POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
19 Wrzesień 12, 20:01
Odbudowa tego miejsca
Autor Wiadomość
p4key 
Bug Catcher
veee~! *o*



Wiek: 28
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 256
Skąd: Piotrków Trybunalski
Kontakt:
Wysłany: 8 Czerwiec 12, 06:55   Odbudowa tego miejsca

Witam!

Nie będę ukrywał, że pojawiam się tutaj ze względu na jedną osobę ;), ale to i tak już dużo.

W każdym bądź razie przedstawię tutaj moją propozycję odbudowy.
Po pierwsze DOWNLOAD, z którego to forum słynie. Zaczniemy od tego. Sprawimy, aby to forum tryskało nielegalnymi plikami, których i tak pełno w internecie, to dlaczego nie tutaj, prawda?
Zaczęło by się od gier, bo je najszybciej wrzucić. Do tego trzeba by opracować jakiś specjalny wzór tematów z tymi właśnie plikami, żeby wszystko wyglądało tak jak na 2012 rok przystało.
Później wrzucało by się jakieś inne pliki, na które byłoby największe zapotrzebowanie.

Kolejna sprawa to PBF. Mam pewien plan, aby go rozkręcić i aby czuł się jak za lat największych PBFów w Polsce. Trzeba nawiązać większą współpracę z jakimś dużym pbfem. Ja proponuję z Crystal Stories. Zrobiłoby się wtedy wszystko od nowa na pbfie. Dział nie nazywał by się już PokeCollectPBF, czy jakoś tak, a właśnie Crystal Sories, nawiązując do właśnie serii GTA(stories :p) oraz do jakiś kryształków. Można by wiele ugrać tworząc wspólne eventy, np. o przejmowanie dzielnic w regionie itp itd.

Następna sprawa to posprzątanie w tematach na forum. Tego raczej tłumaczyć nie trzeba, poprzenosić wystarczy te które są jakimiś flejmami, czy czymś nieważnym do kosza, tudzież archiwum. I problem z głowy.

Wgranie modyfikacji i tutaj lista jest już trochę dłuższa, jednak jest to do wykonania łatwiejsze niż wszystko wyżej opisane.
http://www.przemo.org/php...c.php?p=to#iowo <<cenzura linka by PokeMan


To chyba starczy jak na dobry początek. Ja osobiście chciałbym aby został wcielony nowy styl, który Raik obiecał bardzo dawno temu. Jednak chyba jest to już awykonalne. Także piszcie co o tym sądzicie ;)
Ostatnio zmieniony przez PokeMan 8 Czerwiec 12, 12:58, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir



Wiek: 28
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1632
Kontakt:
Wysłany: 8 Czerwiec 12, 07:02   

Cóż, moim zdaniem to nie przejdzie.
Z tego co się orientuję to PokeMan podziela moje zdanie nt zmiany charakteru forum z downloadu na forum dyskusyjne.
Jednak pewnie download dale będzie funkcjonował, więc można by odświeżyć parę linków.
Zdecyduje PokeMan, ale chwała Ci za zainteresowanie :)

 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 8 Czerwiec 12, 07:05   

p4 key:

1. Wzór tematów jest chyba prosty:
Kod:
Okładka/Okładki

Linki

Jakieś info na temat wydania ( czy potrzebny jakiś patch, czy nie lub inne informacje typu jak odpalić czy cuś)


tak jest wszędzie "przynajmniej u mnie", jeśli zaś tylko mamy coś w stylu tłumaczenia to link do downloadu tłumaczenia, romu oryginalnego i podajemy autora tłumaczenia
Kod:

Link

Info tłumaczeniu plus autor

link do romu na który ma byc nałożona łatka


2.Poke coś już w tym kierunku kręci, więc powiem tyle, że to co ty tu piszesz to poke właśnie to samo ma na myśli.

3.forum się sprząta cały czas p4, cały czas

4. Nie, o stylu gadaliśmy jakiś miesiąc( chyba, nie pamiętam już ) że póki co się styl zostawia a poprawia podstawy forum i ogólne rzeczy typu download i PBF, więc póki co tylu nie ruszamy

conquest:

linki będą odświeżone( co więcej, od B2/W2 linki gry będą wrzucane na serwer forum, więc nie będzie żadnej możliwości by nam je usunięto ) a jak wrócę do domu to popsprwdzam czy jakieś linki nie wygasły

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
Ostatnio zmieniony przez DominLoL 8 Czerwiec 12, 07:07, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 8 Czerwiec 12, 10:01   

p4key napisał/a:
Po pierwsze DOWNLOAD, z którego to forum słynie. Zaczniemy od tego. Sprawimy, aby to forum tryskało nielegalnymi plikami, których i tak pełno w internecie, to dlaczego nie tutaj, prawda?
Zaczęło by się od gier, bo je najszybciej wrzucić. Do tego trzeba by opracować jakiś specjalny wzór tematów z tymi właśnie plikami, żeby wszystko wyglądało tak jak na 2012 rok przystało.
Później wrzucało by się jakieś inne pliki, na które byłoby największe zapotrzebowanie.
Conquest napisał/a:
Z tego co się orientuję to PokeMan podziela moje zdanie nt zmiany charakteru forum z downloadu na forum dyskusyjne.
Jednak pewnie download dale będzie funkcjonował, więc można by odświeżyć parę linków.


Planuję zmianę punktu ciężkości, bo o ile kiedyś to pliki były główna bronią forum, to teraz ma być nią PBF i dyskusje. Niczego nie likwiduję, download będzie dalej trwał, jednakże ograniczy się go początkowo tylko do gier - łatwiej zrobić komplet kilkunastu gier, niż 800 odcinków czy 150 piosenek. Wzór tworzenia tematów do działu Upload/Download (gdzie również userzy robią wrzuty) to jedna z wielu kwestii które trzeba w jakiś sposób określić - przez tyle lat na forum nie było żadnych wytycznych czy to do Downloadu, czy i innych rzeczy. Ale zrobię. Wszystko zrobię - choć akurat sprawy Downloadu to chyba zwalę na Domina :D

p4key napisał/a:
Kolejna sprawa to PBF. Mam pewien plan, aby go rozkręcić i aby czuł się jak za lat największych PBFów w Polsce. Trzeba nawiązać większą współpracę z jakimś dużym pbfem. Ja proponuję z Crystal Stories. Zrobiłoby się wtedy wszystko od nowa na pbfie. Dział nie nazywał by się już PokeCollectPBF, czy jakoś tak, a właśnie Crystal Sories, nawiązując do właśnie serii GTA(stories :p) oraz do jakiś kryształków. Można by wiele ugrać tworząc wspólne eventy, np. o przejmowanie dzielnic w regionie itp itd.
DominLoL napisał/a:
Poke coś już w tym kierunku kręci, więc powiem tyle, że to co ty tu piszesz to poke właśnie to samo ma na myśli.


Mam plan na PBFa bez potrzeby korzystania z innych for. Inny PBF na forum przerabiałem w 2009 r. na PokeRangu, kiedy PBF stał się PokeLandPBFem - oficjalnym PBFem śp. strony PokeLand. Nic dobrego z tego nie wynikło. Poza tym ewentualne akcje takiego typu mogę zrobić, ale dopiero po stworzeniu nowego regulaminu i wejściu w życie tzw. Nowej Wersji Forum PokeCollet (m in. logo się zmieni) co nastąpi w te wakacje.

p4key napisał/a:
Następna sprawa to posprzątanie w tematach na forum. Tego raczej tłumaczyć nie trzeba, poprzenosić wystarczy te które są jakimiś flejmami, czy czymś nieważnym do kosza, tudzież archiwum. I problem z głowy.
DominLoL napisał/a:
orum się sprząta cały czas p4, cały czas

Ja zrobiłem coś odwrotnego. Kilka lat temu, XaroX będąc modem, w połowie 2010 r. poprzerzucał do archiwum wszystkie tematy (z modowanych przez siebie działów) gdzie last post był z 2008/09 r. W efekcie np. w FanArcie straszyły 3 tematy gdzie indziej 5...teraz przez ostatnie tygodnie przywróciłem z arch. do odpowiednich działów, wszystkie tematy które są ważne. I tak np. temat o sezonie Wymiar Walki z 2009 r. znów jest w Anime itd. Pseudoczyszczenie tak naprawdę zawsze niszczy/osłabia czego przykładem Revival, gdzie usunięto posty sprzed 2008 r. (Revival miał posty od 2005 r.) i chyba nie pomogło to w niczym. Tak samo niezrozumiałe jest piętnowanie odkopywania - odkopywanie jest good, i myślenad czymś, aby odkopywaczy jakoś nagrodzić, ale to pomysł w fazie alfa, więc...

Sprzątanie zrobiłem takie, że wszystkie naprawdę złe tematy mają swoje poddziały. I tak spambotowe topici lądują teraz tu, stare regulaminy są tu itd. Jest to ekologiczny pomysł, bo mamy ładnie posortowane absolutne śmieci :) (które się nie nadawały do przywrócenia)

p4key napisał/a:
Wgranie modyfikacji i tutaj lista jest już trochę dłuższa, jednak jest to do wykonania łatwiejsze niż wszystko wyżej opisane.
http://www.przemo.org/php...p=blabla#blabka

Cicho :sliniak: , oczywiście, że wgram to i owo, a nawet tamto i owamto, ale to już po starcie Nowej Wersji Forum PokeCollet o czym pisałem wyżej.

p4key napisał/a:
a osobiście chciałbym aby został wcielony nowy styl, który Raik obiecał bardzo dawno temu. Jednak chyba jest to już awykonalne.
DominLoL napisał/a:
Nie, o stylu gadaliśmy jakiś miesiąc( chyba, nie pamiętam już ) że póki co się styl zostawia a poprawia podstawy forum i ogólne rzeczy typu download i PBF, więc póki co tylu nie ruszamy

Domin piszę 100% prawdę i moje zdanie. Nie ma czasu na tworzenie nowego stylu. I tak forum jest tak podtuningowane przez Raika, że prościej będzie zmodyfikować obecny, co zresztą małymi kroczkami robię - np. obecna czcionka jest tutaj od dopiero miesiąca.

DominLoL napisał/a:
( co więcej, od B2/W2 linki gry będą wrzucane na serwer forum, więc nie będzie żadnej możliwości by nam je usunięto )

No niestety Domin, ale zmiana planu. Nie będzie wrzuty na serwer forum. Planuję umieścić na serwie coś dużego i fajnego, więc...(zresztą i tak wrzucarka nie działa :D ). BTW wiem, że bodaj ROMy tak wiele nie ważą, więc mogę od razu wrzucić nowe gry na 10 serwisów i potem w razie potrzeby dodawać linki.

Ponadto mam uwagę do nazwy tematu - PokeCollect się trzyma bardzo dobrze. Revival ma 75 uu, pomniejszcze PBFy na darmowcach w granicach 50 uu, a my ponad 140. Oczywiście, dążę do poziomu PoPLa(2000) czy PVF (2500), ale i tak jesteśmy obecnie Numerem 3, pomimo tego, że nie jesteśmy forum "zajebistej strony MPoke" której forum jest Rev na którym w miesiąc nie piszą tylu postów, ile jest u nas w ciagu jednego dnia, pomimo tego, że w googlu Rev jest wyżej od nas. I w tym miejscu, chciałbym wszystkim serdecznie podziękować za aktywność, prowadzenie gier, spotkań na Skajpie i trzymania naszej paczki. Kochani, jesteście kochani :D i oby tak dalej :) cały czas razem z Dominem myślimy i pracujemy nad naszym Collectem i czas chwały zbliża się. Pokażemy wszystkim na PPS, jakie z nas sympatyczne forum.

A ty p4keyu jeśli chcesz w czymś teraz pomóc, to czytaj tematy, pisz posty i przygotuj się do naboru na MG, jeszcze w tym miesiącu.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

Ostatnio zmieniony przez PokeMan 8 Czerwiec 12, 10:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Kojot 
Nosi czapkę Asha
Rumble in the Jungle



Wiek: 27
Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1448
Skąd: Bandle City
Wysłany: 11 Czerwiec 12, 13:59   

dobra pokuś nie miej planów tylko po prostu to zrób.
 
     
Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię



Wiek: 26
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1641
Kontakt:
Wysłany: 11 Czerwiec 12, 14:36   

Kojot napisał/a:
dobra pokuś nie miej planów tylko po prostu to zrób.


o to to
 
     
Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir



Wiek: 28
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1632
Kontakt:
Wysłany: 11 Czerwiec 12, 15:57   

Kojot napisał/a:
dobra pokuś nie miej planów tylko po prostu to zrób.


Gdyby robił to bez planu to lepiej na pewno by nie było.

W Polsce lubimy prowizoryczne rozwiązanie, ale PokeMan jest profesjonalistą i wątpię, aby działał bez przemyślanego planu.
Pozostaje czekać do lipca, bo to wtedy mamy osiągnąć świetność :)

 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 11 Czerwiec 12, 16:08   

facet, świetność się osiaga dopiero wtedy, jak plan wypali, co jedynie można rzecz, że w lipcu plan się zrealizuje/wejdzie w życie :]

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
Kojot 
Nosi czapkę Asha
Rumble in the Jungle



Wiek: 27
Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1448
Skąd: Bandle City
Wysłany: 11 Czerwiec 12, 16:10   

tak tylko ze jego plany są od ~~ 2-ech lat i prócz ekipy nic się nie zmieniło.
 
     
Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir



Wiek: 28
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1632
Kontakt:
Wysłany: 11 Czerwiec 12, 16:11   

DominLoL napisał/a:
facet, świetność się osiaga dopiero wtedy, jak plan wypali, co jedynie można rzecz, że w lipcu plan się zrealizuje/wejdzie w życie :]


No to poczujemy przedsmak świetności. Świetność w sierpniu :D


Tak serio to ważne, aby zrealizować plan, a potem to zareklamować. Myślę, że nie będzie źle :)


Kojot napisał/a:
tak tylko ze jego plany są od ~~ 2-ech lat i prócz ekipy nic się nie zmieniło.


Może teraz doprowadzi to do końca. Trochę wiary w ludzi :D

Ostatnio zmieniony przez Conquest 11 Czerwiec 12, 16:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.