POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
25 Maj 12, 04:49
Zapisy
Autor Wiadomość
James18 
Powoli się wkręca
James18


Wiek: 26
Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 839
Skąd: z Bełchatowa
Kontakt:
Wysłany: 17 Kwiecień 10, 09:05   Zapisy


Tu poniżej jest formularz do zapisów. Na początek mam 5 miejsc, potem może ją zwiększę

Cytat:
1. Imię, nazwisko, pseudonim
2. Wiek <może być wymyślony>
3. Wygląd <może być obrazek>
4. Charakter <jacy jesteście>
5. Historia <tu musicie się wysilić, ma być minimum 10 zdań, albo 3 pełne linijki
6. Profesja <trener, koordynator, hodowca, fotograf, może być coś waszego, ale od razu mówię, że nie przyjmę złodzieja, bo takich gier nie potrafię prowadzić>
7. Starter
8. Region/Miasto
9. Cel <co chcecie zrobić>
10. Gra <levelowa/nie levelowa>
11. Prośby do mnie <nie za wiele i nie typu "Pozwól mi złapać Giratinę i Shaymina"


Jeszcze jedno. Proszę, abyście mieli normalne sygnatury PBFowe w sygnaturach. Nie mam zamiaru robić jakichś tematów.

To chyba na tyle. Zapisujcie się, a jeśli się zadowolę, to was PRZYJMĘ.

Sygnatura użytkownika

Ostatnio zmieniony przez James18 1 Maj 10, 10:46, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Legends 
Powoli się wkręca
5th gen forever...



Wiek: 27
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 549
Skąd: White Lake
Kontakt:
Wysłany: 17 Kwiecień 10, 13:00   


Imię: Rayan Carl
Wiek: 16 Lat
Płeć: Mężczyzna
Wygląd:
Charakter: Sympatyczny, aczkolwiek dyskutant. Koleżeński, aczkolwiek czasem potrafi dokopać ludziom. Szczery do bólu, wieczny leń i śpioch. Troskliwy, nieco zwariowany (ale pozytywnie). Ma poczucie humoru.
Historia: Tutaj można by walnąć tekst, że mały Rayan poszedł do profesora Łołka i dostał Skłirtela. Ale nie, bo wyglądało to nieco inaczej. Otóż pięknego, lipcowego dnia chłopak miał urodziny (czternaste). Wbrew pozorom nie dostał w prezencie żadnego poksa, lecz swój wymarzony must-have od wielu, wielu lat... Mowa tu oczywiście o gitarze. Bialutka gitara z nutą ciemniejszej bieli połyskująca w słońcu od dzieciństwa była jego marzeniem. Wcześniej ćwiczył na Guitar Hero, ale jakoś wolał realny instrument. A, byłbym zapomniał. Sprzęt był elektroniczny.
Z braku innych zajęć, Rayan postanowił wyjść w okolice Route 102 (jeszcze za Oldale), aby nieco poćwiczyć zdolności artystyczne. (chciał sprawdzić, czy poksy uciekną w trakcie niemiłosiernego jazgotu, czy będą kulturalnie słuchać). Na drodze napotkał Electrika, który porwał mu gitarę, do tego naładował ją elektrycznością. Na szczęście instrument nie spiekł się, jedynie nieco zaostrzył swoje i tak już ciężkie brzmienie. Mimo wszystko chłopak był wprost wściekły na pieska. Może nic by się dalej nie działo, gdyby po drodze małego psiaka nie zaczepiła dwójka Seviperów, która aż prosiła się o solidne lanie. Oczywiście Rayan nie miał ani poksa, ani żadnych gadżetów. Jego jedynym ekwipunkiem była gitara.
Nie myśląc długo oraz przypominając sobie filmy o hipnotyzacji, zaczął grać na swym sprzęcie. Jazgot był tak ciężki, że nawet węże nie wytrzymały, odczepiając się od Electrika (ludzie wokoło jednak mówili, że chłopak ma talent).
Electrike podszedł do gitary, którą czternastolatek trzymał w ręku. Szarpnął za dwie struny, potem długo za trzy i krótko za cztery. Dziwnym trafem okazało się, że niedoszły kradziejca umie grać!
Wraz z swym nowym kumplem, Rayan poszedł do pobliskiego sklepu instrumentalnego. Chodziło oczywiście o zakup sprzętu dla małego poczka... I tutaj suprajz! Okazało się, że jest jedna gitara. Rozmiar mini (około metra długości), poręczna, w sam raz na Electrika (pamiętasz Ukukle Pichu? ). Mały poczek zaczepił ją o grzbiet i brzuch, niebieska gitarka stała się nieodłączną towarzyszką Electrika, a poczek nieodłącznym towarzyszem Rayana.
No i tak to się działo, przez dwa długie lata. Rayan postanowił wyruszyć w świat dawać koncerty, jednocześnie hodując podopiecznych. Przy okazji z inicjatywy "startera", chłopiec postanowił trochę dorabiać kasy walcząc w Gymach. Ale planów na przyszłość nie ma, poza jednym: kariera.
Profesja: Carrierovich, Trener, Hodowca.
Starter: Z historii to naprawdę ciężko zgadnąć...
Region: Hoenn, Littleroat Town
Cel: Zarobić tyle kasy, że Doda wymięka.
Gra: Levelowa
Prośby: Odpisy min. 5 linijek PROZĄ, nie wierszem.
Krótsze odpisy - nie :( . Jak masz odpisać na trzy zdania to odpisz jak będziesz miał czas na dłuższy.
Opisywanie sytuacji dokonanych przeze mnie.
Rozumienie pojęcia specialu itp.
Czyli jednym słowem: bycie przeciwstawieństwem [pewnego człowieka, który się wnerwił, że napisałem tu jego nick].
 
     
James18 
Powoli się wkręca
James18


Wiek: 26
Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 839
Skąd: z Bełchatowa
Kontakt:
Wysłany: 17 Kwiecień 10, 13:23   


Po dłuższym rozpatrzeniu sprawy oświadczam, że przyjmuję Cię Legends. Nie mam pewności czy podołam twojej grze, ale spróbuję to zrobić.
Jest tylko jedno ale - ja się nie znam na Special Atakach więc, nie wiem, albo ty mi je na PW czy gdzieś będziesz pisał albo coś.

Gra za około 15 minut, po obiedzie, jeżeli nadal ją chcesz.

Sygnatura użytkownika

 
     
Legends 
Powoli się wkręca
5th gen forever...



Wiek: 27
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 549
Skąd: White Lake
Kontakt:
Wysłany: 17 Kwiecień 10, 13:25   


James18 napisał/a:
Po dłuższym rozpatrzeniu sprawy oświadczam, że przyjmuję Cię Legends. Nie mam pewności czy podołam twojej grze, ale spróbuję to zrobić.
Jest tylko jedno ale - ja się nie znam na Special Atakach więc, nie wiem, albo ty mi je na PW czy gdzieś będziesz pisał albo coś.

Gra za około 15 minut, po obiedzie, jeżeli nadal ją chcesz.


To mogę Ci wyjaśnić na GG. Po mszy, ofkors.
A takto to dobra.
 
     
jagodowy 
Gapa, gubi PokeBalle
nie znosi Asha x3



Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 200
Wysłany: 17 Kwiecień 10, 20:30   


1. Imię, nazwisko, pseudonim Michael "Ted" Clarsoon
2. Wiek 15 lat
3. Wygląd
4. Charakter Michael jest miły, wesoły, zabawny, troszkę nerwowy, czasem wybuchowy ...
5. Historia Marzeniem Michaela od dziecka było bycie sławnym, nie wiedział jednak czy woli zostać Trenerem, czy Koordynatorem. Pewnego dnia, podczas spaceru chłopiec napotkał się na meżczyzne, który wygrał już sporo pokazów. Oboje zaczęli rozmowę, Michael po owej rozmowie stwierdził, że życie Koordynatora jest na prawdę ciekawe, i dlatego zostanie właśnie Koordynatorem. Mężczyzna w ramach zachęty dał Michael`owi PokeBall, ten jednak obiecał sobie, że otworzy go dopiero w dniu podróży. Kiedy nastał ten dzień, chłopak sprawdził zawartość otrzymanego PokeBalla, był tam Eevee. Michael od razu stwierdził, że to Eevee będzie jego Pokemonem startowym.
6. Profesja Koordynator + Ball Maker xP
7. Starter Eevee
8. Region/Miasto Johto | Miasto analogicznie
9. Cel Przemienić Eevee w Leafeona, zdobyć pięc wstążek.
10. Gra Bez leveli.
11. Prośby do mnie Brak szczególnych, może być ew. złapanie Turtwiga i Swinuba, ale niekoniecznie.
Ostatnio zmieniony przez jagodowy 17 Kwiecień 10, 20:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
James18 
Powoli się wkręca
James18


Wiek: 26
Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 839
Skąd: z Bełchatowa
Kontakt:
Wysłany: 17 Kwiecień 10, 20:37   


No cóż, raczej nie mam szczególnych zastrzeżeń, poza historią i tym, że jakoś będę musiał dobierać ataki Eeveego bez leveli. Brak informacji o rodzinie, dzięki której łatwiej byłoby zacząć, ale cóż, zacisnę zęby i powiem PRZYJĘTY.
Domyślam się, że starter to Eevee nie Johto ;p

Gra jutro rano, kiedy wejdę na kompa, dziś mam już wyczerpany limit.

Sygnatura użytkownika

 
     
jagodowy 
Gapa, gubi PokeBalle
nie znosi Asha x3



Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 200
Wysłany: 17 Kwiecień 10, 20:40   


Cytat:
Domyślam się, że starter to Eevee nie Johto ;p

O fakt, mój mózg jest chyba przegrzany x_X

Cytat:
Gra jutro rano, kiedy wejdę na kompa, dziś mam już wyczerpany limit.

Spoko, znam to :drago:

Cytat:
powiem PRZYJĘTY.

Bóg zapłać ^^
 
     
piecka21 
Powoli się wkręca



Dołączył: 28 Mar 2009
Posty: 550
Wysłany: 18 Kwiecień 10, 11:04   


Imię Nazwisko/Ksywka : Martin Staines
Wiek : 15
Profesja : Chciałbym być trenerem i hodowcą , z czasem spróbować umiejętności jako Koordynator
Starter : Któryś z 3 starterów z Jotho (Cyndaquil, Chikorita, Totodile)
Opis Postaci :Wygląd: Szatyn z piwnymi oczami, szczupły, w zielonej koszulce i czarną kamizelką, spodnie za kolana w kratę, z przewieszona torbą.
Charakter:Miły, pomocny, trochę nieśmiały, czasem zwariowany, dążący do celu
Historia : Martin Mieszka razem z mamą i ciotką w mieście New Bark Town w regionie Jotho. Jego Ojciec jest znanym podróżnikiem i obserwatorem pokemon ciągle wyjedza do innych miasta a nawet regionów na pomoc w badaniu i obserwacji pokemonów.Chłopiec pomaga w domu mamie i ciotce w opiece nad zranionymi pokemonami - one skonczyły szkołę pielęgniarstwa pokemon, dzięki temu posiada sporą wiedzę na ich temat. Chłopiec od dawna marzy o wyruszeniu w podroż i wygrania mistrzostw w lidze Jotho oraz innych ligach w innych regionach. Za wygrane pieniądze chce on wynająć pomoc dla ciotki i mamy aby nie musiały tyle pracować gdyż są juz starsze i muszą duzo odpoczywać z powodu choroby oraz bardzo chciałby udowodnić grupie pewnych dzieciaków z jego miasta że jest bardzo silny, ponieważ w jego mieście jest banda chłopaków kórzy są już dawno w podróży po regionie. Chce on ich spotkać zawalczyć i pokazać na co go stać. W podróż zdecydował się wyruszyc tak późno, pownieważ musiał pomagać mamie i ciotce a teraz mają mniej pracy wiec jest okazja...
Styl gry : bez levelów kasa co jakiś czas
Kraina, Miasto/ Coś jeszcze : New Bark Town Jotho
Towarzystwo:na początku brak z czasem może przyłączy się jakichś jego dawny przyjaciel
Cel: Wygranie zawodów Pokemon i zniszczenie każdego z jego wrogów na drodze oraz zdobycie pieniedzy na pomoc dla ciotki i mamy
Prośby do MG : Moją prośbą jest to aby pokemony nie dostawały ataków pokoleji jak w grach tylko losowo jak w anime oraz proszę o przyjęcie ;)
Pozdrawiam

Sygnatura użytkownika
Mistrz Gry - Inakuś


Płeć: Dziewczyna
Zdolność: Overgrow
Ataki: Tackle, Growl
Sp. Atak: GrassWhistle
Plecak: Kanapki, Pokedex, Pokegear, 4xPokeball


Płeć: Facet
Zdolność: Gluttony
Ataki: Scratch, Leer, Lick
Sp. Atak: Rain Dance
Towarzyszka:Lucy

Pokemony:
 
     
James18 
Powoli się wkręca
James18


Wiek: 26
Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 839
Skąd: z Bełchatowa
Kontakt:
Wysłany: 18 Kwiecień 10, 11:28   


No cóż, musiałem się trochę zastanowić, ale po przemyśleniach PRZYJMUJĘ Cię do mnie. Witaj na pokładzie.

Co do startera: pasuje Ci Cyndaquil ???
A i jeszcze jedno, ja się za bardzo na Johto nie znam, ale spróbuję podołać temu zadaniu.

Gra za 1-2 godziny :( Brat zaraz siada i muszę mu zejść.

Sygnatura użytkownika

 
     
Inaka 
Myśli, że jest PRO
SnazzyShipper



Wiek: 27
Dołączyła: 05 Lis 2008
Posty: 1793
Skąd: Stettin an der Oder
Kontakt:
Wysłany: 17 Maj 10, 18:27   


Panie kochany! Ja cię błagam, zostałam bez jednego MG i chciałabym u Ciebie kontynuować grę, którą znajdziesz pod http://pokecollect.net.pl/viewtopic.php?t=2251
Z profesji jestem detektywem, mój starter to Zorua, gra rozgrywa się w Sinnoh i jestem aktualnie w Oreburgh City.
Z góry dziękuję za odpowiedź i sorki za tak dramatyczną prośbę...

Sygnatura użytkownika
Cytat:
Ja się zastanawiam ValadiN. Ty innych tak wyzywasz a nie dostajesz warnów;o Jesteś bogiem?:o ~ wypowiedź QuerryPassa

Cytat:
[Dzisiaj 11] Nexus DominLoL: co to ten cały legwan? czy jest to smaczne ]








Dziękuje wszystkim osobom na PC, za to, że są.
Dziękuję Nenlothowi - za super grę, której chyba nigdy nie zapomnę, rozmowy na GG oraz ogólnie za bycie xD
Dziękuję Dominowi - Nie wiem, kiedy odwzajemnię to Premium na dA, ale to było wspaniałe. Twoja gra również nie była zła, chociaż miała wzloty i upadki. No i pisz dalej *w* (będę cię nękać xD )
Dziękuję Blue/Belli - także za grę na PBF, która może nie była długa, ale fajnie się bawiłam xD
Dziękuję Poxerowi i Skejtowi - za rozmowy na GG, zaczepki na mordoksiążce, Poxowi dodatkowo za nocne wymiany SMS-ów (które poszły się bujać wraz z awarią telefonu [*]). Było super, dzięki ;w;
Dziękuję też innym osobom, których nie wymieniłam - niestety, jest limit znaków -_-
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.