POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
AntyGaming Blog - fajniejszy niz pokecollect
Autor Wiadomość
De 
Gapa, gubi PokeBalle

Kontakt:
Wysłany: 11 Październik 12, 20:21   AntyGaming Blog - fajniejszy niz pokecollect

lol, mam swoj dzial na PC xD

Enyłej, Tu chce zebyscie wchodzili i czytali

http://antygaming.com

Ew. mozecie wbijac przez ssij.org

Rozne luzne DYWAGACJE (uwaga, trudne slowo) nt. szeroko pojetej elektronicznej rozrywki.

LiCz3 n4 K0mCi3 =*

Zapraszam tez na fejsbuk http://www.facebook.com/AntyGaming

PokeMan wymien sie buttonem!:D

DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy

Kontakt:
Wysłany: 11 Październik 12, 20:23   Re: AntyGaming Blog - fajniejszy niz pokecollect

De napisał/a:
lol, mam swoj dzial na PC xD

Enyłej, Tu chce zebyscie wchodzili i czytali

http://antygaming.com

Rozne luzne DYWAGACJE (uwaga, trudne slowo) nt. szeroko pojetej elektronicznej rozrywki.

LiCz3 n4 K0mCi3 =*

Zapraszam tez na fejsbuk http://www.facebook.com/AntyGaming

PokeMan wymien sie buttonem!:D

1.PINGLISH! AUTOAMTYCZNE NIE!
2.Sam se ssij D(evianci)E
3.FACEBOOK IS EEEEEEVIL!!!
:biznes: :kapitanbomba: :omg: :ognia: :[

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748

De 
Gapa, gubi PokeBalle

Kontakt:
Wysłany: 11 Październik 12, 20:25   

Cytat:
1.PINGLISH! AUTOAMTYCZNE NIE!
2.Sam se ssij D(evianci)E
3.FACEBOOK IS EEEEEEVIL!!!

1. co?
2. domena jest prawdziwa i dziala;p
3. ja wiem, ze brak fejsbuka jest hipsterski :)

Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir

Kontakt:
Wysłany: 11 Październik 12, 20:35   

De napisał/a:
AntyGaming Blog - fajniejszy niz pokecollect

Hahaha rotfl, lol xD

De napisał/a:

Ja nie chciałbym, aby na moją stronę można było wejść przez coś co się tak nazywa :D

De napisał/a:
3. ja wiem, ze brak fejsbuka jest hipsterski :)

Nie wszystkim on potrzebny :vabi:

De 
Gapa, gubi PokeBalle

Kontakt:
Wysłany: 11 Październik 12, 20:49   

Cytat:
Ja nie chciałbym, aby na moją stronę można było wejść przez coś co się tak nazywa

Adres jest dobrze zindexowany w google, bo byl online zanim Wasz collect byl w ogole w planach;p dotychczas byla zapchajdziura z informacja o uslugach e-mail i jabber, a teraz po prostu leci jako drugi adres i tyle.

Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir

Kontakt:
Wysłany: 22 Czerwiec 13, 18:53   

Na Antygamingu wreszcie pojawiło się coś, co mnie zainteresowało - tekst pt. Kultura polskich Pokemaniaków w Internecie. Was także powinno zainteresować, bo jest o Was, mianowicie:

Listva napisał/a:
Na forach internetowych tworzyły się grupy, które manifestowały nieco komunistyczną wizje, jakoby forum jest wszystkich i jest „dobrem publicznym”, które (paradoksalnie) powinno być zarządzane na drodze demokratycznej.

Taki fragment xD Zachęcam do przeczytania całości tekstu De.

DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy

Kontakt:
Wysłany: 22 Czerwiec 13, 19:31   

listva napisał/a:
Z tego wszystkiego wyrosła druga, moim zdaniem przywara, Polskiej PokeSceny. Nazwałbym ją „politykalnością”. Na forach internetowych tworzyły się grupy, które manifestowały nieco komunistyczną wizje, jakoby forum jest wszystkich i jest „dobrem publicznym”, które (paradoksalnie) powinno być zarządzane na drodze demokratycznej. Popieram oczywiście stwierdzenie, że forum internetowe jest dla społeczności nie dla administracji, nie mniej wielokrotnie owa forsująca powyższą tezę grupa dążyła do obalenia „rządów” złego administratora, który im się nie podobał. Dochodziło do kuriozalnych sytuacji, w których założyciel i główny administrator był piętnowany na własnym forum przez jakaś grupę zapaleńców. Oczywiście administracja większości forów okazała się mieć łeb na karku i nie dała się sforsować narzekającej mniejszości, nie mniej samo zaistnienie takiego przypadku jest ciekawe i (z własnego doświadczenia) nie spotykane.

jakoś nie widzę w tym nic niesłychanego, broniliśmy swego ;]

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

Ostatnio zmieniony przez DominLoL 22 Czerwiec 13, 19:44, w całości zmieniany 3 razy  

Jabuko 
Gapa, gubi PokeBalle
Sunori.pl

Kontakt:
Wysłany: 22 Czerwiec 13, 21:42   

Jest coś pośrednio napisane o Kimie Ja Pku, jestem zadowolony.

Ale mało, mało.

Kim Ja Pko zasługuje na minimum 5 akapitów. Wstydź się, autorze - wstydź!

Sygnatura użytkownika
Pasjonat życia, entuzjasta kultury.

Zapraszam na http://sunori.pl

Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!

Kontakt:
Wysłany: 22 Czerwiec 13, 23:31   

Huehuehue... będą o mnie pisać w podręcznikach o PPS'ie T^T

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7

DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy

Kontakt:
Wysłany: 22 Czerwiec 13, 23:32   

Afil napisał/a:
będą o mnie pisać

o NAS! o nas afil, wszyscy braliśmy udział w tym malutkim powstaniu collectowym :]

Sygnatura użytkownika