POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
9 Lipiec 12, 08:28
Co was denerwuje ?
Autor Wiadomość
Joga
Pewnie nie zna PokeMana



Wiek: 27
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 35
Skąd: Sinnoh
Wysłany: 25 Sierpień 09, 19:13   

Najbardziej mnie wkurza moment w którym zespół R wymawia swoje motto wtedy mnie normalnie szlak trafia!!!!I jeszcze pikachu,zrobili z niego jakiegoś (kata) na poki, z wszystkimi wygrywa normalnie jak by to była jakaś Giratina a jej przeciwnikami by był Weedle.

Sygnatura użytkownika

 
     
Kunek 
Pewnie nie zna PokeMana
:D



Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 55
Wysłany: 26 Sierpień 09, 10:04   

Joga napisał/a:
Najbardziej mnie wkurza moment w którym zespół R wymawia swoje motto wtedy mnie normalnie szlak trafia!!!!I jeszcze pikachu,zrobili z niego jakiegoś (kata) na poki, z wszystkimi wygrywa normalnie jak by to była jakaś Giratina a jej przeciwnikami by był Weedle.


Zgadzam się xD To mnie dobija... Kiedyś musiałem ściszać głos w telewizorze bo nie mogłem wytrzymać -_- . Ale chyba jeszcze bardziej wkurza mnie to ,,wzdychanie'' Paula (Shinji)... Ciągle mówi : ,, Hym '' (nie wiem jak to określić :paranoja: ) z taką wkurzającą pogardą. Druga rzecz, która mnie wkurza to niezdarność Asha... Po wielu latach nauczył by się czegoś w przeciwieństwie do Garego :arr: .
 
     
PokeZiom 
Pewnie nie zna PokeMana



Wiek: 27
Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 94
Skąd: PG
Kontakt:
Wysłany: 26 Sierpień 09, 19:03   

ja sie ciesze ze w nowym jetixie czyli disney xd beda digimony :) ale co do pokow to mogliby je zresetowac po zakonczeniu emisji wymiaru walki czyli puscic od 1 serii

Sygnatura użytkownika



 
     
Byakurai 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Bear wants justice



Wiek: 27
Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 3250
Skąd: z Rudy Śląskiej
Wysłany: 26 Sierpień 09, 19:05   

PokeZiom napisał/a:
ja sie ciesze ze w nowym jetixie czyli disney xd beda digimony :) ale co do pokow to mogliby je zresetowac po zakonczeniu emisji wymiaru walki czyli puscic od 1 serii



A skąd wiesz że będą digimony wszystkie seriale są napisane na ich stronie a digimonów tam brak.

http://www.disneyxdcenter.pl/ ich strona gdzie jest opis seriali.

Sygnatura użytkownika


*Had to be me. Someone else might have gotten it wrong*


Ich bin eine :zombie:
 
     
PokeZiom 
Pewnie nie zna PokeMana



Wiek: 27
Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 94
Skąd: PG
Kontakt:
Wysłany: 26 Sierpień 09, 19:07   

widzialem ale pisalem z kumplem z neta i podobno beda ale sam nie jestem pewien

Sygnatura użytkownika



 
     
Byakurai 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Bear wants justice



Wiek: 27
Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 3250
Skąd: z Rudy Śląskiej
Wysłany: 26 Sierpień 09, 19:25   

Poczytaj z tego linku co ci przesłałem.

Sygnatura użytkownika


*Had to be me. Someone else might have gotten it wrong*


Ich bin eine :zombie:
 
     
Scyther 
Pewnie nie zna PokeMana



Wiek: 27
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Kontakt:
Wysłany: 31 Sierpień 09, 09:15   

mnie najbardziej wnerwia zespół R, obietnica Asha jak tak sie zarzekał że złapie wszystkie pokemony a w 1 serii złapał kilkanaście, to że Ash nie miał żadnego bardzo silnego pokemona oprócz charizarda którego i tak zostawił...
(mógł by złapać jakąś legende:D)
I jeszcze jedno a mianowicie Gary. Może i był zarozumiały ale był świetnym trenerem i szczerze mówiąc to lubie go nawet bardziej od asha
szkoda że zrezygnował z zostania mistrzem pokemon

Sygnatura użytkownika
Jeśli masz jakiś problem z grą Pokemon Fire Red pisz na gg 1061360 (często niewidoczny)
 
     
James18 
Powoli się wkręca
James18


Wiek: 26
Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 839
Skąd: z Bełchatowa
Kontakt:
Wysłany: 22 Grudzień 09, 20:21   

Zespół R - motto jednak trochę przestarzałe i to ciągłe Zespół R znowu błysnął !!!! Tak w ogóle to gdzie oni lecą ???
Ale czasem też Ash kóry zachowuje się jak dziecko. Z pokazami to chociaż zrobili że Dawn 2 razy nie przeszła do 2 rundy, mogliby zrboić że Ash z którymś liderem poradzi sobie gdzieś za 5 razem. Bo najwięcej to bylo za 2 razem.

[ Dodano: 22 Grudzień 09, 22:15 ]
A i denerwuje mnie też że Ash prawie wszystkie walki wygrywa a jak przyjdzie Liga to klapa i mu nie idzie.

Sygnatura użytkownika

 
     
Inaka 
Myśli, że jest PRO
SnazzyShipper



Wiek: 27
Dołączyła: 05 Lis 2008
Posty: 1793
Skąd: Stettin an der Oder
Kontakt:
Wysłany: 23 Grudzień 09, 08:16   

Uj, ale się rozpiszę...

Zbyt mało niebezpiecznych odcinków. Wiem, że Pokemon to anime dla małych dzieci, ale brak większej ilości takich odcinków z np. Hunter J, TG mnie dołuje.

Pikach (Ja nie piszę Pikacz, tylko Pikach). Jego ataki to: Piorun, Elektroakcja, Stalowy Ogon i Szybki atak. Moveset ma BAARDZOOOO przesadzony, poziom zresztą też.

Asz Keczam z Alabastii... Wieczny dziesięcioletni chłopczyk, który powinien mieć ok. 22 lata. Bosh. Na dodatek oddaje swoje najlepsze Pokemony komuś innemu (Tak było z Gilscorem, Charizardem, Squirtlem itd.)

Sygnatura użytkownika
Cytat:
Ja się zastanawiam ValadiN. Ty innych tak wyzywasz a nie dostajesz warnów;o Jesteś bogiem?:o ~ wypowiedź QuerryPassa

Cytat:
[Dzisiaj 11] Nexus DominLoL: co to ten cały legwan? czy jest to smaczne ]








Dziękuje wszystkim osobom na PC, za to, że są.
Dziękuję Nenlothowi - za super grę, której chyba nigdy nie zapomnę, rozmowy na GG oraz ogólnie za bycie xD
Dziękuję Dominowi - Nie wiem, kiedy odwzajemnię to Premium na dA, ale to było wspaniałe. Twoja gra również nie była zła, chociaż miała wzloty i upadki. No i pisz dalej *w* (będę cię nękać xD )
Dziękuję Blue/Belli - także za grę na PBF, która może nie była długa, ale fajnie się bawiłam xD
Dziękuję Poxerowi i Skejtowi - za rozmowy na GG, zaczepki na mordoksiążce, Poxowi dodatkowo za nocne wymiany SMS-ów (które poszły się bujać wraz z awarią telefonu [*]). Było super, dzięki ;w;
Dziękuję też innym osobom, których nie wymieniłam - niestety, jest limit znaków -_-
 
     
Blue 
Powoli się wkręca



Dołączyła: 13 Gru 2009
Posty: 623
Kontakt:
Wysłany: 24 Grudzień 09, 12:01   

Co mnie denerwuje? Że Ash nadal jest takim rozpuszczonym bachorem i słucha się pokemonów. Podobnie jak Inakuś napisała.. Pikachu ma po prostu zbyt przesłodzone ataki.. Zawiodło mnie że nie ma wogóle wątków z Garym.. Może by czegoś Asha nauczył..

Sygnatura użytkownika
Podziękowania

Nenloth- za wszystko, za nasze wspólne rozmowy na GG, plotki i inne zabawne fikusy. Mogę ci wszystko powiedzieć ze wszystkiego się zwierzyć. :*

Legends - tobie też się należy choćby za wspólne chęci przeróbki forum. No i za te gadki na GG :*

Vabi i Drago - Was pierwszych poznałam. Vabi za nasze rozmówki na GG :D Drago za całokształt :*

DominLol - Tu jest za co dziękować. Porady dotyczące gier itp. ale też bardziej osobiste rozmowy. Korektorowanie PZG, i jedna mała rzecz, której nigdy nie zapomnę :*
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.