POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
31 Styczeń 17, 21:45
Dyskusja o obecnym stanie forum
Autor Wiadomość
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 23 Sierpień 10, 20:48   Dyskusja o obecnym stanie forum

Cytat:
e [Dzisiaj 20:44] Perry: Ja kupiłem zeszyty z Fineaszemi Ferbem, i jest napisane " A niech Cię Pepe Panie dziobaku"
e [Dzisiaj 20:44] Perry: a drugi z Fineaszem "Czy nie jesteś na to za młody", a z Ferbem tez cos jest z nterenetem ale nie chce mi sie wyciągac go teraz
e [Dzisiaj 20:45] Perry: bo przeciez są wakacje, po co przejmowac się szkołą!
e [Dzisiaj 20:46] XaroX: raiktopedau
e [Dzisiaj 20:46] paqo: gdybym mogl, to bym Ci warna dal za mowienie o zeszytach w trakcie wakacji
e [Dzisiaj 20:47] XaroX: paqo wróć ;-;
e [Dzisiaj 20:48] paqo: no przeciez jestem ;o
e [Dzisiaj 20:49] XaroX: ale chodzi mi o to, zebys wrocil na stanowisko admina
e [Dzisiaj 20:49] XaroX: bo po odejsciu Wabiguna, to poza Raikiem obecne 'wladze' zachowuja sie jak banda dzieciakow
e [Dzisiaj 20:49] Perry: ja nie zacząłem teamtu zeszytów
e [Dzisiaj 20:49] XaroX: zreszta, nie bede pisal, musialbys sam zobaczyc co sie dzieje w 'kropce'
e [Dzisiaj 20:50] XaroX: ale i tak jestes pedau :D :D :D:D:D
e [Dzisiaj 20:50] paqo: ale ja widze kropke wciaz
e [Dzisiaj 20:50] paqo: tyle ze sie nie wtracam
e [Dzisiaj 20:50] paqo: oj tam, jak ja rzadzilem tez byly klotnie
e [Dzisiaj 20:51] XaroX: no to sam widzisz co 'kompetentni' ludzie wyprawiaja. :)
e [Dzisiaj 20:51] Kojot: Xarox, dla mnie nie problem wejśc na konto Marona ^^ . Albo przyjść do niego. xd Tylko pytanie po co? ;x
e [Dzisiaj 20:51] XaroX: tak, ale wtedy nie mialy one wplywu na forum. teraz nic ich juz nie powstrzymuje i jesli sie tego nie przerwie to forum
e [Dzisiaj 20:51] XaroX: zejdzie na psy ;)
e [Dzisiaj 20:52] XaroX: ok Kojot ale nie wiem o co Ci chodzi bo mowimy o dwoch calkiem innych osobach ;)
e [Dzisiaj 20:52] paqo: od jakiegos czasu juz schodzi na psy niestety
e [Dzisiaj 20:52] paqo: wiekszosc MG maja w dupie forum
e [Dzisiaj 20:52] Kojot: mówiłem o kropce tylko. Ale zresztą nieważne :p. PBF już dla mnie sięga prawie dna.
e [Dzisiaj 20:53] paqo: Raik to juz calkiem nas olewa ;/
e [Dzisiaj 20:53] Perry: <333
e [Dzisiaj 20:53] Kojot: Nie Raik. Perry!
e [Dzisiaj 20:53] XaroX: w dupie mam pbf i mg, ta marna imitacja dobrej zabawy tylko denerwuje
e [Dzisiaj 20:53] Perry: I tak nas nie będzie niedługo wgl ;|
e [Dzisiaj 20:53] XaroX: ej, zdradze Wam sekret
e [Dzisiaj 20:53] Kojot: jaki?
e [Dzisiaj 20:54] paqo: no ja tez bym chcial, zeby bylo jak na poczatku tego PC
e [Dzisiaj 20:54] XaroX: raiktopedau
e [Dzisiaj 20:54] paqo: bo wtedy byla zajebista atmosfera i wgl
e [Dzisiaj 20:54] XaroX: moglbym wytykac palcami kogo mozna obwiniac za utrate atmosfery, ale nie chce sie babrac z gownem. :)
e [Dzisiaj 20:54] paqo: ale przeciez nie bede na sile ciagnal starych userow
e [Dzisiaj 20:55] Kojot: Rassena już nie ma dobry miesiąc. yyy.
e [Dzisiaj 20:55] Perry: i wgl, Pokemony tu admnistracje prawie juz nie interesują pewno (jest 1 wyjątek, który sie nigdy nie podda!)
e [Dzisiaj 20:55] Perry: I wgl, ja spadam, bye, może wpadne jutro : ** :pepe:
e [Dzisiaj 20:55] Kojot: Tak apropos, to mnie teraz interesują Transformersy XD
e [Dzisiaj 20:56] XaroX: btw Kojot Ty masz moda tylko na pokeart czy juz oficjalnie sprawujesz te funkcje? ;o
e [Dzisiaj 20:57] XaroX: O ZESZ TY CZORCIE
e [Dzisiaj 20:57] XaroX: MOJ SUPER NICK ;/;/;/;/;/;/;/
e [Dzisiaj 20:57] Kojot: tak właściwie, to ja jestem na czas pokeartu. Potem będe czarny.
e [Dzisiaj 20:57] XaroX: RAIK TO PEDAU POZDRO :O
e [Dzisiaj 20:57] Kojot: Drago teraz dołożył dział PokeArt, ale tam nie trzeba mieć już moda.
e [Dzisiaj 20:58] paqo: i widzisz Xarox, jak kiedys taka zabawe na prima aprilis sobie urzadzilismy z vabim
e [Dzisiaj 20:58] paqo: ze zmienialismy ludziom nicki
e [Dzisiaj 20:58] paqo: to bylo wielkie oburzenie :/
e [Dzisiaj 20:58] Kojot: Fajnie było ^^ Miałem nick Toi_Toi.
e [Dzisiaj 20:58] paqo: wez tu buduj atmosfere
e [Dzisiaj 20:58] paqo: jak sie ludzie na zartach nie znaja ;/
e [Dzisiaj 20:59] Perry: Wielkie oburzenie u PokeMana ;o
e [Dzisiaj 20:59] XaroX: ale ja sie nie burze, tez zartowalem ;O
e [Dzisiaj 20:59] Kojot: szołt Valhalii jest jakiś suchy. Ciągle gadają o TCG :|
e [Dzisiaj 20:59] Perry: Ej XaroX, ładny avatar!
e [Dzisiaj 20:59] paqo: no wiem
e [Dzisiaj 20:59] XaroX: administracja forum padła wg mnie
e [Dzisiaj 21:00] XaroX: no wiem raiktopedau dzieki ze mi zmieniles na ten super sweet av <3<3<3:*:*:*:*:*:*:*
e [Dzisiaj 21:00] paqo: bejbe, bejbe ouuuu
e [Dzisiaj 21:00] XaroX: PokeMan i Drago zachowuja sie jak dzieciaki, kloca sie bez powodu
e [Dzisiaj 21:00] XaroX: PokeMan dopierdala jakieś bezsensowne zmiany i reformy ktore nic nie wprowadzaja
e [Dzisiaj 21:00] paqo: ja tam ufam Drago
e [Dzisiaj 21:01] Perry: ide papatki! <3 :pepe2:
e [Dzisiaj 21:01] XaroX: Drago wszystkich jedzie czy jest powod czy nie, zachowuje sie jakby byl jedynym czlowiekiem z prawem glosu
e [Dzisiaj 21:01] Kojot: Idę obczaić kropę.
e [Dzisiaj 21:01] paqo: przez jakies 3 miesiace sam to ciagnal
e [Dzisiaj 21:01] XaroX: Andrew_wojownik - kto to w ogole jest? przyszedl po roku i ma junior admina chociaz nic nie robi? XD
e [Dzisiaj 21:01] paqo: gorzej, on przez ten czas mial ciagle JA
e [Dzisiaj 21:02] XaroX: no wlasnie wiem. ale nikt nie ruszy dupy zeby mu zabrac, bo sa zajeci kloceniem sie i przeyzwaniem
e [Dzisiaj 21:02] XaroX: przyrzekam, jesli przez nastepny miesiac sytuacja na forum sie nie zmieni, to odejde w siną dal. ;o
e [Dzisiaj 21:03] paqo: hej, ale on ma uploadera tylko
e [Dzisiaj 21:03] Kojot: Ozesz ty. Maron zmienił hasło :0
e [Dzisiaj 21:03] XaroX: hm. nie, ma junior admina. ._.
e [Dzisiaj 21:03] Kojot: Gorzej jak Cię zaleje. XD
e [Dzisiaj 21:03] paqo: no bo Raik nie ruszyl dupy, zeby zmienic nazwy tej grupy
e [Dzisiaj 21:04] paqo: i w ogole xandblue mogloby wrocic ;/
e [Dzisiaj 21:05] XaroX: dzisiejsze pokecollect mozna podsumowac dlugim, mocnym facepalmem, takie jest moje zdanie.
e [Dzisiaj 21:05] XaroX: forum rozdupione przez zachcianki i humorki jednego czy drugiego 'miSZCZa'
e [Dzisiaj 21:06] Kojot: po co facepalmem. Lepsza będzie zwykła palma :/
e [Dzisiaj 21:06] XaroX: jak ogladam niektore wypowiedzi osob, ktore uwazalem wczesniej za inteligentne, to az mnie w krzyżu jebie >.>
e [Dzisiaj 21:08] Drago: cześć
e [Dzisiaj 21:09] Legends: Wie ktoś czemu modzi mogą tylko edytować a nie kasować shouty? x_o
e [Dzisiaj 21:09] paqo: konfrontujcie sie
e [Dzisiaj 21:10] Kojot: Legends takie ograniczenie mają pół mody o ile się nie mylę (maron zabrał mi dostęp do konta, to nie mogę sprawdzić).
e [Dzisiaj 21:13] Kojot: Dobra obczaiłem. To ogólne ograniczenie dla wszystkich modów.
e [Dzisiaj 21:14] XaroX: paqo, nie widze sensu, bo i tak nic nie zdzialam. :) a teraz ide grac, bo mnie bierze rzal i bul.
e [Dzisiaj 21:15] Kojot: XrX w co? ;x
e [Dzisiaj 21:18] Kojot: Dobra panie i panowie. idę oglądać Transformersy. xD
e [Dzisiaj 21:22] QuerryPass: Elo?
e [Dzisiaj 21:24] Katsuyuki Kawasaki: cze
e [Dzisiaj 21:25] Legends: Mentor mnie rozwalił. Mało kto tak umie.
e [Dzisiaj 21:25] QuerryPass: Elo?
e [Dzisiaj 21:28] Katsuyuki Kawasaki: E... Legends, o co kaman?
e [Dzisiaj 21:41] Legends: XaroX: To mentor, nie szymbar _^_.
e [Dzisiaj 21:41] Drago: [Dzisiaj 21:02] XaroX: no wlasnie wiem. ale nikt nie ruszy dupy zeby mu zabrac, bo sa zajeci kloceniem sie i przeyzwaniem || pragnę cię oświecić, że ta sprawa jest już dawno ustalona. nie o wszystkim muszę wam mówić :P
e [Dzisiaj 21:41] PokeMan: e [Dzisiaj 20:55] Perry: i wgl, Pokemony tu admnistracje prawie juz nie interesują pewno (jest 1 wyjątek, który sie nigdy nie podda!) <<< JA ??
e [Dzisiaj 21:42] Drago: a moja rada Xar. to rozglądaj się więcej :P
e [Dzisiaj 21:44] PokeMan: BTW żebyście rozmowę o PC prowadzili w postach, byłoby lepiej...
e [Dzisiaj 21:45] Drago: [Dzisiaj 21:09] Legends: Wie ktoś czemu modzi mogą tylko edytować a nie kasować shouty? x_o || niektórzy modzi, za bardzo bawili się Heniem. tymczasowo zostało to ukrócone.
e [Dzisiaj 21:45] Drago: [Dzisiaj 21:44] PokeMan: BTW żebyście rozmowę o PC prowadzili w postach, byłoby lepiej... || otóż to...

No to piszmy, omawiajmy, cytujmy i odpowiadajmy...Proszę...

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
XaroX 
Bug Catcher
Rebecca Black LAW JU



Wiek: 27
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 324
Skąd: WHEEKEND
Kontakt:
Wysłany: 23 Sierpień 10, 20:54   

Cytat:
nie o wszystkim muszę wam mówić :P


pozdro zgranie zespołu.

w takim razie wytłumacz mi, dlaczego użytkownik, który na forum nawet nie wchodzi, ma junior admina i wszyscy myślą, że to ok? :)
Ostatnio zmieniony przez XaroX 23 Sierpień 10, 20:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Legends 
Powoli się wkręca
5th gen forever...



Wiek: 27
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 549
Skąd: White Lake
Kontakt:
Wysłany: 23 Sierpień 10, 20:55   

Było dobrze, jest źle, będzie jeszcze gorzej. Tak dzieje się na całym świecie i w całej Polsce, tego nie zmienimy. Naturalny bieg rzeczy.
Niby można cośtam działać, ale IMO najpierw należy poczekać na tą "integrację" Pokeserwisu z PC. Teraz nawet do końca nie wiadomo czy baza danych zostanie, jak to będzie wyglądać itp. A szkoda.
 
     
Kawasaki-kun
Bug Catcher
aka mentor



Wiek: 26
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 286
Wysłany: 23 Sierpień 10, 20:56   

O jestem tam xD E, jescze jak powiesz co mamy mówić to będzie łatwiej, a jeżeli ogólnie o forum, to długo bym pisał. Ale postaram sie napisać to w duzym skrócie.
Forum podoba mi sie, chociaż niektóre osoby nie (z zachowania oczywiście) wyzywają, mądrują się jakby wszystko wiedziały. Tkto, ejst ok ^^

Sygnatura użytkownika

 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 23 Sierpień 10, 21:00   

Cytat:
w takim razie wytłumacz mi, dlaczego użytkownik, który na forum nawet nie wchodzi, ma junior admina i wszyscy myślą, że to ok? :)

Bo gdyby ktuś wpadł na genialny pomysł spisywania dziejów PC, to pewnie gdzieś tam byłoby napisane o tym czynach Andrew które spowodowały, że ma to co ma.

Legends napisał/a:
ale IMO najpierw należy poczekać na tą "integrację" Pokeserwisu z PC.

NIE BYŁBYM TEGO PEWNY
Katsuyuki Kawasaki, głównie chciałbym aby pisały tu osoby które uczestniczyły w dyskusji którą cytuję w pierwszym poscie.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
XaroX 
Bug Catcher
Rebecca Black LAW JU



Wiek: 27
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 324
Skąd: WHEEKEND
Kontakt:
Wysłany: 23 Sierpień 10, 21:05   

Cytat:
Bo gdyby ktuś wpadł na genialny pomysł spisywania dziejów PC, to pewnie gdzieś tam byłoby napisane o tym czynach Andrew które spowodowały, że ma to co ma.


Teraźniejszość i przeszłość to dwie różne rzeczy. Rozumiem, że jesteś sentymentalny, ale jeśli ktoś zawiesza działalność, to znika,a nie istnieje sobie dalej bo ktoś uważa, że powinien. Andrew_Wojownik nie jest znany na naszym forum. Jest użytkownikiem, którego nie kojarzy większość użytkowników. A więc szanownie mnie to dupi kim był, liczy się tylko to, kim jest w tym momencie.

Sygnatura użytkownika
 
     
Legends 
Powoli się wkręca
5th gen forever...



Wiek: 27
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 549
Skąd: White Lake
Kontakt:
Wysłany: 23 Sierpień 10, 21:08   

Katsuyuki Kawasaki napisał/a:
Forum podoba mi sie, chociaż niektóre osoby nie (z zachowania oczywiście) wyzywają, mądrują się jakby wszystko wiedziały. Tkto, ejst ok ^^

Gdyby do regulaminu dodać złotą, żelazną zasadę:
"Nie udzielaj się w tematach, o których nie masz pojęcia."
Prawdopodobnie znikłyby narzekania takie jak to, które wyżej zacytowałem : ).
 
     
Drago 
Nosi czapkę Asha
:drago:



Wiek: 32
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 1651
Wysłany: 23 Sierpień 10, 21:13   

XaroX napisał/a:
w takim razie wytłumacz mi, dlaczego użytkownik, który na forum nawet nie wchodzi, ma junior admina i wszyscy myślą, że to ok? :)

jest to swoisty spadek po funkcji UpLoader'a.

Sygnatura użytkownika
:drago:

 
     
XaroX 
Bug Catcher
Rebecca Black LAW JU



Wiek: 27
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 324
Skąd: WHEEKEND
Kontakt:
Wysłany: 23 Sierpień 10, 21:15   

junior admin?

za
wrzucenie
plików
do
downloadu?

świetnie. dajcie jeszcze admina DominLoLowi, szymbarowi15 i Inace.
w końcu są tak długo już na forum, zwłaszcza Domin, który jest pomocny i dużo plików zuploadował. :)

POZDRO, że jeśli już ma mieć jakąś rangę, to maksymalnie wyróżnionego, ale kuhwa junior admin to jest przedostatni stopień władzy. To tak, jakbyś kupował dziecku iksBoksa za to, że zdało do następnej klasy.
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 23 Sierpień 10, 21:18   

XaroX napisał/a:
Rozumiem, że jesteś sentymentalny, ale jeśli ktoś zawiesza działalność, to znika,a nie istnieje sobie dalej bo ktoś uważa, że powinien. Andrew_Wojownik nie jest znany na naszym forum. Jest użytkownikiem, którego nie kojarzy większość użytkowników. A więc szanownie mnie to dupi kim był, liczy się tylko to, kim jest w tym momencie.

Nie chodzi mi o swoje sentymenty, tylko czystą wygodę i przejrzystość, abym miał podane na tacy, kto jest kim i za ile na forum. Zapewne wielu "szarych" też by chętnie coś takiego poczytało. Co do liczenia się tylko tych, którzy są tylko teraz to się nie zgodzę...takim sposobem, to byle Piplup który wywołał nieświadomie rozłam Reva z Vall jest już szeroko znany, choć wiele ni zrobił...Mi to nie przeszkadza, ale tylko do pewnego momentu.

PokeMan napisał/a:
e [Dzisiaj 20:51] XaroX: tak, ale wtedy nie mialy one wplywu na forum. teraz nic ich juz nie powstrzymuje i jesli sie tego nie przerwie to forum
e [Dzisiaj 20:51] XaroX: zejdzie na psy ;)

Moja "akcja" z przywracaniem topików z archiwum, zaczęła się grubo PO obecnym kryzysie ( z którego od ok. 30 h chyba wychodzą wszyscy na tym forum, tylk onie administracja ) i nie ma na nic wpływu. Ogólnie, jako administracja, niestety nie mamy dużego wpływu na userów - co nie jest dziwne - i wszystko się zmieni np. w czasie premiery tych jakiś gier co mają być 18 września czy jakoś tak, bo wtedy kupa ludu przyjdzie i tak...

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.