POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
12 Styczeń 14, 11:57
Temat powitalny!
Autor Wiadomość
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 30 Grudzień 11, 11:58   

coś was boli, poprostu patrze na ten download i mną rzuca, wezmę się tym zajmę po nowym roku, narazie tylko swoje pliki

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
Drago 
Nosi czapkę Asha
:drago:



Wiek: 32
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 1651
Wysłany: 30 Grudzień 11, 12:03   

no dobrze :) widzisz ja za niego nie zabrałem się przez 1,5 roku administrowania xD

Sygnatura użytkownika
:drago:

 
     
Byakurai 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Bear wants justice



Wiek: 27
Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 3250
Skąd: z Rudy Śląskiej
Wysłany: 30 Grudzień 11, 12:04   

To już półtora roku :O Ło matko jak ten czas szybko leci

Sygnatura użytkownika


*Had to be me. Someone else might have gotten it wrong*


Ich bin eine :zombie:
 
     
Drago 
Nosi czapkę Asha
:drago:



Wiek: 32
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 1651
Wysłany: 30 Grudzień 11, 12:14   

taa, a 2.5 jak zostałem modem. jestem stary... :(

Sygnatura użytkownika
:drago:

 
     
Byakurai 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Bear wants justice



Wiek: 27
Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 3250
Skąd: z Rudy Śląskiej
Wysłany: 30 Grudzień 11, 12:19   

Oj tam, każdy się starzeje, ja tu jestem już tutaj 2 lata i 4 miesiące, a byłem już strzelam 2/3 razy mg i dwa razy redaktorem gazetki, która .. niestety upadła.

Sygnatura użytkownika


*Had to be me. Someone else might have gotten it wrong*


Ich bin eine :zombie:
 
     
Vabigoon 
Powoli się wkręca
Howgh!



Wiek: 31
Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 866
Kontakt:
Wysłany: 31 Grudzień 11, 10:49   

DominLoL napisał/a:
coś was boli, poprostu patrze na ten download i mną rzuca, wezmę się tym zajmę po nowym roku, narazie tylko swoje pliki


Ja w sumie domin mam teraz spoko łącze (dopóki mnie ze studiów nie wyrzucą).
Więc jak coś to mogę pouploadować na mediafire czy Rapida, dam Ci dane do konta, ale linkami sam się zajmiesz.
 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 31 Grudzień 11, 13:19   

nieee, vabi, chodzi o to że burdel jest, po nowym roku zrobię porządek z grami i programami, anime i reszta na potem

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
Drago 
Nosi czapkę Asha
:drago:



Wiek: 32
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 1651
Wysłany: 1 Styczeń 12, 21:32   

A i jeszcze jedna sprawa. Jeśli są jakieś posty których chcecie się pozbyć z nadzorowanych przez siebie tematów to wysyłacie je do archiwum (w przypadku Domina i Byaka) lub do archiwum pbf (w przypadku Afila)

Sygnatura użytkownika
:drago:

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.