POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
24 Maj 12, 15:40
Shadow nadchodzi i zło się rodzi!
Autor Wiadomość
Blue 
Powoli się wkręca



Dołączyła: 13 Gru 2009
Posty: 623
Kontakt:
Wysłany: 18 Marzec 10, 15:13   Shadow nadchodzi i zło się rodzi!


Była straszna i burzliwa noc. Siedziałeś w swoim domu-bazie i piłeś gorącą herbatę. Drider leżał na twoim łózku i spał. Jutro czeka was ciężka robota. Zresztą, życie Łowcy nigdy nie jest proste. Dostałeś zlecenie za które zgarniesz kupę szmalu. Wczoraj zadzwonił do ciebie Presley Morrison, handlarz pokemonów i dobrze znany na czarnym rynku biznesman. Chce abyś mu załatwił 3 Mudkipy. Ciężko je zdobyć lub znaleźć na wolności. Powiedział że chce je od niejakiego profesora Bircha. Wstałes od stołu i sprawdziłeś czy wszystko masz: 2 potiony, 2000$, Quick Claw, 5 kanapek, 10 pułapek na małe i duże pokemony, PokeGear i Pokedex. To cudo wykradłeś Elmowi tak samo jak Pokegear. Nie wypróbowałeś jeszcze Dexa. Przesunąłes go na Dridera:

Cytat:

#228- Houndour
Płeć: Facet
Ataki: Howl, Ember, Leer
Special Attack: Shadow Blitz ( Ten atak nie możesz użyć dwa razy w jednaej walce. To coś jak fioletowa elektroakcja Pikachu.)
Houndoury żyją w stadzie i chronią się nawzajem.

Sygnatura użytkownika
Podziękowania

Nenloth- za wszystko, za nasze wspólne rozmowy na GG, plotki i inne zabawne fikusy. Mogę ci wszystko powiedzieć ze wszystkiego się zwierzyć. :*

Legends - tobie też się należy choćby za wspólne chęci przeróbki forum. No i za te gadki na GG :*

Vabi i Drago - Was pierwszych poznałam. Vabi za nasze rozmówki na GG :D Drago za całokształt :*

DominLol - Tu jest za co dziękować. Porady dotyczące gier itp. ale też bardziej osobiste rozmowy. Korektorowanie PZG, i jedna mała rzecz, której nigdy nie zapomnę :*
 
     
Xillor 
Bug Catcher
Master of Disaster



Wiek: 28
Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 388
Skąd: Sprzed monitora...
Wysłany: 18 Marzec 10, 18:19   


- Hmmm... - Przyglądałem się urządzeniu przez chwilę rozmyślając czy można by je jakoś podrasować. Po chwili przypomniało mi się, że mam pokemona i nim też się muszę zająć. - No, widzę, że jesteś całkiem silnym pokemonem. - Powiedziałem po cichu, tak by go nie obudzić i delikatnie założyłem mu Quick Claw, aby miał większe szanse w jego pierwszej walce. Sam wziąłem kubek z herbatą i podszedłem do okna by pooglądać błyskawice i posłuchać jak deszcz szalenie stuka we wszystko.
- Uwielbiam takie noce... - Pomyślałem sobie i wziąłem łyk z gorącego kubka. - ...to jest mój żywioł. - Dokończyłem powoli przełykając gorący napój i zanurzając wzrok w widoku. Po jakimś kwadransie odstawiłem kubek na biurko, położyłem się obok Houndoura, przykryłem nas obu kocem i zasnąłem.
--------------------
No chyba mam tam takie rzeczy jak okno, biurko i koc?
Ps: Fajnie piszesz.
 
     
Blue 
Powoli się wkręca



Dołączyła: 13 Gru 2009
Posty: 623
Kontakt:
Wysłany: 18 Marzec 10, 19:45   


Jasne że tak. :D PS: Dzięki. Ty tez masz super styl :*
----------------------------------------------
Ranek nastał niespodziewanie szybko i nie było już śladu po burzy. Obudziłeś się, ubrałeś i trzeba by było coś upichcić na śniadanie. Zajrzałeś do lodówki a tam.... pustka. No tak, nie miałeś czasu zrobić zakupów. Najlepiej jak pójdziesz do sklepu.
Drider drapał drzwi bo chciał wyjść na dwór. Nagle na PokeGearze pokazała się twarz i zaczęła mówić:-Matheew?? To ja Presley! Zadzwoń jak będziesz miał te wodniaki! I czemu jeszcze nie jestes na misji??- zapytał gubiąc literki i sapiąc. Drider pokiwał głową.

Sygnatura użytkownika
Podziękowania

Nenloth- za wszystko, za nasze wspólne rozmowy na GG, plotki i inne zabawne fikusy. Mogę ci wszystko powiedzieć ze wszystkiego się zwierzyć. :*

Legends - tobie też się należy choćby za wspólne chęci przeróbki forum. No i za te gadki na GG :*

Vabi i Drago - Was pierwszych poznałam. Vabi za nasze rozmówki na GG :D Drago za całokształt :*

DominLol - Tu jest za co dziękować. Porady dotyczące gier itp. ale też bardziej osobiste rozmowy. Korektorowanie PZG, i jedna mała rzecz, której nigdy nie zapomnę :*
 
     
Xillor 
Bug Catcher
Master of Disaster



Wiek: 28
Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 388
Skąd: Sprzed monitora...
Wysłany: 18 Marzec 10, 20:20   


- Choroba, jak mogłem zapomnieć o zakupach? - W myślach obarczałem się winą.
- Nie jestem na misji, bo muszę coś zjeść! - Odpowiedziałem trochę poddenerwowany tym natrętem. - Złapię je jak będę miał ochotę, a ty możesz tylko czekać. I nie wmawiaj mi, że znajdziesz sobie kogoś innego, bo to i tak nic nie da! Z resztą załatw mi jakiś transport z Lilycove City do Littleroot Town to pogadamy. - Strzeliłem mu gadkę i rozłączyłem się.
- Bo z takimi ludźmi tak trzeba. - Zwróciłem się do Dridera głaszcząc go po łebku. - No już idziemy po te zakupy, bo mój żołądek zaczyna trawić sam siebie - Otworzyłem drzwi i z moim pokemonem ruszyłem do najbliższego spożywczaka.
------------
Dzięki, ale moja polonistka ma inne zdanie ;)
 
     
Blue 
Powoli się wkręca



Dołączyła: 13 Gru 2009
Posty: 623
Kontakt:
Wysłany: 18 Marzec 10, 21:28   


Market był szczęśliwie otwarty. Wziąłeś jakieś parówki, chleb, ser, i sporo Kubków Knor oraz kilka konserw. Musiałeś zaopatrzyć się w jakąś żywność która nie straci daty ważności od razu. Biegałeś po sklepie biorąc jeszcze jakieś batoniki i kurzą łapkę dla Dridera. Zapłaciłeś 200 jenów. Gdy wyszedłeś okazało się że Houndour zwinął ze sklepu zgrzewkę Pepsi.

Sygnatura użytkownika
Podziękowania

Nenloth- za wszystko, za nasze wspólne rozmowy na GG, plotki i inne zabawne fikusy. Mogę ci wszystko powiedzieć ze wszystkiego się zwierzyć. :*

Legends - tobie też się należy choćby za wspólne chęci przeróbki forum. No i za te gadki na GG :*

Vabi i Drago - Was pierwszych poznałam. Vabi za nasze rozmówki na GG :D Drago za całokształt :*

DominLol - Tu jest za co dziękować. Porady dotyczące gier itp. ale też bardziej osobiste rozmowy. Korektorowanie PZG, i jedna mała rzecz, której nigdy nie zapomnę :*
 
     
Xillor 
Bug Catcher
Master of Disaster



Wiek: 28
Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 388
Skąd: Sprzed monitora...
Wysłany: 20 Marzec 10, 19:49   


- Kurczę Drider, no nie mogłeś wziąć Coca Coli?! - Pytam się pokemona, podnosząc głos. - No, ale będziemy musieli się tym zadowolić. - Wskazuję na zgrzewkę, po czym biorę ją i zarzucam na plecy. Sprawdzam jeszcze czy zabrałem wszystko ze sklepu. Jeżeli niczego nie zapomniałem powolnym krokiem kieruję się do domu, be zjeść pożywne śniadanko w towarzystwie Houndoura.
 
     
Blue 
Powoli się wkręca



Dołączyła: 13 Gru 2009
Posty: 623
Kontakt:
Wysłany: 20 Marzec 10, 19:55   


Nagle jednak podjechał jakiś czarny samochód. Wysiadł z niego czarny osiłek i wepchnął cię do wozu. Dridera też.
-Witam koleszkę! Do roboty!- zawołał Presley Morrison siedzący na przednim siedzeniu.

Sygnatura użytkownika
Podziękowania

Nenloth- za wszystko, za nasze wspólne rozmowy na GG, plotki i inne zabawne fikusy. Mogę ci wszystko powiedzieć ze wszystkiego się zwierzyć. :*

Legends - tobie też się należy choćby za wspólne chęci przeróbki forum. No i za te gadki na GG :*

Vabi i Drago - Was pierwszych poznałam. Vabi za nasze rozmówki na GG :D Drago za całokształt :*

DominLol - Tu jest za co dziękować. Porady dotyczące gier itp. ale też bardziej osobiste rozmowy. Korektorowanie PZG, i jedna mała rzecz, której nigdy nie zapomnę :*
 
     
Xillor 
Bug Catcher
Master of Disaster



Wiek: 28
Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 388
Skąd: Sprzed monitora...
Wysłany: 20 Marzec 10, 20:10   


- Ej! Wypuść mnie, nie zjadłem jeszcze śniadania! - Krzyknąłem zdenerwowany tym incydentem. - W końcu nie masz prawa od tak sobie porywać ludzi i wpychać ich do samochodów! - Dodałem próbując wydostać się z samochodu. - A... przepraszam, zapomniałem jeszcze o pokemonach tych ludzi! - Próbowałem grać na czas. - Wzięliście chociaż moje zakupy!? - Dalej starałem się coś wykombinować, tylko po to by zjeść śniadanie.
 
     
Blue 
Powoli się wkręca



Dołączyła: 13 Gru 2009
Posty: 623
Kontakt:
Wysłany: 20 Marzec 10, 20:42   


Mark, trzymaj go! Tak chłopcze, mamy twoje zapchlone zakupy i twojego zapchlonego psa! Jak mi nasika na tapicerkę to cię zabiję.. A teraz na poważnie. Zawieziemy cię do Littleroot i tam rąbniesz te Mudkipzy ok?- powiedział Presley nakazując osiłkowi by cie trzymał. Samochód ruszył.

Sygnatura użytkownika
Podziękowania

Nenloth- za wszystko, za nasze wspólne rozmowy na GG, plotki i inne zabawne fikusy. Mogę ci wszystko powiedzieć ze wszystkiego się zwierzyć. :*

Legends - tobie też się należy choćby za wspólne chęci przeróbki forum. No i za te gadki na GG :*

Vabi i Drago - Was pierwszych poznałam. Vabi za nasze rozmówki na GG :D Drago za całokształt :*

DominLol - Tu jest za co dziękować. Porady dotyczące gier itp. ale też bardziej osobiste rozmowy. Korektorowanie PZG, i jedna mała rzecz, której nigdy nie zapomnę :*
 
     
Xillor 
Bug Catcher
Master of Disaster



Wiek: 28
Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 388
Skąd: Sprzed monitora...
Wysłany: 20 Marzec 10, 21:12   


- A mam inne wyjście? - Odpowiedziałem patrząc się na osiłka, który trzymał mnie, bardzo mocno. - Możesz mnie puścić! - Krzyknąłem do pakera próbując wyrywać ręce z uścisku. - Przecież nie wyskoczę z jadącego samochodu. - Dalej próbowałem się uwolnić.
- Może powiesz mi coś dokładniej o tych Mudkipach i tym profesorku? - Tym razem zwróciłem się do natręta, który mnie porwał.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.