POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
12 Październik 12, 19:19
Wiadomość od Poxera
Autor Wiadomość
Opticum 
Gapa, gubi PokeBalle
Herr Schopenhauer

Wysłany: 27 Kwiecień 11, 14:20   

PBF Collect, pffff, co to za PBF. Biedny byl jest bedzie.
P0x3r 0d5z3dl 0d n45. Z4L0B4 PP5. 7YLK0 0N M0GL ZJ3DN0CZYC N4R0DY.
Poxer da MOVIE
Dam dyche ze nasz poxer oglada ten temat i chcialby sie z wami, jak to D'e mawia, naparzac w kisielu.

Sygnatura użytkownika

DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy

Kontakt:
Wysłany: 27 Kwiecień 11, 14:28   

gratuluję, her opticum, dawno żem nie widział popisu takiej dziecinności i sweetaśnej pokemonowatości : O

szkoda poxa, ale znając go , wróci, prędzej czy później, i mam nadzieję że trochę zbastuje

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 27 Kwiecień 11, 14:56   

poxer napisał/a:
Większość wolnego czasu spędzam na collect, a to trzeba skończyć

Inaka napisał/a:
Ja też robię sobie przerwę, ale na PBFie i w fan fiction nadal będę się udzielać, choć nieco rzadziej.

To po jaką cholerę, codziennie się napieprzało kilkanaście postów w ZAbawahc/offtopie ? Czy PPS coś z tego ma ? PokeFani ? NIE. A zadziałało to na Inakę i poxera negatywnie. Ja sobie na pokeforach piszę tylko na temat, przez co wchodzę raz na jakiś czas ( tyd. ) piszę kilka ważnych postów i wsio. Ewentualnie, jak jest jaka git akcja, to można posiedzieć ( teraz takie, zdarzająsię raz na kwartał ) trochę dł€żej .

Nie jestem "taki", żeby robić sobie tutaj fejsbuga i nk na dokładkę ( temat o zdjęciach użytkowników) i koczować godzinami. Trza umieć planować czas, a przynajmniej winna to umieć osoba, która chcę być. A tak, sobie jadę na mojej strategii i od dobrych kilku lat "dręczę" pokefora swoją obecnością :D Dobrym przykładem jest też postawa DominLoLa, Legendsa...trochę ludzi którzy stosują tą strategię nieświadomie się znajdzie

Co do gim. to śmiesznie to brzmi z ust ludzi, którzy nie skończyli gim. Ja skończyłem. Wiem w jakich momentach trza się uczyć, w jakich nie ( wszak większość afer na PPS z moim udziałem, działy się kiedy chodziłem do gim. ). Ale warto się uczyć, tak czy tak.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

Inaka 
Myśli, że jest PRO
SnazzyShipper

Kontakt:
Wysłany: 27 Kwiecień 11, 15:04   

PokeMan napisał/a:

Co do gim. to śmiesznie to brzmi z ust ludzi, którzy nie skończyli gim. Ja skończyłem. Wiem w jakich momentach trza się uczyć, w jakich nie ( wszak większość afer na PPS z moim udziałem, działy się kiedy chodziłem do gim. ). Ale warto się uczyć, tak czy tak.

Co do gim. Ty jeszcze jechałeś na starej podstawie programowej, która... No, nie miała tylu debilnych, za przeproszeniem, przedmiotów. W tym roku w moim gim mamy zajęcia artystyczne i zajęcia techniczne, z których połowa uczniów ma dwie jedynki albo więcej. Więc wybacz, ale większość raczej woli się uczyć...
A poza tym nasza podstawa programowa przewiduje robienie projektów, więc wiesz... Niektórzy robią to już w pierwszej klasie, my (moje gim), Dzięki Bogu, mamy dopiero w trzeciej.

Co do przerwy. No, trochę mnie to wymęczyło, ale nie tak jak nabory na Revie. Na razie wolę skupić się na pisaniu fica (w końcu muszę któregoś skończyć) i życiu prywatnym i nie ma to związku z offtopem.
EOT, przynajmniej dla mnie.

Sygnatura użytkownika
Cytat:
Ja się zastanawiam ValadiN. Ty innych tak wyzywasz a nie dostajesz warnów;o Jesteś bogiem?:o ~ wypowiedź QuerryPassa

Cytat:
[Dzisiaj 11] Nexus DominLoL: co to ten cały legwan? czy jest to smaczne ]

Dziękuje wszystkim osobom na PC, za to, że są.
Dziękuję Nenlothowi - za super grę, której chyba nigdy nie zapomnę, rozmowy na GG oraz ogólnie za bycie xD
Dziękuję Dominowi - Nie wiem, kiedy odwzajemnię to Premium na dA, ale to było wspaniałe. Twoja gra również nie była zła, chociaż miała wzloty i upadki. No i pisz dalej *w* (będę cię nękać xD )
Dziękuję Blue/Belli - także za grę na PBF, która może nie była długa, ale fajnie się bawiłam xD
Dziękuję Poxerowi i Skejtowi - za rozmowy na GG, zaczepki na mordoksiążce, Poxowi dodatkowo za nocne wymiany SMS-ów (które poszły się bujać wraz z awarią telefonu [*]). Było super, dzięki ;w;
Dziękuję też innym osobom, których nie wymieniłam - niestety, jest limit znaków -_-

Camper 
Bug Catcher
aka Salamencer

Kontakt:
Wysłany: 27 Kwiecień 11, 15:36   

Tommy napisał/a:
To trzecie gimnazjum w dzielnicy, chodzę do tego samego :foch:
Niestety mój brat olewa naukę -_-

A ty to co? Dopiero w 3 klasie się wziąłeś do nauki.

Tommy 
Bug Catcher
aka tom455

Kontakt:
Wysłany: 27 Kwiecień 11, 17:26   

Bez komentarza -_-

Sygnatura użytkownika
Nowi userzy to spamerzy,
Średni userzy to lamerzy,
a Starzy userzy to szpanerzy,
Czyli normalny jest tylko Henio :D

by QuerryPass

Camper 
Bug Catcher
aka Salamencer

Kontakt:
Wysłany: 27 Kwiecień 11, 18:49   

Dobra przestajemy SPAMować

Kojot 
Nosi czapkę Asha
Rumble in the Jungle

Wysłany: 27 Kwiecień 11, 19:47   

dlatego ja wolę się mniej udzielać ale nie odchodzić :D

też mam trochę problemów z nauką (głównie podciągnięcie ocen do końca roku, czyli Time Countdown!), ale ciągne moda / mg / tutora (Project PokeArena zareklamowany tutaj jako Pokemon Unleashed) i jeszcze aktywnie gram w Plemiona....

I chodzę prawdopodobnie do jednej z lepszych gimnazjów (jak brat chodził to było śrendie, ale teraz to gimnazjum reprezentuje wysoki poziom ;d zwłaszcza z Chemii xd)

_/

sądząc po sobie to powiem tylko tyle;
Poxer to leń śmierdzący, nic innego ;d

i zgadzam się z Pokjemanem:
Trzeba umieć sobie dzień rozplanować.
Nistety ja nie umiem, zawsze robię wszystko w ostatnim momencie.

Opticum 
Gapa, gubi PokeBalle
Herr Schopenhauer

Wysłany: 27 Kwiecień 11, 20:05   

Cytat:
Trzeba umieć sobie dzień rozplanować.
Nistety ja nie umiem, zawsze robię wszystko w ostatnim momencie.

ROZUMIĘ CIĘ DOSKONALĘ
bo co to za rozplanowany dzien pfff :\

Sygnatura użytkownika

XaroX 
Bug Catcher
Rebecca Black LAW JU

Kontakt:
Wysłany: 30 Kwiecień 11, 16:09   

Cytat:
Za niedługo idę do gimnazjum, a to oznacza trochę więcej nauki.

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD poza tym to za 4 miesiące, to kupa czasu XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD poza tym jeśli myślisz, że w gimnazjum się trzeba uczyć, to się mylisz XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD wystarczy logika, lekcje uzupełniają się wzajemnie (np często na biologii korzystam z informacji z chemii, o wiele mi to ułatwia zdobywanie ocen), więc nie bój dupy, gimnazjum to banał jak but

Cytat:
Camper, widać, że jeszcze się nie nauczyłeś, o co chodzi z gimnazjum

to ja chyba też nie XDDD

Cytat:
dostał się do jednego z lepszych w swoim mieście, gdzie podobno jest wysoki poziom

wszystkie gimnazja w Polsce mają ten sam materiał do zrealizowania, więc gimnazjum nie może mieć wg mnie wyższego lub niższego poziomu, bo wszędzie nauczysz się tego samego, a to od ucznia zależy czy coś skojarzy czy jest debilem XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Cytat:
Może ty chodzisz do jakiegoś debilnego gim, gdzie olewają naukę, ale nie każdy tak ma

najwyraźniej ja też, a nie mam wcale najgorszych ocen. nigdy w życiu nie otworzyłem książki szkolnej w domu XDDDD

Cytat:
w moim gim mamy zajęcia artystyczne i zajęcia techniczne

łatwe piątki, techniczne opierają się na logice i myśleniu przestrzennym, a artystyczne to to samo co plastyka, może wymagają trochę więcej myślenia przestrzennego tak jak technika, nic poza tym XDDDDDD

albo ludzie którzy to pisali są opóźnieni w rozwoju, albo rzeczywiście nauka może być trudna.

Sygnatura użytkownika