Zgodnie z zapowiedzi±, uruchamiam maszynê losuj....stop, nie ten film...
Rusza kolejny Nabór na MG naszego PeBe,eFcia. Konkurs zg³oszeñ jest w szczególno¶ci kierowany do osób które maj± swoje dzia³y o tu, czyli naszych by³ych MG. Oczywi¶cie, je¶li kogo¶ nie ma na tej li¶cie, te¿ mo¿e startowaæ. Bêdzie tylko jedna ró¿nica - bêdzie mia³ troszkê trudniejszy egzamin . Zg³oszenia w formacie zg³oszenia :
Kod:
[b]Ilo¶æ gier jakie mogê poprowadziæ:[/b]
[b]Ilo¶æ wolnego czasu jaki mogê zu¿yæ na tworzenie sobie przyjemno¶ci z gry:[/b]
[b]Dlaczego Ja? :[/b]
[b]Do¶wiadczenie:[/b]
Dlaczego Ja nie myliæ z znanym serialem, a w rubryce do¶wiadczenie: nie, nie punkty Exp. z jakiej¶ online`ówki, tylko opis tego, gdzie kiedy¶ eMGieowali¶cie.
Wype³niony formularz wysy³acie tu czyli w formie PeWu (do mnie). Akcja Speedballowa (w praktyce: Collect looking for new GameMasters) trwa do koñca miesi±ca. Wraz z nowymi MG pojawi siê nowy regulamin PBF.
Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.
PPS: By³em redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzieñ 2010 - styczeñ 2011) i ¶p. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na ¶p. PokeMedia (2006-08), ¶p. PokemonPowrót (2008), ¶p. PokeShadow (2008), ¶p. PokePlanet2 (2008), ¶p. PokemonMasters (2009), ¶p. PokemonBeta (2009), ¶p. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowa³em popularnym forum ¶p. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. by³em Pomocnikiem (dzia³y o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowa³em stronê Pokemons, któr± opu¶ci³em 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesiêcznymi) jestem adminem.
Biorê sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie siê na potêgê. Widocznie to dzia³a, skoro s± potêg±. ¦wiêta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walcz± o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji
Linki podane w sygnaturce, s³u¿± jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.
Ostatnio zmieniony przez PokeMan 22 Czerwiec 12, 15:06, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.