POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: tt22
28 Grudzień 13, 19:52
PokeUltima!
Autor Wiadomość
Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię

Kontakt:
Wysłany: 30 Czerwiec 10, 11:14   PokeUltima!

Nudzi cię Revival i tyrania Vulpa?
Nie chcesz przesiadywać na innych forach?
WSTĄP TUTAJ! NA POKEULTIMĘ!
Forum obiecuje:
- Ciekawe rozmowy,
- Pomoc 24/h
- Gry Online,
- i wiele innych!

Nawet jeśli nie masz ochoty, nie bądź wiśnia! Odwiedź forum!
Ostatnio zmieniony przez Poxer 30 Czerwiec 10, 12:16, w całości zmieniany 1 raz  

Legends 
Powoli się wkręca
5th gen forever...

Kontakt:
Wysłany: 30 Czerwiec 10, 11:56   Re: PokeUltima!

poxer napisał/a:
- Wkrótce PlayByForum,

Jak ja Cię bardzo proszę - masz ładną oprawę graficzną, to chociaż nie schodź na dół kompromitując się dodawaniem 2134387 malutkiego PBFa na PPSie. Wykorzystaj to co już umiesz, żeby zrobić kulturalnego popla sprzed dwóch lat, kiedy to pojęcie "PBF" było nieznane, a panowały jeszcze ciekawsze tematy niż dziś. Bo szkoda takiej szaty graficznej na długaśne sygny z poksami i itemami.

Moja mina, gdy zobaczyłem ten podpunkt.

Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię

Kontakt:
Wysłany: 30 Czerwiec 10, 12:16   

W sumie... to masz rację, Legendsiu. Nie będzie PBF'a! :sliniak:

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 30 Czerwiec 10, 12:37   

poxer napisał/a:
Nudzi cię Revival

Nie, poza tym jest jeszcze PC, PBC itp.

poxer napisał/a:
tyrania Vulp

wiesz, demokracja to najgorszy ustrój, ja też gdybym miał Reva byłbym dyktatorem, tylko inaczej postępował

poxer napisał/a:
Nie chcesz przesiadywać na innych forach?

Dziwię Cię, chcę :(

poxer napisał/a:
Forum obiecuje:

yeach

poxer napisał/a:
Ciekawe rozmowy,

tak oryginalne jak http://pokeultima.pl/thread-31-post-50.html#pid50

poxer napisał/a:
- Pomoc 24/h

wstanę jutro o 4 rano, wejdę na Ultimę i zobaczymy :vabi:

poxer napisał/a:
Gry Online,

I tak jak, nowe NK, wymagacie wyrażania zgody na bezpłatne wykorzystanie avka usera, do tych gier ? :D

poxer napisał/a:
Nawet jeśli nie masz ochoty, nie bądź wiśnia! Odwiedź forum!

tak, weszłem, i raczej ponownie nie wejdę

poxer napisał/a:
W sumie... to masz rację, Legendsiu. Nie będzie PBF'a! :sliniak:

Strasznie żeś podatny na uwagi...reklamuję się, coś gotoego, co już powstało i ma w miarę zaplanowany rozwój. Ale...

Co ja myślę, to wiadomo z poprzednich topiców gdzie reklamowano podobne do tego, twory., nie mam czasu wypisywać tego wszystkiego ponownie.

Ratuje Cię jeszcze sympatyczne to http://pokeultima.pl/thread-27-post-40.html#pid40 ale to za mało, i nawet jak zrobisz kolejne tematy poprawiające moją słabnącą popularność, to niestety, ale zdania nie zmienię o forum, bo aż tak kumoterski i przekupny, jeszcze nie jestem...ale w przyszłości...

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię

Kontakt:
Wysłany: 30 Czerwiec 10, 12:41   

Eh... po prostu jestem nowy w branży forumowej i się nie znam.
I Leg otworzył mi oczy, ponieważ nie chcę skończyć jak PBC. Bo tamto upadło.

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 30 Czerwiec 10, 12:56   

poxer napisał/a:
po prostu jestem nowy w branży forumowej

czyżby ?
http://pokecollect.net.pl...highlight=#8194
http://pokecollect.net.pl...highlight=#9836
http://pokecollect.net.pl...ighlight=#13081
http://pokecollect.net.pl...ighlight=#13128
zapewne miałeś więcej, ale nie mam głowy więcej szukać

poxer napisał/a:
ponieważ nie chcę skończyć jak PBC. Bo tamto upadło.

nie upadło, zaloguj się tam, i zobacz że ponownie PBFują i się podniecają jakimiś iwentami < xD ot, forum dla niewymagających, ale jednak żyje

Sygnatura użytkownika

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię

Kontakt:
Wysłany: 30 Czerwiec 10, 14:30   

TFU!

1. Pierwowzór PokeUltimy.pl
2. Na Hacka bo mi tu zakazali pisać,
3. Wilk mnie namówił :<
4. Tamto samo.

.//Rah 
Bug Catcher
No kurna

Wysłany: 30 Czerwiec 10, 22:17   Re: PokeUltima!

Legends napisał/a:
poxer napisał/a:
- Wkrótce PlayByForum,

Jak ja Cię bardzo proszę - masz ładną oprawę graficzną, to chociaż nie schodź na dół kompromitując się dodawaniem 2134387 malutkiego PBFa na PPSie. Wykorzystaj to co już umiesz, żeby zrobić kulturalnego popla sprzed dwóch lat, kiedy to pojęcie "PBF" było nieznane, a panowały jeszcze ciekawsze tematy niż dziś. Bo szkoda takiej szaty graficznej na długaśne sygny z poksami i itemami.

Moja mina, gdy zobaczyłem ten podpunkt.

Nie rozumiem. Przecież już dawno dawno temu na poplu bodajże Trawek z Sachim zrobili Raikiri PBF opierający się na Naruto.

Sygnatura użytkownika

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 1 Lipiec 10, 06:42   

Cytat:
1. Pierwowzór PokeUltimy.pl

Zabawne będzie, kiedy za kilka miesięcy, założysz coś nowego i tym razem TEN topic będzie przez Ciebie nazwany "pierwowzór ( tutaj wstaw nazwę, nowego forum które będzie czerpało z PokeUltima.pl i będzie załozone na nowej bazie ) ".

poxer napisał/a:
Wilk mnie namówił :<

trza było [ BEEP !] nie słuchać

Rahuene napisał/a:
Nie rozumiem. Przecież już dawno dawno temu na poplu bodajże Trawek z Sachim zrobili Raikiri PBF opierający się na Naruto.

Nie pamiętam, za to pamiętam to, że PBF na obecnej bazie PoPLa musiał powstać po 12 marca 2008 bo: http://pokemonpl.net/pbf-t2378.0.html
BTW z posta TD w tym temacie, dowiadujemy się, że już w grudniu 2007 Vulpi chciał podłączyć Xipoga do Vall...czyli plany były już dawniej, niż sierpień 2008 kiedy, to realnie nastąpiło...

Sygnatura użytkownika

Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię

Kontakt:
Wysłany: 1 Lipiec 10, 12:18   

Ale w sumie, niewinny PBF'ik nic nie zmieni. Jak w przypadku takiego o PC. Tylko liczba userów nieznacznie zmaleje lub wzrośnie. ^^