POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
30 Styczeń 17, 19:22
Kolejne nowe pokemony.
Autor Wiadomość
Vegon 
Gapa, gubi PokeBalle
Fan Messiego

Wysłany: 7 Sierpień 10, 19:14   

Poki jak już mówiłem są coraz gorsze ta ryba będzie ewolułować w jakiegoś silnego poka .Jedynie pokemon brokuła jest spoko.

Sygnatura użytkownika

NineTailes 
Powoli się wkręca
Murzyński Rycerz

Kontakt:
Wysłany: 7 Sierpień 10, 20:34   

mam ochotę zrobic screena, wkleić na imageshack i wrzucić jako głowe do tortur game 2. każdego po kolei. zabrać mi to stąd, co to jest?! im się chyba pomysły kończą, lub nie chce im sie robić tego dalej. domin, zróbmy klub. nie będę więcej na nie patrzył.(doobra, będę. z ciekawości).
-_- :paqo: :drago: O_o :( :[ :chory: :krejzol: :diabel: :kapitanbomba: :paqo: -_- :vabi:
reakcje na zobaczenie screena z bodajże 6 nowymi pokami z 11 strony.

branco
Pewnie nie zna PokeMana

Wysłany: 7 Sierpień 10, 21:29   

NineTaili napisał/a:
mam ochotę zrobic screena, wkleić na imageshack i wrzucić jako głowe do tortur game 2. każdego po kolei. zabrać mi to stąd, co to jest?! im się chyba pomysły kończą, lub nie chce im sie robić tego dalej. domin, zróbmy klub. nie będę więcej na nie patrzył.(doobra, będę. z ciekawości).
-_- :paqo: :drago: O_o :( :[ :chory: :krejzol: :diabel: :kapitanbomba: :paqo: -_- :vabi:
reakcje na zobaczenie screena z bodajże 6 nowymi pokami z 11 strony.

wiesz...pieprznij się dzieciaku raz a dobrze w ten swój pusty łeb... O_o zachowujesz się jakby ci nie wiem, kogoś z rodziny obrazili czy jakby ci ktoś pare kur..w posłał... nie rozumiem twoich reakcji, jak masz w szkole psychologa to udaj się do niego z wizytą,bo to będzie katastrofa...wiedziałem,że z roku na rok dzieciaki coraz gorsze są,ale nie wiedziałem,że są też coraz głupsze...brrr... nowa era Polaków się rodzi: co by im nie dali to i tak ŹLE ŹLE ŹLE i gusta tu nie mają nic do rzeczy, bo to przechodzi wszelkie pojęcie! >>" ale nie martw się ten szczupak to fake -a jest kozacki z tym irokezem T.T- brokułowy potwór też jest sympatyczny -to niby misiek koala xD evo luvidisca też jest fajne,ale chyba lepszy był poprzedni jego fake -znaczy ten jest prawdziwy niby...- ogółem to ciesze się brokułem i wewiórą xD mój irokezo-szupaaaak... :( :( :( :(

Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!

Kontakt:
Wysłany: 7 Sierpień 10, 23:26   

Burokko... hmmm pierwsze skojarzenie ?
,,Brokułowy potwór !'' - Tak w anime KHR (Katekyo Hitman Reborn !) I-pin określała Lambo z powodu jej krótkowzroczności. A poza tym, jak małe dziecko, z czymś podobnym do afro nie ma być podobny do brokuły ? xP

Hakubirisu, ah... woda i lot *.* Moje ulubione typy, a tak to on jest połączeniem europejskiego łabędzia z japońskimi żurawiami. Tak przynajmniej mi się wydaje, bo ten kształt (łabędź) i głowa (żuraw), ale co tam ;P Gdyby nie dziwny wygląd skrzydeł, byłby genialny.

Shikijika to słodziak, z pewnością spodobałby się szymbarowi. Między innymi za to, że do złudzenia przypomina Shaymina. Tylko, że w wersji jelonka.

A teraz powiem tak :
Jeśli narzekacie na pokemony, to zapraszam do tworzenia 1000 fakemonów, a każdy ma wyglądać unikatowo. ^^

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7

Titiz 
Powoli się wkręca
30.10 urodzinki :D

Kontakt:
Wysłany: 8 Sierpień 10, 09:28   

@ UP Afil dokładnie!Ciekawy czy wam by się udało stworzyć choć kilka przecież twórcy każdemu nie dogodzą, bo każdy ma inny gust, ale starają się i powinniście to docenić.

Branco, a skąd wiesz, że to fejk?

Wracając mi się podobają, a w szczególności ten Hakubirisu ^^

Sygnatura użytkownika

By Mr. Koper

,,A day without you is like a year without rain''

Matt Yuri

MG: Kojot

Poki: Snorunt, Koaruhie

.//Rah 
Bug Catcher
No kurna

Wysłany: 10 Sierpień 10, 23:24   

Jestem w 100% pewny, ze Darumakka ma jakies powiazanie z Hihidarumą,

A poza tym 5gena to bedzie gowno, chociaz chcialbym zobaczyc 3 evo starterow.

Sygnatura użytkownika

Rayen 
Pewnie nie zna PokeMana
GC Player

Kontakt:
Wysłany: 11 Sierpień 10, 13:49   

Afil napisał/a:
A teraz powiem tak :
Jeśli narzekacie na pokemony, to zapraszam do tworzenia 1000 fakemonów, a każdy ma wyglądać unikatowo.

powiedz jak robić(poradniki, lub sam pokaż[filmik?]) a zrobie ci przynajmniej 100.

brokułek fajny(100% będzie w ciebie atakował brokułami, co turę mocniej :D jak rollout), jelonek fajny, łabędz taki se.. ewo luvdisca dość dziwne, ale ujdzie.

Sygnatura użytkownika

Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!

Kontakt:
Wysłany: 11 Sierpień 10, 19:46   

Rayen napisał/a:
Afil napisał/a:
A teraz powiem tak :
Jeśli narzekacie na pokemony, to zapraszam do tworzenia 1000 fakemonów, a każdy ma wyglądać unikatowo.

powiedz jak robić(poradniki, lub sam pokaż[filmik?]) a zrobie ci przynajmniej 100.

A co ja u mam pokazywać ? -.-
Nie potrafisz złapać za ołówek i rysować, albo rysować sprity w paincie jak niektórzy ? xP

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7

Szymb 
Nosi czapkę Asha
*derp*

Kontakt:
Wysłany: 13 Sierpień 10, 16:16   

Patrząc na nowe Poki...
Hmm...

Dosłownie...
Takie Didżimony...

Sygnatura użytkownika

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=X530wfqAjTk[/youtube]

Drago 
Nosi czapkę Asha
:drago:

Wysłany: 22 Sierpień 10, 12:16   

Właśnie poznaliśmy nowego pokemona, jest nim Yanappu.
Co o nim myślicie? Dla mnie wygląda nawet fajnie i podczas gry pewnie po niego sięgnę :D

Sygnatura użytkownika
:drago: