POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
24 Maj 12, 16:41
Bo on chcę rządzić światem ...
Autor Wiadomość
jagodowy 
Gapa, gubi PokeBalle
nie znosi Asha x3



Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 200
Wysłany: 23 Marzec 10, 14:52   Bo on chcę rządzić światem ...


Czy uda mi się zniszczyć świat? - to pytanie zadawałeś sobie właściwie codziennie rano. Myśli zawsze były podzielone i są, aż do dnia dzisiejszego. 23.03.2010 - wyjątkowa data, to właśnie wttedy rozpoczęła się Twoja wielka, niszczycielska podróż po regionie Kanto.Zacząłeś nerwowo tłuc głowę Twojej skarbonce - świńce, udało Ci się uspyrlać 600$, ale ktoś z rodziny dorzucił Ci jeszcze 400$, tak więc zabrałeś ze sobą dokładnie 1000$. Oprócz tego znalazłeś stary PokeDex i 5 PokeBalli, to jak na razie tyle. Ruszyłeś w stronę Laboratorium, Profesor Oak otworzył Ci drzwi, oszczędził sobie gadki, zapytał tylko: Jakiego chcesz Pokemona? Po czym wyrzucił w górę trzy Poke-Kulki, wyszły z nich następujące Pokemony:



Wybierz sobie jednego i spadaj!

Przy każdym z Pokemonów, leżała jedna karteczka, ale Twoim zainteresowaniem "ucieszyła się" tylko następująca:

Cytat:

Magby, Samiec
Ataki: Leer, Smog
Specjalny: Iron Tail
 
     
GreenDay 
Pewnie nie zna PokeMana
yyy...mleko



Wiek: 29
Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 32
Skąd: Rzeszów City
Kontakt:
Wysłany: 23 Marzec 10, 15:01   


Ehh jaki nie miły ten profesorek- bąknąłem niemiło. No nic, trzeba wybrać startera, trudny wybór ale cóż- mówię po czym sprawdzam każdego. Okey biorę tego panie psorze- wskazując na czerwoną kaczkę.
 
     
jagodowy 
Gapa, gubi PokeBalle
nie znosi Asha x3



Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 200
Wysłany: 23 Marzec 10, 15:07   


A bierz ... - powiedział Profesor, jak zwykle było mu wszystko jedno. Magby kleił się do Twojej nogi, nie chciał mianowicie, żebyś chował go do PokeBalla, wolał, nie opuszczać Cię na krok ... Zadowolony, ba nawet bardzo zadowolny, wyszedłeś z Lab. Pogoda jak najbardziej dopisywała ... było tak 25° C, nie to jest jednak najważniejszy. Wychodząc natknąłeś się na małą grupkę Pokemonów, miaowicie:



To kolejno Budew, Wurmple, Hoothoot. Zainteresowany, czy może szukamy dalej, hę ?
 
     
GreenDay 
Pewnie nie zna PokeMana
yyy...mleko



Wiek: 29
Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 32
Skąd: Rzeszów City
Kontakt:
Wysłany: 23 Marzec 10, 20:01   


Oł Magby aleś Ty świetny... i jaki miły. Ahh nie mogę się doczekać podróży i walk z Tobą, gwarantuję dobrą zabawę przyjacielu. Po tych słowach głaskam poka do głowie, biorę go na ręce, przyglądam się mu uważnie. Dotykam ballem który chowam do plecaka.

******************

No dobra pora ruszać
- powiedziałem sam do siebie po czym zwinnym krokiem idę w nieznane... Wow, dopiero wyruszyłem a już pierwsze poki, no no no- powiedziałem ze zdumieniem i dumą bowiem nie wiedziałem że to tak szybko nastąpi. Podchodzę bliżej zielonego poka Budewa po czym przyglądam się mu uważnie, jeśli się przestraszy to wyzywam go do walki wybierając magbiego, jeśli zaś będzie chciał się zaprzyjaźnić to próbuję dotknąć go ballem i złapać.

P.S. jeśli coś źle napisałem to mile widziane poprawki :) (powinno być dobrze xD )
 
     
jagodowy 
Gapa, gubi PokeBalle
nie znosi Asha x3



Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 200
Wysłany: 24 Marzec 10, 08:10   


Budew popatrzył się na Ciebie maślananymi oczkami *.*, po czym odskoczył dość niedaleko. Magby zaczął przyglądać się tej całej, dość dziwnej sytuacji. Budew zaczął używać swojego "ataku" Growth, co było dla Ciebie informacją, że Pokemon ten nie da się tak po prostu złapać i że będziesz musiał z nim walczyć. Pokczekaj, nie walcz jeszcze. - zawołał jakiś mały chłopiec z oddali po czym zbliżył się do Ciebie, tempreatura jeszcze bardziej wzrosła ... Budew już nie może doczekać się walki, podobnie z resztą jak Magby.
 
     
GreenDay 
Pewnie nie zna PokeMana
yyy...mleko



Wiek: 29
Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 32
Skąd: Rzeszów City
Kontakt:
Wysłany: 24 Marzec 10, 14:52   


Magby stój, nie atakuj go- mówię do poka po czym odwracam się i patrzę kto woła do tego zielonego nupka. Gdy już do mnie podbiegnie zwracam się do niego- Witam, jestem Green. To Twój Budew?- pytam po czym czekam na odpowiedź cały czas pilnując magbiego aby nie zrobił nic głupiego a także spoglądam kątem oka na Budewa czy oby nie zaczął walki.
 
     
jagodowy 
Gapa, gubi PokeBalle
nie znosi Asha x3



Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 200
Wysłany: 24 Marzec 10, 18:41   


Nie, to nie jest mój Pokemon - odopowiedział nieznajomy chłopiec. Jaaaaaaaaaa chciałem tylko przyglądnąć się walce, bo widzisz jeszcze nigdy nie miałem okazji walczyć. Jestem bowiem baaaaaardzo początkującym trenerem, który dopiero dziś wyruszył w swoją podróż. Kiedy tylko popatrzyłeś się na Budewa, zaczął używać on Abosrb. Na szczęście atak ten nie zabrał kaczce zbyt dużo HP, z jego przewagi typowej.


91% || 100%


Zobaczymy, jak Ci pójdzie ^-^
 
     
GreenDay 
Pewnie nie zna PokeMana
yyy...mleko



Wiek: 29
Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 32
Skąd: Rzeszów City
Kontakt:
Wysłany: 24 Marzec 10, 19:40   


Cytat:
Zobaczymy, jak Ci pójdzie ^-^


Z dwoma atakami :) No no no

Okey magby, to nasza pierwsza walka, nie możemy tego spieprzyć- mówię do poka po czym go głaskam

Okey zacznij od serii Leer, schowaj się za kamień i gdy będzie podchodził zaatakuj go prosto w buzię Smog. Następnie odskocz i schowaj się w krzakach, znajdujemy się bodajże w lesie więc powinna być jakaś roślinność. Także siedź tam tak długo aż On nie podejdzie a wtedy Smog prosto w buzię. Następnie wdrap się na drzewo i czekaj na przeciwnika, gdy będzie pod Tobą, zeskocz a przy okazji Smog, potem Leer. Gdy będziesz leciał na ziemię to zrób fikołka aby nic Ci się nie stało.


Ehh nie ma co wymyślec :)
 
     
Byakurai 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Bear wants justice



Wiek: 27
Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 3250
Skąd: z Rudy Śląskiej
Wysłany: 26 Marzec 10, 15:44   


Ok tylko teraz tak, swoją sygnę daj do tematu o sygnach xD
__________________________________________________________
-Magby.
Magby zrobił wszystko co kazałeś. Lecz Budew nie dawał za wygraną.
Szybko zrobiła unik przed Smog i zaatakowała twojego pokemona prosto w buzię Absorb.
-Magby.Wkurzył się i szybko wskoczył na drzewo.
Budew nie mogła tego zrobić więc czekała aż zejdzie.

//
85%//74%

Sygnatura użytkownika


*Had to be me. Someone else might have gotten it wrong*


Ich bin eine :zombie:
 
     
GreenDay 
Pewnie nie zna PokeMana
yyy...mleko



Wiek: 29
Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 32
Skąd: Rzeszów City
Kontakt:
Wysłany: 26 Marzec 10, 15:59   


/dałem ;]/

Dobra magby, musimy wygrać. Na początek zaatakuj Smog, następnie szybko odskocz i chroń się przed jego absorbami. Cały czas atakuj Smog i leer

/sory za krótki odpis ale mam zły dzień, a tak wgl to nie mam czym atakować ;]/
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.