POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
24 Styczeń 17, 20:48
ROA 12 czyli powrót Vulpa.
Autor Wiadomość
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 21 Lipiec 10, 07:20   

No i stało się.

Revival przestał być forum Valhalli. http://forum.xipog.pisz.pl/viewtopic.php?t=6948

Vulpi napisał/a:
Ponieważ pozbyłem się administratora, a coś czuję, że pozbędę się kilku moderatorów (nikogo nie mam zamiaru wyrzucać, ale coś czuję, że inni pójdą na oficjalne forum)

Więcej o pozbyciu się Daru, tutaj http://blip.pl/s/118005864 ( nabijcie mi staty, nabijcie :) ) Nie sądzę aby ktoś poszedł na nowe forum, bo nowe forum będzie prowadzić prawdopodobnie tylko Daru. Oznacza to, że : otóż obecnie na Revie, nie ma prawdziwych pokefanów. Ludzie tam wchodzą tylko dla kolegów, z którymi się wspólnie powydurniają w shoucie czcąc jakiegoś Grzega. O wyśmiewaniu pokefanów i uważaniu, że parodie pokemon na YT to coś lepszego niż jakieś oficjalne video z rozpakowania paczki z kartami - nie wspomnę.

Cytat:
Z dodatkowych informacji, dodam tylko, że 24 sierpnia tego roku, byłby to już 2 rok, kiedy Revival byłby oficjalnym forum PV (czego nam wszyscy źle życzyli i odradzali) :)

Niestety, Rev tylko wykorzystał Vall do swoich celów. Zobaczmy czym był Rev przez sierpniem 2008... http://forum.xipog.pisz.pl/statistics.php Proszę sobie obejrzeć, np. liczba użytkowników wg. miesięcy. Wszystko jasne.

Wielka szkoda, że Valhalla nie ma szczęścia do for. Najpierw miała fora prowadzone przez nieodpowiedzialne osoby z względu na nieumiejętność utrzymania bazy ( 2004-2007 ), potem PoPL i Rev gdzie są nieodpowiedzialni admini, którzy wyśmiewają pokefanów ( 2008-2010 ). Niestety, ostatnie 2 fora to efekt tego, że poprzedni admini stron zasłaniali się tym, że ni mają czasu na forum, mają tylko na stronę, wolą dać to komuś z zewnątrz. A co do Reva, to głównym winnym, jest p. pokemon_sensei który wybrał Reva na nowe forum Vall, a potem mimo moich sygnałów o tym, co się tam wyprawia ( już w listopadzie 2008 ), nic nie chciał zrobić.

Cytat:
hr
[Dzisiaj 0:04] vulpi: Nid jest drugim bogiem zaraz po Grzegiem. A właśnie PS, wiecie że Daru nie lubił tego że "mamy boga na revie" i to też był jeden z powodów?

No ja przepraszam, toć to jakiś kretynizm rodem z PoPLa...i to jeszcze kogo...o ile taką Nid można zrozumieć jako bóg ( niusy na MPoku, działalność kilka lat temu, bo teraz to klakierka Vulpa ) to jakiegoś (*^*&((I^ który nawet nie lubi poków to jakiś kretynizm. Zaiste to działania iście niezrozumiałe, teraz kiedy mamy PL karciankę i Anime najnowsze, jakieś niepokowe projekty na forum o pokemon...dziwaczne

Mam tylko nadzieję, że Daru nie zacznie od początku i jako nowe forum, wykorzysta starą bazę PokeAni, choć szkoda, że zapewne ni ma bazy PocketMonstersBoardPL...marzenia...

A jeszcze niedowiarków, zapraszam na Vall i kliknięcie w link do forum.
Prawdę mówiąc wcale się nie cieszę, że tak się wszystko stało, bo znów "stracono" posty/przeszłość Vall. ....

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Cynd Ninja 
Pewnie nie zna PokeMana
Wpadłem z Reva



Wiek: 29
Dołączył: 21 Lip 2010
Posty: 1
Kontakt:
Wysłany: 21 Lipiec 10, 09:26   

PokeMan napisał/a:
Oznacza to, że : otóż obecnie na Revie, nie ma prawdziwych pokefanów. Ludzie tam wchodzą tylko dla kolegów, z którymi się wspólnie powydurniają w shoucie czcąc jakiegoś Grzega. O wyśmiewaniu pokefanów i uważaniu, że parodie pokemon na YT to coś lepszego niż jakieś oficjalne video z rozpakowania paczki z kartami - nie wspomnę.


1. Niektórzy faktycznie wchodzą na Reva tylko dla kolegów, ale nie wsadzaj wszystkich od razu do jednego worka :<

2. Zbieram karty PTCG, mam z 9 segregatorów (5 dużych, 4 małe) do tego gram na konsoli w SS, Diamond, Platinum (Rangery i jedną część PMT tez mam, a także GameBoya Color z motywem Pokemon z PkMn Silver, Yellow i Pinball, wszystko oryginalne)

Lubię tez mangę, z tym że przeczytałem ją tylko do końca części Emerald.

Codziennie wchodzę na Reva i pomagam w dziale PTCG, jak również (ostatnimi czasy słabiej) w działach z grami

Również często gram na Lackeyu.

Poza internetem staram się rozpowszechniać pokemony u młodszych, którzy gorzej je znają i starszych, żeby nie myśleli, że to jakiś s**t dla małych dzieci.

Byłem tez na OTP, ale to się pewnie nie liczy, bo był tam vulpi "który nie jest prawdziwym fanem pokemonów".

Oczywiście siedzę w Shoucie Reva tak jak swego czasu i Ty, drogi PokeManie.

Oczywiście nie jestem maniakiem, który siedzi na pokami 24/7, mam swoje życie, które nie zaczyna się, ani nie kończy na pokemonach :/

Nie obchodzi mnie jak Ty to widzisz, ale moim zdaniem jestem fanem pokemonów, mimo że nie oglądam, z całym szacunkiem, kretyńskiej bajki (tak, bajki, dobrze wiem czym jest anime) o gościu który łazi po landach i udaje że łapie pokemony, walcząc z Zespołem R, który atakuje go co odcinek, zamiast polecieć inne miejsce i dać se spokój z Pikaczem. Sorry jeżeli kogoś tym uraziłem :/
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 21 Lipiec 10, 09:45   

Cynd Ninja napisał/a:
Niektórzy

80, jeśli nie 90 %

Cytat:
Byłem tez na OTP, ale to się pewnie nie liczy, bo był tam vulpi "który nie jest prawdziwym fanem pokemonów".

Zliczy, liczy...

Cytat:
Oczywiście siedzę w Shoucie Reva tak jak swego czasu i Ty, drogi PokeManie.

Tylko ja, nie dołaczałem do dyskusji, chciałem to zmieniać no i prut, wywalili mnie, no nic...

Cytat:
Oczywiście nie jestem maniakiem, który siedzi na pokami 24/7, mam swoje życie, które nie zaczyna się, ani nie kończy na pokemonach :/

Wyobraź sobie, że ja też.

OK, ty jesteś, rzeczywiście, po zastanowieniu...ale tak czy siak, swoim zachowaniem dużo Revovców sprawia wrażenie, że nie są, co zapewne jest w pewnym stopniu prawdą.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Legends 
Powoli się wkręca
5th gen forever...



Wiek: 27
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 549
Skąd: White Lake
Kontakt:
Wysłany: 21 Lipiec 10, 09:57   

Poke mówi o ogóle, chodzi mu o to że dla niego prawdziwy pokefan to taki, który jest z val na dobre i na złe. Ma tok myślenia jaki ma, więc nie ripostuj mistrzu Cynd, bo każdy dobrze wie co robisz. A gdyby nadmienić tych którzy są z reva jeszcze prawdziwymi pokefanami, za dużo by napisał i każdy pomyślałby: "tj;dr".

A tak na deser, to pozdrawiam 3d, który na tekst o niedługim rozłączeniu reva i val wysłał mi taką odpowiedź. I pozdrawiam PokeMana, który obok mnie jest prawdopodobnie jedyną osobą która ma o dalszej działalności reva taką samą opinię od dawna jak ja :) .
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 10 Sierpień 10, 12:47   

Dzisiaj na forum Revival podjęto debilną decyzję o usunięciu Downloadu, w związku z czym, proszę wszystkich o pomoc w odzyskaniu tych unikatów. Ja osobiście, wczoraj dziwnym zbiegiem okoliczności ( przeczucie ? ), wszedłem tam i pościągałem co nieco, ale głównie takie nieważne rzeczy jak np. Reklamę z TVNu filmu Pokemon3 itp.

Jak odzyskać unikaty ? ( m in. stracono Upload filmu 11, wszystkie odcinki, wszystko co ważne i czasami unikatowe ). Włączamy tryb offline ( w FF: Plik>Pracuj w trybie online ) i wchodzimy w historię swoją, wyszukujemy Reva i tematy w VUD na które wchodziliśmy ( przy odrobinie szczęścia się zachowały ) potem kopiujemy to co się udało znaleźć i...umieszczamy tu, czy w dziale PoPL na forum.poke.pl .

Tak na szybko:
Wielka Księga Pokemon - PL książka- skany
Pokemon Złap je Wszystkie - album PL
Ogólny wygląd nieistniejącego już działu Download
Polskie zwiastuny kinówek Pokemon
Pokemon: Giratina i Strażnik Nieba (DVDSync PL)
Niestety wygląda na to, że to wszystko co zachował mój komputer. Ale dobre to niż nic. Poza tym, liczę na Was...a przynajmniej chciałbym w to wierzyć...

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

Ostatnio zmieniony przez PokeMan 10 Sierpień 10, 14:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Kojot 
Nosi czapkę Asha
Rumble in the Jungle



Wiek: 27
Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1448
Skąd: Bandle City
Wysłany: 10 Sierpień 10, 13:39   

Znalazłem cosik takiego:
http://webcache.googleuse...lient=firefox-a

Dyskusja o VUD

Szukam dalej. Nie wiem czy się to nada, jeśli nie to usuń tego posta.

[EDIT]
Coś z File Tuba.
Nie wiem co to nie ściągałem.
http://www.filestube.com/p/pokemon+ash+download

[EDIT 2]
Znalazłem Coś takiego:
http://webcache.googleuse...lient=firefox-a
Ostatnio zmieniony przez Kojot 10 Sierpień 10, 14:29, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 10 Sierpień 10, 14:08   

Kojot, Dzięki że jako jeden z nielicznych się tym przejąłeś, tylko problemo jest takos, że dział był tylko na dla zarejestrowanych i Google ni ma żadnej kopii z niego,a to co dałeś to zapewne zostało, bo jest z innych działów.

Aktualizacja w moim poprzednim poście ( ostatnia moja, liczę na Was, dałem wszak instrukcję jak zdobyć to i owo z własnego kompa, a i gdyby ktoś coś miał to przydałyby się screeny tematu dodatkowo, wszak nie chcę od Was kopii samego WWW bo to jednak trochę trudne ).

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.