POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Conquest
23 Październik 15, 12:37
World Cup South Africa 2010
Autor Wiadomość
piecka21 
Powoli się wkręca



Dołączył: 28 Mar 2009
Posty: 550
Wysłany: 25 Czerwiec 10, 19:05   

ja jestem za tymi zespołami które są mało znane i maja szanse typu Ghana, Urugwaj, Paragwaj
te zespoły co tak dobrze grali Francuzi czy Włosi to porażka
 
     
Lexio 
Bug Catcher



Wiek: 28
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 280
Skąd: Krakow
Kontakt:
Wysłany: 25 Czerwiec 10, 19:08   

Albo hiszpania albo argentyna ale raczej jestem za argentyna

Sygnatura użytkownika
Pokemony gora!!!!!!!!!!!!!
 
     
Nenloth 
Szlachta Collectowa
Rycerz Wody



Wiek: 28
Dołączył: 10 Maj 2009
Posty: 4027
Skąd: Wratislavia
Kontakt:
Wysłany: 25 Czerwiec 10, 19:11   

A ja raczej jestem za tym, żebyś nauczył się pisać po polsku = duże litery, interpunkcja, fonty.

Sygnatura użytkownika








Korepetycje! Chemia, matematyka, języki obce (ANG, DEU). Pomogę w zadaniu, podszkolę. Tylko żebym był.

Podziękowania
Legends- za grę i za wszystkie pogaduszki na GG o Barcy, Yellowcardzie i innych głupotach; znalazłem brata, Blue- za grę i za wszelkie zwierzenia; jesteś moją studnią!, Inaka- za twój charakterek, którego wciąż nie rozumiem, a bardzo lubię, MG- za pomoce w MSach i Trade'y, Kojot- za uświadomienie mnie o pewnych rzeczach i chęci convertu, Byakurai- za skajpowanie i Karaoke, i długaśne gry, Afil- za avatary i grę i za randomowe rozmowy na Skajpie, Poxer, Kowalt, Szymbar, Maron- za grę u mnie było/jest bardzo miło, i wszelkim innym, którym się to należy, a ich tutaj nie wymieniłem.

POKECOLLECT FOREVER!
 
     
Vegon 
Gapa, gubi PokeBalle
Fan Messiego



Wiek: 25
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 214
Skąd: Z Kanto
Wysłany: 25 Czerwiec 10, 20:50   

Moim zdaniem finał będzie Argentyna-Hiszpania i Argentyna wygra!!!!!!!!!!!!!!

Sygnatura użytkownika

 
     
XaroX 
Bug Catcher
Rebecca Black LAW JU



Wiek: 27
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 324
Skąd: WHEEKEND
Kontakt:
Wysłany: 25 Czerwiec 10, 23:20   

uważam że czarnym koniem tych mistrzostw jest reprezentacja wuwuzeli, która daje się we znaki na każdym meczu, nawet na tych, w których nie uczestniczy.

a tak serio to Portugalia, wysoki poziom gry u nich mnie naprawdę zaskoczył i to miło.

Sygnatura użytkownika
 
     
Nenloth 
Szlachta Collectowa
Rycerz Wody



Wiek: 28
Dołączył: 10 Maj 2009
Posty: 4027
Skąd: Wratislavia
Kontakt:
Wysłany: 26 Czerwiec 10, 21:26   

"finał Argentyna-Hiszpania" Słodkie marzenia... Mecz byłby boski, ale pomyślmy realnie. Arg i Esp są w jednej "drabince", więc spotkają się najdalej w półfinale. Szkoda.

Sygnatura użytkownika








Korepetycje! Chemia, matematyka, języki obce (ANG, DEU). Pomogę w zadaniu, podszkolę. Tylko żebym był.

Podziękowania
Legends- za grę i za wszystkie pogaduszki na GG o Barcy, Yellowcardzie i innych głupotach; znalazłem brata, Blue- za grę i za wszelkie zwierzenia; jesteś moją studnią!, Inaka- za twój charakterek, którego wciąż nie rozumiem, a bardzo lubię, MG- za pomoce w MSach i Trade'y, Kojot- za uświadomienie mnie o pewnych rzeczach i chęci convertu, Byakurai- za skajpowanie i Karaoke, i długaśne gry, Afil- za avatary i grę i za randomowe rozmowy na Skajpie, Poxer, Kowalt, Szymbar, Maron- za grę u mnie było/jest bardzo miło, i wszelkim innym, którym się to należy, a ich tutaj nie wymieniłem.

POKECOLLECT FOREVER!
 
     
piec 
Pewnie nie zna PokeMana
Master of Disaster



Wiek: 29
Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 67
Skąd: ynawia
Wysłany: 27 Czerwiec 10, 11:25   

Zacznijmy od tego, że jestem zły. Z gry odpadły: Dania, Szwajcaria i Słowenia, czyli jedne z moich ulubionych drużyn. Sercem jestem przy Holandii, a także Ghanie i Urugwajowi (to mnie czeka dylemat za parę dni). Prorokuję Holendrom, niestety, porażkę z Brazylią w 1/4, kiepska drabinka.

Zdecydowanie ciekawsza jest druga drabinka, gdzie zapewne doczekamy się meczu Argentyna - Niemcy. Jestem, jak wymaga narodowość, za podopiecznymi ćpuna, ale Argentyna ma zasadę, że dobrze gra zazwyczaj tylko w fazie grupowej. Oby tym razem zniszczyli towarzystwo. Dalej mamy genialnie zapowiadający się mecz Portugalia - Hiszpania. W 1/8 finału brakuje mi tylko jednego: Zróżnicowanego stylu gry. Sorry, ale Portugalia - Hiszpania to jedno, a Hiszpania - Argentyna lepsze drugie. Nie mamy mieszanki stylów europejskiego i amerykańskiego, co w ćwierćfinałach powinno się zmienić.

Podsumowując. Liczę na świetną dalszą grę Ghany. Zapewne odpadną przy grze z Urugwajem, któremu życzę medalu. Największą nadzieję pokładam w Holandii, jednak drugą nadzieją jest Argentyna. Moje finałowe przewidywanie to Argentyna - Brazylia i sam nie wiem, kto wygra.
 
     
piecka21 
Powoli się wkręca



Dołączył: 28 Mar 2009
Posty: 550
Wysłany: 27 Czerwiec 10, 12:45   

oj Ghana mnie zaskakuje coraz bardziej oby tak dalej xD

Sygnatura użytkownika
Mistrz Gry - Inakuś


Płeć: Dziewczyna
Zdolność: Overgrow
Ataki: Tackle, Growl
Sp. Atak: GrassWhistle
Plecak: Kanapki, Pokedex, Pokegear, 4xPokeball


Płeć: Facet
Zdolność: Gluttony
Ataki: Scratch, Leer, Lick
Sp. Atak: Rain Dance
Towarzyszka:Lucy

Pokemony:
 
     
Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!



Wiek: 28
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 3223
Skąd: Ciechocinek
Kontakt:
Wysłany: 27 Czerwiec 10, 12:58   

Mówiłem !
Ghana pokazuję klasę !
Szkoda tylko, iż kondycyjnie zaczęli wymiękać w drugiej połowie dogrywki.... ale cóż, mają genialnego bramkarza ! I gdyby nie karny, to USA przegrałoby pewnie 1:0.
Ogółem gra Ghany jest dokładna, "powolna", ale za to skuteczna ! Niestety w ich grze znajduje się pewna luka.... gdy zdobywają bramkę cofają się do Defensywy, co mogliśmy zobaczyć, gdy grali z Niemcami. Wtedy jeden błąd i bramka gotowa.
Ale i tak trzymam za nich kciuki xP

Urugwaj !
Piękna gra, skuteczność. Kibicuję im, choć nie oglądałem za bardzo żadnego meczu.. ale gry będą grać z Ghaną.... będzie problem.

Paragwaj !
Tu zaskoczyła mnie prędkość z jaką wyprowadzają akcję, ale tutaj niestety jest tak samo jak z Urugwajem, ich meczę oglądam 3 po 3 _._

Ostatnio też zaskoczyła mnie Japonia, a meczem z Danią, awansowała jako czwarta reprezentacja, której będę kibicować :D

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7
 
     
piec 
Pewnie nie zna PokeMana
Master of Disaster



Wiek: 29
Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 67
Skąd: ynawia
Wysłany: 27 Czerwiec 10, 13:15   

Afil napisał/a:
Ogółem gra Ghany jest dokładna, "powolna", ale za to skuteczna!
Dokładnie. To, co mi się podoba w ich grze to właśnie precyzyjne, spokojne podania. Coś czego brakuje Polakom, którzy grają na pałę. Gdyby Ghańczycy mieli choć ciut więcej miejsca pod polem karnym, młóciliby wszystkich.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.