POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
22 Maj 12, 18:19
Biuro Zapisów (5/5)
Autor Wiadomość
Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię

Kontakt:
Wysłany: 19 Wrzesień 10, 16:26   Biuro Zapisów (5/5)

Zapoznałeś się z regulaminem? Chcesz zagrać? Zapisz się tu!

Szablon:

Kod:
[b]Imię, nazwisko, ksywa:[/b] (ksywa nie jest obowiązkowa)
[b]Wiek i płeć:[/b]
[b]Wygląd:[/b] (wolę obrazki z http://bit.ly/9mwKT2)
[b]Charakter:[/b] (jaki jesteś?)
[b]Profesja:[/b] (Trener, Koordynator, Ranger, Hodowca)
[b]Profesja dodatkowa:[/b] (jakakolwiek)
[b]Region:[/b] (Kanto, Johto, Sinnoh, Unova)
[b]Starter:[/b] (dopuszczam Pokemony z piątej generacji)
[b]Historia:[/b] (tu proszę o wykazanie się. min. 8 zdań)
[b]Cel:[/b]
[b]Styl gry:[/b] (humor, akcja, romantyczna?)
[b]Rodzaj gry:[/b] (levelowa, nie levelowa)
[b]Towarzysze:[/b] (dwóch max.)
[b]Prośby do MG:[/b] do pięciu max.)
[b]Numer GG:[/b]

To chyba tyle. Aha, jeszcze tylko...

Życzę miłej gry!

poxer
Ostatnio zmieniony przez Poxer 26 Marzec 11, 15:33, w całości zmieniany 9 razy  

Kawasaki-kun
Bug Catcher
aka mentor

Wysłany: 19 Wrzesień 10, 18:02   

Imię, nazwisko, ksywa:Katsuyuki Kawasaki "Katsu"
Wiek i płeć: 14 Male
Wygląd:
Charakter: Miły, pomocny, odważny, Często zarywa do dziewczyn
Profesja: Koordynator
Profesja dodatkowa: Kucharz
Region: Kanto
Starter: Yooteri
Historia: Katsuyuki To młody chłopiec mieszkający w Pewter City. Bardzo lubi Pokazy, codziennie, siada przed telewizorem i ogląda je. Gdy na 13 Urodziny dostał swojego pierwszego pokemona postanowił ciężko ćwiczyć i wziąć udział w pokazach. Od tamtego czasu ćwiczył, i ćwiczył z nadzieją że kiedyś dostanie się do grand festivalu. W końcu, w wieku 14 lat postanowił wyruszyć w podróż, Razem ze swoim Yooteri, wyruszył podbić świat Poke Pokazów. Brał już udział w wielu pokazach, lecz w żadnym nie wygrał, ale to go nie powstrzymało od dalszych prób. W drodze Do Cerulean, Katsu spotkał młodą, ładna dziewczynę o imieniu Marina. Także lubiła pokazy, i zdecydowała się podróżować razem z Katsu.
Cel:Wygrać pokazy
Styl gry: Humor i romantyczna
Rodzaj gry: nie levelowa
Towarzysze: Marina
Prośby do MG:Dużo poków z piątej geny

Sygnatura użytkownika

Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię

Kontakt:
Wysłany: 19 Wrzesień 10, 18:08   

Może zapis nie jest zbytnią rewelacją, ale dobra.

Przyjęty

Byakurai 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Bear wants justice

Wysłany: 19 Wrzesień 10, 19:16   

Imię, nazwisko, ksywa: Byakurai Akimo "Thunder"
Wiek i płeć: Facet wiek 17 lat
Wygląd:
Charakter: Byakurai jest miłym człowiekiem, który lubi pogadać z ludźmi. Jest nieśmiały przy dziewczynach, ale kiedy się przełamie jest gadatliwy jak nigdy.
Profesja:Trener
Profesja dodatkowa: Koordynator
Region: Kanto
Starter: Yooterii
Historia:Byakurai Akimo urodził się w małej wiosce obok Pallet town, od małego chciał być koordynatorem, aż do pewnego dnia.... . Był ciemny poranek, mgła spowiła całe miasto oraz okoliczne obszary. Nad Lasem Viridian przelatywały dwa legendarne pokemon’y: Ho-Oh i Lugia. Ich przylot nigdy nie wróżył nic dobrego. Nad wioską Akimo zawisły czarne chmury, które sprowadziły okropny deszcz oraz złote błyskawice. Te zjawisko pogodowe sprowadziło na ten teren powódź. Byakurai w tym czasie bawił się na dworze. Uciekał szybko do domu, kiedy to drzewo spadło mu prosto na prawą nogę, przez co nie mógł się ruszyć. W tym samym czasie przyleciał Ash - mistrz regionu Kanto.
-Charizard użyj miotacza płomieni. - Ryknął Ash, jego pokemon szybkim ruchem rozwalił drzewo, ale dla Byakurai'a już było za późno. Stracił on nogę. Od tego wydarzenia minęło 9 lat, Byaku ma protezę oraz postanowił odstawić koordynatorstwo na drugi plan, a na pierwszy postawić zostanie mistrzem pokemon.
-Byakurai leniuchu wstawaj! Spóźnisz się do Oak'a, a także na śniadanie. - Powiedziała jego matka.
- Tak leniuszku wstawaj, bo ci wyleję wiadro wody na łóżko od razu wstaniesz. - Dodał jego ojciec. Thunder wstał, pozbierał się jakoś,po czym zszedł na dół by zjeść śniadanie. Po jedzeniu poszedł się ubrać. Wziął swój naszyjnik na którym było miejsce na pokeball (tam dopnie swojego startera) i poszedł do profesora Oak'a.
Cel:
Styl gry: wszystkiego po trochu
Rodzaj gry: levelowa
Towarzysze: Keino
Prośby do MG:Poki z 5 gen, chce mieć mp4 oraz nie chce poków z 4 gen chyba że to ewolucje starszych pokemonów
Numer GG:20094319

Sygnatura użytkownika

*Had to be me. Someone else might have gotten it wrong*

Ich bin eine :zombie:

Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię

Kontakt:
Wysłany: 19 Wrzesień 10, 19:25   

Co wy macie z tym Yooteriim? ^^

Przyjęty!

Gra jutro, bo dziś już nie mam czasu.

Qiza 
Powoli się wkręca
Dawniej Sara =)

Kontakt:
Wysłany: 19 Wrzesień 10, 21:00   

Imię, nazwisko, ksywa: Sara Niko / Blue
Wiek i płeć: 16 lat, a to drugie to zgadnij -_- dziewczyna
Wygląd: Oto Sara
Charakter: Miła, uczciwa, pogodna, odważna, mądra
Profesja: Trener
Profesja dodatkowa: Detektyw (Poznać podczas podróży) :ninja:
Region: Johto xD
Starter: Mijumaru
Historia: Blue to dziewczyna z regionu Johto, z miasta New Bark Town. Ma wiele rzeczy które ją zafascynowało, lecz nie Pokemon' y. Jeżeli ma być szczera, to jedynie widziała jednego Pokemon'a, który zwał się Houndoom. Pewnego dnia oglądała pewną walkę w TV, właśnie tam jakiś trener walczył z innym trenerem. Była to walka pomiędzy Manectrik'iem, a Golem'em. Walka była bardzo ciekawa.
Zafascynowały ją wtedy Pokemon' y. Po długiej walce wygrał Golem i jego trener, a po walce przyszła do niej mama, aby zobaczyć co robi. Mama wiedziała, że nie Blue nie jest zbytnio zafascynowana Pokemon' ami, lecz spojrzała w telewizor i zobaczyła Golem' a. Zapytała się jej czy skoro oglądam walkę Pokemon' ów to wyruszę w podróż. Zastanawiała się przez pięć minut, i po dość krótkim namyśle powiedziała mamie, że wyruszy w podróż jutro z rana. Mama powiedziała jej, że jest już pierwsza w nocy i musi iść spać, powiedziała także, że spakuje jej plecak na podróż i jak już spakuje pójdzie spać.
Blue położyła się spać, a śniła jej się właśnie walka którą oglądała w TV. Gdy walka się skończyła obudziła się, spojrzała na zegarek, a ten pokazał jej, że jest dziesiąta rano. Sara Zeszła na dół, gdyż musi zjeść śniadanie. Gdy zeszła mama dała jej spakowany plecak. Na śniadanie były tosty z serem i szynką. Blue zjadła śniadanie, wstała ze stołu, pożegnała się z mamą, wzięła plecak i wyszła aby wyruszyć w swoją pierwszą podróż.
Cel: Zostać mistrzem Pokemonów, być bardzo dobrym detektywem (Ten drugi cel ujawni się w późniejszym czasie)
Styl gry: Trochę tego, trochę tego i trochę tego xD
Rodzaj gry: Levelowa
Towarzysze: Chłopak, ma na imię Ryan Stone, jako ksywy używa Dylan, wygląda tak, jego starterem jest Pichu, charakter wymyśl, i żeby on był moim chłopakiem w grze.
Prośby do MG: Nic, a nic
Numer GG: Masz

Sygnatura użytkownika
||Moja Gra||
||Moja Sygnatura||

Gość kliknij w jajka!

Piszę poprawnie po polsku.
Ostatnio zmieniony przez Qiza 20 Wrzesień 10, 19:52, w całości zmieniany 1 raz  

Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię

Kontakt:
Wysłany: 20 Wrzesień 10, 14:50   

Troszkę słabo, ale dobrze. Przyjęta!

Inaka 
Myśli, że jest PRO
SnazzyShipper

Kontakt:
Wysłany: 26 Październik 10, 17:49   

Imię, nazwisko, ksywa: Maroshika Ruzoumashite, w skrócie Mars xD
Wiek i płeć: Dziewczyna, lat 17
Wygląd: Takie półdługie - będą gdzieś do ramion - włosy, czerwone no i są ułożone w charakterystyczną fryzurkę z taką... eee... "antenką" na czubku. Ubrana jest w czarną sukienkę, pasujące do niej rajstopy i buty na wysokim obcasie :D
Charakter: Wiesz, że nie lubię naginać rzeczywistości i w zasadzie każda moja postać z PBFa ma moją osobowość ;)
Profesja: Koordynatorka.
Profesja dodatkowa: Potem mogłaby dojść praca dla policji.
Region: Sinnoh, miasto wybierz sam.
Starter: Glameow
Historia: (pozwolisz, że przedstawię ją w pierwszej osobie)
Hm... Moje życie nie było i nie jest zbyt ciekawe. Urodziłam się w rodzinie, która przestrzegała japońskich tradycji, więc musiałam od czasu do czasu wrzucać na siebie to okropne kimono, a jakby jeszcze tego było mało, musiałam się urodzić z chorobą von Willebranda... Cóż, to tylko uprzykrzało mi życie, bo inne osoby wciąż się ze mnie śmiały, że za często mi leci krew z nosa i z innych miejsc. No, ale pomińmy te moje trudne... eee... "szczenięce lata". No i pewnego dnia, gdy miałam 14 lat, z powodu krwotoku, spowodowanego tym głupim choróbskiem, straciłam przytomność w jakimś ciemnym zaułku. Gdy odzyskałam ją ponownie, spostrzegłam, że znajduję się w jakimś jasnym pomieszczeniu i wtedy zauważyłam jakiegoś chłopaka w wieku około... hm... 23 lat. Miał niebieskie, prawie szare włosy i był ubrany w dziwne cichy, takie lekko... kosmiczne. Blah, blah, koleś wyjaśnił mi całą sytuację, coś się ze mną stało, kim on sam jest i co to za miejsce. Facet nazywał się Cyrus i był szefem jakiegoś Team Galactic, a ten budynek to główna baza tej organizacji. Blah, blah, blah... Przemilczę lepiej resztę, bo tam nic ciekawego, no oprócz tego, że wstąpiłam do tej spółki i dosyć szybko stałam się komandorką. Ale pewnego dnia, gdy Cyrus już chciał zrealizować swój plan, który zakładał stworzenie nowego świata (i zniszczenie istniejącego, oczywiście), zaatakował on mnie i dwójkę pozostałych komandórów - Saturna i Jupiter....
...
Cytat:
Tu kończą się szczegóły fabuły lub zakończenia utworu. ~źródło - Wikipedia

Blah, blah, blah, Mars walnęła łbem w coś tam i nabawiła się niepamięci wstecznej całkowitej.

Cel: Odzyskać pamięć i takie tam inne.
Styl gry: Romantyzm, akcja, mało humoru.
Rodzaj gry: Nielevelowa
Towarzysze: Satan, na którego wszyscy wołają Saturn.
Prośby do MG:
Dużo, dużoooo medycyny :sliniak:
Żeby Saturn miał hemofobię :3
Numer GG: Masz :D

Sygnatura użytkownika
Cytat:
Ja się zastanawiam ValadiN. Ty innych tak wyzywasz a nie dostajesz warnów;o Jesteś bogiem?:o ~ wypowiedź QuerryPassa

Cytat:
[Dzisiaj 11] Nexus DominLoL: co to ten cały legwan? czy jest to smaczne ]

Dziękuje wszystkim osobom na PC, za to, że są.
Dziękuję Nenlothowi - za super grę, której chyba nigdy nie zapomnę, rozmowy na GG oraz ogólnie za bycie xD
Dziękuję Dominowi - Nie wiem, kiedy odwzajemnię to Premium na dA, ale to było wspaniałe. Twoja gra również nie była zła, chociaż miała wzloty i upadki. No i pisz dalej *w* (będę cię nękać xD )
Dziękuję Blue/Belli - także za grę na PBF, która może nie była długa, ale fajnie się bawiłam xD
Dziękuję Poxerowi i Skejtowi - za rozmowy na GG, zaczepki na mordoksiążce, Poxowi dodatkowo za nocne wymiany SMS-ów (które poszły się bujać wraz z awarią telefonu [*]). Było super, dzięki ;w;
Dziękuję też innym osobom, których nie wymieniłam - niestety, jest limit znaków -_-

Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię

Kontakt:
Wysłany: 26 Październik 10, 18:14   

Po bliższym doczytaniu zapisów Blue i Byakuraia uznałem, że nie nadają się za bardzo na grę.

A Inaki grę oczywiście PRZYJMUJĘ.

Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!

Kontakt:
Wysłany: 19 Listopad 10, 23:32   

Imię, nazwisko, ksywa: Alan Fail
Wiek i płeć: Lat 16 Płeć: ON
Wygląd:
Charakter: Jestem nudny, troszkę nudny i wstydliwy. By ukryć to ostatnie, często jestem zbytnio impulsywny, dziwny i jak to się mówi... narwany. Poza tym unikam dziewczyn jak ognia, ludzi w swoim wieku też, jedynymi osobami z którymi potrafię rozmawiać, to rodzina i osoby młodsze ode mnie o dobre 6-8 lat.
Profesja: Hodowca
Profesja dodatkowa: Fotograf, Filozof, Kucharz
Region: Sinnoh - Snow Point
Starter: Trapinch (chyba jajko prawda? >.<)
Historia: Alan urodził się pewnego zimowego dnia, oczywiście był pierwszym dzieckiem swoich rodziców i z tego powodu nie był rozpieszczany. Musiał za to ,,ustawiać'' poprzeczki, dla następnego dziecka, które było już w planach jego rodzicielki i jej partnera. Nie miał im tego za złe, ponieważ łatwo przyswajał wiedzę. Dlatego też szkołę ukończył z zadowalającymi wynikami, a w nagrodą jako jeden z najlepszych uczniów otrzymał jajko pokemona niewystępującego w tych rejonach Sinnoh. Zadowolony z tych spraw rozpoczął ,,hartowanie'' jajka.. tak nie czytał podręczników dla hodowców. Aż pewnego dnia poznał pewnego dzieciaka, który opowiadając o swoim tacie, przysporzył smaczek by zostać ,,HODOWCĄ''. I taka jest historia Alan'a.. beznadziejnego hodowcy, który prawie zabił swoje jajko.
Cel: Nic, po prostu żyć.
Styl gry: Komedia w stylu anime, wiesz o co chodzi >.<
Rodzaj gry: Brak leveli
Towarzysze: Jak chcesz :P
Prośby do MG: Nienormalna ilość chusteczek higienicznych w czarnej torbie na jedno ramie.
Poza tym MP3 z słuchawkami jak do dobrych gier FPP ;P
Numer GG: Masz

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7