POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
30 Maj 12, 06:33
Luki czas uzupełnić...
Autor Wiadomość
Inaka 
Myśli, że jest PRO
SnazzyShipper



Wiek: 27
Dołączyła: 05 Lis 2008
Posty: 1793
Skąd: Stettin an der Oder
Kontakt:
Wysłany: 25 Czerwiec 10, 18:41   

PokeMan napisał/a:

Sam rób wypad =B . Dotychczasowe pomysły na nabory doprowadziły do czego doprowadziły...Poza tym, I TAK tych zgłoszeń NIE będzie dużo, mogę się założyć.

Ja myślę, że nie masz racji, Poke... Parę osób z poprzednich naborów, które się nie dostały, pewnie spróbują + może jeszcze parę nowych twarzy...
Aha, i do czego te nabory niby doprowadziły? Do tego, że jest tylko kila miejsc wolnych? A kto miał przewidzieć, że paru MG zapomni, co tutaj robią?

Sygnatura użytkownika
Cytat:
Ja się zastanawiam ValadiN. Ty innych tak wyzywasz a nie dostajesz warnów;o Jesteś bogiem?:o ~ wypowiedź QuerryPassa

Cytat:
[Dzisiaj 11] Nexus DominLoL: co to ten cały legwan? czy jest to smaczne ]








Dziękuje wszystkim osobom na PC, za to, że są.
Dziękuję Nenlothowi - za super grę, której chyba nigdy nie zapomnę, rozmowy na GG oraz ogólnie za bycie xD
Dziękuję Dominowi - Nie wiem, kiedy odwzajemnię to Premium na dA, ale to było wspaniałe. Twoja gra również nie była zła, chociaż miała wzloty i upadki. No i pisz dalej *w* (będę cię nękać xD )
Dziękuję Blue/Belli - także za grę na PBF, która może nie była długa, ale fajnie się bawiłam xD
Dziękuję Poxerowi i Skejtowi - za rozmowy na GG, zaczepki na mordoksiążce, Poxowi dodatkowo za nocne wymiany SMS-ów (które poszły się bujać wraz z awarią telefonu [*]). Było super, dzięki ;w;
Dziękuję też innym osobom, których nie wymieniłam - niestety, jest limit znaków -_-
Ostatnio zmieniony przez Inaka 25 Czerwiec 10, 18:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
paqo 
Powoli się wkręca


Wiek: 33
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 758
Kontakt:
Wysłany: 25 Czerwiec 10, 18:43   

Cytat:
Wypad, Poke. Nie przyjmiemy "radoslaw216873", tylko ludzie którzy coś potrafią : [. A chętnych jest na wakacje multum, także grubo nie masz racji. Lepsza dobra garstka, niż drugie PBC.


Nie pisz nic o PBC dyskutujac z PokeManem, bo on ubostwia to forum i jego admina. Według niego Mystic, czy jakmutam świetnie promuje to forum.

Co do naboru, to popieram ludzi znajacych sie na PBFie: nie zmieniajmy wymagan, trzymajmy jednak jakis poziom.

Sygnatura użytkownika



Cytat:
Drogie bravo!

Mam na imię Aga i mam 12 lat. Pisze do was ponieważ mam ogromny problem. W naszej klasie są już tylko dwie dziewice( tzn. ja i nasza nauczycielka), postanowiłam więc , że nie mogę stracić dziewictwa ostatnia zwłaszcza , że za trzy tygodnie nasza nauczycielka(31lat) wychodzi za mąż i pewnie to zrobi.Chciałam zrobić to z Mariuszem najprzystojniejszym chłopakiem w naszej podstawówce, jednak on powiedział ,że dziewczyny mu nie w głowie bo chce zostać trenerem pokemonów:-/

Co mam zrobić żeby przekonać Mariusza do tego pierwszego razu, nie mogę przegrać z pokemonami bo to będzie wstyd na całą szkołę. POMOCY
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 25 Czerwiec 10, 19:01   

paqo napisał/a:
Nie pisz nic o PBC dyskutujac z PokeManem, bo on ubostwia to forum i jego admina. Według niego Mystic, czy jakmutam świetnie promuje to forum.

Nie, nie ubóstwiam CAŁEGO PBC, tylko sposób postępowania jego admina, w zakresie promocji forum, jego PR ( Public Reslations ) itd.

Inakuś napisał/a:
A kto miał przewidzieć, że paru MG zapomni, co tutaj robią?

Zawsze trzeba wkalkulować, że tylko 50 % planu się uda, tak jak robi się przy wydawaniu czasopism. Tutaj podobnie, przyjmując 4 mg, trzeba realnie zakładać, że pożytek będzie tylko z 2. Dlatego, np. przyjmowanie z naboru tylko 2 osób ( 1 realna wg. mojej teorii ) mija się z celem.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Byakurai 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Bear wants justice



Wiek: 27
Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 3250
Skąd: z Rudy Śląskiej
Wysłany: 25 Czerwiec 10, 19:21   

Może by też było, jakby ktoś chciał, u niektórych zwiększyć miejsce nawet o 1 osobę (Ja bym chętnie skorzystał)

Sygnatura użytkownika


*Had to be me. Someone else might have gotten it wrong*


Ich bin eine :zombie:
 
     
Vabigoon 
Powoli się wkręca
Howgh!



Wiek: 31
Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 866
Kontakt:
Wysłany: 26 Czerwiec 10, 14:28   

Cytat:
Nie, nie ubóstwiam CAŁEGO PBC, tylko sposób postępowania jego admina, w zakresie promocji forum, jego PR ( Public Reslations ) itd.


wiesz poke że prywatnie nic do ciebie nie mam... ale qrffa ;x jak można ubóstwiać sposób postępowania złodzieja, schizofrenika, zboczeńca i chama?

ps. pierwszy raz widzę na oczy wyraz Reslations -_-
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 26 Czerwiec 10, 20:07   

Vabigoon napisał/a:
jak można ubóstwiać sposób postępowania złodzieja, schizofrenika, zboczeńca i chama?

kurcze, niepotrzebnie uzyłem słowa jakie zaproponował paqo...może nie ubóstwiam, tylko podziwiam ? ...nie, to też źle nazwane...w każdym razie, podobają mi się jego niektóre pomysły...od zawsze, nie tylko odkąd mam tam kolorka, jbc

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.