POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dziwna sytuacja mg...
Autor Wiadomość
Legends 
Powoli się wkręca
5th gen forever...

Kontakt:
Wysłany: 29 Marzec 10, 17:11   Dziwna sytuacja mg...

Pewnego słonecznego dnia zauważyłem w shoucie takie coś mniej-więcej:
Cytat:
berry: Dobra, komplet graczy. Niech któryś mod mi zamknie temat.
Legends: A sam nie możesz?
paqo: No właśnie nie może.

Dobra, koniec cytatu.
Teraz moje pytanie: czemu mg nie mogą operować swoimi działami i nie mają na nich praw? Trochę głupio, jak zawsze musisz prosić kogoś uprawnionego, żeby Ci zamknął grę, podpiął temat, przeniósł coś do archiwum.
Teraz są dwie propozycje:
- Dać mg uprawnienia grupy na działy mg (wtedy kolorek im się nie zmieni). Poke niby coś mówił, że mg nie może interweniować w dział innego, ale pytam się: kto jest na tyle głupi, że będzie zmieniał zasady mg / edytował posty w grze itp.?
- Wgrać jakiś mod odpowiedzialny za dawanie kolorka zielonego zaraz po tym, jak user dostanie moda na dział (takie coś jest min. na revie, astville). Chyba wykonywalne :o.
Ostatnie pytanie: Why not? To tylko usprawni robotę, odwali roboty zwykłym modom / adminom, a wszystko można będzie zrobić ręcznie, bez nudzenia.

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 29 Marzec 10, 17:23   

Legends napisał/a:
- Dać mg uprawnienia grupy na działy mg (wtedy kolorek im się nie zmieni). Poke niby coś mówił, że mg nie może interweniować w dział innego, ale pytam się: kto jest na tyle głupi, że będzie zmieniał zasady mg / edytował posty w grze itp.?

Na Revivalu tak jest, i potem PieciEx ingerował w zapisy przy naborze + jeszcze inni ludki.

Legends napisał/a:
- Wgrać jakiś mod odpowiedzialny za dawanie kolorka zielonego zaraz po tym, jak user dostanie moda na dział (takie coś jest min. na revie, astville). Chyba wykonywalne :o.

nie kumam, przecież teraz tak jest, że za danie moda komuś na jeden dział, ten ktuś jest modem, i jest to złe, przez co MG u nas nie mają opcji moderatorskich, a na Revie, jes tak, że MG są modami, moga dawać warny... < głupie trochę, bo MG nie ma być modem

Legends napisał/a:
To tylko usprawni robotę

Sprawi że będzie większy chaos vide Forum Revival, gdzie ci co są MG moga robić co chcą bezkarnie.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

Nenloth 
Szlachta Collectowa
Rycerz Wody

Kontakt:
Wysłany: 29 Marzec 10, 17:27   

Jak dla mnie pomysł jest dobry, wiadomo dlaczego, ale jeśli byłoby to możliwe, tylko na nasz dział.

A gdyby każdy MG, choć przejrzał ustalenia z początków PBFu (Ach, łezka mi się kręci w oku), to zobaczyłby, że każdy MG powienien stworzyć sobie dział z ostrzeżeniami.

Sygnatura użytkownika

Korepetycje! Chemia, matematyka, języki obce (ANG, DEU). Pomogę w zadaniu, podszkolę. Tylko żebym był.

Podziękowania
Legends- za grę i za wszystkie pogaduszki na GG o Barcy, Yellowcardzie i innych głupotach; znalazłem brata, Blue- za grę i za wszelkie zwierzenia; jesteś moją studnią!, Inaka- za twój charakterek, którego wciąż nie rozumiem, a bardzo lubię, MG- za pomoce w MSach i Trade'y, Kojot- za uświadomienie mnie o pewnych rzeczach i chęci convertu, Byakurai- za skajpowanie i Karaoke, i długaśne gry, Afil- za avatary i grę i za randomowe rozmowy na Skajpie, Poxer, Kowalt, Szymbar, Maron- za grę u mnie było/jest bardzo miło, i wszelkim innym, którym się to należy, a ich tutaj nie wymieniłem.

POKECOLLECT FOREVER!

Legends 
Powoli się wkręca
5th gen forever...

Kontakt:
Wysłany: 29 Marzec 10, 17:30   

PieciEXy nas nie dopadną. Mówimy o przeciętnym mg, nie o bezmózgach.
Mody Poke, mody! Poza tym mg nie mogą dawać warnów ;p. Na wszystko są mody.
No, to teraz akurat jest fajniej, bo trzeba zanudzać moda trzy razy dziennie x8 (8 albo 9 mg jest chyba), co można wykonać ręcznie.

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 29 Marzec 10, 17:32   

Nenloth napisał/a:
Jak dla mnie pomysł jest dobry, wiadomo dlaczego, ale jeśli byłoby to możliwe, tylko na nasz dział.

Niemożliwy technicznie do zrealizowania.

Nenloth napisał/a:
A gdyby każdy MG, choć przejrzał ustalenia z początków PBFu (Ach, łezka mi się kręci w oku), to zobaczyłby, że każdy MG powienien stworzyć sobie dział z ostrzeżeniami.

Mówisz o ostach do gry, imo bezsensowna sprawa, dawać jakieś warny za PBF...w ogólew nie wiem, ocb z tymi ostami w PBF, ale chodzi o to, że jakby dać MG mody, to mogli by dawać PRAWDZIWE osty, a tego chyba PokeCollect nie chce.

Sygnatura użytkownika

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Nenloth 
Szlachta Collectowa
Rycerz Wody

Kontakt:
Wysłany: 29 Marzec 10, 17:34   

Ale każdy Mg ma swój regulamin i za złamanie go powinna byc jakaś kara!

Niech to już będzie na cały dział...

Sygnatura użytkownika

Korepetycje! Chemia, matematyka, języki obce (ANG, DEU). Pomogę w zadaniu, podszkolę. Tylko żebym był.

Podziękowania
Legends- za grę i za wszystkie pogaduszki na GG o Barcy, Yellowcardzie i innych głupotach; znalazłem brata, Blue- za grę i za wszelkie zwierzenia; jesteś moją studnią!, Inaka- za twój charakterek, którego wciąż nie rozumiem, a bardzo lubię, MG- za pomoce w MSach i Trade'y, Kojot- za uświadomienie mnie o pewnych rzeczach i chęci convertu, Byakurai- za skajpowanie i Karaoke, i długaśne gry, Afil- za avatary i grę i za randomowe rozmowy na Skajpie, Poxer, Kowalt, Szymbar, Maron- za grę u mnie było/jest bardzo miło, i wszelkim innym, którym się to należy, a ich tutaj nie wymieniłem.

POKECOLLECT FOREVER!

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 29 Marzec 10, 17:34   

Legends napisał/a:
No, to teraz akurat jest fajniej, bo trzeba zanudzać moda trzy razy dziennie x8 (8 albo 9 mg jest chyba), co można wykonać ręcznie.

przepraszam bardzo, ale ty nie jesteś MG, więc ciebie to nie dotyczy, a MG mają swój dział, gdzie mogą pisać prośby do opiekuna PBFa czy modów, a że ktoś nieprofesjonalnie o to prosi na shoucie, gdzie po paru minutach, zniknie to z pola widzenia, to cóż...tak samo jak nieinteligenci na YT piszą prośby prywatne w komentach, zamiast napisać PW...

Sygnatura użytkownika

Legends 
Powoli się wkręca
5th gen forever...

Kontakt:
Wysłany: 29 Marzec 10, 17:41   

PokeMan napisał/a:
Legends napisał/a:

przepraszam bardzo, ale ty nie jesteś MG, więc ciebie to nie dotyczy, a MG mają swój dział, gdzie mogą pisać prośby do opiekuna PBFa czy modów, a że ktoś nieprofesjonalnie o to prosi na shoucie, gdzie po paru minutach, zniknie to z pola widzenia, to cóż...tak samo jak nieinteligenci na YT piszą prośby prywatne w komentach, zamiast napisać PW...

Nie śledź informacji o nowym DSie bądź je proponuj, jeśli sam najnowszego nie masz.
Kiedyś trzeba się nauczyć Poke, że nie zawsze działa się tylko dla siebie... Wg. mnie to usprawni pokecollect, mg są za.
Sry, jakim cudem się nie da, jak na innych forach się da? :omg:

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 29 Marzec 10, 17:46   

Legends napisał/a:
Kiedyś trzeba się nauczyć Poke, że nie zawsze działa się tylko dla siebie... Wg. mnie to usprawni pokecollect, mg są za.

Kurcze, od 30 min. tłumaczę ci że się da, ALE WTEDY MG BĘDĄ MOGLI DAWAĆ NORMALNE WARNY JAK MODZI, BO SKRYPT BĘDZIE TRAKTOWAŁ ICH JAK MODÓW. I potem będzie burdel, że każdy może każdego zbanować, ta jak jest na pewnym większym forum, gdzie MG banują niewygodne osoby, mimo że nie powinni, a administracja z uwagi na ilość tego, nie ogarnia tego. Wtedy taki Plutek co u nas jest MG, będzie Cię mógł zbanić, tak jak pozostali.

Sygnatura użytkownika

Legends 
Powoli się wkręca
5th gen forever...

Kontakt:
Wysłany: 29 Marzec 10, 17:50   

PokeMan napisał/a:
Legends napisał/a:

Kurcze, od 30 min. tłumaczę ci że się da, ALE WTEDY MG BĘDĄ MOGLI DAWAĆ NORMALNE WARNY JAK MODZI, BO SKRYPT BĘDZIE TRAKTOWAŁ ICH JAK MODÓW. I potem będzie burdel, że każdy może każdego zbanować, ta jak jest na pewnym większym forum, gdzie MG banują niewygodne osoby, mimo że nie powinni, a administracja z uwagi na ilość tego, nie ogarnia tego. Wtedy taki Plutek co u nas jest MG, będzie Cię mógł zbanić, tak jak pozostali.

Totally no comments...
Ja też od 30 minut tłumaczę, że na to TEŻ są mody.
Jakoś na revie tak się da.
Nową grupę tworzyć to bezsens chyba...
Ale można wgrać moda, żeby user w ogóle nie wliczał się do grupy modów, tylko miał dział pod opieką. Przynajmniej tak sądzę!