POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
24 Styczeń 17, 20:49
Sranie on Kibel #1
Autor Wiadomość
emachel 
Gapa, gubi PokeBalle
aria on the planetes

Kontakt:
Wysłany: 29 Czerwiec 10, 12:41   Sranie on Kibel #1

Dawno temu był sobie wielki las. W tym lesie beztrosko chadzały sobie włochate szynszyle i zjedały wielkie różowe krowy z nadzieniem karmelowym. O tak, w krainie tej wszyscy żyli długo i szczęśliwie. Farmerzy hot-dogów dostawali dopłaty z Unii, a arabscy pacyfiści palili na legalu marihuanę i inne dobrodziejstwa natury. Do czasu...

Oto jest! W końcu! Po wielu miesiącach oczekiwania, jest już odpowiedź na Roa! Vulpi i Listva mogą się schować ze wstydu i może w końcu zrozumieją, że od początku byli tylko marną parodią nas - nas, czyli SoKu... Więcej w samym podkaście, który tym razem (bo tak naprawdę to nie jest pierwszy odcinek, tylko pierwszy, który nagraliśmy) dotyczyć będzie głównie naboru na revie i czegoś o wiele bardziej aktualnego - wrażeń z OTP. No to zapraszamy do słuchania...42 minuty;]

http://firegon.wrzuta.pl/audio/9KJTSiDJUGW/sok_1

Oczywiście mnóstwo błędów i SOK został zrobiony na spontanie. Postaramy się lepiej w następnych częściach.

PS Jakby co, to tylko kopia tematu z Revivala, ale wypowiadajcie się tutaj, bo mam tu łatwiejszy dostęp. Możecie też dodawać o czym byście chcieli usłyszeć w kolejnym SoKu.

Sygnatura użytkownika

Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię

Kontakt:
Wysłany: 29 Czerwiec 10, 12:43   

Wiesz co? Musisz to wrzucać na PC, gdzie praktycznie połowa PPS'u nie wie co się dzieje na Revie? xD

SOK wyszedł bardzo fajnie, ale jak się Leg przyczepił:

- Za mało konkretów,
- Za dużo przerw,
Masz gorszy mikrofon od kolegi Firegona xD

Legends 
Powoli się wkręca
5th gen forever...

Kontakt:
Wysłany: 29 Czerwiec 10, 12:44   

+ Podkast bez vulpa!!! : O
+ Pojazd po Raahalu :D
+ Zarabista muzyka.

- Brak pojazdu po piforze : (
- Za dużo jęków i pieprzenia od rzeczy.
- Za dużo pieprzenia o pizzy :<.
- Za dużo pieprzenia o naborze : [.
- Nie puściliście "Repriiiiiiiiiiiiiiiint" :[ .
- Nierówne mikrofony. Wyrównajcie, bo takto musze sie bawić głośnikami.

firegon 
Pewnie nie zna PokeMana
Unfaithful Virgin's

Kontakt:
Wysłany: 29 Czerwiec 10, 13:13   

poxer napisał/a:
Masz gorszy mikrofon od kolegi Firegona xD

W końcu ktoś to zauważył
Wszyscy myślą, że mam gorszy, a tak naprawdę nagrany został ciszej
Muszę nad tym popracować

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 30 Czerwiec 10, 13:35   

pominę milczeniem, że Maron, przesunął topic z działu o PPS, tutaj. No cóż, chyba wiem dlaczego, więc już zostawmy to.

emachel napisał/a:
Vulpi i Listva mogą się schować ze wstydu i może w końcu zrozumieją, że od początku byli tylko marną parodią nas - nas, czyli SoKu..

Nie mogli być, bo Was wtedy jeszcze nie słyszeli

poxer napisał/a:
Musisz to wrzucać na PC, gdzie praktycznie połowa PPS'u nie wie co się dzieje na Revie? xD

Chciałeś napisać, że połowa PC nie wie i nie chce

Legends napisał/a:
+ Podkast bez vulpa!!! : O

Czy ja wiem...obaj ( e i v ) zaczynają być do siebie podobni - choćby obaj wystrychnęli mnie na dudka, z tym że ten czerwony rok temu, a ten naśladujący, dopiero kilka dni temu - poza tym, Fajergon ma bardzo listfofy głos, podobnie Emejczel do Vulpa. Emejczel przypomina głosem Tomasza Lorka co pracuje w Polsacie przy sporcie.

Cytat:

nalezy się, wozi się jak nie wiem co, tylko dlatego chyba, że ma tego Pomocnika

Cytat:
+ Zarabista muzyka.

i agree you

Legends napisał/a:
Za dużo pieprzenia o pizzy :<.

zamiast o niej gadać, trza było ją zjeść tzn. zamówić sobie :sliniak: i przy okazji słuchaczom, bo mi zrobiliście smaka i zapewne ni tylko mi

No cóż, fajny nowy kontent stanowiący ciekawą alternatywę...żeby tak pokestrony zaczęły ze sobą konkurować, jak teraz 2 podkasty...

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

Vabigoon 
Powoli się wkręca
Howgh!

Kontakt:
Wysłany: 30 Czerwiec 10, 14:56   

Podcast tragiczny, nie da się go słuchać. Najlepiej po prostu zwińcie interesik, przeproście wszystkich za tak kretyńską inicjatywę i idźcie spać -_-

firegon 
Pewnie nie zna PokeMana
Unfaithful Virgin's

Kontakt:
Wysłany: 30 Czerwiec 10, 17:16   

Vabigoon napisał/a:
Podcast tragiczny, nie da się go słuchać. Najlepiej po prostu zwińcie interesik, przeproście wszystkich za tak kretyńską inicjatywę i idźcie spać -_-

Ok, mogę cię przeprosić, że byłeś zmuszony tego słuchać. Też mi się niezbyt podobał. Niestety dla mnie krytyka napisana przez jakiegoś usera ląduje na ostatnim miejscu, więc zamiast pisać o naszym końcu powiedziałbyś co DOKŁADNIE ci się nie podoba. Ewentualnie idź spać -_-

berry napisał/a:
Legends napisał/a:

Aż tak zazdrościsz mu tego pomocnika?

A wiesz przynajmniej w jaki sposób go zdobył?

PokeMan napisał/a:
...żeby tak pokestrony zaczęły ze sobą konkurować, jak teraz 2 podkasty...

Dooobre;o Muszę nad tym pomyśleć

Vabigoon 
Powoli się wkręca
Howgh!

Kontakt:
Wysłany: 30 Czerwiec 10, 21:17   

firegon napisał/a:
Vabigoon napisał/a:

Ok, mogę cię przeprosić, że byłeś zmuszony tego słuchać. Też mi się niezbyt podobał. Niestety dla mnie krytyka napisana przez jakiegoś usera ląduje na ostatnim miejscu, więc zamiast pisać o naszym końcu powiedziałbyś co DOKŁADNIE ci się nie podoba. Ewentualnie idź spać -_-

0. Podcast mi się nie podoba userku :chory:
1. Słaba jakość.
2. Poćwiczcie sposób mówienia.
3. Długość macie naprawdę wy-baną w kosmos! Tylko że liczy się jakość a nie ilość, czyli w tym przypadku długość.
4. Zaleci brakiem samokrytycyzmu, ale wypraszam sobie nazywanie mnie na Pokecollect "jakimś userem".
5. Roa słucha się dużo, dużo przyjemniej.

//jesli komus bardzo zalezy na rozmowie prawie na temat, która się tutaj toczyła:
http://pokecollect.net.pl/viewtopic.php?t=2815

.//Rah 
Bug Catcher
No kurna

Wysłany: 30 Czerwiec 10, 22:13   

Dla mnie to debilizm. Wiem, że w internecie jesteście prawie anonimowi to nadal jest to publiczne ośmieszanie się. Długi post aż się zmęczyłem O_o .

Sygnatura użytkownika

piec 
Pewnie nie zna PokeMana
Master of Disaster

Wysłany: 1 Lipiec 10, 15:11   

Hmm... Generalnie poza głosem firegona, który jest absolutnie jedwabisty do prowadzenia audycji et cetera to syf. Amatorszczyzna, jąkanie, zero oryginalności. W przypadku firegona jeszcze tego nie czuć, bo właściwie się nie odzywa, co wbrew pozorom jest plusem, ale emejszel dał całkowicie po bandzie, choćby ("nasz podkast będzie zarąbisty") plus kiepski, dziecinny głos.

PS Ja chcę flejmaaaaa