POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
8 Marzec 13, 10:32
Konkurs na logo forum!
Autor Wiadomość
Mack 
Pewnie nie zna PokeMana



Wiek: 30
Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 96
Wysłany: 1 Luty 09, 12:53   Konkurs na logo forum!

Zgodnie z moją propozycją otwieram konkurs na baner forum!
Zasady są proste, o to one:
1) Baner musi mieć wymiary 800x150pixeli lub 800x200 pixeli-nie większy, nie mniejszy lecz lepsza jet wersja pierwsza ponieważ takie wymiary ma oryginalne logo.
2) Baner ma mieć format PNG,
3) Baner musi zawierać hasło PokeCollect
4) Używać można swoich rysunków (czy czegokolwiek) lub prac innych za uzyskaniem ich zgody! (Jeżeli samemu się nie ma jakiś zdolności to można pytać na różnych stronach typu deviantart, sam w takim czymś kiedyś uczestniczyłem i powiem że ludzie się godzili (tyle że z innych krajów bo polacy wiadomo...) wystarczy zapytać coś w stylu: Hej czym mógłbym/mogłabym użyć Twojego rysunku do loga na http://pokecollect.xt.pl/?? Oczywiście po angielsku... :P
5)Jeden użytkownik może wysłać maksymalnie 2 prace!

Prace proszę przesyłać na maila maciek3250@wp.pl do 20.02.2009! W mailu należy wpisać swój nick i podanie źródeł grafiki ;) (np mój rysunek, grafika z worda lub czyjaś tam praca za uzyskaniem pozwolenia)

Zwycięski baner wybiorą admini i jeżeli będą chcieli moderatorzy ;] (Nie licząc tych którzy też będą chcieli wziąć udział) Ale przed tym pokażę wszystkie propozycje w tym temacie abyście też mogli wypowiedzieć się który Wam najbardziej przypadł do gustu... ;]

Nagrodą będzie ranga "wyróżnia" na 2 tgodnie lub jeżeli wszytko będzie ok to baner zagości przez jakiś czas na forum :D Więc warto się starać!

Jakby coś Wam tu nie pasowało to piszcie na PW.

Zachęcam do brania udziału!

Sygnatura użytkownika
Ostatnio zmieniony przez Komar 13 Luty 09, 18:26, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
Valadin
[Usunięty]

Wysłany: 1 Luty 09, 12:58   

Nie wiem czy za samą satysfakcje z wygranej opłaca się marnować te 20 minut lecz mam ferie, nuda mnie zżera. Na pewno spróbuje ;].
 
     
Mack 
Pewnie nie zna PokeMana



Wiek: 30
Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 96
Wysłany: 1 Luty 09, 13:01   

Valadin napisał/a:
Nie wiem czy za samą satysfakcje z wygranej opłaca się marnować te 20 minut lecz mam ferie, nuda mnie zżera. Na pewno spróbuje ;].

Pewnie że się opłaca :P Przecież to nic trudnego... :)

Sygnatura użytkownika
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 1 Luty 09, 13:05   

Mack napisał/a:
Przecież to nic trudnego... :)

Właśnie, wystarczy znaleźć z 7 grafik, połączyć je tak by się nikt nie domyślił i voila...

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Valadin
[Usunięty]

Wysłany: 1 Luty 09, 13:16   

PokeMan napisał/a:
Mack napisał/a:
Przecież to nic trudnego... :)

Właśnie, wystarczy znaleźć z 7 grafik, połączyć je tak by się nikt nie domyślił i voila...


Jeżeli chcecie oglądać rozcieńczone w wodzie gówno to proszę bardzo, nie wiem jak wy ale ja wolałbym żeby to miało ręce i nogi ;].
 
     
Mack 
Pewnie nie zna PokeMana



Wiek: 30
Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 96
Wysłany: 1 Luty 09, 13:27   

No cóż niektórzy chcą iść na łatwiznę a inni nie... Wiadomo że nie każdy ma zdloności lecz zawsze warto trochę się wysilić :P Moje banery będą robione od podstaw lub użyje rysunków które zrobiłem wcześniej.

Sygnatura użytkownika
 
     
Valadin
[Usunięty]

Wysłany: 1 Luty 09, 13:53   

Jeszcze pytanie dot. konkursu. Czy wysokość loga może być dowolna?;]
 
     
Mack 
Pewnie nie zna PokeMana



Wiek: 30
Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 96
Wysłany: 1 Luty 09, 13:57   

Valadin napisał/a:
Jeszcze pytanie dot. konkursu. Czy wysokość loga może być dowolna?;]
Nie no raczej niech zostanie tak jak jest... Czyli 150pixeli ;)

Sygnatura użytkownika
 
     
Valadin
[Usunięty]

Wysłany: 1 Luty 09, 14:10   

Czyli za mało, robię 800x200 a to nie powinno sprawić problemu ;].
 
     
Mack 
Pewnie nie zna PokeMana



Wiek: 30
Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 96
Wysłany: 1 Luty 09, 14:11   

Valadin napisał/a:
Czyli za mało, robię 800x200 a to nie powinno sprawić problemu ;]

Echm wolałbym o dostosowanie się do regulaminu no ale właśnie dostałem wiadomość że może być i takie więc niech sobie będzie... Zaraz zmienię w regulaminie.

Sygnatura użytkownika
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.