POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Drago
24 Grudzień 11, 01:15
Raz na zawsze załatwić sprawę zmiany nicków!!!

Która opcja jest wg ciebie najsłuszniejsza?
Opcja nr I
12%
 12%  [ 1 ]
Opcja nr II
12%
 12%  [ 1 ]
Opcja nr III
75%
 75%  [ 6 ]
Głosowań: 8
Wszystkich Głosów: 8

Autor Wiadomość
paqo 
Powoli się wkręca


Wiek: 33
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 758
Kontakt:
Wysłany: 23 Lipiec 10, 16:41   

Można jeszcze robic takie eventowe zmiany nickow, na przyklad z okazji swiat czy dnia dziecka.

Sygnatura użytkownika



Cytat:
Drogie bravo!

Mam na imię Aga i mam 12 lat. Pisze do was ponieważ mam ogromny problem. W naszej klasie są już tylko dwie dziewice( tzn. ja i nasza nauczycielka), postanowiłam więc , że nie mogę stracić dziewictwa ostatnia zwłaszcza , że za trzy tygodnie nasza nauczycielka(31lat) wychodzi za mąż i pewnie to zrobi.Chciałam zrobić to z Mariuszem najprzystojniejszym chłopakiem w naszej podstawówce, jednak on powiedział ,że dziewczyny mu nie w głowie bo chce zostać trenerem pokemonów:-/

Co mam zrobić żeby przekonać Mariusza do tego pierwszego razu, nie mogę przegrać z pokemonami bo to będzie wstyd na całą szkołę. POMOCY
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 23 Lipiec 10, 20:29   

Vabigoon napisał/a:
Maron jesteś tak sympatyczny że jak przeczytałem twoje zdanie to mi serce zaczęło bić szybciej!!!

matko święta...

paqo napisał/a:
Można jeszcze robic takie eventowe zmiany nickow, na przyklad z okazji swiat czy dnia dziecka.

I wtedy proponuję, aby w ogłoszeniach był link to tematu wyjaśniającego dlaczego tylko Poke i poxer są wtedy normalni, a reszta się zachowuje jak naćpane/powalone króliki.

Moja wizja reg.:

Regulamin zmiany nicków v 0.0700666:
1. Przez pierwsze 10 dni istnienia konta zmiany nicków nie są ograniczone niczym poza zdrowym rozsądkiem i nie są wliczane w licznik ogólny.
2. Zmiana nicku po upłynięciu 10 dni możliwa jest jedynie 2 razy dla każdego konta i nie wcześniej niż pół roku od ostatniej zmiany ( W limit czasowy wliczają się także zmiany z ww. 10 dni).
3. Żeby zmienić nick piszemy posta w tym temacie w takim formacie:
Cytat:
Mój obecny nick:
Powód zmiany:
Która to zmiana nicku/lub informacja o tym że to zmiana w okresie testowym:
Nowy nick:

4. Jedna z osób uprawnionych w niedługim czasie zmieni nick (o ile będzie to zgodne z regulaminem) i dopisze się do posta z podaniem / lub też odrzuci podanie podając przyczynę.
5. Limit zmian nicków nie dotyczy osób w brązowym ( Junior Admin ) i pomarańczowym ( Admin ) kolorze, a w szczególności założyciela tego forum znanego kiedyś pod pseudonimem "Raik".
6. Prosimy Was o naprawdę przemyślane zmiany nicków, nie przewidujemy odstępstw od regulaminu! Jeśli jednak zależy Ci na tym, aby przez obecność na tym forum, naprawdę zaistnieć na PolskiejPokeScenie ( której częścią jest te forum ), zaleca się nie zmienianie nicku.
7. Polecamy dla dobra innych użytkowników, abyście po zmianie nicku w swoim profilu ustawiali na kilka tygodni tytuł użytkownika ze starym nickiem, coś w tym stylu:
( tutaj ten przykład )
8. Ten regulamin może zostać zmieniony w każdej chwili i nie musi to być głośno ogłaszane, dlatego uprasza się o zapoznawanie się z jego aktualnym brzmieniem, za każdym razem, gdy chcesz złożyć podanie.

Regulamin by Vabigoon ( + mini poprawki Poke )

^^ ^ kosmetyka, choć nie zdzwieię się, jeśli się nie zgodzicie na moją wersję pkt. 6

Przepraszam że tak późno, Wierzbięta też robił Shreka na ostatnią chwilę :sliniak:

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Vabigoon 
Powoli się wkręca
Howgh!



Wiek: 31
Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 866
Kontakt:
Wysłany: 24 Lipiec 10, 08:44   

1. Przez pierwsze 10 dni istnienia konta zmiany nicków nie są ograniczone niczym poza zdrowym rozsądkiem i nie są wliczane w licznik ogólny.
2. Zmiana nicku po upłynięciu 10 dni od założenia konta możliwa jest jedynie 2 razy dla każdego usera i nie wcześniej niż pół roku od ostatniej zmiany (Tak, w limit czasowy wliczają się także zmiany z okresu próbnego, czyli wyżej wspomnianych pierwszych 10 dni).
3. Żeby zmienić nick piszemy posta w tym temacie, w takim formacie:
Cytat:
Mój obecny nick:
Powód zmiany:
Która to zmiana nicku/lub informacja o tym że to zmiana w okresie testowym:
Nowy nick:

4. Jedna z osób uprawnionych w niedługim czasie zmieni nick (o ile będzie to zgodne z regulaminem) i dopisze się do posta z podaniem/lub też odrzuci podanie podając przyczynę.
5. Limit zmian nicków nie dotyczy osób w brązowym (Junior Admin), pomarańczowym (Admin) i zielonym (Moderator) kolorze, a w szczególności admina znanego kiedyś pod pseudonimem "Raik".
6. Prosimy was o naprawdę przemyślane zmiany nicków, nie przewidujemy odstępstw od regulaminu!

PokeMan radzi:
Cytat:
Jeśli jednak zależy Ci na tym, aby przez obecność na tym forum, naprawdę zaistnieć na Polskiej PokeScenie (której częścią jest PokeCollect), zaleca się nie zmienianie nicku.

7. Fajnie by było jakbyście po zmianie nicku w swoim profilu ustawiali na kilka tygodni tytuł użytkownika ze starym nickiem, coś w tym stylu:

8. Ten regulamin może zostać zmieniony w każdej chwili i nie musi to być głośno ogłaszane, dlatego prosimy was o zapoznawanie się z jego aktualnym brzmieniem, za każdym razem, gdy chcesz złożyć podanie.

Dzisiaj o 18 regulamin wchodzi w życie, więc macie jeszcze tyle czasu żeby zgłaszać poprawki. Ach i co do konkursów tak, ale niech to będzie niespodzianka :>
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 30 Lipiec 10, 13:06   

BTW zamieszczam zdanie konkurencji o samym niecnym procederze:
Wypowiedź Vulpa która prawdopodobnie będzie zamieszczona na nowym projekcie napisał/a:
Zupełnie nie rozumiem, dlaczego taką manią ostatnio stało się masowe zmienianie nicków użytkowników? Ostatnio otrzymuję mnóstwo zgłoszeń, próśb, błagań, gróźb i innych masowych propozycji o zmianę nicku. Co wam daje taka zmiana? To przecież bez sensu! Nie dość, że ja (i inni) mylą się w osobach, to jeszcze potem taki delikwent ma problemy, że JA GO NIE ZNAM i nie podam mu jego hasła. To właśnie dlatego, każdą prośbę o zmianę nicku na Revie olewam.

Taka ciekawostka dla naszego elitarnego ^^ grona. I niech pozostanie między nami, dopóki tego sami gdzieś tam, nie upublicznią.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
kurnik3478 
Bug Catcher
Gary z Alabasti!



Wiek: 31
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 371
Kontakt:
Wysłany: 30 Lipiec 10, 15:00   

Wypadało by zeby vupi zmienił nick bo sami wiecie vulpiks jest tzw. Psem
i z tego się wziął tekst revivalowskie psy xD

 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 30 Lipiec 10, 15:29   

Jest jeszcze taka jedna sprawa. Niedawno przedłużyłem domenę forum. Nie było to tanie, ale nie narzekam. Na początku, rok temu kiedy dyskutowano o nowym serwerze itp. pojawiło się coś, że Team może się złożyć na coś itp. Teraz akurat, przyda mi się taka pomoc, tj. wysłanie z 1/2 może 3 SMSów za 5 lub 11 zł. Także, gdyby ktoś się zdecydował wesprzeć mnie, to proszę o PW. Domena forum bardzo pomogła, bo wcześniej był tylko alias z xt.pl który kierował na
Kod:
http://1000gp.ovh.net/~pokeserw/
gdzie fizycznie było umieszczone forum. Obecnie forum jest dobrze zaindeksowane w Google, PR jest jak na młodą domenę dobry, a i dzięki niej, użytkownicy mogą sobie wysyłać linki do topiców, gdyż wcześniej przy aliasie było z tym utrudnienie. Jeśli nie uzyskam tego o co proszę, wcale się nie obrażę. Wiedziałem jakie obowiązki na siebie biorę i całkowicie zrozumiem jeśli z tego postu nic nie wyniknie.
Niemniej, byłoby miło gdyby jednak.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Vabigoon 
Powoli się wkręca
Howgh!



Wiek: 31
Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 866
Kontakt:
Wysłany: 30 Lipiec 10, 15:39   

Cytat:
Zupełnie nie rozumiem, dlaczego taką manią ostatnio stało się masowe zmienianie nicków użytkowników? Ostatnio otrzymuję mnóstwo zgłoszeń, próśb, błagań, gróźb i innych masowych propozycji o zmianę nicku. Co wam daje taka zmiana? To przecież bez sensu! Nie dość, że ja (i inni) mylą się w osobach, to jeszcze potem taki delikwent ma problemy, że JA GO NIE ZNAM i nie podam mu jego hasła. To właśnie dlatego, każdą prośbę o zmianę nicku na Revie olewam.


po 1 Vulpi to jak już zdążyliśmy się zorientować pewien rodzaj dyktatora, na szczęście zbyt tępy by władać jakimś krajem.

po 2 eee jakie podanie hasła. na każdym szanującym się forum i w prawie każdym, nawet najbardziej tandetnym skrypcie stosuje się mechanizm szyfrowania haseł dzieki któremu nawet admin z dostepem do baz mysqla nie może znać haseł użytkowników ale jeżeli tego na revie nie ma to ja migiem kasuję tam konto. (tak swoją drogą gdyby tego mechanizmu nie było byłbym dużo dużo ostrożniejszy co do zakładania kont na forach i portalach różnego typu)
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 30 Lipiec 10, 15:43   

Vabigoon napisał/a:
eee jakie podanie hasła. na każdym szanującym się forum i w prawie każdym, nawet najbardziej tandetnym skrypcie stosuje się mechanizm szyfrowania haseł dzieki któremu nawet admin z dostepem do baz mysqla nie może znać haseł użytkowników ale jeżeli tego na revie nie ma to ja migiem kasuję tam konto. (tak swoją drogą gdyby tego mechanizmu nie było byłbym dużo dużo ostrożniejszy co do zakładania kont na forach i portalach różnego typu)

jej, np. gdy skrypt na tym nowym forum Vall mi nie przypomniał hasła, to Darek mi zmienił ręcznie. Tak samo ktoś może poprosić o coś podobnego Vulpa.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Vabigoon 
Powoli się wkręca
Howgh!



Wiek: 31
Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 866
Kontakt:
Wysłany: 30 Lipiec 10, 16:03   

jej to Vulpi nawet myśli nie umie formułować jej...
 
     
kurnik3478 
Bug Catcher
Gary z Alabasti!



Wiek: 31
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 371
Kontakt:
Wysłany: 30 Lipiec 10, 19:00   

Gadu-Gadu rozdaje startery po 5zl na start!

gdyby tak każdy wypełnił u nich ankietę spłacili byśmy Poke-mana

Tam się tylko podaje dane do paczki i tyle ;)

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.