisał/a:

Po cholerę komu życiorys Domina


Życiorys każdego może być ciekawy. Z subiektywnych obserwacji jednej osoby można dowiedzieć się wiele o całym środowisku ^^

Poxer napisał/a:
Nie, ja rozumiem, kronika PC, historia, dawne dzieje, w ogóle. Ale po cholerę życiorys Domina, no


Domin jest jednym z pierwszych użytkowników PC (i obecnie aktywniejszy od bardziej "doświadczonych" xD ), więc niejako jest historyczny :sliniak:

 
     
Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!



Wiek: 28
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 3223
Skąd: Ciechocinek
Kontakt:
Wysłany: 6 Sierpień 12, 19:54   

Huehue... ja na swoją 5 też tak zrobię : D
A to już za rok moi drodzy :3
*tak na serio to w tym, ale ja nic z początkowego roku nie pamiętam D:*

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7
 
     
Kojot 
Nosi czapkę Asha
Rumble in the Jungle



Wiek: 27
Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1448
Skąd: Bandle City
Wysłany: 6 Sierpień 12, 22:15   

a ja pamiętam. z Maronem szukaliśmy wyzwań w Pokemonach i Maron znalazł to forum. W międzyczasie Drago organizował turniej PokeTrophy. Maron trochę późno mi o tym powiedział ( tydzień przed rozpoczęciem dopiero się zapisałem i rozpocząłem grę) a mój save w FireRedach był uwalony więc nawalałem po 2h (tak 2h to wtedy dal mnie było tak jak teraz 10h XDD) żeby zdążyć. Zdążyłem i na walkowerach doszedłem do 3 miejsca praktycznie :D przegrałem z Maronem i Vabigoonem i zająłem 3 miejsce ;D

Mój team to był:
Pidgeotto (lv 30) Aerial Ace/ Fly / Quick Attack / Wing Attack
Hitmonchan (lv 30) Ice Punch / Thunder Punch / Fire Punch / Brick Break
Charmeleon (lv 30) Ember / Aerial Ace / Metal Claw / Smokescreen
 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 7 Sierpień 12, 09:48   

http://pokecollect.net.pl...p?p=72420#72420

Zachęcam też do czytania historii PZG, gdyż jako tako jest to nierozerwalna część mnie. ( jest tam też kilka podziękowań )

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
Ostatnio zmieniony przez DominLoL 7 Sierpień 12, 09:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Opticum 
Gapa, gubi PokeBalle
Herr Schopenhauer


Wiek: 26
Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 184
Skąd: Szczecin
Wysłany: 7 Sierpień 12, 12:08   












aha.

Sygnatura użytkownika
 
     
Byakurai 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Bear wants justice



Wiek: 27
Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 3250
Skąd: z Rudy Śląskiej
Wysłany: 7 Sierpień 12, 14:03   

Opticum.. this made my day

Sygnatura użytkownika


*Had to be me. Someone else might have gotten it wrong*


Ich bin eine :zombie:
Ostatnio zmieniony przez Byakurai 7 Sierpień 12, 14:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię



Wiek: 26
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1641
Kontakt:
Wysłany: 7 Sierpień 12, 14:40   

Wyjątkowo mi też
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.