POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
12 Październik 12, 19:37
Narqa
Autor Wiadomość
Maron 
Nosi czapkę Asha
Były mod



Wiek: 28
Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1134
Skąd: Zza biurka
Kontakt:
Wysłany: 23 Listopad 10, 12:02   Narqa


A więc, przyszedł czas i na mnie. Pora odejść z forum... No cóż, to dla mnie normalne, że wchodząc na komputer sprawdzam co na forum, ale pora to zmienić!

Czyli inaczej mówiąc chcę odejść, gdyż to forum jaki i pokemony nie ma przyszłości. Najlepiej by było, gdyby zagłosować kto co lubi i zrobić nowe forum na popularniejszy temat zostawiając obecną ekipę, a to forum dając jako baza pomocy dla przyszłych graczy.
Może będę patrzył co jakiś czas, może kiedyś wrócę... ale na razie żegnam. Może w grudniu tak jak rok temu będzie przełom, może nie - zobaczymy.

Tak więc żegnam i mam nadzieję, że jakoś ogarniecie to forum. Dziękuję wszystkim, którzy wielokrotnie dawali mi szansy, wszystkim z którymi miło się rozmawiało na GG oraz tym którzy przyczynili się do rozwoju forum.
To tyle, narqa!

Sygnatura użytkownika
Turnieje Pokemon:
1 miejsce RSE 50, 1 miejsce FRLG 30
2 miejsce RSE 50,
3 miejsce RSE 50,


 
     
Drago 
Nosi czapkę Asha
:drago:



Wiek: 32
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 1651
Wysłany: 23 Listopad 10, 13:53   


Cóż za szczęście, że nie wygrałeś naboru na moderatora.

Sygnatura użytkownika
:drago:

 
     
Titiz 
Powoli się wkręca
30.10 urodzinki :D



Wiek: 25
Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 556
Kontakt:
Wysłany: 23 Listopad 10, 14:27   


Żegnaj

Sygnatura użytkownika


By Mr. Koper




,,A day without you is like a year without rain''

Matt Yuri

MG: Kojot

Poki: Snorunt, Koaruhie

 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 23 Listopad 10, 14:40   


Maron napisał/a:
gdyż to forum jaki i pokemony nie ma przyszłości.

Głupstwo, ty już nie jesteś pokefanem, to nie widzisz, że jednak są popularne i mają przyszłość. Nie będę teraz pisał dlaczego bo i tak nie zrozumiesz.

Maron napisał/a:
Najlepiej by było, gdyby zagłosować kto co lubi i zrobić nowe forum na popularniejszy temat zostawiając obecną ekipę,

Debilizm, fora/strony robi się o fajnych starych rzeczach, a nie o glupotach dzisiejszych.
Maron napisał/a:
Tak więc żegnam i mam nadzieję, że jakoś ogarniecie to forum.

Jest ogarnięte przecież...no chyba, że nieogarnięciem są 4 działy offtopowe na głównej, to tak.

No cóż, tak się kończą ludzie, którzy poświęcają się SB i innym głupotom, czyli traktują forum pokemon jak forum ogólne, a nie pokemon.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię



Wiek: 26
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1641
Kontakt:
Wysłany: 23 Listopad 10, 14:58   


No. Za bardzo dorosłeś. Powiem ci tylko... narqa. :krejzol:
 
     
PokeSkate 
Bug Catcher
Hurr derp durr



Wiek: 25
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 499
Skąd: Accumula Town
Kontakt:
Wysłany: 23 Listopad 10, 15:12   


Zgadzam sie z poxerem bedzie mi cie brakowało Maron-san i tych nie zapomnianych walk na Pokemon Online :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(


Zegnaj Maron

Zawsze cie bede opłakiwać :(

Sygnatura użytkownika
Michał Wiśniewski napisał/a:
Kechup z jogurtem, truskawkami i malinami. Kechup zwykle ze wszystkim jest zawsze dobry.


ZAPRASZAM DO FABRYKI!
 
     
Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!



Wiek: 28
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 3223
Skąd: Ciechocinek
Kontakt:
Wysłany: 23 Listopad 10, 15:45   


Maron, jesteś głupi... nie masz za krzty wiary... tylko to powiem.

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7
 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 23 Listopad 10, 15:54   


szkoda, ale cóż, są wyższe priorytety, cóż, narazie, powodzenia

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
Zaraza 
Pewnie nie zna PokeMana


Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 99
Wysłany: 23 Listopad 10, 16:27   


Bye bye Maron...
 
     
Legends 
Powoli się wkręca
5th gen forever...



Wiek: 27
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 549
Skąd: White Lake
Kontakt:
Wysłany: 23 Listopad 10, 17:45   


PokeMan napisał/a:
Maron napisał/a:
gdyż to forum jaki i pokemony nie ma przyszłości.

Głupstwo, ty już nie jesteś pokefanem, to nie widzisz, że jednak są popularne i mają przyszłość. Nie będę teraz pisał dlaczego bo i tak nie zrozumiesz.

Maron napisał/a:
Najlepiej by było, gdyby zagłosować kto co lubi i zrobić nowe forum na popularniejszy temat zostawiając obecną ekipę,

Debilizm, fora/strony robi się o fajnych starych rzeczach, a nie o glupotach dzisiejszych.
Maron napisał/a:
Tak więc żegnam i mam nadzieję, że jakoś ogarniecie to forum.

Jest ogarnięte przecież...no chyba, że nieogarnięciem są 4 działy offtopowe na głównej, to tak.

No cóż, tak się kończą ludzie, którzy poświęcają się SB i innym głupotom, czyli traktują forum pokemon jak forum ogólne, a nie pokemon.

Aż bym dał na Mszę : O. PokeMan gada do rzeczy. Podpisuję się całym swoim zestawem ołówków.
Zapraszamy za 3 dni, kiedy zaczniesz tęsknić.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.