POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
19 Wrzesień 12, 20:01
Odbudowa tego miejsca
Autor Wiadomość
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy

Kontakt:
Wysłany: 11 Czerwiec 12, 16:11   

plan jest od 2 miesięcy w toku, kojot, już nie przesadzaj : O plany prywatne, dotyczące pokesceny a PC to dwie różne rzeczy, niestety

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748

Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię

Kontakt:
Wysłany: 11 Czerwiec 12, 16:12   

Conquest napisał/a:

W Polsce lubimy prowizoryczne rozwiązanie, ale PokeMan jest profesjonalistą i wątpię, aby działał bez przemyślanego planu.
Pozostaje czekać do lipca, bo to wtedy mamy osiągnąć świetność :)

Hahahaha.

...

Serio mówisz? Dotąd wszystkie próby przywrócenia świetności temu forum spaliły na panewce. Jak nie zobaczę to nie uwierzę.

Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir

Kontakt:
Wysłany: 11 Czerwiec 12, 16:19   

Poxer napisał/a:

Dotąd wszystkie próby przywrócenia świetności temu forum spaliły na panewce.

Bo mnie nie było xD .
Tak serio to nie znam się na PPS, ani na historii Collecta, ale głęboko wierzę, że dogonimy PoPla i PVF. Już się tu zadomowiłem :)

PS. Nasza kiełbasa już dawno przegoniła ich kiełbasę :D

Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię

Kontakt:
Wysłany: 11 Czerwiec 12, 17:50   

Conquest napisał/a:

Tak serio to nie znam się na PPS, ani na historii Collecta, ale głęboko wierzę, że dogonimy PoPla i PVF.

Wątpię. Collect zawsze był tą mniejszością, chociaż trzyma się długo. Jedynym minusem a może i zarazem plusem sytuacji Collecta jest to, że nic tu się praktycznie nie zmienia od dłuższego czasu. I przez to jesteśmy w tyle.

p4key 
Bug Catcher
veee~! *o*

Kontakt:
Wysłany: 23 Czerwiec 12, 11:21   

Co do PBFu to proponuję oprzeć go o grę Pokemon Conquest. Byłoby o wiele ciekawiej ;). Oczywiście to luźna propozycja. Trzeba by było wszystko od nowa praktycznie przy tym robić itp. itd.

Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!

Kontakt:
Wysłany: 23 Czerwiec 12, 11:24   

p4key, tutaj kiedyś próbowałem wnieść do PBF'u Pokemon Dungeon's, ale spotkało się z niczym. Zostało olane, a nie uważam wcale tego za tak złe. W końcu jest to też jakiś odłam od standardów, a granie pokemonem stawia nowe możliwości.

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7

Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir

Kontakt:
Wysłany: 23 Czerwiec 12, 11:28   

Nowe pomysły mogą zarówno przyciągnąć, jak i odstraszyć nowych graczy dlatego mam nadzieję, że przed pojawieniem się nowego Regulaminu PBFu wszystkie kwestie zostaną dokładnie przemyślane.

Osobiście liczę jedynie na uproszczenie zasad, bo sam bym sobie trochę pograł xD

p4key 
Bug Catcher
veee~! *o*

Kontakt:
Wysłany: 23 Czerwiec 12, 15:29   

Znaczy w tym byśmy stworzyli region jakiś i królestwa. Każdy MG byłby bossem królestwa z racji swojej rangi. Każde królestwo inny typ. Gracze np. w drużynie ognia nie mogliby być graczami MG ognia, aby nie pomagał im w przejmowaniu królestw. Gra powinna być wtedy wyrównana. Trzeba by było to jakoś jeszcze wymyślić.

Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię

Kontakt:
Wysłany: 23 Czerwiec 12, 16:55   

A ja bym i tak był za powrotem PBF'u w stylu Mystery Dungeonów, albo ogólnie grania Pokemonem. Jakby to odpowiednio rozplanować, to by wyszło całkiem przyzwoicie.

Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir

Kontakt:
Wysłany: 23 Czerwiec 12, 17:51   

Poxer napisał/a:
Jakby to odpowiednio rozplanować, to by wyszło całkiem przyzwoicie.

Zawsze odpowiednie rozplanowanie jest najważniejsze i najtrudniejsze. Co do samego pomysłu to nie widzę przeszkód (i tak nie gram w PBF)