POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Conquest
23 Październik 15, 11:42
Ulubiona drużyna?
Autor Wiadomość
Wojt3k 
Pewnie nie zna PokeMana
Handball PlayeR

Kontakt:
Wysłany: 29 Czerwiec 09, 19:02   

Piłka Nożna Polska ; Ruch Chorzów
Piłka Nożna Świat ; AC Milan
Żużel ; RKM Rybnik
Piłka Ręczna ; MOSiR Mysłowice <--- klub w którym gram :)

Sygnatura użytkownika
Wojt3k

Nenloth 
Szlachta Collectowa
Rycerz Wody

Kontakt:
Wysłany: 30 Czerwiec 09, 09:19   

La Barca, La Barca, ole, ole, ole!

Sygnatura użytkownika

Korepetycje! Chemia, matematyka, języki obce (ANG, DEU). Pomogę w zadaniu, podszkolę. Tylko żebym był.

Podziękowania
Legends- za grę i za wszystkie pogaduszki na GG o Barcy, Yellowcardzie i innych głupotach; znalazłem brata, Blue- za grę i za wszelkie zwierzenia; jesteś moją studnią!, Inaka- za twój charakterek, którego wciąż nie rozumiem, a bardzo lubię, MG- za pomoce w MSach i Trade'y, Kojot- za uświadomienie mnie o pewnych rzeczach i chęci convertu, Byakurai- za skajpowanie i Karaoke, i długaśne gry, Afil- za avatary i grę i za randomowe rozmowy na Skajpie, Poxer, Kowalt, Szymbar, Maron- za grę u mnie było/jest bardzo miło, i wszelkim innym, którym się to należy, a ich tutaj nie wymieniłem.

POKECOLLECT FOREVER!

everciarz 
Pewnie nie zna PokeMana

Kontakt:
Wysłany: 30 Czerwiec 09, 09:54   

Resoviaaa! <3333

wiesiek1995 
Gapa, gubi PokeBalle
Wookie

Wysłany: 30 Czerwiec 09, 18:52   

Real Madryt

kowalt 
Powoli się wkręca
kuce są be

Wysłany: 1 Lipiec 09, 06:58   

Ze względu na pochodzenie:
Legia Warszawa

Sygnatura użytkownika

Nenloth 
Szlachta Collectowa
Rycerz Wody

Kontakt:
Wysłany: 1 Lipiec 09, 10:24   

wiesiek1995 napisał/a:
Real Madryt

Dziś w nocy ostatni raz spokojnie spałeś!!!!!!!!!!!!!

Sygnatura użytkownika

Korepetycje! Chemia, matematyka, języki obce (ANG, DEU). Pomogę w zadaniu, podszkolę. Tylko żebym był.

Podziękowania
Legends- za grę i za wszystkie pogaduszki na GG o Barcy, Yellowcardzie i innych głupotach; znalazłem brata, Blue- za grę i za wszelkie zwierzenia; jesteś moją studnią!, Inaka- za twój charakterek, którego wciąż nie rozumiem, a bardzo lubię, MG- za pomoce w MSach i Trade'y, Kojot- za uświadomienie mnie o pewnych rzeczach i chęci convertu, Byakurai- za skajpowanie i Karaoke, i długaśne gry, Afil- za avatary i grę i za randomowe rozmowy na Skajpie, Poxer, Kowalt, Szymbar, Maron- za grę u mnie było/jest bardzo miło, i wszelkim innym, którym się to należy, a ich tutaj nie wymieniłem.

POKECOLLECT FOREVER!

Wojt3k 
Pewnie nie zna PokeMana
Handball PlayeR

Kontakt:
Wysłany: 1 Lipiec 09, 13:45   

BarcaFan, spokojnie On pewnie lubi taki Real ;

Sygnatura użytkownika
Wojt3k

wo
Pewnie nie zna PokeMana

Wysłany: 12 Lipiec 09, 17:34   

Moja ulubiona, polska druzyna pilkarska jest Widzew Lodz. Tyle. ;o
A co do zagranicznej druzyny.... hmmm... nie mam ulubionej, ale jest tak, ze kibicuje w kazdej lidze jednej druzynie i pozwole sobie je wymienic, abyscie mieli wiecej czytania : DDD To tak:
Premier League - tu wlasnie jest problem. Najbardziej lubie ManU, lecz gdy w przeciwnej druzynie gra Polak (np. Fabian na bramce Arsenalu), to pragne wrecz, aby zalicz on dobry wystep ;-; Wtedy wiec kibicowanie ManU schodzi na bok :) Primera División - Tu to bedzie Real. Zadna nowosc, wiem. ;o Lubie, tak po prostu. Eredivisie - No tu to bedzie oczywiscie Ajax Amsterdam. Wg mnie, to jedynie Ajax, PSV, Feyenoord i ewentualnie AZ moga walczyc w tej lidze o mistrzostwo. Licze, ze w nadchodzacym sezonie zdobeda mistrzostwo. W tej lidze sledze rowniez wyniki Rody. ;o 1. Bundesliga - Wg mnie, to chociaz Bayern ma kasiore i teoretycznie najmocniejszy sklad w lidze, to i tak uwazam, ze jest to jedna z bardziej wyrownanych lig w Europie ;o Dowodem tego byl fakt, ze Wolfsburg zdobym mistrzostwo, lub chociaz to, ze Hoffenheim utrzymywalo sie dlugo na pozycji lidera. A co do kibicowania, to tutaj jest mi trudno wskazac komu kibicuje. Ale bedzie to chyba Borussia Dortmund, glownie ze wzgledu Blaszczykowskiego. Podoba mi sie tez gra Werderu, ale nie wiem co oni zrobia bez Diega, a o zadnym ich transferze narazie nie slyszalem ;p Serie A - tu zdecydowanie Inter. Moj faworyt i tyle. AC i Juve ssa w ostatnich sezonach, nie wspominajac nawet o Romie xD Ligue 1 - No tu to bedzie Bordeaux. Ciesze sie z wywalczonego wrescie mistrzostwa i z tego, ze to wlasnie oni przerwali passe Lyonu. Licze na powtorke w kolejnym sezonie! Superliga - FC Porto. Niezla druzyna, ale na Lige Mistrzow za slaba. Moze jakby ich drugi Mourinho prowadzil... Alpha Ethniki- oczywiscie Olympiakos na czele z Zewlakowem : D Scottish Premier League - Celtic Glasgow, z Borucem i Zaluska! Dobra druzyna, ale podobnie jak w przypadko Porto, za slaba na Lige Mistrzow! ;o Premier Liga - Nigdy nie lubilem ligi rosyjskiej, ale po ostatnich sukcesach kibicuje Zenitowi ;p Z racji, ze juz mnie reka z lekka boli, nie bede dawal wyjasniej do pozostalych lig :) Jupiler League - RSC Anderlecht Liga I Bürger - Dinamo ;o Axpo Super League - FC Basel Ukraińska Premier Liha - Szachtar Donieck

A i jeszcze goraco kibicuje klubowi z Laponii - Rovaniemen Palloseura, grajacemu obecnie w lidze finskiej :)

Ale sie rozpisalem... pierwszy i ostatni raz :)

p4key 
Bug Catcher
veee~! *o*

Kontakt:
Wysłany: 13 Wrzesień 09, 20:58   

W Polsce jestem za PGE BOT GKS BEŁCHATÓW.
Za granicami naszego cudownego państwa kibicuję THE BLUES czyli CHELSEA!

Rycerz Czesław 
Bug Catcher

Kontakt:
Wysłany: 8 Październik 09, 15:19   

KOLEJORZ I KRÓLEWSCY!!!a ze speedwaya PSŻ POZNAŃ i FAlubaz ZG
Ostatnio zmieniony przez paqo 9 Październik 09, 17:13, w całości zmieniany 1 raz