POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: tt22
19 Maj 13, 09:52
Poke-Mania online
Autor Wiadomość
Kojot 
Nosi czapkę Asha
Rumble in the Jungle



Wiek: 27
Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1448
Skąd: Bandle City
Wysłany: 8 Lipiec 10, 21:01   

Cytat:
Pytanie zasadnicze, po co je robić...


Po to żeby m.in się nauczyć.
A jakby nikt tak nie robił to nie było by PC, Pokeserwisu, Serebii, Youtube itd, etc, itp.

Też niby na początek byłem napalony żeby zrobić jakieś forum "porządne" o tematyce Beyblade, ale niechciało mi się już nawet skończyć Theme. (Cholernie długo ten Theme robię już zaniedługo minie rok. :< )
 
     
Maron 
Nosi czapkę Asha
Były mod



Wiek: 28
Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1134
Skąd: Zza biurka
Kontakt:
Wysłany: 9 Lipiec 10, 10:18   

Nieźle wam idzie
na stronie napisał/a:
Najwięcej użytkowników 11 było obecnych Czw 9:56, 08 Lip 2010
Zarejestrowani Użytkownicy: Brak

Sygnatura użytkownika
Turnieje Pokemon:
1 miejsce RSE 50, 1 miejsce FRLG 30
2 miejsce RSE 50,
3 miejsce RSE 50,


 
     
Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię



Wiek: 26
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1641
Kontakt:
Wysłany: 9 Lipiec 10, 16:29   

Lol? Kolejny błąd bazy danych... >.<
 
     
Inaka 
Myśli, że jest PRO
SnazzyShipper



Wiek: 27
Dołączyła: 05 Lis 2008
Posty: 1793
Skąd: Stettin an der Oder
Kontakt:
Wysłany: 12 Lipiec 10, 17:03   

Komentarze na czerwono :* I sorki, jak nie można zrozumieć, ale starałam się wyrażać tak jak mi najłatwiej...
Jakiś debil napisał/a:

http://www.pokemaniaonline.fora.pl/ BUAHA?! Fora.pl? Nie rozśmieszaj mnie, widziałam chyba tylko dwa czy trzy fora, które były zrobione na tym badziewu i były przyjemne w widoku (i w bytowaniu)

Poke-mania Online - Strona pokemon pbf (Od kiedy na fora.pl można zrobić stronę? A (beznadziejne) PBFy już dawno przejadły się ludziom, w szczególności PokeManowi (pozdro :D )), stworzyłem ja z moim kolegą (Z kolegą zawsze raźniej, nieprawdaż? A potem się okazuje, że tylko on harował, a myśmy sobie leniuchowali :) ) i liczymy, że krąg zainteresowania się zwiększy.(I się przeliczacie. Rzadko kiedy jest tak, że ludzie spełniają wasze nadzieje i odwiedzają wasze fora, ba, nawet zostają nawet na dłużej...) Zapraszamy wszystkich chętnych do rejestrowania. Nein, danke... Nie po takim opisie :)

Strona oferuje: Ile za to bierzecie? xD
-Miła administrację Każdy tak pisze i potem wychodzi administracja w stylu pana M. lub vulpiego xD
-Fajną grę Jak taką, że MG pisze jednolinijkowe posty, to nie dziękuję, obejdę się bez niej... Aha, i raczej mało ludzi idzie na gry, w których są jakieś wymyślone miejscowości i brak tych dobrze znanych z gier (Buuu, ja kceeem Veilstone :( )
-Zróżnicowanie gry A co to znaczy? :D
-Szybkie odpisywanie Nie uwierzę... I myślicie, ze ludzie na coś takiego pójdą? Lepiej poczekać na odpis trochę czasu (nawet kilka dni), ale mieć odpis, który będzie ideałem...
-Wysoki poziom Buahahaha...

W każdym razie... Może się tam zarejestruję, ale nie w celach PBFowych, bo ten mnie tam odstrasza...
EDIT: Po jednym napisanym przeze mnie poście... Forum mnie dobiło...

Sygnatura użytkownika
Cytat:
Ja się zastanawiam ValadiN. Ty innych tak wyzywasz a nie dostajesz warnów;o Jesteś bogiem?:o ~ wypowiedź QuerryPassa

Cytat:
[Dzisiaj 11] Nexus DominLoL: co to ten cały legwan? czy jest to smaczne ]








Dziękuje wszystkim osobom na PC, za to, że są.
Dziękuję Nenlothowi - za super grę, której chyba nigdy nie zapomnę, rozmowy na GG oraz ogólnie za bycie xD
Dziękuję Dominowi - Nie wiem, kiedy odwzajemnię to Premium na dA, ale to było wspaniałe. Twoja gra również nie była zła, chociaż miała wzloty i upadki. No i pisz dalej *w* (będę cię nękać xD )
Dziękuję Blue/Belli - także za grę na PBF, która może nie była długa, ale fajnie się bawiłam xD
Dziękuję Poxerowi i Skejtowi - za rozmowy na GG, zaczepki na mordoksiążce, Poxowi dodatkowo za nocne wymiany SMS-ów (które poszły się bujać wraz z awarią telefonu [*]). Było super, dzięki ;w;
Dziękuję też innym osobom, których nie wymieniłam - niestety, jest limit znaków -_-
 
     
piec 
Pewnie nie zna PokeMana
Master of Disaster



Wiek: 29
Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 67
Skąd: ynawia
Wysłany: 13 Lipiec 10, 10:02   

OMFG, kolejne fora.pl, a ludzie dalej chcą się czuć fajni i powtarzają schemat wytykania każdego błędu, Lubię gofry. Ale w sumie dobrze, że są tego typu fora. Inaka i PokeMan mogą przynajmniej tutaj pokazać swoją wyższość intelektualną.

jakaś debilka napisał/a:
lub vulpiego
Póacz wydymanych przez vulpa ciąg dalszy?
j/w napisał/a:
MG pisze jednolinijkowe posty
Przyganiał kocioł garnkowi, a sam smolił?
 
     
.//Rah 
Bug Catcher
No kurna



Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 275
Wysłany: 14 Lipiec 10, 23:04   

DEBILIZM PO CHVJU, gdyby nie takie dzieci jak wy (pseudo-krytyków włączając) fora.pl to byłby dobry hosting pod forum a fora na nim nie byłyby wyśmiewane ze względu na samą domenę. Niestety jedno i drugie poszło w niepamięć a winić można tylko waszych rodziców, którzy kupili wam internet już na pierwszą komunię.

Sygnatura użytkownika

 
     
piec 
Pewnie nie zna PokeMana
Master of Disaster



Wiek: 29
Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 67
Skąd: ynawia
Wysłany: 15 Lipiec 10, 09:36   

Rahuene napisał/a:
DEBILIZM PO CHVJU, gdyby nie takie dzieci jak wy (pseudo-krytyków włączając) fora.pl to byłby dobry hosting pod forum a fora na nim nie byłyby wyśmiewane ze względu na samą domenę. Niestety jedno i drugie poszło w niepamięć a winić można tylko waszych rodziców, którzy kupili wam internet już na pierwszą komunię.
Dobrze prawisz, ale nie nazywajmy szamba perfumerią. Fora to syf i tu nie ma co się rozpowiadać. Ogólnie darmowce są syfiaste.
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 16 Lipiec 10, 11:10   

Kojot napisał/a:
Po to żeby m.in się nauczyć.

Zaiste, lepiej by było, gdyby pewne osoby nigdy w przeszłości nie założyły strony/forum.

Kojot napisał/a:
A jakby nikt tak nie robił to nie było by PC, Pokeserwisu, Serebii, Youtube itd, etc, itp.

Zrobili by, ludzie bardziej kompetentni.

Cytat:
Też niby na początek byłem napalony żeby zrobić jakieś forum "porządne" o tematyce Beyblade, ale niechciało mi się już nawet skończyć Theme. (Cholernie długo ten Theme robię już zaniedługo minie rok. :< )

Najlepiej, zrobić o tym stronę, samo forum, to nie to.

piec napisał/a:
Fora to syf i tu nie ma co się rozpowiadać. Ogólnie darmowce są syfiaste.

Oczywiście...
http://www.telenowele.fora.pl/ , http://www.bloggers.fora.pl/ , http://www.leki.fora.pl/ Są fora dobre...które zajmują się jakąś niszą, złe są kolejne megaPokePBFy, czy sztuki dla niej samej, czyli fora tylko po to, aby admin miał zaciesz, że jest adminem w g**nie.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
piec 
Pewnie nie zna PokeMana
Master of Disaster



Wiek: 29
Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 67
Skąd: ynawia
Wysłany: 16 Lipiec 10, 12:44   

Wytłumacz mi, co dobrego w tych forach, bo dla mnie wyglądają jak gówno. Do tego bez przerwy wyskakujące reklamy, padające serwery. Dziwię się, że nie dałeś linku do PokeRanga, jako wzór idealnego forum na forach.
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 16 Lipiec 10, 13:36   

piec napisał/a:
Wytłumacz mi, co dobrego w tych forach, bo dla mnie wyglądają jak gówno.

Wydaje mi się, że oceniasz je przez pryzmat tematyki, a to nie o to chodzi. Chodzi o to, że na "darmowcu" jak to nazywasz, można zrobić dobre forum, z dobrą merytoryczną zawartością np. te o telenowelach, nie oceniać tematu, ale organizację forum. Widać, że nie trzeba nie wiadomo czego ( domena, serwer płatny itp. ), aby stworzyć coś wartościowego. Nie wspominając, że było mnóstwo for na PPS, na płatnych serwach, które poupadały i obecnie nie ma z nich absolutnie nic - oprócz kopii na WA i wiedzy ustnej wśród starych fanów - , a taki co powstawały nawet kilka lat temu na fora.pl, nadal są, czasami zaspamione przez roboty, ale są, przetrwały. Ot, jeden z + darmowca fora.pl

piec napisał/a:
padające serwery.

Właśnie piszę, że takie fora lepiej się zachowały, niż takie co były na płatnych serwerach w przeszłości.

piec napisał/a:
Dziwię się, że nie dałeś linku do PokeRanga, jako wzór idealnego forum na forach.

To dziw się dalej. Nie, nie jest idealne, bo idealne są te które wyżej podałem.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.