POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
30 Maj 12, 07:37
Wyłączenie licznika

Czy popierasz propozycję wyłączenia licznika?
Tak
40%
 40%  [ 2 ]
Nie
60%
 60%  [ 3 ]
Głosowań: 5
Wszystkich Głosów: 5

Autor Wiadomość
Vabigoon 
Powoli się wkręca
Howgh!



Wiek: 32
Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 866
Kontakt:
Wysłany: 7 Lipiec 10, 16:38   Wyłączenie licznika

Proszę o zapoznanie się z TYM tematem, zagłosowanie w ankiecie a nawet... wyrażenie własnego zdania :>
 
     
Drago 
Nosi czapkę Asha
:drago:



Wiek: 32
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 1651
Wysłany: 7 Lipiec 10, 16:47   

Dotychczas bywało, że gracze zapisywali się tylko po to aby sobie nabić posty, więc można by to ukrócić, pytanie tylko czy to nie osłabi PBF’u? ja bym zostawił tą decyzje Legendsowi, prowadzi PBF i jest za niego odpowiedzialny, On najlepiej wie czy to wpisuje się w jego „pebeefiarskie” palny czy też nie. po za tym czyż nie mamy poważniejszych zmartwień na forum?

Sygnatura użytkownika
:drago:

 
     
Vabigoon 
Powoli się wkręca
Howgh!



Wiek: 32
Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 866
Kontakt:
Wysłany: 7 Lipiec 10, 16:56   

Skoro Rahuene napisał propozycję to traktujmy go poważnie... Po prostu niech większość zdecyduje.
 
     
Legends 
Powoli się wkręca
5th gen forever...



Wiek: 27
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 549
Skąd: White Lake
Kontakt:
Wysłany: 7 Lipiec 10, 17:05   

Nie.
W PBF ludzie wkładają trud, wysiłek i zaangażowanie. Nie straszny im leń, robią co mogą żeby się "pobawić", "umilić" siedzenie na forum. Wrzucają w to cały zapał, robią co mogą. Swojego rodzaju satysfakcją mogą być dla nich liczniki postów, rangi.
A co teraz? Odbierzecie im wszystkim to, co przynosi im "dumę"? To co ich podnosi na duchu w niechęci? Chcecie pozbawić ich swojego rodzaju nagrody za aktywny udział w PBFie? To jest zachowanie na miano reva, a nawet vulpa. Zrobili swoje, to teraz będą mieli mniejszy licznik.
A jak to się ma do takiego Centrum Pomocy, czy innych spamarni? W PBFie padają i9nteligentniejsze posty niż w poradach, problemach, dyskusjach o niczym. Poprawna interpunkcja i ortografia przegra ze spalonym słownikiem? Nie fair.
Zatem, jestem na nie.

<ironia>A tak w dużym skrócie, to żal mi tych ~300 postów które znikną mi z licznika : D.</ironia>
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 7 Lipiec 10, 17:15   

Drago napisał/a:
czy to nie osłabi PBF’u?

Niekoniecznie, nie każdy będzie wiedział od razu, że PBF się nie liczy :sliniak:

Legends napisał/a:
Wrzucają w to cały zapał, robią co mogą.

Niepotrzebnie.

Legends napisał/a:
To jest zachowanie na miano reva, a nawet vulpa.

O nie kolego, takim zachowaniem byłoby wykonanie wyroku bez konsultacji, a jak widzimy - jest taka w postaci 3 tematów ( z czego "zwykli" widzą tylko 1 ^^ )

Legends napisał/a:
Poprawna interpunkcja i ortografia przegra ze spalonym słownikiem?

Chciałeś powiedzieć - produkcja kontentu tylko dla 2 osób, bo reszta ma z tego na 99% zero korzyści przegra z mniej lub bardziej sensownymi informacjami przeznaczonymi dla szerszego ogółu na dodatek tworzonymi przez więcej niż 2 osoby.

Na koniec decyzja : NIE. Taki wymysł był dobry 5 lat temu, kiedy PBF był marginalnym dodatkiem, ale nie teraz kiedy trzeba z przykrością stwierdzić, że jest jedyną bazą na której można w miarę coś zbudować.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Legends 
Powoli się wkręca
5th gen forever...



Wiek: 27
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 549
Skąd: White Lake
Kontakt:
Wysłany: 7 Lipiec 10, 17:18   

PokeMan napisał/a:
Drago napisał/a:
czy to nie osłabi PBF’u?

Niekoniecznie, nie każdy będzie wiedział od razu, że PBF się nie liczy :sliniak:

Jaasne. Tylko debil od razu zauważy że Nen stracił jakieś 2000 postów : ).
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 7 Lipiec 10, 20:30   

Cytat:
Jaasne. Tylko debil od razu zauważy że Nen stracił jakieś 2000 postów : ).

Mi chodził o nowych :)

A poza tym to jego wina, trzeba było spamić w innych działach :sliniak: :D :) ^^ :blush: :vabi:

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir



Wiek: 28
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1635
Kontakt:
Wysłany: 24 Grudzień 12, 08:02   

Vabigoon napisał/a:
a nawet... wyrażenie własnego zdania :>


Bardzoś Pan łaskaw. Nie wiem jak sie odwdzięczę ^^

Legends napisał/a:
Nie.
W PBF ludzie wkładają trud, wysiłek i zaangażowanie. Nie straszny im leń, robią co mogą żeby się "pobawić", "umilić" siedzenie na forum. Wrzucają w to cały zapał, robią co mogą. Swojego rodzaju satysfakcją mogą być dla nich liczniki postów, rangi.
A co teraz? Odbierzecie im wszystkim to, co przynosi im "dumę"? To co ich podnosi na duchu w niechęci? Chcecie pozbawić ich swojego rodzaju nagrody za aktywny udział w PBFie? To jest zachowanie na miano reva, a nawet vulpa. Zrobili swoje, to teraz będą mieli mniejszy licznik.
A jak to się ma do takiego Centrum Pomocy, czy innych spamarni? W PBFie padają i9nteligentniejsze posty niż w poradach, problemach, dyskusjach o niczym. Poprawna interpunkcja i ortografia przegra ze spalonym słownikiem? Nie fair.
Zatem, jestem na nie.


Podejście, jakiego mogliśmy się spodziewać po opiekunie PBFu. Wszak też byłbym na "nie".

Legends napisał/a:
<ironia>A tak w dużym skrócie, to żal mi tych ~300 postów które znikną mi z licznika : D.</ironia>


Mi się wydaje, że nie taka ironia ; )

PokeMan napisał/a:
Drago napisał/a:
czy to nie osłabi PBF’u?

Niekoniecznie, nie każdy będzie wiedział od razu, że PBF się nie liczy :sliniak:


PokeMan napisał/a:
A poza tym to jego wina, trzeba było spamić w innych działach :sliniak: :D :) ^^ :blush: :vabi:


Ale troll XP Rację tak czy inaczej ma, bo PBF powinien być co najwyżej dodatkiem, a nie wiodącym produktem : P

Ostatnio zmieniony przez Conquest 24 Grudzień 12, 08:04, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.