POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
27 Sierpień 12, 05:05
Alternatywa dla Shoutboxa.
Autor Wiadomość
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 5 Styczeń 11, 21:12   

Nie. O to, że się przestało/przestaje/etc. być PokeFanem. Fanemj zarówno tego co ja, jak i tego co Wy dotąd lubiliście. Sytuacja jest taka, że obecnie można pisać o wszystkim, bo sam czyn będzie zbawieniem.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Hyali
Pewnie nie zna PokeMana
Jiyuu



Dołączył: 14 Lut 2009
Posty: 80
Skąd: Białystok
Wysłany: 5 Styczeń 11, 22:59   

To ja się może wtrącę...
Od początku nie chciałem się udzielać w temacie SB - nie korzystam, i jest mi obojętny.
Ja APO tego, że forum umiera.
Może i tak, ale zabieranie czegoś na zasadzie "Zabiorę wam to, zaczniecie pisać, to oddam" nie ma sensu.
Cóż, co prawdopodobnie doprowadzi to takich tematów (mam na myśli "101 chatów zastępujących szałta"), lub bezsensownych.
Jeśli ludzie będą chcieli pisać - napiszą.
PokeManie, wiem, że nie ma sensu prosić, ale czy można rozważyć szybki powrót SB? Jak już ktoś w tym temacie napisał - czasem na szałcie odpowiedź uzyskuje się szybciej, niż zakładając nowy temat.
Pozdrawiam.

Sygnatura użytkownika
KHR Fan <3
Kuroshitsuji Fan <3

Anime Pokemon schodzi na psy!
 
     
Drewko 
Gapa, gubi PokeBalle
Drewniany Kolega



Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2010
Posty: 132
Skąd: Tczew
Wysłany: 6 Styczeń 11, 11:59   

Może jest głupi ale uważam że SB to podstawa na KAŻDYM forum.
I przestańmy robić z tego "Gadamy tylko o pokemonach albo wynocha" bo to śmieszne. Mamy prawo do luźniejszych rozmów, oraz mniej ważnych pytań na które szkoda zakładać nowego tematu. SB to nie tylko maszynka do spamowania ale GŁÓWNIE pomocnicze narzędzie komunikacji między użytkownikami. Nie wyobrażam sobie żeby np. jakiś gracz z Wi-Fi chcąc zagrać z kimś z forum będzie do każdego po kolei pisać na PW/GG albo co gorsza być zmuszonym zakładać nowy temat Oo' Zamiast robić jakąś posraną rewolucje oddajcie SB i przestańcie już kombinować bo to nie wychodzi wam raczej...
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 6 Styczeń 11, 15:48   

Hyali napisał/a:
a APO tego, że forum umiera.

Zaczęło wcześniej niż moja decyzja o SB, a umiera od...SB, co dobitnie opisał Vulpi w PokeZinie#2 (http://listva.borlus.pl/pokezin/PokeZin%232.pdf):
Vulpi napisał/a:
Nie znoszę shoutboxów, a tych nie odświeżających się to już w ogóle. Jeśli jakieś forum posiada dostępnego shoutboxa to albo ze względu na zło konieczne, albo ze względu na głupotę administratora. Pamiętam te cza-sy, kiedy na forum nie było sb, a dzięki temu tematy wypełniały się cieka-wą treścią, wieloma sporami dotyczącymi wszystkiego. SB to zniszczył. I wcale nie jest tak, że jak jakieś forum nie ma SB to od razu staje się "martwe". Po prostu ludzie nie zaprzątają sobie głowy pisaniem o bzdetach. Dlatego na przykład na Revie, tak bardzo nalegałem na usunięcie SB, lecz uległem pod naporem ostrej krytyki.

Hyali napisał/a:
Może i tak, ale zabieranie czegoś na zasadzie "Zabiorę wam to, zaczniecie pisać, to oddam" nie ma sensu.
Cóż, co prawdopodobnie doprowadzi to takich tematów (mam na myśli "101 chatów zastępujących szałta"), lub bezsensownych.
Jeśli ludzie będą chcieli pisać - napiszą.

Zasada jest szersza, stanowi też obserwację reakcji ogólnej oraz tego, kto zostanie. SB w formie jednego luźnego topicu jaki jest teraz, jest wg. mnie dobrym rozwiązaniem, gdyż nawet ja chętnie będę się teraz na tym SB udzielał z kilku względów : "zwykłe" SB to mała ramka, niewygodna, nieczytelna i zajmująca niepotrzebne miejsce i aby obejrzeć co pisali muszę przewijać mały suwaczek + brak archiwum, przez co np. osoby które przed miesiącami brylowały tylko na SB, nie ma po nich śladu. Poza tym, zauważ, że topicu zastępującego SB, NIE POTĘPIAM, ba sam zacząłem tam pisać.
Hyali napisał/a:
PokeManie, wiem, że nie ma sensu prosić, ale czy można rozważyć szybki powrót SB? Jak już ktoś w tym temacie napisał - czasem na szałcie odpowiedź uzyskuje się szybciej, niż zakładając nowy temat.

Jest topic shoutboxowy i wydaje mi się subiektywnie, że jest czytelniejszy i łatwiejszy do odpisywania niż zwykłe SB.
Drewko napisał/a:
Może jest głupi ale uważam że SB to podstawa na KAŻDYM forum.

Zabrzmiało jakby SB to była jedyna atrakcja
Drewko napisał/a:
Mamy prawo do luźniejszych rozmów, oraz mniej ważnych pytań na które szkoda zakładać nowego tematu. SB to nie tylko maszynka do spamowania ale GŁÓWNIE pomocnicze narzędzie komunikacji między użytkownikami.

Wiesz, tylko obiektywnie rzecz biorąc, forum na "utrzymaniu ulotnej tablicy ogłoszeń" nic nie zyskuje. Wolę już, aby ktoś odkopywał jakieś tematy w dziale offtop, lub zakładał nowe, bo kurde, przynajmniej po minięciu 1 dnia będę mógł to przeczytać, bo jednak na SB są/były jakieś interesujące przebłyski które tonęły w morzu głupot/nieczytelności/okresu przechowywania shoutów.
Drewko napisał/a:
Nie wyobrażam sobie żeby np. jakiś gracz z Wi-Fi chcąc zagrać z kimś z forum będzie do każdego po kolei pisać na PW/GG

Czasy z normalnym SB pokazały, że takich graczy ni ma, a nawet jeśli się kusili na te turnieje itp. to zazwyczaj to byli dobrzy znajomi którzy mogą w sek. zrobić konfę na gg.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!



Wiek: 28
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 3223
Skąd: Ciechocinek
Kontakt:
Wysłany: 6 Styczeń 11, 20:09   

Drewko napisał/a:
Nie wyobrażam sobie żeby np. jakiś gracz z Wi-Fi chcąc zagrać z kimś z forum będzie do każdego po kolei pisać na PW/GG albo co gorsza być zmuszonym zakładać nowy temat Oo'


Ym.... *Przypomina sobie jak kilka ludzi wyzywało go na pojedynek w Pokemon Online, a on odmówił* *Patrzy na temat pewnego usera, którego nicku zapomniałem* *Przypomina sobie, jak na GyGy umawiał się na grę w WLO, pomimo iż było forum, na którym jest SB* ... Sorry Drewko, ja twoją wizję widzę i to bardzo dobrze :P

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7
 
     
Drewko 
Gapa, gubi PokeBalle
Drewniany Kolega



Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2010
Posty: 132
Skąd: Tczew
Wysłany: 6 Styczeń 11, 20:18   

Jeszcze tylko zasugeruje że powiedzenie że to coś zwane "Tematem Shoutboxowym" NIE JEST wygodniejsze niż stary SB i NIE JEST jego alternatywą z powodu np.Tego że nie jest widoczny od razu po wejściu na forum. Poza tym nie widzę by użytkownicy forum pisali jakoś szczególnie więcej (nie licząc tego tematu.) i raczej nie podoba im się to iż zabrano SB więc zamiast się upierać przy tym że to co zostało zrobione jest dobre lepiej zauważyć swój błąd i go cofnąć. Większość chcę powrotu SB a dyktatura NIGDY nie będzie dobrym sposobem na rozruszanie jakiegoś środowiska...
 
     
Vabigoon 
Powoli się wkręca
Howgh!



Wiek: 32
Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 866
Kontakt:
Wysłany: 6 Styczeń 11, 20:39   

Osiemnastolatek a wali jedne z najgłupszych błędów ever:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Końcówka_fleksyjna

Usunięcie SB to nie dyktatura, to posunięcie taktyczne. Ja w sumie jestem za, co już mówiłem! Siedzę teraz dość hardo na pewnym forum, nie ma tam SB, nie było i raczej nie będzie i to forum gniecie aktywnością ostro!
 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 6 Styczeń 11, 20:45   

do tematu:

shout był śmietnikiem, który był jednym z powodów do robienia kłotni i nabijaczem warnów

nie do tematu:
vabi, twój avek RZĄDZI! :zapalisz: :music:

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
Titiz 
Powoli się wkręca
30.10 urodzinki :D



Wiek: 25
Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 556
Kontakt:
Wysłany: 6 Styczeń 11, 21:52   

Vabigoon napisał/a:
...

Usunięcie SB to nie dyktatura, to posunięcie taktyczne. Ja w sumie jestem za, co już mówiłem! Siedzę teraz dość hardo na pewnym forum, nie ma tam SB, nie było i raczej nie będzie i to forum gniecie aktywnością ostro!


Ja też jestem na takim jednym forum nie ma sb, a postów jest minimum 20 na dzień i to takich na temat! Zamiast SB Jest chat Ajax na, którym też ludzie bardzo dużo piszą, nie ma rankingów i nie spamują! Dziękuje za uwagę do widzenia...

Poke nie żaden PBF -.-

Sygnatura użytkownika


By Mr. Koper




,,A day without you is like a year without rain''

Matt Yuri

MG: Kojot

Poki: Snorunt, Koaruhie

Ostatnio zmieniony przez Titiz 7 Luty 11, 20:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Opticum 
Gapa, gubi PokeBalle
Herr Schopenhauer


Wiek: 26
Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 184
Skąd: Szczecin
Wysłany: 7 Styczeń 11, 11:25   

chat Ajax... sporo postow... KMFL?!
w kazdym razie - 20 postow to nie az tak wiele. tzn nie malo, ale moze byc lepiej.
ale bez sb troszeczke tu obumiera stadko :(

Sygnatura użytkownika
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.