POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Conquest
23 Październik 15, 11:38
Finał LM
Autor Wiadomość
Rycerz Czesław 
Bug Catcher



Wiek: 27
Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 496
Skąd: Poznań
Kontakt:
Wysłany: 23 Maj 10, 09:13   

Szanowni kibice Farsy, przypominacie może sobie zeszłoroczny półfinał z Chelsea? Po prostu fcb odbiły się przekręty...
Bardzo dobrze, że Inter wygrał. Klose płacze :)

P. S.
HALA MADRID!

Sygnatura użytkownika

Gość zrób dobry uczynek, kliknij w jajka lub pokemony ^^
Virtuadopt


By Evil Wolf




By QuerryPass



 
     
QuerryPass 
Powoli się wkręca
ez life


Wiek: 27
Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 592
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 23 Maj 10, 09:19   

Sry Czesław ale nie lubię madrytu :( A to że z barcy czasami grają jak cioty, to już nawyk =B

Sygnatura użytkownika
 
     
paqo 
Powoli się wkręca


Wiek: 33
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 758
Kontakt:
Wysłany: 23 Maj 10, 10:15   

Inter wygrał z Barceloną, bo był po prostu lepszy i nie ma co szukać wykrętów. Za to śmieszą mnie "kibice" Realu, którzy cieszą się z tego, że Barca odpadła. Zawsze się wtedy zastanawiam, jak to jest być kibicem drużyny, która wydając 250 mln przed sezonem w Lidze Mistrzów odpada 6 raz z rzędu 1/8, odpada z Pucharu Króla przegrywając z 4 ligowcem 4:0 (!), a w lidze przegrywa wszystkie ważne mecze. To musi naprawdę boleć.

Sygnatura użytkownika



Cytat:
Drogie bravo!

Mam na imię Aga i mam 12 lat. Pisze do was ponieważ mam ogromny problem. W naszej klasie są już tylko dwie dziewice( tzn. ja i nasza nauczycielka), postanowiłam więc , że nie mogę stracić dziewictwa ostatnia zwłaszcza , że za trzy tygodnie nasza nauczycielka(31lat) wychodzi za mąż i pewnie to zrobi.Chciałam zrobić to z Mariuszem najprzystojniejszym chłopakiem w naszej podstawówce, jednak on powiedział ,że dziewczyny mu nie w głowie bo chce zostać trenerem pokemonów:-/

Co mam zrobić żeby przekonać Mariusza do tego pierwszego razu, nie mogę przegrać z pokemonami bo to będzie wstyd na całą szkołę. POMOCY
 
     
Rycerz Czesław 
Bug Catcher



Wiek: 27
Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 496
Skąd: Poznań
Kontakt:
Wysłany: 23 Maj 10, 11:33   

Nic mnie nie boli, bo w tym roku Kolejorz wynagrodził mi vice- mistrzostwa Realu i MU.
Barca zasłużyła na wygraną w lidze, bo wygrała z Realem, ale to co "Wielka 2" zrobiła w tym sezonie z La Liga to bajka. Grubo ponad 30 pkt. przewagi nad Valencią.
Cieszyłem się z odpadnięcia Barcy w tym roku z LM, bo uważam, ze w zeszłym roku nie powinni znaleźć się w finale. Ewidentnie wtedy pomógł im sędzia.

Sygnatura użytkownika

Gość zrób dobry uczynek, kliknij w jajka lub pokemony ^^
Virtuadopt


By Evil Wolf




By QuerryPass



 
     
QuerryPass 
Powoli się wkręca
ez life


Wiek: 27
Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 592
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 23 Maj 10, 13:16   

....Bayern przegrał z Interem 2:0 :(

Sygnatura użytkownika
 
     
paqo 
Powoli się wkręca


Wiek: 33
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 758
Kontakt:
Wysłany: 23 Maj 10, 14:03   

Cytat:
Cieszyłem się z odpadnięcia Barcy w tym roku z LM, bo uważam, ze w zeszłym roku nie powinni znaleźć się w finale. Ewidentnie wtedy pomógł im sędzia.


Ogladales tylko rewanz, nie wiesz co sie dzialo w pierwszym meczu i gadasz bzdury.

Sygnatura użytkownika



Cytat:
Drogie bravo!

Mam na imię Aga i mam 12 lat. Pisze do was ponieważ mam ogromny problem. W naszej klasie są już tylko dwie dziewice( tzn. ja i nasza nauczycielka), postanowiłam więc , że nie mogę stracić dziewictwa ostatnia zwłaszcza , że za trzy tygodnie nasza nauczycielka(31lat) wychodzi za mąż i pewnie to zrobi.Chciałam zrobić to z Mariuszem najprzystojniejszym chłopakiem w naszej podstawówce, jednak on powiedział ,że dziewczyny mu nie w głowie bo chce zostać trenerem pokemonów:-/

Co mam zrobić żeby przekonać Mariusza do tego pierwszego razu, nie mogę przegrać z pokemonami bo to będzie wstyd na całą szkołę. POMOCY
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.