POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
22 Maj 12, 18:21
Zapisy
Autor Wiadomość
Sigma 25 
Pewnie nie zna PokeMana
Sigma Mizaki

Kontakt:
Wysłany: 19 Lipiec 10, 08:21   

Rezygnuje z Gry u Ciebie, ponieważ mi jej nie założyłeś przez tydzień.

Sygnatura użytkownika
Zapraszam na jeden z najlepszych PBF'ów na polskiej pokescenie. Kolejny rozdział - Holiday Temptation.

Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię

Kontakt:
Wysłany: 19 Lipiec 10, 15:19   

Przepraszam, po prostu:
1. Nie miałem czasu.
2. Przeraził mnie twój zapis, nie poradziłbym sobie.

:(

Jeszcze 2 miejsca!

Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!

Kontakt:
Wysłany: 19 Lipiec 10, 19:35   

Kolo, nie wiem czy tego nie zauważyłeś, ale :

1. QuerryPass, do ciebie, także się zapisał.
2. Teksty "nie podołam", wykorzystywałem, aby dać graczy Byakowi, bo miał żałobę kiedyś tam.

A więc sorry, że tu piszę, ale coś mi się tu nie zgadza.

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7

Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię

Kontakt:
Wysłany: 21 Lipiec 10, 10:06   

@Afil: Może masz rację, może jestem złym MG.... jak na razie....

No to mam tylko jedną prośbę do userów. Pomóżcie poxerowi, zapiszcie się...

RaV 
Gapa, gubi PokeBalle

Wysłany: 5 Sierpień 10, 13:08   

Imię, nazwisko, pseudonim: Alex Anderson
Wygląd zewnętrzny: Dosyć wysoki, chudy. Na jego nosie wiecznie spoczywają nieco przekrzywione okulary. cała reszta nie wyróżnia się z tłumu.
Charakter: Typowy mól książkowy. Straszny z niego cherlak, ale ze swoją wiedzą mógłby wykładać na uniwersytecie. Zamknięty w sobie, nie lubi opowiadać o swoich uczuciach. Jest nieco bojaźliwy, acz jeśli coś sobie ubzdura to uparcie do tego dąży. W dodatku lubi okropnie koloryzować.
Region: Johto
Miasto: Cherrygrove City
Starter: Bronzor
Zawód: trener, łowca skarbów
Historia: Wychował się w Kanto w Pewter City. Od małego berbecia interesował się ziemią i wszystkim co z nią związane. Całe dnie spędzał na robieniu dziecięcych "eksperymentów" ze skałami w roli głównej. Kiedy nauczył się czytać, non stop siedział z nosem w książkach w miejscowej bibliotece. Dostał nawet symboliczną kartę stałego klienta. Rodzice stawali na głowie, żeby odciągnąć go od głupot. Z dużym trudem udało im się to, ale tylko na kilka lat. Gdy Thomas miał 14 lat i wierzył we wszystkie plany swoich rodziców, dziadek, którego nigdy w życiu nie spotkał odwiedził rodzinkę. Na początku wydał się starym, zgrzybiałym dziadem, lecz, jak to zwykle bywa okazało się zupełnie inaczej. Frank pracował przez 30 lat jako górnik w Sinnoh. Thomas wpadł w ekstazę. Całe dnie spędzał z dziadkiem, słuchając o cudach, jakie widział pod ziemią. Krótka wizyta dziadziuśia przeciągnęła się o 2 lata. Niedawno dał wnukowi mapę, która prowadziła do jak twierdził zaginionej, starożytnej świątyni czegośtam znajdującej się w Johto. Thomas skontaktował się z prof. Elmem i dowiedział się, że opowiastka starego człowieka jest prawdą. Umówił się na wizytę w siedzibie profesora i niezwłocznie wyruszył do sąsiedniego regionu, nie zważając na sprzeciwy bliskich.
Towarzystwo: Jakaś niebrzydka kobitka
Ekwipunek: Lasso, prócz tego standard
Prośby specjalne: nie zwracaj uwagi na moje wcześniejsze posty( byłem mały i gópi)

Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię

Kontakt:
Wysłany: 5 Sierpień 10, 21:40   

Zaginiona starożytna świątynia czegośtam? Znam ten tekst. Co nie, GoldFan? :)

Zapis jest pięknie zrobiony, ale zastanawia mnie jedno. Czemu postać ma na imię Alex a w historii to Thomas? O_o (u emachela tak samo gafę popełniłeś.)

No ale dobra, PRZYJĘTY.
Gra jutro.

kuba111
Pewnie nie zna PokeMana

Wysłany: 6 Sierpień 10, 16:27   

Damian Ostrowski
Mężczuzna
10
http://pokesho.com/img_chara/game2/i_dazuru.gif
Damian jest miłym choć wiecznie zamyślonym chłopakem który kocha pokemony.
Sinnoh
Snowpoint
Torchic
Kordynator, hobby : szkicowanie pokemonów
Obudziłem się dzisiaj jak jeszcze nigdy.W końcu dzisiaj dostane mojego pierwszego pokemona.
Juchu nareszcie nadszedł ten dzień - myślę sobie - nareszcie dontanę pierwszego pokemona od taty. Kiedy skończyłem rozmyślać wyskoczyłem z łóżka, ubrałem się szybko i zbiegłem na dół.
Tam zobaczyłem mame ktora poprosiła mnie o zrobienie zakupów. Oczywiście się zgodziłem i pobiegłem do sklepu żeby zrobić zakupy. Po drodze do sklepu zobaczyłem pięknego starlyego. Po chwili przyglądania się postanowiłem go naszkicować. Skończyłem na sekunde przed tym jak odleciał.
Gdy już schowałem szkicownik stałem w miejscu i rozmyślałem nad tym gdzie poleciał. po 10 minutach ruszyłem dalej. Po zrobieniu zakupów szybko wróciłem do domu gdzie czekał na mnie tata z torchicem, pokedexem, i 5 pokebalami. spakowałem je do plecaka i szybko wyruszylem w droge z uśmiechem na ustach i torchickiem na ramieniu.
Towarzystwo: Brak
Plecak:
Pokedex
Pokecz
5x pokepal
Lekarstwa
1000$
10x Puszka z karmą dla pokemonów
Śpiwór
Namiot
5x kanapki
Szkicownik

Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię

Kontakt:
Wysłany: 6 Sierpień 10, 18:41   

Wybacz, ale ten zapis to kicz. Mógłbyś wymyślić coś porządnego, a nie "pierwszy dzień jako trener poków". Odrzucony

17ALIENO17
Pewnie nie zna PokeMana

Kontakt:
Wysłany: 27 Sierpień 10, 20:25   

Imię, nazwisko,
pseudonim:

Allan Kusso
Wygląd
zewnętrzny :
[URL=pokesho.com/img_chara/game2/i_sebun.gif]pokesho.com/img_chara/game2/i_sebun.gif[/url]
Charakter :
pozytywny xd, realista, rozsądny obiektywny manipulista
Region :
Johto
Miasto :
New Bark
Starter : Totodile
Zawód :
trener
Zawód dodatkowy :
ranger (honorowy xd. zdobyty po drodze)
Historia :
Już od dawna chciałem zostać trenerem lecz rodzice mówili że będę mógł wyruszyć w podróż z pokemonami dopiero gdy mój Toto wyewoluuje.NIEMOŻLIWE!! Jedyną osobą mającą pokemona w tym malutkim miasteczku była moja przyjaciółka -Willow. Jej pokiem była Meril a mój Totodile nie chciał z nią walczyć. Jedynym treningiem było strzelanie do kamyków. Więc w końcu wymyśliłem! Porozmawiałem z rodzicami i pozwolili mi wyrószyć jesli pójdę z kimś. Jedyną opcją było błaganie o pomoc Will.Do Will w te pędy-pomyślałem(xD)! Nie zdziwiła ją moja prośba i się zgodziła. Razem poszliśmy do Martu i kupiliśmy po 10 Pokaballi. Wruciliśmy jeszcze do mnie po Beries mojej mamy (x20 na głowe) zapakowałem do plecaka jeszcze 5 chlebów, 30 litrów smalcu, 55l keczupu i 7 dorodnych szynek xd.
-Nie zapomniałeś o czymś Al?- zapytała Will.
-Jeśli Ci o dex i gear to nie.Dex mam w tylnej kieszeni i mi się on strasznie wrzyna, a gear mam w prawej skarpetce.-odpowiedziałem.
-No to możemy już iść.
-Jesli masz wszystko co chciałaś zabrać ze sobą to tak
-Mam wszystko
-No to lechmy...
Towarzystwo :
Willow i napotkany po drodze koleś, który zakochuje się w Will
ekwipunek :
podstawowy +NDS, fon, Mp4
Prośby specjalne : koleś napotkany po drodze to trener i się do nas przyłącza ale gdy widzi mnie i Will robi mi afere i odchodzi z my team
jestem elastyczny i mogę trochę zmienić jeśli cos jest nie tak

Sygnatura użytkownika
jestem na opera mini d*-*b

Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię

Kontakt:
Wysłany: 28 Sierpień 10, 11:44   

Niet, zapis fatalny.

Odrzucony