POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: tt22
2 Czerwiec 13, 07:27
5 Lat już minęło...
Autor Wiadomość
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 6 Sierpień 12, 07:42   5 Lat już minęło...

Z racji że tekst pisany z poślizgiem ( przypominanie se tego wszystko było baaaardzo czasochłonne, dziękował poxowi i poke ( głównie za fix datowy ) za pomoc ), proszę o wyrozumiałość jeśli coś zdeczkę przekręciłem.
NIE TRAKTUJCIE TEGO JAKO DOKUMENTU! TO JEDYNIE MOJA WŁASNA OPINIA NA DANE TEMATY I WYDARZENIA, WIDZIANA MOIMI OCZYMA!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


TEKST ZOSTAJE USUNIĘTY NA CZAS NIEOKREŚLONY! NIE BĘDZIE ON SIĘ POKAZYWAŁ W MIEJSCU, GDZIE KAŻDE NAPISANE SŁOWO MOŻE BYĆ UŻYTO PRZECIWKO AUTOROWI! KTO CHCE PRZECZYTAĆ MOJE ZDEPTANE WYPOCINY, NIECH PISZE NA PW!
~Rycerz Collect'a, DominLoL.


-----------------------------------------------------------------------------------
Podziękowania osobiste:
-Inaka - Słowa nie wyrażą, jak bardzo wdzięczny jestem za te wszystkie lata, w których mnie znosisz i czytasz te moje wypociny ;) Powiem więc Arigato
-Afil - darcie z nim kotów i częste kłótnie zosatją w pamięci :D
-Byaku - cóż, fajnie się gada z tobą i fajnie jest czasem popatrzeć jak się z afilem przekrzykujecie :)
-Poxer - tyle lat, pomimo że były między nami spięcia , nieraz i niemałe, dalej się do mnie odzywa, gdy inny by mnie zbanował czy ogólnie gdzieś wyrzucił w cholerę
-Raik - pomimo że nie trzymaliśmy ze sobą kontaktu, chcę mu podziękować że postawił właśnie to forum, o które mogę teraz dbać i walczyć
-Szymbar - cóż, jest za co dziękowac, fajnie się z tobą przedrzeźniało na tematy emulacjii :D
-Skate - zawsze, ale to zawsze mnie rozwalał swoimi tekstami, mistrz ripost
-Dziękuję też reszcie, której nie wymieniłem gdyż zapomniałem lub was nie pamiętam :D

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
Ostatnio zmieniony przez DominLoL 9 Sierpień 12, 18:24, w całości zmieniany 18 razy  
 
     
Kojot 
Nosi czapkę Asha
Rumble in the Jungle



Wiek: 27
Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1448
Skąd: Bandle City
Wysłany: 6 Sierpień 12, 09:59   

DominLoL napisał/a:
Kojot był zwyczajnym userem, tak samo popapranym jak reszta gwardii Nine.. jego trolling był upierdliwy jak jasna anielka, ale z czasem dało się przyzwyczaić i go w miarę utemperować.


foch i choy

trollować zacząłem dopiero w tym roku C:

DominLoL napisał/a:
jak reszta gwardii Nine. jego trolling był upierdliwy jak[...]


oO dobry żart, do żadnej gwardii nie należałem, nine praktycznie nie znam :s

DominLoL napisał/a:
upierdliwy jak jasna anielka [...]


upierdliwy to ja dopiero mogę być.

miło, tylko brak obiektywnej oceny, a ludzi naświetlasz nie na przestrzeni czasu, tylko z tego roku.

DominLoL napisał/a:
Aż tu nagle Drago skapitulował i oddał władzę Pokemanowi. Powiem tak: Cieszyłem się jak dziecko. Poke zasługiwał na admina, miał pomysły jak przywrócić forum to…coś, co sprawiało, że PC było ważne . Poke zrobił czystkę, jeśli chodzi o skład administracyjny.


PokeMan miał dostęp do ftp, więc w KAŻDYM momencie mógł sam sobie dać admina. sam wspomniał, że nadanie żółtego to tak naprawdę poprawka kosmetyczna. i co do faktów, ja dostałem jr (chyba jr to był, już nie pamiętam, a może admin), Drago mnie spytał czy bym nie mógl przypilnować tego i owo bo kilka razy ktoś z was go wykiwał (tutaj już nie bd nikogo wytykał), więc zostałem jedyną zaufaną jego osobą. Nie zmienia to faktu że rok wcześniej PokeMan odszedł z forum i zostawił to Drago, a powrócił dlatego że ktoś połączył tematy shoutboxowe i zajechało mu to server. A ponieważ to ja miałem wtedy globalnego moda to spadło na mnie ot co. Nawet przepraszam nie powiedział po obsmarowaniu mnie, ale już nie będe tego wypominał.

fakty się naświetlają tak:

PokeMan odszedł z forum (rok go nie było na forum)--> Drago adminem, ogarnia ten burdel --> Drago szuka następcy --> zostaję adminem --> zajechanie servera --> wyrąbanie mnie na zbity pysk

@down

ale istnieje chyba coś takiego jak chronologia? :[
Ostatnio zmieniony przez Kojot 6 Sierpień 12, 10:17, w całości zmieniany 12 razy  
 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 6 Sierpień 12, 10:08   

-.-' Kojot:
1.Poke nazwał ten temat w ogłoszeniu "subiektywną oceną" ( tak w ogól,e to on go przykleił na ogłoszenie, więc ja tu jestem niewinny : O ). Ja chciałem stworzyć jedynie krótki tekst opisujący moje 5 lat i odczucia związane z tym okresem. O tym że 5-Lecie obchodziłem w lipcu, a w ogłoszeniu jest że obchodzę je teraz nie wspomnę...
2.W mojej głowie należysz :p
3.Facet, przecież my w każdym roku z afilem się kłócimy ( co najmniej ze 2 razy )
4.Kojot, nie wiem czy wiesz, ale w tekście jest napisane że to TROLLING NINE'A BYŁ UPIERDLIWY : o
5.Kojot, nigdy, ale to przenigdy, NIE TRAKTUJ TAKICH TEKSTÓW JAKO DOKUMENTÓW! To zlepka moich przemyśleń oraz tego, jak widziałem niektóre wydarzenia i osoby : O To nigdy nie miał być tekst dokumentalny! NIE OPISUJĘ TU FAKTÓW TAKIE, JAKIE BYŁY, A JAK JA JE WIDZIAŁEM!

AfiL:
1.Coś wiedziałem że Rafi, jedynie numeru nie mogłem dokładnie spamiętac :p
2.Czepiacie się słów ( mimo to poprawiłem : O )
3.2010 - Kłótnia na temat gier z pokami ( nie pamiętam o co dokładnie już ) a potem coś w święta kota darliśmy
2011 - Jedna mała ( chyba chodziło znowu o coś z pokami )
2012 - Sam wiesz ile ich było :p
4.Tak, kiedyś żeście się pożarli tak bardzo, że aż się do siebie odzywać przestaliście :/

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
Ostatnio zmieniony przez DominLoL 6 Sierpień 12, 10:44, w całości zmieniany 9 razy  
 
     
Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!



Wiek: 28
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 3223
Skąd: Ciechocinek
Kontakt:
Wysłany: 6 Sierpień 12, 10:38   

4 uwagi
1. Nie, nie znasz mojego dawnego nicku ;p
2. Drago został wywalony, nie skapitulował ._.
3. Nie zawsze się kłócimy, tylko 2012 tak jakoś leci z tym wszystkim D:
4. Say what? D: Ja się z Byakiem kłócę raz na... Byaku... my się w ogóle kłócimy? =.=

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7
 
     
Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię



Wiek: 26
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1641
Kontakt:
Wysłany: 6 Sierpień 12, 12:24   

Pierwsza reakcja.

Domin, what o_o

Wiesz co, wydaje mi się, że teraz lansujesz się na PokeMana troszkę, który napisał gdzieś swoją o jakże wielką wspaniałą biografię na PPS'ie itp. No ale dobra, niech ci będzie. Ale jeden mały szczególik...

Cytat:
Poxer…cóż….wtedy widziałem w nim młodszego siebie, więc fajnie się z nim gadałem.

D:
Ostatnio zmieniony przez Poxer 6 Sierpień 12, 12:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Byakurai 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Bear wants justice



Wiek: 27
Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 3250
Skąd: z Rudy Śląskiej
Wysłany: 6 Sierpień 12, 13:27   

DominLoL napisał/a:
:2008 - A zaczęło się to tak:[...]"Na PokeBoardzie można by rzecz, pojawiła się gromada userów, a wśród nich ,kilku, którzy wciąż trzymają się do dziś. Inaka, Afil ( wtedy miał jeszcze nick rafi44[taaak, pamiętam :p ]), Byaku[...]


Mały spoiler... ja dołączyłem 14 sierpnia 2009 roku już na zreaktywowanego Collect'a... Mały fail z twojej strony, ale cóż

Afil napisał/a:
Say what? D: Ja się z Byakiem kłócę raz na... Byaku... my się w ogóle kłócimy? =.=


No właśnie nie... a jak już, to raz na ruski rok, z fochem na 5 sekund... ale tego nawet za kłótnie wziąć nie można xD

Sygnatura użytkownika


*Had to be me. Someone else might have gotten it wrong*


Ich bin eine :zombie:
Ostatnio zmieniony przez Byakurai 6 Sierpień 12, 13:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Kojot 
Nosi czapkę Asha
Rumble in the Jungle



Wiek: 27
Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1448
Skąd: Bandle City
Wysłany: 6 Sierpień 12, 14:25   

Poxer napisał/a:
Wiesz co, wydaje mi się, że teraz lansujesz się na PokeMana troszkę, który napisał gdzieś swoją o jakże wielką wspaniałą biografię na PPS'ie itp. No ale dobra, niech ci będzie. Ale jeden mały szczególik...


 
     
Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir



Wiek: 29
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1635
Kontakt:
Wysłany: 6 Sierpień 12, 14:51   

Na wstępie przepraszam, moja trzeźwość jest wątpliwa

DominLoL napisał/a:
Na admina wzięto Byaka i Conquesta. O ile Coqnuesta sam proponowałem, to do Byaka miałem lekkie zastrzeżenia ale ja już nie miałem nic do gadania.


Proponowane mnie? Będziesz tego żałował xD Byak jest znacznie lepszy ode mnie.

A i jeszcze oznaki zdziwienia: :O. o.O Zacząłeś pisać mój nick z wielkiej litery? OMG (ale dalej z błędami xD ) :drago:

DominLoL napisał/a:
NIE TRAKTUJCIE TEGO JAKO DOKUMENTU! TO JEDYNIE MOJA WŁASNA OPINIA NA DANE TEMATY I WYDARZENIA, WIDZIANA MOIMI OCZYMA!


I słusznie. Subiektyw oceny są słuszne. Gdyby ktoś chciał byś sprawiedliwy to musi alby zbanować połowę forum.

DominLoL napisał/a:
-Dziękuję też reszcie, której nie wymieniłem gdyż zapomniałem lub was nie pamiętam :D


OK, wiem, nie zasłużyłem :D
Tu jeszcze będzie potęga !!!


Poxer napisał/a:
Wiesz co, wydaje mi się, że teraz lansujesz się na PokeMana troszkę, który napisał gdzieś swoją o jakże wielką wspaniałą biografię na PPS'ie itp. No ale dobra, niech ci będzie. Ale jeden mały szczególik...


Lol, niech się lansuje. Należy się za tyle lat roboty/.

Nie pamiętam dobrze ostatnich 5 lat, więc nie skomentuję tych opisów. Mogę tylko życzyć kolejnych 5 wiernej służby na chwałę PokeCollect.

Ja tu widzę lansowanie przez kogo innego, przecież Domin sam nie dał ogłoszenia :sliniak:

Ostatnio zmieniony przez Conquest 6 Sierpień 12, 14:54, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 6 Sierpień 12, 16:23   

DominLoL napisał/a:
tekst pisany z poślizgiem ( przypominanie se tego wszystko było baaaardzo czasochłonne

Nie prościej było zrobić rajd po swoich postach ? Oczywiście rajdem załatwi się tylko znajomość wiedzy o sobie tylko w ramach nowego PC.
DominLoL napisał/a:
Do tej pory pamiętam, jak między mną i Barrym były spięcia, doszło nawet do tego, że mnie zbanował bo mu się nie podobało moje zachowanie. Wtedy nie rozumiałem tego, ale gdy pisz ten tekst, znam ten ból, więc jeśli to czytasz Barry, to wielkie przepraszam z mojej strony.

Bary, nie przez 2 r > jego konto> http://pokecollect.net.pl...iewprofile&u=3, jedynym powodem dla którego Bary był u nas modem, były plany Raik, związane z fuzją z PokeForum 5 , ale to dzieje z początku 2008 r. kiedy nie udało się reaktywować PC po padzie serwera, więc Raik stworzył PokeBoarda i dał admińską władzę Legendsowi, który wtedy miał ok. 11 lat. Pozbywając się kłopotu adminowania nowego tworu, Raik dyskutował i negocjował na PoPLu warunki fuzji itp. rzeczy z których wyszły nici.
DominLoL napisał/a:
Byaku ( pod innym Nickiem którego już niestety nie pamiętam )

Ten nick to Patryksan
DominLoL napisał/a:
Z forum odchodzili DL27, GlossyGem, Barry, Xarox i kilka innych osób, których nie mogę sobie już przypomnieć, niestety, skleroza.

Szanowna DL27 podobno zmarła - właśnie albo w 2009, albo w 2010. Glossy był u nas tylko przez PBF, w którymi i tak prawie nic nie robił - jest leniwy co widać i teraz, na jego "zajebistej stronie która zmiecie PV z powierzchni ziemi" - MPoke.pl., Bary jeszcze w 2010 r. był.
DominLoL napisał/a:
Rok 2011 był chyba bez wątpienia jednym z najbardziej „żywych” na PC.

Wg. mnie, najbardziej żywy to był 2010 r., 2011 r. to niestety najgorszy rok dla PC. Nastąpił spadek odwiedzalności przez brak strony (PokeSerwis), a mimo to nadal prowadzono forum w sposób taki jak dotychczas co doprowadziło do katastrofy. A będąc forum bez patronatu, trzeba mieć inną strategię - taką jaką mamy od maja tego roku.
DominLoL napisał/a:
Bądź co bądź, osiemnastka coraz bliżej, a wraz z nią, zacznie się praca, więc czasu będzie jeszcze mnie, ale mimo to, jakoś to będzie.

Proponuję wariant Brytyjski który za kilka tygodni zacznę stosować w swoim zyciu w Polsce, tu na miejscu - 3-4 dni harówki od rana do nocy, a potem 4-3 dni całych wolnych dni tylko dla mnie.
Kojot napisał/a:
Nie zmienia to faktu że rok wcześniej PokeMan odszedł z forum

Nie rok, nie było mnie raptem od listopada 2011 do kwietnia 2012 - czyli pół roku.
Kojot napisał/a:
ale już nie będe tego wypominał.

Słusznie, bo ja też nikomu nie wypominam - a byłoby wielu i o co...
Afil napisał/a:
1. Nie, nie znasz mojego dawnego nicku ;p

Domin może nie, ale ja tak - Rafi77
Conquest napisał/a:
Poxer napisał/a:

Wiesz co, wydaje mi się, że teraz lansujesz się na PokeMana troszkę, który napisał gdzieś swoją o jakże wielką wspaniałą biografię na PPS'ie itp. No ale dobra, niech ci będzie. Ale jeden mały szczególik...



Lol, niech się lansuje. Należy się za tyle lat roboty/.

Poxer - jaki lans ? Że ktoś miał tyle oleju w głowie, by spisać swoje dzieje (i tak są trochę niechlujne oraz krótkie), aby po kilku latach mieć ściagawkę co robił 10 lat temu ? To tylko brawa Dominowi, że poszedł po rozum do głowy, w przeciwieństwie do 99% forowiczów czy to PC, czy to PVF czy wreszcie PPSu i innych fandomów. Dokumentacja przeszłości - w tym tkwi przyszłość społeczeństwa informacyjnego. Mamy serwery, "chmury", o pojemnościach kilkaset razy większych niż 10 lat temu oraz śmiesznych cenach i grzech tego nie wykorzystać, np. na zarchiwizowanie jakiego programu z TV nagranego czy swoich dziejów. Jakby ktoś inny napisał takie wspomnienia jak Domin, to też bym podkleił w ogłoszeniu. Poodkleiłem, m in. bo to dotyczy życia forum i jest ważne.
Conquest napisał/a:
a tu widzę lansowanie przez kogo innego, przecież Domin sam nie dał ogłoszenia

A powód jest prozaiczny - akcja na FB Pulsu 2 przebrzmiała i chcę zachować ciągłość 2 linków w ogłoszeniu. A promowanie wiedzy o przeszłości PC wśród gości i innych userów tylko wyjdzie na zdrowe - utrwalanie i propagowanie zainteresowania wiedzy o dawnych dziejach.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

Ostatnio zmieniony przez PokeMan 6 Sierpień 12, 16:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!



Wiek: 28
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 3223
Skąd: Ciechocinek
Kontakt:
Wysłany: 6 Sierpień 12, 17:23   

PokeMan napisał/a:
Afil napisał/a:
1. Nie, nie znasz mojego dawnego nicku ;p

Domin może nie, ale ja tak - Rafi77

FUUUUUUUUUUUUUUUU! xD

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.