POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Conquest
5 Sierpień 15, 20:23
WIEDZ ŻE COŚ SIĘ DZIEJE!
Autor Wiadomość
Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!



Wiek: 28
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 3223
Skąd: Ciechocinek
Kontakt:
Wysłany: 1 Czerwiec 11, 20:38   

http://wiadomosci.onet.pl...33,1,klip.html# - Jakby ktoś tego nie widział :3

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7
 
     
Drago 
Nosi czapkę Asha
:drago:



Wiek: 32
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 1651
Wysłany: 1 Czerwiec 11, 23:18   

Kojot napisał/a:
on też prowadzi jakiś Ruch w kościele, żeby Jezusa Chrystusa mianować na Króla Polski ;p przynajmniej tak mi mama powiedziała
Nie nazywajmy starań kilku fanatyków religijnych mianem "Ruchu w kościele". Instytucja Kościoła, nie zaprząta sobie tym głowy.

Sygnatura użytkownika
:drago:

 
     
Inaka 
Myśli, że jest PRO
SnazzyShipper



Wiek: 27
Dołączyła: 05 Lis 2008
Posty: 1793
Skąd: Stettin an der Oder
Kontakt:
Wysłany: 2 Czerwiec 11, 19:19   

Ja tam tego nie rozumiem, ale mój komentarz do drugiego filmiku brzmi:
Ja napisał/a:

No więc... Jestem dzieckiem Szatana, a przynajmniej według tego księdza. Tak, ja, uczennica gimnazjum szykująca się do bierzmowania... Ale dlaczego dzieckiem Szatana? Otóż:
- Czytałam takie książki (na religię, mieliśmy temat o innych religiach)
- Słucham ostrej muzyki... Choć nie w tych gatunkach, ale ogólnie lekko ostrej...
- THE WORLD ENDS WITH YOU! W końcu Josh jest w czymś w stylu Boga w tje grze, bo decyduje o życiu Neku, Shiki, Beata, Rhyme itepe. No i RPG, ale w to nawet nauczycielka jedna grała z nami na lekcji : P No i Pokemony O_o
- Taaa :3 Czytałam "Baśnie tysiąca i jednej nocy", a to w końcu Arabowie stworzyli... No i manga chyba też jest literaturą? No i sama tworzę coś takiego :3
Ogólnie księżulo ten jest sam jakimś Szatanem... Siostra zakonna, która u nas uczy religii przeczytała całego Wiedźmina (a tam jest mnóstwo takich lekko magicznych rzeczy) i nadal żyje nie po satanistycznemu : P
O_o Twardy i miękki? Koleś myli z narkotykami -_-
Gwiezdne Wojny! Chwila... Moja koleżanka, zagorzała katoliczka, jest w tym wszystkim? O_o OMG...
Pozytywne myślenie... Życie po życiu... A Kościół nie wierzy już w to drugie? O_o OMG...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NSOqrlS_D6w[/youtube]
Padłam...
Amen i niech duch Boży (według Natanka Satanistyczny) będzie z wami :*

Sygnatura użytkownika
Cytat:
Ja się zastanawiam ValadiN. Ty innych tak wyzywasz a nie dostajesz warnów;o Jesteś bogiem?:o ~ wypowiedź QuerryPassa

Cytat:
[Dzisiaj 11] Nexus DominLoL: co to ten cały legwan? czy jest to smaczne ]








Dziękuje wszystkim osobom na PC, za to, że są.
Dziękuję Nenlothowi - za super grę, której chyba nigdy nie zapomnę, rozmowy na GG oraz ogólnie za bycie xD
Dziękuję Dominowi - Nie wiem, kiedy odwzajemnię to Premium na dA, ale to było wspaniałe. Twoja gra również nie była zła, chociaż miała wzloty i upadki. No i pisz dalej *w* (będę cię nękać xD )
Dziękuję Blue/Belli - także za grę na PBF, która może nie była długa, ale fajnie się bawiłam xD
Dziękuję Poxerowi i Skejtowi - za rozmowy na GG, zaczepki na mordoksiążce, Poxowi dodatkowo za nocne wymiany SMS-ów (które poszły się bujać wraz z awarią telefonu [*]). Było super, dzięki ;w;
Dziękuję też innym osobom, których nie wymieniłam - niestety, jest limit znaków -_-
 
     
Kojot 
Nosi czapkę Asha
Rumble in the Jungle



Wiek: 27
Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1448
Skąd: Bandle City
Wysłany: 2 Czerwiec 11, 19:56   

Drago napisał/a:
Kojot napisał/a:
on też prowadzi jakiś Ruch w kościele, żeby Jezusa Chrystusa mianować na Króla Polski ;p przynajmniej tak mi mama powiedziała
Nie nazywajmy starań kilku fanatyków religijnych mianem "Ruchu w kościele". Instytucja Kościoła, nie zaprząta sobie tym głowy.


W każdym bądź razie jego działalność może doprowadzić do powstania rozłamu (mało prawdopodobne), lub sekty (bardzo prawdopodobne).
 
     
Legends 
Powoli się wkręca
5th gen forever...



Wiek: 27
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 549
Skąd: White Lake
Kontakt:
Wysłany: 3 Czerwiec 11, 17:52   

Żeby była schizma, to ludzie muszą się za nim stawić. A poza bandą świrów izolujących się w jakimś forcie nikt chyba nie przejmuje się nim, a wręcz go wyśmiewamy.
Jeśli granie w RPG to satanizm, to już dawno powinienem żryć lawę w piekle, nawet przed śmiercią.
Jeśli słuchanie prawdziwej muzyki (rock) to satanizm, to już dawno powinienem latać po ulicy z widłami i czerwonymi rogami.
Jeśli czytanie książek to satanizm, to już dawno powinienem być ekskomunikowany.
Jeśli Pokemony to demoniczna gra komputerowa to możecie mi mówić per "idiota".

Ja nie wiem, czy nie można znaleźć dofinansowań unijnych na psychiatryki dla takich ludzi...?
I kto do cholery mu udzielał święceń kapłańskich, ja się pytam.
 
     
Kojot 
Nosi czapkę Asha
Rumble in the Jungle



Wiek: 27
Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1448
Skąd: Bandle City
Wysłany: 3 Czerwiec 11, 20:32   

no wiesz, pozory mylą ;>
mógł sie normalnie zachowywać. Albo mu na starość odbiło ;d
 
     
Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię



Wiek: 26
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1641
Kontakt:
Wysłany: 4 Czerwiec 11, 19:02   

Ten gość śnił mi się w nocy. Biegał za mną i darł się na całą mordę "WIEDZ, ŻE COŚ SIĘ DZIEJE!"... O.o
 
     
paqo 
Powoli się wkręca


Wiek: 33
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 758
Kontakt:
Wysłany: 5 Czerwiec 11, 22:16   

A moze Harry Potter? TAAAAAAAAAAAAAAAAK!

Sygnatura użytkownika



Cytat:
Drogie bravo!

Mam na imię Aga i mam 12 lat. Pisze do was ponieważ mam ogromny problem. W naszej klasie są już tylko dwie dziewice( tzn. ja i nasza nauczycielka), postanowiłam więc , że nie mogę stracić dziewictwa ostatnia zwłaszcza , że za trzy tygodnie nasza nauczycielka(31lat) wychodzi za mąż i pewnie to zrobi.Chciałam zrobić to z Mariuszem najprzystojniejszym chłopakiem w naszej podstawówce, jednak on powiedział ,że dziewczyny mu nie w głowie bo chce zostać trenerem pokemonów:-/

Co mam zrobić żeby przekonać Mariusza do tego pierwszego razu, nie mogę przegrać z pokemonami bo to będzie wstyd na całą szkołę. POMOCY
 
     
Szymb 
Nosi czapkę Asha
*derp*



Wiek: 26
Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 1179
Skąd: Sinnoh
Kontakt:
Wysłany: 5 Lipiec 11, 17:59   

ALKOHOL? Nieee PAPIEROSY? Nieee NARKOTYKI? Nieee To może... Pokecollect?

Sygnatura użytkownika















[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=X530wfqAjTk[/youtube]




 
     
PokeSkate 
Bug Catcher
Hurr derp durr



Wiek: 25
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 499
Skąd: Accumula Town
Kontakt:
Wysłany: 5 Lipiec 11, 18:05   

TAAAAAAAAAAAAAK! PRZECZYTAŁEM WSZYSTKIE POSTY!

Sygnatura użytkownika
Michał Wiśniewski napisał/a:
Kechup z jogurtem, truskawkami i malinami. Kechup zwykle ze wszystkim jest zawsze dobry.


ZAPRASZAM DO FABRYKI!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.