POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: tt22
30 Grudzień 13, 16:38
Genialne zmiany.
Autor Wiadomość
Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!



Wiek: 28
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 3223
Skąd: Ciechocinek
Kontakt:
Wysłany: 30 Grudzień 13, 15:35   Genialne zmiany.

No więc, jeszcze do niedawna mieliśmy dość normalne forum, z pewnymi niedociągnięciami, które dało się przeżyć. Brak archiwum SB? Easy. Automatyczne odświeżanie się? Też nikt tak bardzo na to nie narzekał. Wiele rzeczy była, bo była, a jak ich nie było, to ludzie byli w stanie bez tego żyć, ale... i tak raz na jakiś czas ktoś narzekał. Jednakże, wyszło na to, że przyszedł Pan Obeznany Który Elegancko Musi Afiszować Nieodpowiedzialność. Czemu tak to napisałem? Bo w sumie to i prawda. Zniknął na trochę czasu i miał głęboko w poważaniu wiele rzeczy, kiedy wrócił pozmieniał i to wiele rzeczy, na dużą ilość z nich ludzie odezwali się z wielkim "NIE!". Czy to coś zmieniło? Nie, trzeba było się ciskać jak ryba wyjęta z wody, która usilnie skacze na ślepo mając nadzieję, że w końcu trafi na wodę. Tak jak na razie nie jest. Czemu? Wiele osób zapewne pamiętają fale w jakich napływały na nas "natarcia Pokemana". Na początku atak na wszystko co tworzyło grupę luźną i artystyczną na forum. Czyli FF'y, FA'y i wszelka twórczość fanowska była zła, a nie chcę mówić już tak na prawdę o tym, że uwielbiane przez niego filmy i anime odbiegają w kilku przypadkach, ale niekiedy bardzo znaczących od oryginału, który oczywiście, nie jest dla niego ważny, bo jest... POLSKIM Poke Fanem. Tutaj pozwolę sobie zacytować pierwszy lepszy słownik online:
Cytat:
znaczenia:
rzeczownik, rodzaj męski
(1.1) pot. zagorzały wielbiciel czegoś lub kogoś

I jeszcze Wikipedia mówi nam...

Potem fala, sam nie wiem czego. Kompletna zmiana nastawienia, offtop ok, a nawet chciał z samego PC zrobić żywy offtop, jak i nadal, żywe archiwum.

No i teraz to... coś. Otwieranie się na fandomy, między innymi Kucyków, kiedy to, wybaczcie jeśli coś przeoczyłem, ale ten fandom wymył się raczej z naszego grona. Usprawiedliwienie? Poke mówi, że to były prośby wobec niego... czy raczej... ogólne na forum.

Jednakże, wracając do tematu przewodniego, chciałbym omówić co się dzieje na forum z punktu widzenia użytkownika w przeciągu ostatnich 2 dni o ile kojarzę.
Pierwszego screena nie mam, gdyż wtedy nie wiedziałem, że czeka mnie aż taki ubaw z tego, co robi nasz Admin.

Godzina wczesna, przed 14, okazuje się, że forum nie działa, a tutaj komunikat:
Forum wraca o 11:30 (tutaj mogę się mylić, bo ja powiedziałem, nie miałem screena)

Na początku zmiana stylu, ciekawe, ale niedoczekane, nasz styl powrócił.



Znowu brak dostępu do forum, no, ale przynajmniej Twój Profil jest dobrze napisane. No i przy okazji wiem już kiedy forum wróci.



A nie, coś musiało się spierdolić...



No ładnie Poke... no ładnie... widzę, że wszystko w jak najlepszym porządku, więc wiedziałeś co robiłeś, jak dobrze się mylić, prawda? Szczególnie, że Raikowi wciskałeś kit, jaki wciskałeś, przy rozmowie, a propos archiwum SB. Pamiętasz?



Co to [kwa!] jest? To jest nasz SB? A gdzie klawisz odśwież? Muszę czekać, aż sam to zrobi? =.= No i jeszcze, w sprawie odświeżania, brak auto-logowania (Choć to może wina z mojej strony), ale za to jak powoli [kwa!] wszystko tutaj zaczęło pracować...



Ciekawe, null.



No i na koniec, że tak zacytuję pewnego osobnika;

I resztę się da dorobić, albo powrzucam jak coś.

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 30 Grudzień 13, 17:03   

Afil napisał/a:
No więc, jeszcze do niedawna mieliśmy dość normalne forum, z pewnymi niedociągnięciami, które dało się przeżyć.

To nadal jest normalne forum, z poprawionymi błędami i nowymi niedociągnięciami :D które da się przeżyć.

Afil napisał/a:
Zniknął na trochę czasu i miał głęboko w poważaniu wiele rzeczy, kiedy wrócił pozmieniał i to wiele rzeczy, na dużą ilość z nich ludzie odezwali się z wielkim "NIE!".

O jakim zniknięciu mowa ? Wiele rzeczy na które słyszałem "Nie" to nie wiem co, oświecisz mnie co takiego wymiernie widocznego robię oprócz ciągłych zmiany układu działów ?

Afil napisał/a:
Na początku atak na wszystko co tworzyło grupę luźną i artystyczną na forum. Czyli FF'y, FA'y i wszelka twórczość fanowska była zła, a nie chcę mówić już tak na prawdę o tym, że uwielbiane przez niego filmy i anime odbiegają w kilku przypadkach, ale niekiedy bardzo znaczących od oryginału, który oczywiście, nie jest dla niego ważny, bo jest... POLSKIM Poke Fanem. Tutaj pozwolę sobie zacytować pierwszy lepszy słownik online:

Przeczytaj sobie artykuł Shadiego w którym napisał, że na przestrzeni lat utworzyły się 2 grupy pokefanów na PPS - tacy obecnie ok. 20 letni jak Conquest, Daru, Ja, Ato, 4xIjestęgłup, itd. oraz tacy 15-18 letni jak Ty, Domin, Inaka.

Na styku tych 2 grup jest np. Shadi który już wyrósł z fanowskich "hack`ów" i robi inną, świetną robotę.

Jako fani, mamy inne doświadczenia, inne nastawienie które się tak bardzo różni od siebie.

Afil napisał/a:
nawet chciał z samego PC zrobić żywy offtop, jak i nadal, żywe archiwum.

Co to znaczy "żywe archiwum" ? Jakaś idiotyczna zbitka słów.

Afil napisał/a:
No i teraz to... coś. Otwieranie się na fandomy, między innymi Kucyków, kiedy to, wybaczcie jeśli coś przeoczyłem, ale ten fandom wymył się raczej z naszego grona. Usprawiedliwienie? Poke mówi, że to były prośby wobec niego... czy raczej... ogólne na forum.

Ale grono PC ma się POWIĘKSZAĆ o nowych ludzi, czyli np. fanów Kucyków. PC NIE BĘDZIE tylko dla starych bywalców, ale ma być też dla nowych.

Afil napisał/a:
czeka mnie aż taki ubaw z tego, co robi nasz Admin.

Tak, ubaw z tego, że się wziąłem do technicznej modernizacji forum. Oczywiście, najlepiej nic nie robić ?

Aj waj, nic nie robię to mnie pojeżdżasz. A jak coś już zrobiłem, to nadal źle ? Już powtarzałem, że wszystko jest winne to jaki mam nick, prawda ?

Afil napisał/a:
No ładnie Poke... no ładnie... widzę, że wszystko w jak najlepszym porządku, więc wiedziałeś co robiłeś, jak dobrze się mylić, prawda? Szczególnie, że Raikowi wciskałeś kit, jaki wciskałeś, przy rozmowie, a propos archiwum SB. Pamiętasz?

O co tu chodzi ? Nic tego nie rozumiem.

Afil napisał/a:
Co to [kwa!] jest? To jest nasz SB? A gdzie klawisz odśwież? Muszę czekać, aż sam to zrobi? =.= No i jeszcze, w sprawie odświeżania, brak auto-logowania (Choć to może wina z mojej strony), ale za to jak powoli [kwa!] wszystko tutaj zaczęło pracować...

LOL. SB działa teraz w trybie RZECZYWISTYM. Napiszesz i od razzu wszystkim widać. Magia.

A co z tym autologowaniem ? Mi działa.

W ogóle o co ten temat ? Czy ja gdzieś pisałem, że jak zamknę forum i po kilku godzinach otworzę, to będą hiper-duper widoczne zmiany ? Nie.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!



Wiek: 28
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 3223
Skąd: Ciechocinek
Kontakt:
Wysłany: 30 Grudzień 13, 17:16   

PokeMan napisał/a:
Afil napisał/a:
No więc, jeszcze do niedawna mieliśmy dość normalne forum, z pewnymi niedociągnięciami, które dało się przeżyć.

To nadal jest normalne forum, z poprawionymi błędami i nowymi niedociągnięciami :D które da się przeżyć.

Afil napisał/a:
Zniknął na trochę czasu i miał głęboko w poważaniu wiele rzeczy, kiedy wrócił pozmieniał i to wiele rzeczy, na dużą ilość z nich ludzie odezwali się z wielkim "NIE!".

O jakim zniknięciu mowa ? Wiele rzeczy na które słyszałem "Nie" to nie wiem co, oświecisz mnie co takiego wymiernie widocznego robię oprócz ciągłych zmiany układu działów ?

Afil napisał/a:
Na początku atak na wszystko co tworzyło grupę luźną i artystyczną na forum. Czyli FF'y, FA'y i wszelka twórczość fanowska była zła, a nie chcę mówić już tak na prawdę o tym, że uwielbiane przez niego filmy i anime odbiegają w kilku przypadkach, ale niekiedy bardzo znaczących od oryginału, który oczywiście, nie jest dla niego ważny, bo jest... POLSKIM Poke Fanem. Tutaj pozwolę sobie zacytować pierwszy lepszy słownik online:

Przeczytaj sobie artykuł Shadiego w którym napisał, że na przestrzeni lat utworzyły się 2 grupy pokefanów na PPS - tacy obecnie ok. 20 letni jak Conquest, Daru, Ja, Ato, 4xIjestęgłup, itd. oraz tacy 15-18 letni jak Ty, Domin, Inaka.

Na styku tych 2 grup jest np. Shadi który już wyrósł z fanowskich "hack`ów" i robi inną, świetną robotę.

Jako fani, mamy inne doświadczenia, inne nastawienie które się tak bardzo różni od siebie.

Afil napisał/a:
nawet chciał z samego PC zrobić żywy offtop, jak i nadal, żywe archiwum.

Co to znaczy "żywe archiwum" ? Jakaś idiotyczna zbitka słów.

Afil napisał/a:
No i teraz to... coś. Otwieranie się na fandomy, między innymi Kucyków, kiedy to, wybaczcie jeśli coś przeoczyłem, ale ten fandom wymył się raczej z naszego grona. Usprawiedliwienie? Poke mówi, że to były prośby wobec niego... czy raczej... ogólne na forum.

Ale grono PC ma się POWIĘKSZAĆ o nowych ludzi, czyli np. fanów Kucyków. PC NIE BĘDZIE tylko dla starych bywalców, ale ma być też dla nowych.

Nie będę na to odpowiadał, większość rzeczy wytłumaczyłem Ci w innych tematach, albo przynajmniej próbowałem, albo rozmowy nadal się toczą... reszta jest tylko przytoczeniem, gdzie w innych tematach są rozwinięcia. Jeśli ktoś chce się zagłębiać, to proszę bardzo, zwykle są to tematy z działów "Co nowego na forum" i "Luźno o forum".

PokeMan napisał/a:
Afil napisał/a:
czeka mnie aż taki ubaw z tego, co robi nasz Admin.

Tak, ubaw z tego, że się wziąłem do technicznej modernizacji forum. Oczywiście, najlepiej nic nie robić ?

Aj waj, nic nie robię to mnie pojeżdżasz. A jak coś już zrobiłem, to nadal źle ? Już powtarzałem, że wszystko jest winne to jaki mam nick, prawda ?

No, nie do końca. Śmiałem się z tego, gdyż pamiętałem jak to pięknie Raikowi wciskałeś kit iż robienie forum od strony technicznej to dla Ciebie drobnostka.

PokeMan napisał/a:
Afil napisał/a:
No ładnie Poke... no ładnie... widzę, że wszystko w jak najlepszym porządku, więc wiedziałeś co robiłeś, jak dobrze się mylić, prawda? Szczególnie, że Raikowi wciskałeś kit, jaki wciskałeś, przy rozmowie, a propos archiwum SB. Pamiętasz?

O co tu chodzi ? Nic tego nie rozumiem.

Pamiętasz może "rozprawkę o tylnym wejściu"? Twoja rozmowa była w jednej z 3 części, wybacz, nie mam czasu na przeszukiwanie.

PokeMan napisał/a:
Afil napisał/a:
Co to [kwa!] jest? To jest nasz SB? A gdzie klawisz odśwież? Muszę czekać, aż sam to zrobi? =.= No i jeszcze, w sprawie odświeżania, brak auto-logowania (Choć to może wina z mojej strony), ale za to jak powoli [kwa!] wszystko tutaj zaczęło pracować...

LOL. SB działa teraz w trybie RZECZYWISTYM. Napiszesz i od razzu wszystkim widać. Magia.

A co z tym autologowaniem ? Mi działa.

W ogóle o co ten temat ? Czy ja gdzieś pisałem, że jak zamknę forum i po kilku godzinach otworzę, to będą hiper-duper widoczne zmiany ? Nie.

Ból tyłka wywołany większym burdelem, widocznym, niż przed zmianami. Tyle.
Co do autologowania, to właśnie tak myślałem, że coś u mnie może być nie tak, więc napisałem jeszcze info w nawiasie.

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7
 
     
Jabuko 
Gapa, gubi PokeBalle
Sunori.pl


Wiek: 29
Dołączył: 03 Maj 2013
Posty: 118
Skąd: Włocławek
Kontakt:
Wysłany: 30 Grudzień 13, 19:06   

Troszkę chciałem beknąć śmiechem, bo PokeMan rozdziela fanów 20-letnich i 18-letnich na dwie grupy. I tak bardzo nie wiem czemu, skoro wiek nie ma tu nic do rzeczy i zarówno 14-latkowie jak i 20-latkowie mogą mieć bardzo podobny gust (tutaj w odniesieniu do Pokemonów) i wiek nie ma nic do rzeczy.

Troszkę beka, bo tutaj ktoś wyskakuje "EE JA MAM 20 LAT ALE JESTEM DOJRZAŁY", a ja mam tylko 19 więc jestem smarkacz, nie wiem nic o świecie, nadal wolę jakieś badziewia Pokemonowe vide gry i nie dojrzałem do zajebistośći anime czy coś?

Ten fragment o podziału na te grupy wiekowe to \bardzo\ zły fragment, oj bardzo.

--------------------------------------------------------------------------------------------
Artykuł? xD

Doprawdy w świecie internetu kuźnia tworów językowych tak bardzo upada, że dla wielu "artykuł", "felietion", "zwykły post", "luźny wpis", "opinia" to to samo?

Chyba PokeMan dawno nie widziałeś artykułu na oczy, no proszę.

Proszę nie, moja literacka dusza płacze...

Sygnatura użytkownika
Pasjonat życia, entuzjasta kultury.

Zapraszam na http://sunori.pl
Ostatnio zmieniony przez Jabuko 30 Grudzień 13, 19:08, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.