POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
22 Maj 12, 18:16
Zapisy
Autor Wiadomość
Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię

Kontakt:
Wysłany: 30 Grudzień 11, 18:11   Zapisy

Jeśli chcesz u mnie zagrać, po prostu wypełnij formularz i umieść go w tym temacie. Good luck! :music:

Formularz zapisu:

Kod:

[center][b]Imię, nazwisko, ksywa:[/b] (to chyba wiadomo)
[b]Wiek:[/b] (jak wyżej)
[b]Płeć:[/b] (to też)
[b]Wygląd:[/b] (obrazki mile widziane)
[b]Ekwipunek:[/b] (co masz przy sobie?)
[b]Charakter:[/b] (cechy charakteru,tylko i wyłącznie)
[b]Historia:[/b] (min. 8 zdań, zwięźle i na temat)
[b]Cel:[/b] (czego chcesz dokonać?)
[b]Starter:[/b] (generacje 1-5, bez legend)
[b]Region:[/b] (Kanto, Johto, Hoenn, Sinnoh, Unova)
[b]Profesja:[/b] (typowo pokemonowa, jak Ranger, zwyczajny Trener, Hodowca etc.)
[b]Profesja dodatkowa:[/b] (a.k.a. hobby)
[b]Towarzysz:[/b] (kumpel, kumpela?)
[b]Rodzaj gry:[/b] (komedia, dramat, itp.)
[b]Prośby do Mistrza (Gry):[/b]
[b]Jak chcesz grać:[/b] (levelowa+staty/nielevelowa, pieniądze/bez kasy)[/center]

Edited on 1.01.12, 18:05.
Ostatnio zmieniony przez Afil 30 Styczeń 12, 23:12, w całości zmieniany 5 razy  

Inaka 
Myśli, że jest PRO
SnazzyShipper

Kontakt:
Wysłany: 30 Grudzień 11, 18:19   

http://pokecollect.net.pl/viewtopic.php?t=3324 - dałbyś radę kontynuować czy zapis od nowa musiałabym złożyć?

Sygnatura użytkownika
Cytat:
Ja się zastanawiam ValadiN. Ty innych tak wyzywasz a nie dostajesz warnów;o Jesteś bogiem?:o ~ wypowiedź QuerryPassa

Cytat:
[Dzisiaj 11] Nexus DominLoL: co to ten cały legwan? czy jest to smaczne ]

Dziękuje wszystkim osobom na PC, za to, że są.
Dziękuję Nenlothowi - za super grę, której chyba nigdy nie zapomnę, rozmowy na GG oraz ogólnie za bycie xD
Dziękuję Dominowi - Nie wiem, kiedy odwzajemnię to Premium na dA, ale to było wspaniałe. Twoja gra również nie była zła, chociaż miała wzloty i upadki. No i pisz dalej *w* (będę cię nękać xD )
Dziękuję Blue/Belli - także za grę na PBF, która może nie była długa, ale fajnie się bawiłam xD
Dziękuję Poxerowi i Skejtowi - za rozmowy na GG, zaczepki na mordoksiążce, Poxowi dodatkowo za nocne wymiany SMS-ów (które poszły się bujać wraz z awarią telefonu [*]). Było super, dzięki ;w;
Dziękuję też innym osobom, których nie wymieniłam - niestety, jest limit znaków -_-

Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię

Kontakt:
Wysłany: 30 Grudzień 11, 18:22   

A mogłabyś złożyć zapis od nowa? Pretty please? :miau:

Inaka 
Myśli, że jest PRO
SnazzyShipper

Kontakt:
Wysłany: 30 Grudzień 11, 18:36   

OK. Wybacz, ale jedna polska litera wysiadła na klawiaturze :/
Imię, nazwisko, ksywa: Maroshika Ruzoumashite (w skrócie - Mars :D )
Wygląd: Takie półdługie - będą gdzieś do ramion - włosy, czerwone no i są ułożone w charakterystyczną fryzurkę z taką... eee... "antenką" na czubku. Ubrana jest w czarną sukienkę, pasujące do niej rajstopy i buty na wysokim obcasie
Ekwipunek: Pistolet i coś na powstrzymanie krwawienia z nosa ;)
Charakter: Nieprzewidywalna, bardzo rozmowna, nieco dziecinna, ale nadrabia to pewnością siebie.
Historia: Hm... Moje życie nie było i nie jest zbyt ciekawe. Urodziłam się w rodzinie, która przestrzegała japońskich tradycji, więc musiałam od czasu do czasu wrzucać na siebie to okropne kimono, a jakby jeszcze tego było mało, musiałam się urodzić z chorobą von Willebranda... Cóż, to tylko uprzykrzało mi życie, bo inne osoby wciąż się ze mnie śmiały, że za często mi leci krew z nosa i z innych miejsc. No, ale pomińmy te moje trudne... eee... "szczenięce lata". No i pewnego dnia, gdy miałam 14 lat, z powodu krwotoku, spowodowanego tym głupim choróbskiem, straciłam przytomność w jakimś ciemnym zaułku. Gdy odzyskałam ją ponownie, spostrzegłam, że znajduję się w jakimś jasnym pomieszczeniu i wtedy zauważyłam jakiegoś chłopaka w wieku około... hm... 23 lat. Miał niebieskie, prawie szare włosy i był ubrany w dziwne cichy, takie lekko... kosmiczne. Blah, blah, koleś wyjaśnił mi całą sytuację, coś się ze mną stało, kim on sam jest i co to za miejsce. Facet nazywał się Cyrus i był szefem jakiegoś Team Galactic, a ten budynek to główna baza tej organizacji. Blah, blah, blah... Przemilczę lepiej resztę, bo tam nic ciekawego, no oprócz tego, że wstąpiłam do tej spółki i dosyć szybko stałam się komandorką. Ale pewnego dnia, gdy Cyrus już chciał zrealizować swój plan, który zakładał stworzenie nowego świata (i zniszczenie istniejącego, oczywiście), zaatakował on mnie i dwójkę pozostałych komandórów - Saturna i Jupiter....
...
Cytat:

Tu kończą się szczegóły fabuły lub zakończenia utworu. ~źródło - Wikipedia

Blah, blah, blah, Mars walnęła łbem w coś tam i nabawiła się niepamięci wstecznej całkowitej.
Cel: Główny - no, odzyskać pamięć... A poboczne - na razie ni ma.
Starter: Glameow
Region: Sinnoh ^^
Profesja: Koordynatorka
Profesja dodatkowa: Nie wiem... Może coś związanego z przestępczością lub policją?
Rodzaj gry: Romantyzm, akcja, od czasu do czasu humor, ale nie za dużo.
Prośby do Mistrza (Gry): Bądź tak uprzejmy i nie rób z tej gry komedii...
I tak przy okazji - dałoby się czasami wplątać Giratinę w formie gijinki :3 ?
No i towarzysza - wiesz chyba,k którego, ne?
Jak chcesz grać: Na kasę i nielevelowa :P

Sygnatura użytkownika
Cytat:
Ja się zastanawiam ValadiN. Ty innych tak wyzywasz a nie dostajesz warnów;o Jesteś bogiem?:o ~ wypowiedź QuerryPassa

Cytat:

Dziękuję Nenlothowi - za super grę, której chyba nigdy nie zapomnę, rozmowy na GG oraz ogólnie za bycie xD
Dziękuję Dominowi - Nie wiem, kiedy odwzajemnię to Premium na dA, ale to było wspaniałe. Twoja gra również nie była zła, chociaż miała wzloty i upadki. No i pisz dalej *w* (będę cię nękać xD )
Dziękuję Blue/Belli - także za grę na PBF, która może nie była długa, ale fajnie się bawiłam xD
Dziękuję Poxerowi i Skejtowi - za rozmowy na GG, zaczepki na mordoksiążce, Poxowi dodatkowo za nocne wymiany SMS-ów (które poszły się bujać wraz z awarią telefonu [*]). Było super, dzięki ;w;
Dziękuję też innym osobom, których nie wymieniłam - niestety, jest limit znaków -_-

Maron 
Nosi czapkę Asha
Były mod

Kontakt:
Wysłany: 30 Grudzień 11, 19:12   

Imię, nazwisko, ksywa: Icamer Aaron, Erb
Wygląd: Raito Yagami z Death Note
Ekwipunek: Scyzoryk, Kilkanaście różnych balli od Kurta, namiot, hubka i krzesiwo, lina, wędka, żarcie, grzebień, mydło
Charakter: Raito to Raito: kompleks wyższości, złośliwość "ja jestem sprawiedliwością", geniusz i te sprawy...
Historia: Od urodzenia wybijał się na tle innych swoją inteligencją. Uważany za geniusza i przystojniaka był lubiany przez dziewczyny, lecz sam wolał samotny tryb życia. Kiedy pojawiła się możliwość podróży długo się wahał, jednak ostatecznie zdecydował wyruszyć z rodzinnego Azalea Town w Johto na podbój wszystkich pięciu regionów. Uważał, że to czego zawsze mu brakowało w życiu tu przyjaźń i wyraźny cel, powód do starań. W szkole zawsze przychodziło mu wszystko łatwo, nigdy nie postawiono przed nim prawdziwego wyzwania. Rusza więc, by wykorzystać intelekt i rozwikłać wszelkie tajemnice legendarnych pokemonów.

Cel: Zdobyć pokonać 5 elitarnych czwórek
Starter: Scizor i
Region: Kanto, Johto, Hoenn, Sinnoh, Unova. Najpierw Johto
Profesja: Trener
Profesja dodatkowa: Teoretyk świata pokemon
Rodzaj gry: Epicka powieść Fantasy :D O co tu chodzi?
Prośby do Mistrza (Gry): Tak, by jak Ash mieć evolucje superuberszybkie, oraz gra oparta na mechanice z gier (swords dance x2 i wszystko na OHKO, ogromny wpływ statów, efektywności, możliwość krytyków, efektów dodatkowych przy ataku)
Jak chcesz grać: Nielevelowa, bardzo szybkie ewolucje, kasa

Sygnatura użytkownika
Turnieje Pokemon:
1 miejsce RSE 50, 1 miejsce FRLG 30
2 miejsce RSE 50,
3 miejsce RSE 50,

Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię

Kontakt:
Wysłany: 30 Grudzień 11, 19:13   

Inaka, głównie poprosiłem cię o nowy zapis bo tamta gra była po prostu od złej strony poprowadzona i na szybko. Ale dobrze. Do zapisu nie mam sprzeciwu, chociaż motyw romantyczny będzie dla mnie po prostu wyzwaniem. I co do Giratiny... hm... why not? Więc jesteś przyjęta, do max. trzech dni gra będzie na miejscu.

Maron, awwwwwwww. Raito. No, powiem ci że z Johto trafiłeś w moje preferencje, latanie po regionach będzie ciekawe... Jak chcesz bawić się w staty bez levelowania? No dobra, bez Death Note'a sobie poradzimy. Here u go, przyjęty. Gra do trzech dni.
Ostatnio zmieniony przez Poxer 30 Grudzień 11, 19:18, w całości zmieniany 2 razy  

PokeSkate 
Bug Catcher
Hurr derp durr

Kontakt:
Wysłany: 30 Grudzień 11, 19:17   

Boże co ja robie. ._.

Imię, nazwisko, ksywa: Hatake aka Yoshi
Wygląd: Młody mężczyzna z długimi szarymi włosami, nie zawsze uczesanymi, sięgającymi gdzieś do ramion. Charakteryzuje go tęga postawa i skromny czteropak na klacie. Wzrostu ma ok. 180 cm. Lubi na sobie nosić czarny płaszcz zapinany na guziki i dobrze dopasowane spodnie w kolorze czerni lub bieli.
Ekwipunek: MP3 i czapkę baseballówkę
Charakter: Uparty, Dowcipny, Sympatyczny, Przyjazny
Historia:
Hatake, piętnastoletni chłopiec zamieszkujący region Sinnoh. Pomieszkuje w Eterna City, mieście gdzie jest osadzony posąg antycznych pokemonów. Jest niestety oddzielony od reszty Sinnoh od wschodu przez nawiedzony Las Eterna, Mt. Coronet - góra której nikt nie ważył się przekroczyć. Blokuje drogę od zachodu, a na południu stary i zniszczony Cycling Road. Hatake miał ciężkie dzieciństwo. Gdy w wieku lat trzynastu, wyszło na światło dzienne, że nie interesuje się w żadnym stopniu dziewczynami, wydziedziczyli go. Mimo swojej przekonującej osobowości,nikt nie lubił go przez fakt że był gejem. Nie miał przyjaciół, rodziny a na dodatek został włóczęgą. Czy mogło być gorzej? Otóż… spotkał na swojej drodze pewną dziewczynę…
Cel: Odnaleść brata, znaleźć sens w życiu, po drodze udać się na jak najwięcej koncertów rockowych!
Starter: Absol
Region: Sinnoh
Profesja: (typowo pokemonowa, jak Ranger, zwyczajny Trener, Hodowca etc.) Trener
Profesja dodatkowa: Włóczęga
Rodzaj gry: Komedia!
Prośby do Mistrza: Absol koniecznie Male, towarzyszkę chojnie obdarzona przez naturę (BOŻE BYLE NIE KOORDYNATORKA). :3
Jak chcesz grać:
Levelova i JA LUBIĘ KASZKĘ!

Sygnatura użytkownika
Michał Wiśniewski napisał/a:
Kechup z jogurtem, truskawkami i malinami. Kechup zwykle ze wszystkim jest zawsze dobry.

ZAPRASZAM DO FABRYKI!
Ostatnio zmieniony przez PokeSkate 30 Grudzień 11, 19:22, w całości zmieniany 6 razy  

Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię

Kontakt:
Wysłany: 30 Grudzień 11, 19:39   

Skejt, powiem ci tyle. Nie spodziewałem się czegoś takiego, jestem pozytywnie zaskoczony. Przyjęty. :D

No, mamy fulla. Jej.

Maron 
Nosi czapkę Asha
Były mod

Kontakt:
Wysłany: 30 Grudzień 11, 19:40   

Dlatego chciałem rezerwować ^.^

Sygnatura użytkownika
Turnieje Pokemon:
1 miejsce RSE 50, 1 miejsce FRLG 30
2 miejsce RSE 50,
3 miejsce RSE 50,

Inaka 
Myśli, że jest PRO
SnazzyShipper

Kontakt:
Wysłany: 2 Luty 12, 17:23   

Siema. Jest jakaś szansa na przywrócenie mojej gry? Wiem, że nie odpisywałam, ale postaram się poprawić :3

Sygnatura użytkownika
Cytat:

Cytat: