POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: PokeMan
15 Lipiec 12, 08:31
Co zrobiliście bohaterskiego dla reva?
Autor Wiadomość
Szymb 
Nosi czapkę Asha
*derp*



Wiek: 26
Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 1179
Skąd: Sinnoh
Kontakt:
Wysłany: 9 Marzec 10, 12:49   Co zrobiliście bohaterskiego dla reva?

Piszcie tutaj co zrobiliście dla "niepodległości pod Vulpiego" na revie? (Piszę z małej litery bo już nie mam szacunku!)

Ja na przykład 200 razy napisałem "Vulpi to idiota" i wysłałem to do niego. Aktualnie mam 9 warnów. Mam bana.

Rev kiedyś będzie "niepodległy". Przejmie go wtedy Vabigoon albo Perry :)

Sygnatura użytkownika















[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=X530wfqAjTk[/youtube]




 
     
.//Rah 
Bug Catcher
No kurna



Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 275
Wysłany: 9 Marzec 10, 14:16   

Hę?
Zmień dilera człowieku. xD

Sygnatura użytkownika

 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 9 Marzec 10, 14:55   

szymbar15 napisał/a:
Przejmie go wtedy Vabigoon albo Perry :)

E, chyba się pomyliłeś, powinno być : Emachel albo Poke, choć jak ww. to zrobią to nie mam nic przeciwko...

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
valen 
Gapa, gubi PokeBalle



Dołączył: 29 Wrz 2009
Posty: 210
Skąd: Kanto
Wysłany: 9 Marzec 10, 16:41   

Rahuene napisał/a:
Hę?
Zmień dilera człowieku. xD

Skoro takie rzeczy wymyśla to raczej zioło dobre.
Nie no, Szymbar, różne rzeczy w życiu żeś zrobił ale to nie miało ani grama sensu wątpię by Vulpi cokolwiek się tym przejął... i na co Ci to było? Pisałeś kiedyś że nie lubisz Revivala, powiedz mi, po co odstawiasz takie przedstawienia?
szymbar15 napisał/a:
Przejmie go wtedy Vabigoon albo Perry :)

Jeśli już to Daru.

Sygnatura użytkownika
Nakarm moje jaja :prosi:

A już najbardziej to ciemnozielone z lewej.
 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 9 Marzec 10, 16:42   

nic i nie mam zamiaru, rev to śmieć, takie moje zdanie

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
plutonio 
Gapa, gubi PokeBalle



Wiek: 28
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 129
Wysłany: 9 Marzec 10, 17:00   

Cytat:
Hę?
Zmień dilera człowieku. xD

Chyba nawet to nie pomoże

Cytat:
Rev kiedyś będzie "niepodległy". Przejmie go wtedy Vabigoon albo Perry :)

Jasne... zapomniałeś o takich osobach jak Daru czy Nolfa.

Cytat:

nic i nie mam zamiaru, rev to śmieć, takie moje zdanie

Jakim śmieciem by nie był, to jedno z największych forum na PPS.

Cytat:
E, chyba się pomyliłeś, powinno być : Emachel albo Poke, choć jak ww. to zrobią to nie mam nic przeciwko...

Pomarzyć każdy może...

Cytat:
Ja na przykład 200 razy napisałem "Vulpi to idiota" i wysłałem to do niego. Aktualnie mam 9 warnów. Mam bana.

Cóż za heroiczny wyczyn, jest się czym szczycić. Zaprezentowałeś tym poziom swojej inteligencji.

Cytat:
Piszcie tutaj co zrobiliście dla "niepodległości pod Vulpiego" na revie? (Piszę z małej litery bo już nie mam szacunku!)

NO WAI !!!!!!!!!!!!!1111111111111111111ononeoneoneonejedenjedenjedenjeden
Rev napisał z małej, a Vulpi z dużej, czyli masz szacunek do Vulpa?

Co wy się tak przyczepiliście do tego Reva, my jakoś na revie nie wzniecamy jakiś rewolucji przeciwko PC, więc o co wam chodzi? Zazdrość? To już jest żałosne.
 
     
Xillor 
Bug Catcher
Master of Disaster



Wiek: 28
Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 388
Skąd: Sprzed monitora...
Wysłany: 9 Marzec 10, 17:08   

Cytat:
Co wy się tak przyczepiliście do tego Reva, my jakoś na revie nie wzniecamy jakiś rewolucji przeciwko PC, więc o co wam chodzi? Zazdrość? To już jest żałosne.


Żałośni to są ludzie, którzy piszą tak jak szymbar. Jak się nie podoba to nic nie pisz i tyle. Mi się nie tam podoba, ale nie wyżywam się na Vulpie (tak z dużej litery) i Revie (tak też z dużej). I w ogóle to moim zdaniem szymbar zachował się na miarę przedszkolaka, który kiedy mu coś nie pasuje wyżywa się na tym.
 
     
Vabigoon 
Powoli się wkręca
Howgh!



Wiek: 31
Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 866
Kontakt:
Wysłany: 9 Marzec 10, 17:18   

Cytat:
Co wy się tak przyczepiliście do tego Reva, my jakoś na revie nie wzniecamy jakiś rewolucji przeciwko PC, więc o co wam chodzi? Zazdrość? To już jest żałosne.
//

my też niczego nie wzniecamy. To że userzy wypowiadają tu swoje zdanie, nie znaczy że całe pc myśli tak jak oni. Głoszą swoje poglądy i dzięki temu można prowadzić dyskusję, jakby tu teraz przyszedł Vulpi i nawrzucał że pc to bagno shit i tak dalej, to także jego post nie zostałby usunięty.
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 9 Marzec 10, 21:10   

Cytat:
Jeśli już to Daru.

On JUŻ jest tam adminem, a że nic nie robi ( no bo z kim ? jak tam tylko PBFiarze, albo banda z PoPLa spamuje) to ja się jemu osobiście nie dziwię, bo z takimi ludźmi to ja też tam cudu bym nie zrobił.

Co do zarzutu p. Plutonia, to:
Dół forum napisał/a:
PokeCollect nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Poglądy autorów postów nie są oficjalnym zdaniem forum PokeCollect.


Vabigoon napisał/a:
Głoszą swoje poglądy i dzięki temu można prowadzić dyskusję, jakby tu teraz przyszedł Vulpi i nawrzucał że pc to bagno shit i tak dalej, to także jego post nie zostałby usunięty.

I to jest jedną z fajnych rzeczy jaką można znaleźć na tym forum = wolność słowa

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
mg 
Gapa, gubi PokeBalle
Master G >3



Wiek: 28
Dołączył: 27 Wrz 2009
Posty: 107
Skąd: Gdynia
Kontakt:
Wysłany: 11 Marzec 10, 23:27   

Cytat:
E, chyba się pomyliłeś, powinno być : Emachel albo Poke, choć jak ww. to zrobią to nie mam nic przeciwko...

Oh, nice tale, mate!

Cytat:
banda z PoPLa spamuje

Przyszła raz, bo im się nudziło.

Cytat:
jak tam tylko PBFiarze

A zdziwiłbyś się, ile ludzi wchodzi na Reva ani do działu Anime, ani do PBFu. M.in. tacy SW i Rubin. Ot, taki przykład.

A ja wam mówię tak: jeśli któryś z czcigodnych panów w zielonym/czerwonym/żółtym nie zamknie tego tematu, wyniknie z tego jakiś kolejny flejm, a to się już robi nudne, ta ciągła "polityka" między forami PPSu.

PS. No i ja nie wiem, czy napisanie 'xxx to idiota' to przykład własnego nie-idiotyzmu. Brawa dla autora topicu, bo naprawdę - wyśmienity.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.