POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Dyskusja wynikła przy okazji tematu o PCSkype
Autor Wiadomo¶ć
Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!



Wiek: 28
Doł±czył: 07 Gru 2008
Posty: 3223
Sk±d: Ciechocinek
Kontakt:
Wysłany: 23 Czerwiec 12, 12:18   

Mówiłem Ci, żeby¶ był cicho! Jak mnie wywal±, to ich sprawa, ale nigdy nie powiedziałem, że chcę, żeby kto¶ szedł za mn±. Cieszy mnie fakt, że jednak kto¶ mnie... tak jakby... wspiera, ale jasna cholibka! Poxer! Prosiłem Cię, żeby¶ się nie udzielał, bo jak mam i¶ć na dno! TO SAM! >:I
*Dobrym żartem w tej sytacji może być to, że wczoraj, gdy draka się rozkręciła, na forum pojawiło się 17 osób ^ ^"*

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak co¶ to łapać mnie na steamie. Nick: afil7
 
     
Kojot 
Nosi czapkę Asha
Rumble in the Jungle



Wiek: 27
Doł±czył: 01 Sty 2009
Posty: 1448
Sk±d: Bandle City
Wysłany: 23 Czerwiec 12, 12:24   

Cytat:
Jakby¶ nie zauważył, to od kilku stron tematu, dyskusja toczy się o czym¶ innym niż PCSkype. A ja wysnuwam wnioski na podstawie tego co mogę przeczytać. Jak kto¶ jest sprytny, że pisze, że na żywo to co¶ tam co¶ tam i w ogóle słoń w ogródku, to sorry. W wirtualu, to jednak największ± moc ma tre¶ć pisana, a nie b^óg wie co innego, czego nie mam możliwo¶ci zweryfikować.


nom je¶li na żywo uważasz opóĽnienie 5 - 7 godzinne :D

a poza tym tak słowo debilku dotyczy PCSkype bo często tam było używane odno¶nie Domina, bo rzeczywi¶cie zachowywał się jak debil. No ale Ty o tym nie wiesz. :>

No więc je¶li nie wiesz dokładnie pewnej sprawy to się nie udzielaj. I nie mieszaj do tego innych osób.
Ostatnio zmieniony przez Kojot 23 Czerwiec 12, 12:30, w cało¶ci zmieniany 3 razy  
 
     
PokeMan 
My¶li, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Doł±czył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 23 Czerwiec 12, 14:08   

Conquest napisał/a:
A dokładnie o "ci±g dalszy kary".

Afil napisał/a:
Ale serio, nie zaczaiłem, że chodzi o "ci±g dalszy",

A i tak "to be(dzie) continued(owane)" mam gdzie¶, bo mam ważniejsze sprawy na głowie. Uznajmy więc, że masz prawomocny wyrok z odroczeniem kary na kiedy¶ tam...

Poxer napisał/a:
A mi się wydaje, że ty Poke nie rozumiesz jednej istotnej rzeczy. Domin sprawuje swoj± robotę jako uploader całkiem dobrze, jednak fakty s± takie. Chłopak jest niedojrzały i nie ma dystansu do siebie, umie tak bardzo się zirytować jakim¶ banałem, że by to wpłynęło na jego os±d w sprawach administracyjnych, który powinien być bezstronny i uczciwy. Przegina ostro w niektórych kwestiach, zazwyczaj niedotycz±cych jego.

Jest nieodpowiednim człowiekiem do pełnienia wszelkich funkcji administracyjnych na tym forum, kurka mać!

Wreszcie piszes jak człowiek. Tak, Domin jest dobry w tym co robi, więc jest na takim miejscu, na jakim jest. Nie obchodzi mnie jego niedojrzało¶ć któr± mi wmawiacie. Poza tym...a co ma dystans do siebie, wspólnego z tym co praktycznie robi (uploady, generacja pomysłów about forum) ? NIC. On nawet nigdy osta nie dał komu¶ więc co ? Wasze opinie to czyste subiektywne oceny jego nibywad, które nawet je¶li s±, to nie maj± żadnego wpływu na forum.

Aha, Domina wybrałem na admina samemu, on sam NIE CHCIAŁ być admem i zgodził się łaskawie być moj± pomoc± tylko z względu na to, że potrzebowałem pomocy kogo¶ zaufanego. Co ja poradzę, że spo¶ród Was tylko Domina dobrze znam ? Co ja poradzę, że on jest jednym z truepokefans który zapewni jako tak± aktywno¶ć Pokow±, a nie jakie¶ durne offtopy ?
Sorry, ale wszystko się zaczęło od kiedy Was zaczęła boleć pupka, że jest admem. I niestety, ale Tacy jak Wy, nie nadaj± się na admina, bo by¶cie postępowali tak samo jak np. Vabi, który jest współautorem upadku, po którym musiałem podnie¶ć te forum.

Poxer napisał/a:
Zrozum, że opinia forumowiczów jest istotna, bo jakby Afil odszedł to za nim poszedłby stary Collect, a wtedy by¶cie zostali z niczym, bez MG, bez większo¶ci postów, forum by padło.
Ilu forumowiczów ? 4 ? 5 ? No way...w styczniu to może to i miało znaczenie, ale nie teraz ^^ Co do odchodzenia...czyli userzy bawi±cy się w konfy na Skajpie ? Czyli wbrew pozorom mało osób. Jest nabór na MG, jest koniec roku szkolnego, rynek PPSowy ro¶nie, bo staty rosn± zarówno nam, jak i PV(F) oraz innej konkurencji, a poza tym nie ma ludzi niezast±pionych. A forum miało już pa¶ć półtora roku temu kiedy wył±czyłem Shouta...wielu to prorokowało... i co ? I gucio. Trzeba być debilem, żeby ulegać grupce kilku osób które umawiaj± się na czyny niegodne i potem zamierzaj± się wozić na forum. A forum będzie trwać i trwać, bo ja się nigdy nie przestraszę. Co najwyżej forum będzie funkcjonować jak obecny Revival, ale raczej to nie grozi - z moimi pomysłami oraz propozycjami pomocy jakie dostaję od ludzi (którzy nei zajmuj± się Skajpem, tylko s± true pokefans) ...

Poxer napisał/a:
I błagam, niech mi kto¶ wytłumaczy, jaki sens maj± teraz groĽby zdjęcia go ze stanowiska MG, co by było nie do¶ć, że strzałem w stopę dla forum, bior±c pod uwagę politykę typu "Inwestujmy w PBF!"

PBFy s± popularne, i zapewniam Cię, że szczególnie w wakacje pojawi± się nowi gracze, jak chętni na MGowanie. Grożba ? Kto¶ musiał mnie Ľle zrozumieć. Ja tylko wysnułem wniosek, że być może Afilek będzie chciał odej¶ć i udowadniać, jaki to on jest niezast±piony, że bez niego to PC się zawali...Prawda jest taka, że jestem poirytowany niektórymi zachowaniami MG i robię nabór, aby było więcej MG, bo teraz mamy monopol 3 znajomych, którzy mog± chcieć co¶tam wymuszać...
Afil napisał/a:
Dobrym żartem w tej sytacji może być to, że wczoraj, gdy draka się rozkręciła, na forum pojawiło się 17 osób ^ ^"*

Bo to pi±tek, a wtedy zaczyna się ruch weekendowy czyli 200% tego co w dzień powszedni. Najmniejszy ruch jest zazwyczaj w ¶rodę. Ale flejm też się trochę przysłużył, bo flejmy przyci±gaj± ludzi, vide post od De ^^
Kojot napisał/a:
a poza tym tak słowo debilku dotyczy PCSkype bo często tam było używane odno¶nie Domina, bo rzeczywi¶cie zachowywał się jak debil. No ale Ty o tym nie wiesz. :>

No więc je¶li nie wiesz dokładnie pewnej sprawy to się nie udzielaj. I nie mieszaj do tego innych osób.

Ja jestem adminem forum, a nie jaki¶ konf na Skajpie. Tam to możecie sobie obrażać mnie, Domina czy ¶więt± mućkę...g mnie to obchodzi. Ale nie pozwolę na przenoszenie standardów (tych złych) z waszych SkajpChats, na łamy forum. Ja znam sprawę z forum i to mi wystarczy i tylko to moderuję. Nie zajmuję się tym o czym rozmawiacie dĽwiękowo. Nic mnie to nie obchodzi, podobnie jak drugiej połowy forum.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i ¶p. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na ¶p. PokeMedia (2006-08), ¶p. PokemonPowrót (2008), ¶p. PokeShadow (2008), ¶p. PokePlanet2 (2008), ¶p. PokemonMasters (2009), ¶p. PokemonBeta (2009), ¶p. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum ¶p. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, któr± opu¶ciłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro s± potęg±. ¦więta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walcz± o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służ± jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

Ostatnio zmieniony przez PokeMan 23 Czerwiec 12, 14:35, w cało¶ci zmieniany 1 raz  
 
     
PokeSkate 
Bug Catcher
Hurr derp durr



Wiek: 25
Doł±czył: 29 Sie 2010
Posty: 499
Sk±d: Accumula Town
Kontakt:
Wysłany: 23 Czerwiec 12, 14:35   

Popieram PokeMana całym sercem i dusz±. Amen.

Sygnatura użytkownika
Michał Wi¶niewski napisał/a:
Kechup z jogurtem, truskawkami i malinami. Kechup zwykle ze wszystkim jest zawsze dobry.


ZAPRASZAM DO FABRYKI!
 
     
Kojot 
Nosi czapkę Asha
Rumble in the Jungle



Wiek: 27
Doł±czył: 01 Sty 2009
Posty: 1448
Sk±d: Bandle City
Wysłany: 23 Czerwiec 12, 15:28   

PokeMan napisał/a:
true pokefans






Cytat:
Vabi, który jest współautorem upadku




nie wiem czego ty chcesz, zeby¶my cie lizali po stopach za to że pojawisz się na 5 minut i napiszesz 50000 linijek wypocin z których nie wiadomo o co chodzi.
Ostatnio zmieniony przez Kojot 23 Czerwiec 12, 15:31, w cało¶ci zmieniany 2 razy  
 
     
Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir



Wiek: 28
Doł±czył: 15 Kwi 2012
Posty: 1635
Kontakt:
Wysłany: 23 Czerwiec 12, 15:36   

PokeMan napisał/a:
Domin jest dobry w tym co robi, więc jest na takim miejscu, na jakim jest.


To prawda. Domin ¶wietnie sprawuje funkcję admina/uploadera

PokeMan napisał/a:
Nie obchodzi mnie jego niedojrzało¶ć któr± mi wmawiacie*. Poza tym...a co ma dystans do siebie, wspólnego z tym co praktycznie robi (uploady, generacja pomysłów about forum) ? NIC. On nawet nigdy osta nie dał komu¶ więc co ? Wasze opinie to czyste subiektywne oceny jego nibywad, które nawet je¶li s±, to nie maj± żadnego wpływu na forum.


Niedojrzało¶ć w zwykłych pogaduszkach niedojrzało¶ci±, ale je¶li chodzi o wypełnianie obowi±zków to Domin zachowuje się profesjonalnie...

*Widać lojalno¶ć PokeMana w stosunku do Domina.

PokeMan napisał/a:
Poxer napisał/a:
Zrozum, że opinia forumowiczów jest istotna, bo jakby Afil odszedł to za nim poszedłby stary Collect, a wtedy by¶cie zostali z niczym, bez MG, bez większo¶ci postów, forum by padło.
Ilu forumowiczów ? 4 ? 5 ? No way...w styczniu to może to i miało znaczenie, ale nie teraz ^^ Co do odchodzenia...czyli userzy bawi±cy się w konfy na Skajpie ? Czyli wbrew pozorom mało osób. Jest nabór na MG, jest koniec roku szkolnego, rynek PPSowy ro¶nie, bo staty rosn± zarówno nam, jak i PV(F) oraz innej konkurencji, a poza tym nie ma ludzi niezast±pionych. A forum miało już pa¶ć półtora roku temu kiedy wył±czyłem Shouta...wielu to prorokowało... i co ? I gucio. Trzeba być debilem, żeby ulegać grupce kilku osób które umawiaj± się na czyny niegodne i potem zamierzaj± się wozić na forum.


@Poxer: tak jak to uj±łe¶ "Stary" Poke Collect nie liczy stu osób, a raczej jakie¶ 5. Je¶li odejd± to Ľle, bo s± to osoby angażuj±ce się, ale forum przetrzymałoby co¶ takiego (jak mawiali filozofowie "panta rei" - nie ma ludzi niezast±pionych - pojawiaj± się i znikaj±, zwłaszcza w internecie*)

*Z całym szacunkiem do przedstawicieli "Starego" PC. Wyrażam tylko star± internetow± prawdę.

PokeMan napisał/a:
A forum będzie trwać i trwać, bo ja się nigdy nie przestraszę. Co najwyżej forum będzie funkcjonować jak obecny Revival, ale raczej to nie grozi - z moimi pomysłami oraz propozycjami pomocy jakie dostaję od ludzi (którzy nei zajmuj± się Skajpem, tylko s± true pokefans) ...


Będzie trwać jeszcze długo. To oczywiste. Teraz - w wakacje pewnie będzie większy/mniejszy dopływ ludzi (zarówno userów, jak i ambitniejszych osób).
A... pozdrów tych "True Pokefans" :)

PokeMan napisał/a:
PBFy s± popularne, i zapewniam Cię, że szczególnie w wakacje pojawi± się nowi gracze, jak chętni na MGowanie. Grożba ? Kto¶ musiał mnie Ľle zrozumieć. Ja tylko wysnułem wniosek, że być może Afilek będzie chciał odej¶ć i udowadniać, jaki to on jest niezast±piony, że bez niego to PC się zawali...Prawda jest taka, że jestem poirytowany niektórymi zachowaniami MG i robię nabór, aby było więcej MG, bo teraz mamy monopol 3 znajomych, którzy mog± chcieć co¶tam wymuszać...


Tak jak napisałem wyżej dopływ ludzi na pewno będzie. Przyjd± nowi MG, ale starzy też powinni zostać - maj± do¶wiadczenie. Te spekulacje o "wymuszaniu" to bym uci±ł, bo Nenloth wcale się nie udziela. Byaku również.
Domin nie jest osob± lubian±, dlatego możesz odnosić wrażenie tego, że chc± co¶ "wymuszać", opieraj±c się na braku sympatii zamiast faktach wyrażonym działalno¶ci± na forum.

PokeMan napisał/a:
Ja jestem adminem forum, a nie jaki¶ konf na Skajpie. Tam to możecie sobie obrażać mnie, Domina czy ¶więt± mućkę...g mnie to obchodzi. Ale nie pozwolę na przenoszenie standardów (tych złych) z waszych SkajpChats, na łamy forum. Ja znam sprawę z forum i to mi wystarczy i tylko to moderuję. Nie zajmuję się tym o czym rozmawiacie dĽwiękowo. Nic mnie to nie obchodzi, podobnie jak drugiej połowy forum.


Tutaj bardzo słusznie. Nie można przenosić nienawi¶ci/ złych zachowań sk±dkolwiek na forum.

Ufff...

 
     
Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię



Wiek: 26
Doł±czył: 22 Sty 2009
Posty: 1641
Kontakt:
Wysłany: 23 Czerwiec 12, 16:32   

Po pierwsze. Niektórzy na prawdę nie rozumiej±, w jakiej sytuacji jest to forum. Utrzymuje się z downloadu, który i tak staje się mniej popularny ze względu na działalno¶ć innych stron w necie. Po drugie. PBF to alternatywa dla tego forum, jednak też coraz mniej popularna, bo korzysta z niej praktycznie tylko zamknięty kr±g userów. Po trzecie. Nie można liczyć na to, że w aktualnym okresie nagle pojawi się banda userów, którzy wszystko pięknie ładnie zrobi± i basta. Najwyżej pojawi się masa gówniarzy, którzy przyjd± po rom i sobie pójd±. I po czwarte i ostatnie. Ostatni raz wracam do tego tematu. Rz±denie jak±¶ społeczno¶ci± w pojedynkę w tych czasach to bezsens. Gdyby Poke miał łeb na karku i nie zachowywał się czasami jak narcyz, to na forum mieliby¶my jako tako spójn± strukturę moderatorów, oprócz jednego admina który może wszystko i jednego niby-admina który robi download. Nasz głos nie jest za bardzo brany pod uwagę, a nabór na MG ma tylko podbić popularno¶ć PBF'u i "uspokoić" nasze ż±dania. Tym postem odcinam się od tematu flejmu i nie mam nic więcej do powiedzenia, możemy wrócić do normalnego tematu o PCSkype albo oddzielić to w osobny temat do offtopu.
Ostatnio zmieniony przez Poxer 23 Czerwiec 12, 16:40, w cało¶ci zmieniany 1 raz  
 
     
Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir



Wiek: 28
Doł±czył: 15 Kwi 2012
Posty: 1635
Kontakt:
Wysłany: 23 Czerwiec 12, 18:45   

Poxer napisał/a:
Niektórzy na prawdę nie rozumiej±, w jakiej sytuacji jest to forum.


No wła¶nie...

Poxer napisał/a:
Utrzymuje się z downloadu, który i tak staje się mniej popularny ze względu na działalno¶ć innych stron w necie.


Dlatego trzeba inwestować w Domina xD , który sprawi, ze romy mamy jako pierwsi w Polsce.

Poxer napisał/a:
PBF to alternatywa dla tego forum, jednak też coraz mniej popularna, bo korzysta z niej praktycznie tylko zamknięty kr±g userów.


No tak, ale w obecnej sytuacji potrzebny jest chociażby zamknięty kr±g userów. Przecież nie każdy nadaje się do PBFu (czytaj: Conquest nie nadaje się do PBFu)

Poxer napisał/a:
Nie można liczyć na to, że w aktualnym okresie nagle pojawi się banda userów, którzy wszystko pięknie ładnie zrobi± i basta. Najwyżej pojawi się masa gówniarzy, którzy przyjd± po rom i sobie pójd±.


To zawsze nabija nam uu. Jak s± m±drzy to zostan±, jak nie to nie.
Wcze¶niej sam powiedziałe¶:
Poxer napisał/a:
Niektórzy na prawdę nie rozumiej±, w jakiej sytuacji jest to forum. Utrzymuje się z downloadu


Poxer napisał/a:
Rz±denie jak±¶ społeczno¶ci± w pojedynkę w tych czasach to bezsens. Gdyby Poke miał łeb na karku i nie zachowywał się czasami jak narcyz, to na forum mieliby¶my jako tako spójn± strukturę moderatorów, oprócz jednego admina który może wszystko i jednego niby-admina który robi download.


Nie potrzeba 10 osób ze stanowiskami na 20 userów. To byłoby bez sensu. A do tego byłyby dodatkowe kłótnie - o władzę (chociaż i tak s±)

Poxer napisał/a:
Nasz głos nie jest za bardzo brany pod uwagę, a nabór na MG ma tylko podbić popularno¶ć PBF'u i "uspokoić" nasze ż±dania.


Do ¶wietno¶ci dochodzi się małymi kroczkami. Pierwszym krokiem Pokusia s± zmiany w PBFie.
Nie bójmy się powolnego rozwoju. Bójmy się tylko stania w miejscu...

Poxer napisał/a:
Tym postem odcinam się od tematu flejmu i nie mam nic więcej do powiedzenia, możemy wrócić do normalnego tematu o PCSkype albo oddzielić to w osobny temat do offtopu.


To popieram. Wszystko na ten temat zostało już powiedziane, choć ten temat nie był do tego przeznaczony... ^^

 
     
Nuukers 
Gapa, gubi PokeBalle
HEYYEYAAEYAAAEYAEYAA



Wiek: 25
Doł±czył: 03 Mar 2011
Posty: 230
Sk±d: yyy.... Mleko?
Kontakt:
Wysłany: 23 Czerwiec 12, 20:55   

Za przeproszeniem - nie wytrzymam. Czytam sobie i czytam. I co widzę? Jakie¶ posrane dyskusje. Ale zacznę pod pocz±tku.

@POXER :

Poxer napisał/a:
Chłopak jest niedojrzały i nie ma dystansu do siebie, umie tak bardzo się zirytować jakim¶ banałem, że by to wpłynęło na jego os±d w sprawach administracyjnych, który powinien być bezstronny i uczciwy. Przegina ostro w niektórych kwestiach, zazwyczaj niedotycz±cych jego.


3...2...1...
BUAHAHAHAHHAHAHAHAHHŁHHŁHEŁHEŁHEŁHEŁHELĘLŁEŁĘROROROOROROHŁWEŁĘLŁĘŁWGSAIULUIGDGFWLWF
Czemu owy atak ¶miechu? Zastanówmy się? Może dlatego, że gimbus z mojego rocznika 98 wyzywa jakiego¶ kolesia, który ma(czy tam będzie miał) 17 ;at. Bilans - 17 - 14. Spoko. Wiem, że czasem ludzie s± niedojrzali, ale o ile znam Domina i często razem z wami trollujemy sobie z różnych ludzi to jako admin nie zraził mnie zbytnio. A to, że ty kłócisz się z nim twierdz±c, że nic nie robi to pozdro.

Chłopaku! Masz jaki¶ pomysł? Masz jak±¶ ideę dotycz±c± forum? Chciałby¶ wprowadzić rewolucję? Lubisz administrację? Robisz cokolwiek, aby forum się rozwinęło?
... NIE!!! ...

Zachowujesz się jak rozpieszczony bachor, któremu nic nie pasuje, wszystko jest złe i wszystko powinno być inne. Jakie? No oczywi¶cie lepsze, choć tylko ty wiesz o jak± lepszo¶ć tobie chodzi. Chcesz, żeby forum naprawdę było dobre? To zakł±dasz w±tki/piszesz do PokeMana/Domina/Afila i Byaka i Snazz i innych znanych ludzi i piszesz im :

Pan-Chcę Co¶ Zrobić napisał/a:
"Hej, chcę rozwin±ć forum. Pomóż mi! Zróbmy to xxx i to yyy. Może uda nam się cokolwiek zrobić! Je¶li nie, trudno! Ale zawsze możemy kogo¶ zachęcić! A nawet je¶li mało to da to przecież nic wielkiego się nie stanie! pokażemy innym, że użytkownicy PC potrafi± pracować rzetelnie i prawdziwie pokazać innym i pracować! Umocnimy nasze więzi! Zachęcimy innych chociaż sam± prób±! Rozpoczniemy cykl, który w końcu wyniesie forum wyżej i wyżej!


Niestety, zamiast tego robisz tak:

Pan-Czekam na najlepsze i nic mi się nie chce. "Piłem w Spale, spałem w Pile i to jak na razie tyle! HEJ! napisał/a:
E??? Co to ma być? Co to za admin? PokeMan zrób co¶! Nie wiem co! Ale zrób! Nie wiem czemu! Ale forum ma być najlepsze! I w ogóle to "starzy" użytkownicy PC s± najlepsi. I my mamy immunitety. W szczególno¶ci ja. Na wszystko oczywi¶cie. A ja mam prawa do s±dzenia innych, nic nie robienia, ale i tak co¶ robię. Przecież narzekanie to też praca, nie?


Poxer napisał/a:
Jest nieodpowiednim człowiekiem do pełnienia wszelkich funkcji administracyjnych na tym forum, kurka mać! Zrozum, że opinia forumowiczów jest istotna, bo jakby Afil odszedł to za nim poszedłby stary Collect, a wtedy by¶cie zostali z niczym, bez MG, bez większo¶ci postów, forum by padło.


Na pewno. I ACTA by wprowadzili. I kometa by spadła. I szatan by nas opętał. I pastorał natanka z Diablo III by się mi ujawnił, choć nie mam tej gry. Za Afilem poszłoby maks 3-4 osoby. Byaku, ty, Snazz. Nie wiem kto jeszcze, aczkolwiek pewnie tyle. I w±tpię, żeby oni porzucili forum, dlatego bo ich kumpel odszedł. Poza tym Afil nie pisał otwarcie : "ODCHODZĘ! ID¬CIE ZE MNˇ! POXER, ZACHĘCAJ ICH! UMIERAM NA PC!"
A nawet wręcz przeciwnie. Czemu dlaczego tak krzyczysz i miażdżysz innych swoim zdaniem o "lepszo¶ci starych ludzi z PC" nad "nowymi"?

Poxer napisał/a:
I wytłumacz mi, zachowanie Afila nie było jakim¶ wielkim grzechem czy zł± rzecz±, tak± z tych których-się-nie-robi-w-internecie, tylko żartem, który był przyjacielski i nie miał zamiaru wkurzyć kogokolwiek. A Domin raban, że on taki urażony i teraz ręka mu nie będzie lekka. I błagam, niech mi kto¶ wytłumaczy, jaki sens maj± teraz groĽby zdjęcia go ze stanowiska MG, co by było nie do¶ć, że strzałem w stopę dla forum, bior±c pod uwagę politykę typu "Inwestujmy w PBF!", co po ludzku niezwi±zan± z tematem i bezpodstawn± niesprawiedliwo¶ci±?
[/quote]

Tu mnie cholera jasna wzięła.
"zł± rzecz±, tak± z tych których-się-nie-robi-w-internecie, tylko żartem, który był przyjacielski i nie miał zamiaru wkurzyć kogokolwiek"
KU¬WA! KIEDY WSZEDŁEM NA PC PO PEWNEJ PRZERWIE ZROBIŁEM TAK SAMO! I REAKCJA? Byaku i Afil chcieli mnie zniszczyć, bo my¶leli, że ich obrażam. NO JASNA CHOLERA! Dlaczego, kiedy ja co¶ takiego zrobię, muszę przechodzić przez milion kłótni, a oni przez nic? Czemu ja mam ich przepraszać, a za nimi stawiacie się wy? NO KU¬WA. CZEMU? Skoro oni robi± to co my, to czemu TYLKO MY(albo JA) MAM(Y) KARĘ I NIEPRZYJEMNO¦CI? NO POWIEDZ JAKI¦ TAKI MˇDRY!
A no tak. Zapomniałem. Folwark Zwierzęcy się kłania.
Wszyscy s± równi, ale niektórzy s± równiejsi niż inni!
*Czytaj - Ja i moi koledzy jeste¶my super i w zasadzie jak zrobimy co¶ co innych wpienia to tylko żart, przyjacielski kawał i nic poza tym. Ale jak oni robi± co¶ takiego to drwiny, wyzywki i bluzgi na nas! HAŃBA! ZDRADA! ZABIĆ ICH! Tak to tylko wygl±da.

Poxer napisał/a:
Po pierwsze. Niektórzy na prawdę nie rozumiej±, w jakiej sytuacji jest to forum. Utrzymuje się z downloadu, który i tak staje się mniej popularny ze względu na działalno¶ć innych stron w necie. Po drugie. PBF to alternatywa dla tego forum, jednak też coraz mniej popularna, bo korzysta z niej praktycznie tylko zamknięty kr±g userów. Po trzecie. Nie można liczyć na to, że w aktualnym okresie nagle pojawi się banda userów, którzy wszystko pięknie ładnie zrobi± i basta. Najwyżej pojawi się masa gówniarzy, którzy przyjd± po rom i sobie pójd±. I po czwarte i ostatnie. Ostatni raz wracam do tego tematu. Rz±denie jak±¶ społeczno¶ci± w pojedynkę w tych czasach to bezsens. Gdyby Poke miał łeb na karku i nie zachowywał się czasami jak narcyz, to na forum mieliby¶my jako tako spójn± strukturę moderatorów, oprócz jednego admina który może wszystko i jednego niby-admina który robi download. Nasz głos nie jest za bardzo brany pod uwagę, a nabór na MG ma tylko podbić popularno¶ć PBF'u i "uspokoić" nasze ż±dania. Tym postem odcinam się od tematu flejmu i nie mam nic więcej do powiedzenia, możemy wrócić do normalnego tematu o PCSkype albo oddzielić to w osobny temat do offtopu.


1.Sam wygl±dasz jakby¶ nie wiedział...
2.PBF to nie alternatywa. A no tak - dla ciebie możliwe, że jest. Dla mnie nie. Aczkolwiek czekam na ten odpis u Afila i ciekawi mnie co mi tam wymy¶li :kapitanbomba:
3.Jasne, że nie można liczyć na nagłe pojawienie się zbawicieli. A wiesz co się w takim momencie robi? SAMEMU BIERZE SIĘ DO PRACY, ZAMYKA JAPĘ I POKAZUJE TO CO SIĘ ZROBIŁO!
4.Poke nie ma łba na karku i jest narcyzem. Pewnie. Jasne. Według ciebie. Ja nie mam o nim zdania, pewne rzeczy w nim lubię, pewne nie. Ale je¶li chociaż chce co¶ zrobić i REALIZUJE SWOJE PLANY to dla mnie jest w porz±dku i mam nadzieje, że mu wyjdzie. Chociaż... Czemu lepiej go nie wy¶miać i powiedzieć, że jest debilem? Przecież to takie proste. Ale nie, to potem, bo musimy obejrzeć MILIONY ODCINKÓW RÓŻNYCH ANIME! To nie miało na celu obrażenia ciebie Poxiu, ale to prawda. Od czasów gimbusowych, za dużo tych dżapańskich bajek. Ja tam wolę DB ogl±dać i jarać się jak kiedy¶...
5.Je¶li wg ciebie nabór na MG nic nie zmieni to NAPISZ SAM CO ZMIENI SYTUACJĘ FORUM I ZRÓB TO, A NIE PIERNICZ, ŻE TO NIC NIE DAJE. Dziękuję, dobranoc. To by było na tyle.

Powiedziałe¶ fajnie i podoba się mnie, ale zgodnie z zasad± jak± wprowadziłem wczoraj, dostajesz upomnienie słowne, mogło się obej¶ć bez kilku porównań i epitetów. Nic osobistego, taka robota. Domin

Sygnatura użytkownika
‡‡‡‡‡‚‡‡‡‚‚‚‚‚‚‚‚‡‡‡‡‚‚žžžžžžž‡‚žžžžž‚‡‡
‡‡‡‡‡‚‚‡‚‡‡‡‚‚‚‡‡‡‡ž‚‡‚‚žžž‚‚‡‚žžžžžž‡‡‡
‡‡‡‡‡‡‚‡‡‚‡‡‡‡‡‡‡‚žžž‚‚ž‚‚‡‡‚žžžžžžž‚‡‡‡
‡‡‡‡‡‡‡‚‡‡‚‚‚‚‚‚‚‚‚‚‚‚‚‚‚žžžžžžžžžžž‡‡‡‡

‡‡‡‡‡‡‡‚‚‡‡‚‚‚‚‚žžžžžžžžžžžžžžžžžžž‚‡‡‡‡
‡‡‡‡‡‡‡‡‚‚‚‡‡‡‡‡‚‚žžžžžžžžžžžžžžžž‚‡‡‡‡‡
‡‡‡‡‡‡‡‡‡‚‚‚‡‚‚‚‚‚‡‡‡‚žžžžžžžžžžž‚‡‡‡‡‡‡
‡‡‡‡‡‡‡‡‡‡‚‚‚‡‚‚‚ž‚‡‡žžžžžžžžžžž‚‡‡‡‡‡‡‡
‡‡‡‡‡‡‡‡‡‡‡‚‚‡‚‚‚‚‡‡‡‚žžžžžžžžž‚‡‡‡‡‡‡‡‡
€‡‡‡€‡‡‡‡‡€€‡‡‡€€‡‡‡
‡€€€€€€‡€€€‡€€€‡€‡€€‡
€‡‡€€€€‡€€€‡€€€‡€‡‡‡
€€€‡€€€‡€€€‡€€€‡€‡
‡‡‡€€€€‡€€€€‡‡‡€€‡

€‡‡€€€‡‡‡€€‡‡‡‡‡€€‡‡
‡€€‡€‡€€€‡€€€‡€€€‡€€‡
‡‡‡‡€‡€€€€€€€‡€€€‡‡‡‡
‡€€‡€‡€€€‡€€€‡€€€‡€€‡
Ostatnio zmieniony przez DominLoL 23 Czerwiec 12, 21:04, w cało¶ci zmieniany 1 raz  
 
     
Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię



Wiek: 26
Doł±czył: 22 Sty 2009
Posty: 1641
Kontakt:
Wysłany: 23 Czerwiec 12, 21:08   

Hej Byakurai, daj gwintówkę! Niechaj str±cę tę makówkę!
Ostatnio zmieniony przez DominLoL 23 Czerwiec 12, 21:19, w cało¶ci zmieniany 4 razy  
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Nie możesz ¶ci±gać zał±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± możesz regulować warunki przechowywania cookies.